Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

Dzkęuję Ci.........ehhh miłość cierpliwa... gdy w drzwi zastuka, kto Jej otworzy? lecz Ona puka swą cierpliwością kamienie skruszy miłość jasnością... wśród życia mroku, wśród niebezpieczeństw można się schronić tuż przy Jej boku Miłość pokorna... chociaż przepiękna, żyje dla innych, siebie nie widzi. daje, nie bierze, dlatego piękna. miłość wszystko przetrzyma... cudze ciężary na barkach nosi pomimo trudu, sama jest siłą, wszystko przetrzyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę wręczyć Ci kwiatów, przesłać mogę tylko słowa, gestów przekazać Ci nie mogę, tylko słowami je malować. Nie mogę Ci też zanucić Twej ulubionej piosenki, tylko zamienić mogę nutki na parę strofek maleńkich. Nie mogę Cię ująć w ramiona i tulić bez zapomnienia, nie mogę Ci szeptać do uszka tego, co w rymy zamieniam. Nie mogę dać Ci szcześcia, bo jestem tylko narratorem, lustrem Twych skrytych marzeń, Twym czułym adoratorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcę z Tobą Czy pójdziesz ze mną? Będziemy szli Plantami Spleceni ramionami A potem nad Wisłą Upajać będziemy się wiosną Wiesz, to nie sen, nie zjawa Ani internetowa zabawa To są pragnienia młodości O niespełnionej miłości To są dorosłe marzenia O tym czego nie ma? Chcę z Tobą Czy pójdziesz ze mną? Będziemy tutaj razem Przeciw zbiegowi zdarzeń Będziemy się kochali Nawet z takiej oddali Chcę z Tobą Czy pójdziesz ze mną? Wiem, to brzmi absurdalnie I całkiem nierealnie Choć każdemu może się zdarzyć To, o czym nie przestał marzyć *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DAJESZ MI WSZYSTKO KOCHANY nie otrzymałam niczego, o co prosiłam, lecz dostałam wszystko, czego pragnąłam............ dobrze mi z Tobą Miłość wyzwala... pytasz od czego? od nienawiści i od zazdrości, Miłość przebacza miłość wyzwala Miłość nagrodą... Bo gdy przychodzi, przynosi radość przemienia życie, już nie odchodzi.... miłość nadzieją... chcesz nowe życie? chcesz wschodu słońca? otwórz swe serca i zaproś Miłość. otwórz szeroko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyśniłem dla Ciebie kwiaty bukiety pragnień i marzeń pachnące tym czego nie było a co się jeszcze wydarzy. Wyśniłem dla Ciebie pola sierpniowym zbożem pachnące i stóp naszych miękkie ślady ukryte pod sianem na łące. Wyśniłem dla Ciebie niebo co chmury w błękit zamienia i jeśli już łezkę uroni to tylko ze wzruszenia. Wyśniłem dla Ciebie słońce tulone w dolinie górami szarotki co szepczą zaklęcia wrzosy pieszczone mgłami. Wyśniłem dla Ciebie wiatr radosny wiatr spełnienia on mi do Ciebie zaniesie wszystkie te moje życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pójdę z Tobą wszędzie...gdziekolwiek zechcesz...cokolwiek zechcesz...tylko mnie dotknij..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekam na noc Która połączy spojrzenia zbłądzone Czekam na moc Która rozchyli usta spragnione Czekam na mrok Który słowa pozwala wymawiać gestami Czekam na wzrok Który otworzy ramiona owiane włosami Czekam Na ciemność Która piersi utuli piersiami Na namiętność, która dłonie obejmie wargami Na chwilę Która ciała rozkołysze Czekam na szczęście Na błogą ciszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedy nadejdzie noc przyjdę do Ciebie z płatkami słów rozsypanych na Twoich kolanach, gdy zbudzisz się o poranku wspomnisz zapach moich słów, moich pieszczot, dotyk rąk i pocałunki lekkie jak motyl tańczący w słońcu ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiufiufiufiufiu
jakie kwiatuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedz mi.... kiedy ostatnio mnie kochałeś? dotykałeś moich ust drżący kontur? całowałeś moje piersi delikatnie? namiętnie szeptałeś słowo kocham mówię Ci.... ja, wymawiam Twoje imię co rano kiedy patrzę do lustra parze kawę i stawiam ją przed Tobą czekam tylko na to jedno słowo proszę Cię... obejmij mnie dziś całą mocno przytul wśród rozkoszy chcę być tylko Twoja w blasku świec dzisiejszej nocy... .......................................... dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę Ci dobrego dnia, dnia bez gonitwy i stresów, dnia, w którym słońce czas odlicza i nikt nie wylicza sukcesów. Życzę Ci odwagi być sobą, bez zakłamania i picu, unieść się dumnie ponad krzesło i pewnie wziąć udział w życiu. Życzę Ci słońca i deszczu, na przemian, żeby się nie nudzić, kiedy Ci słońca będzie za wiele, to deszcz Cię może ostudzić. Życzę Ci bezpieczeństwa, ostoi w rodzinie, prawdziwego domu, azylu, który Ci da schronienie i nie powie o niczym nikomu. Życzę Ci fantazji, ozdób Twe niebo skrzypcami, zatańcz ze szczęścia na ulicy i marząc rozmawiaj z kwiatami. Życzę Ci zdrowia dla ciała, miej zdrową duszę, bo kiedy dusza jest chora, to ciało przeżywa katusze. Życzę Ci kolorów, czarownych barw wesołej tęczy, barw letnich pachnących ogrodów, czegóż można chcieć więcej? Życzę Ci dobrego jutra, przyjaciół, szczęścia, zapału, uporu, dużo czasu, pewności siebie, podróży, pieniędzy i humoru. Życzę Ci miłości takiej normalnej głębokiej i szczerej, ona Ci spełni te wszystkie życzenia i tego Ci życzę Aniele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami wydaje nam się, że mieszka w nas dwóch różnych ludzi. Jeden, który wszystko doskonale czyni i tego człowieka prezentujemy światu. Jest też i ten drugi, którego się wstydzimy, i tego ukrywamy. W każdym człowieku istnieje coś takiego jak wewnętrzny dysonans i niespójność. Każdy chciałby być dobry, a jedynie dokonuje czynów, których sam często nie rozumie. Dlaczego tak jest? ??? Dlatego, że człowiek nie jest Bogiem, nie jest też aniołem, ani jakąś nad istotą, a jedynie małym pielgrzymem w długiej, dalekiej drodze swojego życia. Własne słabości czynią go wyrozumiałym i łagodnym w stosunku do innych. Ktoś, kto jest bezkrytyczny wobec samego siebie, będzie twardy i niezdolny wczuć się w innych. Nie będzie umiał nikogo pocieszyć, dodać odwagi i wybaczyć. Szczęście i przyjaźń tkwią tam, gdzie ludzie są wrażliwi, łagodni i delikatni w słowach, i wzajemnie kontaktach. Dziękuję Ci.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
życzę Ci odwagi,jaką ma słońce, które codziennie od nowa wschodzi nad wszelką nędzą świata niektórzy po zapadnięciu zmroku już nie potrafią uwierzyć w słońce brakuje im tej odrobiny cierpliwosci aby doczekać nadchodzącego poranka kiedy przebywasz w ciemnościach, spójrz w górę tam czeka na ciebie słońce. Ono nie omija nikogo ciebie tez nie ominie,jeżeli nie schowasz się w cień czego ja Ci życzę mój Aniele.... chcę dać Ci świat Twoich marzeń jak kwiatów polnych błękit snów i moje serce w miłości, której brak już słów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abyś znalazł szczęście... ...spokojnego snu i radosnego przebudzenia; ...abyś czasami mógł sobie pozwolić na to, czego od dawna pragnąłeś, a nie tylko na to, co musi Ci wystarczyć; ...tylu dobrych wspomnień, abyś dzięki nim mógł przetrwać złe chwile; ...wiosny - tego zachwytu, który ciągle przerasta Twoje oczekiwania; ...abyś zawsze był komuś potrzebny; ...tej radości, gdy czyjaś twarz rozjaśnia się na Twój widok, albo gdy dostrzegasz ukochana osobę na końcu peronu; ...radości myślenia, ostrości spojrzenia, triumfu zrozumienia i satysfakcji tworzenia; ...abyś znalazł szczęście, którego szukasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tu pieknie Witam🌻 fiufiufiufiufiu --->czy nie rozszerzył ci sie nick przypadkiem?Bo jestem bardzo ciekawa;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_2poprostu śliczne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cacharel-->Dzień dobry🌻 Miło Cie widzieć.Szkoda że nie mam czasu buuuu...... Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D eloł:D tylko błagam nie zapiszcie 200 stron;) cacharel co się stało??? Kobieto nie poznaję Cię muf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chachareL było go tak nie eksploatować bardzo;) oni qqrcze nie zawsze mogą;) niestety:(:( zatęskni zobaczysz:) za Tobą napewno zatęskni bawcie się dobrze, niekoniecznie grzecznie, ja zmykam tymczasem papatki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miał być bukiet, przepraszam. Dlaczego nie napisałaś? Odezwiję się proszę do mnie, wyślij pusty e-mail. Bo jak inaczej mam się skontaktować? To ważne. 🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻 🌻 ][ dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość x.x.
Nie chcę być ani iluzją Czy serca Twego mgnieniem Okna na świat żaluzją Ani życia światła cieniem. Być zawsze chcę blisko W kropli rosy na kwiatku W porannym słońca błysku W każdym życia dodatku. Chcę być drogowskazem Niczym gwiazda na niebie Miłym poczty przekazem Co rozweseli Ciebie. Myśli te wciąż mej głowy Dzierżą się jak drzewa liście A jest ich całe mrowie Lecz nie potrafię ich ziścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A to wszysko dzięku TOBIE JATU:D Wszystkim za wpisy dziekuję Dobry Duszku :) pozwolisz, że skorzystam z pomocy? To ja przepraszam, nie pisałam by ktokolwiek miał być smutny. Jak to dobrze, ze są jeszcze fajni ludzie, dobrze że potrafimy sie wzruszać, usmiechać... czytać wiersze.......Tyle jesteśmy przecież warci ile możemy zrobić dla innych, cieszę się że jesteście. Mój Aniołku TY wiesz, że Twoje towarzystwo przynosi mi wielką radość, nie ma we mnie żadnych obaw.......doceniam te chwile z Tobą, układam je jak diamenty... DOCENIAM Żeby docenić wartość jednego roku, zapytaj studenta, który oblał końcowe egzaminy. Żeby docenić wartość miesiąca, spytaj matkę, której dziecko przyszło na świat za wcześnie. Żeby docenić wartość godziny, zapytaj zakochanych czekających na to, żeby się zobaczyć. Żeby docenić wartość minuty, zapytaj kogoś, kto przegapił autobus lub samolot. Żeby docenić wartość sekundy, zapytaj kogoś, kto przeżył wypadek. Żeby docenić wartość setnej sekundy, zapytaj sportowca, który na olimpiadzie zdobył srebrny medal... Czas na nikogo nie czeka. Łap każdy moment, który Ci został, bo jest wartościowy. Dziel go ze szczególnym człowiekiem - będzie jeszcze więcej wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tęskni za tobą moje wszystko nie ma Cię w zaszeptanym uchu pod prawą wycałowaną piersią przy nagrzewanym oddechem karku nie ma cię tęskni moje wszystko niecierpliwe rozbudzone głodne samo nie ma cię i się już ugłaskać nie daje kiedy dotykaniem Cię szukam i uspokoić się nie daje i wlecze mnie w tę ciemną stronę do Ciebie tęskni mi wszystko za tobą z oczami co dzień głębszymi nie ma cię bez Ciebie nie chcę być kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tę noc ulotną Uśmiecham się do Ciebie.... Dobranoc ...może uslyszysz szept mojego snu.. Scałuję Ci z oczu tęsknotę, Zdejmę Ci chmurę z czoła, Rozbudzę w sercu ochotę - Tylko zawołaj... Jeśli usłyszę wołanie, Twój szept, choćby nawet najcichszy, Uniosę cię w czarów otchłanie, Gdzie nikt naszych słów nie usłyszy ... Zawładnę zmysłami..... Rozgorączkuję ..... I tak będziemy współczynić Cuda i cuda... Jeśli zechcemy by więcej Nie brakło nam tego, co we śnie, Do gwiazd jak na skrzydłach odlecę I zrobię to, czego dziś nie śmiem Przyniosę Ci słowo po słowie Cały bagaż czułości, Historię uczuć opowiem Słownik Miłości.... ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość por que
"jest sen ale nie ma snów są sny wtedy sięnie śpi" -- R. Wojaczek--

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vipp
Dla Ciebie... Otuliła nas swą mocą Noc, co niesie ukojenie, Jeśli czujesz się samotna Może ja to czasem zmienię, I przyniosę Twemu ciału, Oraz duszy dzban miłości, Obdaruję Cię rozkoszą Niezmierzoną w swej czułości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla słoneczka ....
Maria Pawlikowska-Jasnorzewska Nie widziałam cię już od miesiąca. I nic. Jestem może bledsza, trochę śpiąca trochę bardziej milcząca lecz widać można żyć bez powietrza ! Pomimo wszystko kocham , tęsknię , czekam jeszcze 2 tygodnie i Cię zobacze skarbie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×