Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

_m*

dobranoc...może usłyszysz szept mojego snu....

Polecane posty

a ten dostałam od Tetmajera ;):D Szukałem Ciebie pośród kobiet roju, czekałem Ciebie o każdej godzinie i pełen byłem trwóg i niepokoju, że zanim przyjdziesz, życie moje minie. Bo nie wątpiłem, że jesteś, że moje oczekiwanie nie jest czczym złudzeniem, że niedaleko gdzieś od ciebie stoję z moją tęsknotą, nadzieją, pragnieniem... Od lat już całych niewidzialnym cieniem byłem przy Tobie, szukając daremnie w kobietach Ciebie, coś istniała we mnie. Ciebie poczułem przed dawnymi laty, gdy głos w noc cichą zabrzmiał mi nad głową, a mnie się zdało, że się sypią kwiaty, że kwiatem pada na mnie każde słowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łubudubu łubudubu
niech żyje nam prezes naszego klubu,niech żyje nam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jarząbek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kręcą drugą
część ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobranoc...
z oczu rozciąganych płyną farbowane indiańską wiosną rude łzy miła wkłada sprężynowe ciało w bluzkę nagą jeszcze ze strachu nie wydrżało więcej to dopiero blisko – mało czerwone morze ciche rózgi garby wygładza ptakowce gonią w skrzydłach bolesne powietrza – całe opadło na kącikach ust wytarte których pieszczota zbudziła ze snu sprzedajesz po omacku w kroplach pustynnych piasków jak przepaść przestworza filiżanek kawy i zdaje się walczyć i wypluć wijące z ciszy kocha – znajdzie blisko bo po złości miła miluśka NIE proszę nie odchodź księżyc bez pół – słówek zapomina co dusznym przewinieniem zakaźnie zdobi twoje ciało i mój alkoholizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JTT
BIELĄ CZCI OKRYTE W PROMIENIACH ZIMOWEGO PORANKA STOJĄ DWA DRZEWA WIEKOWE JAK KOCHANEK I JEGO KOCHANKA RAMIONAMI GAŁĘZI SPLECIONE W TYM UŚCISKU TAK TRWAJĄ PRZEZ LATA PRZECIW BURZOM I WICHROM JESIENI PRZECIW ZŁU TEGO ŚWIATA NIEŚWIADOME UPŁYWU CZASU JAK POMNIKI WIECZNEJ MIŁOSCI Z PNIA JEDNEGO WYROSŁE DWA DRZEWA TKWIĄ W TYM NIEMYM UŚCISKU CZUŁOŚCI JUZ BEZLISTNE, NA WPÓŁ OBUMARŁE W SWYCH RAMIONACH TAK SĄ NIEPRZERWANIE CZY TAK MIŁOŚĆ WYGLĄDA NAJCZYSTRZA CZY TO WIERNOŚĆ I PEŁNE ODDANIE fallen angel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może dojdę Ciebie szeptem bolesnym ruchem małych warg może wypiję Ciebie z ciszą nocnych ogrójców i czuwania może przywołam jasny promień aby otworzył twarde czoło - którego nie znam i nie umiem którego przeto trudno kochać a może dojdę Ciebie szeptem którego dotknąć nie potrafię który wypełniasz mnie do dna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość reanimacja tego topiku ...
powiedzie sie prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to przecież chodzi:) ale skoro pytasz, nie powiedzie się, bo ludzie nie lubią wierszy, piszą \" a fujj\" chcą mieć gotowy produkt:) Brzechwa, trochę smutno ZA WCZEŚNIE Kto tęskni za przeszłością - umiera za wcześnie. Jak nie umrzeć, gdy serce zapomnieć cię nie śmie? Tylko przyjdź i podsłuchaj, i podpatrz, i wyśledź, Jak mi trudno, jak trudno o tobie nie myśleć! W moim wieku nadzieje świtają i dnieją, A ja właśnie zerwałem z tobą i z nadzieją I śpiewam bez radości, zraniony boleśnie, I śpiewając umieram - za wcześnie, za wcześnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupupppupupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyzykiewicz na dobranoc Kiedy Cię spotkam, to Ci powiem że byłaś światłem moim Bogiem że szmat już drogi przemierzyłem I byłaś wszędzie tam gdzie byłem odległą gwiazdą w sztolni nocy zachodem słońca, snem proroczym przestrzenią serca, której strzegłem jak oka w głowie, dla tej jednej, mądrej i pięknej ludzkim prawem ave. Kiedy Cię spotkam, czy ukryję wszystkie kobiety, których byłem pacjentem, uczniem, profesorem żal nie na miejscu i nie w porę jak mogło być a jak nie było, że wszystko na nic - tylko miłość na wieki wieków i że żaden człowiek nie był mi tak potrzebny ave. Kiedy Cię spotkam, jak mam spojrzeć żebyś nie mogła w oczach dojrzeć starego głodu, którym hojnie obdarowałem tyle spojrzeń blasku księżyca, który każe od ścian odbijać się, od marzeń do zjawy Twej wyciągać ręce w śniegu pościeli pisać wiersze szkłem ryte skrycie tatuaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po części opętana
Pan M. Czyżykiewicz jest fajny :) to także śpiewa:) "Berceuse" [Maria Pawlikowska - Jasnorzewska] Oczy twe ciche są jeszcze, oczy twe ciche są jeszcze, kiedy mnie bierzesz w ramiona - spokojnych gwiazd płyną deszcze, łagodnych gwiazd płyną deszcze i śnieg na śniegu gdzieś kona... W milczeniu zbladły nam twarze, w milczeniu zgasły nam twarze i dusze bledną w miłości... w błękitnym stoi oparze, w półsennym stoi oparze różowe serce światłości... Spoczywam na twoim łożu, zasypiam na twoim łożu, jak na dnie srebrzystych noszy, stojących gdzieś na rozdrożu, wstrzymanych gdzieś na rozdrożu w oczekiwaniu rozkoszy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po części opętana
mam tylko jedną płytkę "ave" właśnie, nie ma tam tego wiersza niestety:) w necie raczej także nie znajdziesz:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś była stronka ale już nie działa:( gdbyś mogła mi na mail wyslać ten utwór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po części opętana
ale który??? "Ave"?? - ten mam, bo Berceuse - niestety nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po części opętana
zgrane z płytki :), więc jak będzie coś o jakiejś licencji, to zaakceptuj zwyczajnie:). Poszło - mam nadzieję, że odsłuchasz bez problemu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiękniejsze są miłości których nie ma Które jutro może przyjdą albo nie Najpiękniejsze są miłości, których nie ma Światło z nieba niewiadomo jak i gdzie Najpiękniejsze są miłości niewiadome Nie wiadomo kiedy, gdzie, dlaczego, jak Niewiadome może wyjść zza rogu domu Więc się nie zdziw, kiedy ciebie porwie wiatr I jak długo jeszcze będziesz na nią czekał Może tydzień, może miesiąc, może więcej Wszystko jedno co się stanie, najpiękniejsze jest czekanie Uwierz w prawdę wyśpiewaną w tej piosence Najpiękniejsze są miłości, których nie ma... J. Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś ostatnio on:) Nie na długo nam starczyło Kwiatów w naszym małym sklepie Na odchodnym, moja miła Mówię ci Tak będzie lepiej Choć za bardzo polubiłem Twoich oczu płową sępię Zanim nasze żagle zwinę Mówię ci Tak będzie lepiej Pewnie większość dobrych ludzi Miłość swą, jak biedę, klepie A ja pragnę cię obudzić Mówiąc ci Tak będzie lepiej Ja nie mogę, ty nie możesz Szukać trawki w suchym stepie Chociaż wiem, że będzie gorzej Mówię ci Tak będzie lepiej J. Kofta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No coś Ty :O... ? Dziwne - bardzo, bo zgrane prosto z płyty - tytuł narzucony odgórnie, a cała reszta oczywista. Naturalnie, że słuchałam nim wysłałam, a po wysłaniu - jeszcze sprawdzałam. Wrzuciłam na serwer (upsss) i ściąga mi się właściwy tekst na dole masz link- a jeśli ponownie nie wyjdzie : / - to nie wiem. http://www.sendspace.com/file/yjui8m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×