Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Kochani Wpadłam tylko na chwilkę żeby się pożegnać przed wyjazdem. Jutro w podróży będę o Was myslała 😘. Bea 🌻 Basia 🌻 Buber 🌻 Diarra 🌻 Musik 🌻 Peny 🌻 Maja 🌻 Igam 🌻 Gruszka 🌻 Senda 🌻 Mirinda 🌻 Mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam ... 😘 Piszcie, piszcie - jak wrócę to przeczytam ! DO SPOTKANIA W PIĄTEK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani! 🌻🌻 Super sobie pogadaliście, a mnie nie było buuuu!! Strasznie żałuję!! I na razie nie nadrobię, bo chciałam Wam powiedzieć papa 🖐️, bo zaraz po pracy wyjeżdżam. Pogoda fajna na drogę, myślę, że nie będzie korków, których nie cierpię. W domu nie \"chodzi\" mi internet, a syn twierdzi, że to wina operatora. Dotarły do mnie zdjęcia, dzięki!Musiku suuper kobietka z Ciebie! Diarra - zdjęćko u mnie na odczycie jest bardzo niewyraźne! Ale może to ina mojego starego kompa w pracy - poczekam na domowy, aż będę mogła sobie jeszcze raz obejrzec - na razie widzę tylko plamy :D Za to super otwarły mi się zdjęcia z krajobrazami - piękne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha! Przypomniało mi się jeszcze, że opisywałyście historię swojego nicka. ja jestem maja-Bożenka :D - dlatego, że jestem leworęczna, i moja babcia tak do mnie mówiła - czego bardzo nie lubiła moja mamusia :D ale ja lubię! i jestem maja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani. Ale jestem zła że nie miałam dostepu do komputera, a tutaj było tak miło i wesoło. Bardzo mi Was wszystkich brakowało. Teraz dla odmiany nie mogę otworzyć mojej poczty (od wczoraj) czy ktoś z Was ma konto w Interii ? Mam nadzieję że to tylko problem z serwerem a nie wina mojego kompa. Jak na razie mam tylko zdjęcie Flow. Bardzo Was proszę przyślijcie mi zdjęcia. Wszystkie sobie wydrukuję i będę trzymała koło komputera żeby pamiętać jak wyglądacie. Teraz się zbieram i będziemy jeździć po cmentarzach, trochę tych grobów mam do odwiedzania - niestety. Zajrzę po południu może moja poczta będzie działać i jakieś zdjęcia dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich . Wczoraj mnie nie było bo nie mogliśmy się połączyć z serwerem,Dzisiaj przyszedł spec wymienil modem i już jestem.Fotek nie wysyłałam zrobie to wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kwiatuszki🌻 Zgodnie z obietnica daną flow jestem:) ale widzę że troszeczkę zagladacie na nasze forum. Majeczko-dzięki za miłe słowa👄 Peny wyslalam Ci moją fotkę może dojdzie🌻 Buberku-Tobie również tym razem z tlenu, dziekuję za Twoją i gratuluję hobby{kwiat] Beatko 🌻czekam z niecierpliwością :) Diaruniu ;)gdzie jesteś? Basiu🌻 tak Cię pochloneło pisanie że nie zajrzysz tu na chwileczkę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być w pracy spokojnie , a było sporo urwania głowy, a i czas niemiłosiernie się ciągnął. Teraz moje dziecko poszło z pieskiem na spacer i tym sposobem mam chwilkę wolnego.🌻 Jutro będę cały czas w drodz, może tylko późnym wieczorkiem zajrze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle sie napisałam , a przez przypadek kopnełam komputer i straciłam połączenie . No nic , zacznę jeszcze raz . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buberku🌻 o jakim hobby mówi Musik - coś przegapiłam ? Ja tez chcę wiedzieć ... 😭 Flow42🌻 wracaj do nas szczęsliwie :) Maju 🌻 Ja też miałam problemy z operatorem , ale ich nastraszyłam, że zmienię firme, to zaraz przyjechali i wszystko już działą od tamtej pory ekstra ( oby nie zapeszyć) ... :) Moje zdjęcia były czytelne , przynajmnije nikt nie zgłąszał takiego problemu - widocznie to wina komputera - jesli i na tym drugim będzie coś nie tak - to posle ci jeszcze raz ... A co z fotkami dla nas ? :) No to mamy już dwie Bożenki :) Moja mama była leworęczna , a ja mam spore skłonności do leworęczności :P Peny 🌻Ja wysłałam ci fotki - ale nie wiem czy dotarły .:) Niestety nie mam od ciebie ... :( Czekamy na ciebie , dobrze, że chociaż od czasu do czasu dajesz znać , że zyjesz i masz się dobrze ... Beatko🌻 To chyba jakiś pomór z tymi komputerami . :) Musiku🌻 Jakie hobby ma Buberek . :) Jeśli to nie tajemnica ...:P Basiu🌻 zrób sobie przerwę w nauce i zajrzyj do nas ... :) 🌻🌻🌻🌻🌻 dla nieobecnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - za bardzo nie błysnęłam inteligencją , oczywiście, ze chodzi o GÓRY - to jest to hobby Buberka , oczywiście opowiadał i mówił o tym na gg , no i przysłał swoją fotkę . Myśłałam, że coś przegapiłam. Moja córka uwielbia góry , ja nie bardzo poniewaz dusi mnie tarczyca i jak dwa lata temu byłam na Słowacji i próbowałam chodzić po górach , to niestety razu jednego - my śłałam, że umrę , albo dostanę zawału ... to było straszne przezycie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku - nie chodzi o góry ? O rany , już nie wytrzymam ... Też chcę wiedziec . Buberku - co to za faforyzowanie koleżaneki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o góry , to faktycznie przezycia są wspaniałe, ale zdrowie ważniejsze . Usiadłam na zboczu i zastanawiałam się kto po mnie tu przyjdzie jak za chwilkę strace przytomność A jeszcze obawiałam się, że śmiertelnie wystrasze córcię . Jakoś wzięłam się w garść , o mało nie zwymiotowałam i jakoś mi przeszło . Ale czułam się strasznie . Nie wiem dlaczego , ale właśnie podejrzewam tarczycę jako sprawczynię całego zamieszania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie pustawo. Ale tak to już jest . Święta - jakie by nie były , sa okazją do spotkań rodzinnych i to jest najwazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pianistę już oglądałam , ale może obejrzę jeszcze raz . A niestety Bożej podszewki nie lubię . Oglądałam troche , ale nie wciągnał mnie ten serial i teraz tez nie mam zapału do niego - nawet nie wiedziałam, że powtarzaja. jutro jest film , który chyba warto obejrzeć - na TVN coś po 22.00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×