Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Buberku dzieki muzyczka okey. Fajnie si e przy niej pracuje w jej rytm chociaz wolałabym robic cos przyjemniejszego .... np. pic piwko hmm... dzieki za ocene moich doroślaków. Dla mnie są niebem. Ale tak to jest jak nie ma tego nono no.............przynajmniej tak mnie oceniaja moje kolezanki i czasem współczują matki zandarma tym , biednym \" dzieciaczkom\" hihi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko ja nie mam twojego adresu . podaj prosze czy dostarła do was muzyczka. Cos mi padl komunikat ze odrzucono. ale jest w wysłanych, odp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam nieplanowanego gościa , ale bardzo miłego - moja ciotka ale tylko 10 latek ode mnie starsza , więc bardziej jak kolezanka. Skosztowałysmy mojego ciatsa - pycha ... , wypiłysmy herbatkę dietetyczną i teraz mam troszkę czasu przed najazdem nastepnych gości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko wyślę Ci w mailu swój adres, nie chcę podawać na forum. Zaraz wysyłam, Twój adres spisałam ze stopki. Diarra 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ,hej już jestem 🖐️ Gruszeczko dzięki za muze ,pisząc własnie sobie słucham. Fotki dzieciaków dotarły. Ja na twoj adres wysłałam wiadomość ale niestety wróciła . Dzisiaj jadłam rogaliki marcinkowskie ale szczerze to nie przypadły mi do gustu bo były za słodki. Pozdrawiam i do jutra🖐️ 🌻👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ogladacie moze teraz dwojke. ja i moj syn sikamy ze smiechu.polecam ale tak naprawde niewiadomo czy plakac czy sie smiac. no coz nam zostało????,...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruszeczko sprawdź czy doszło, wysłałam na inny adres, miałam go od Diarry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cofnęłam się do 87 strony i adresu nie ma. Poddaję się Gruszko, więcej się nie cofam, ;) mam jednak nadzieję, że tamto dojdzie. Peny dzięki za porady, ale dla mnie IRD to czarna magia. Nie wiem czy mam to w telefonie. Znów więc zdjęcia prześlę Diarze, a ona poda dalej. Albo kupię sobie w końcu aparat cyfrowy! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość v-ini
Witam ,co dobrego słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczeta🌻 Widze, ze macie jakieś problemy z adresami . Mirindko - za chwilkę wyslę do ciebie adresik Gruszeczki . A fotki prześlij to ja je za twoim pozwoleniem rozdysponuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra hurrra, właśnie na ten adres wysłałam swój!!! Czyli wszystko jest ok. No, może prawie wszystko, bo jakoś bardzo chce mi się dziś spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamur
Dzięki wszystkim za słowa otuchy. Nie poddam się, jeszcze przecież trochę życia mi zostało.:) Spojrzałam dziś w lustro i na swoje zdjęcie, które stoi na szafce i sie przeraziłam. Ja to czy nie ja. koniec z użalniem się nad sobą. Wracam do życia:) Pozdrowienia dla Wszystkich. Skąd jesteście? jeżeli oczywiście to nie tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glamur - witaj kochana i usmiech chcemy na twojej twarzy widziec . [kwiat zaraz poszukam naszej tabelki , wszystko będziesz wiedziała o nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Diarra, to nienormalne, w sobotę! o tej porze! i jeszcze iść spać! Coś okropnego! Ale chyba nie dam rady dłużej siedzieć. Glamur 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Glamur
Była dziś u mnie kolezanka, sama tez wychowuje dwójkę dzieci i radzi sobie bez faceta. Mnie chyba rozum odebrało, żeby po miesiącu znajomości wpuścić faceta do domu. Ale było minęło, życie toczy się dalej:) Jakiej tabelki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no glamur tak trzymaj . to juz blizej Ty. Daj do siebie namiary wysle Ci muze. pokrzepisz sie troche. Sluchajcie prubuje zrobic ta robote, ale narazie robie tylko \'byczki\" Pomiedzy zdaniami odbieram sms od cory ktora szaleje przy telefonie i slucham syncia który sie nudzi i pisze do Was bo trudno mi sie rozstac. Diaruniu mysle ze poczte otrzymałas.????? a teraz sorki ale zaraz wypadam . bo jutro będe miała po niedzieli. kurcze zebym miała chusteczke pomachałabym Wam . fajnie tu z Wami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[TABELKA Uzupełniajcie : BASIA41 - Ruda Śląska, 3 synów (18,14,13 lat), księgowa BEA67 - 38 lat, Wrocław, Panna - ur. 1 września, 2 córki BUBER - 43 lata, inżynier,LEW,żonaty już 21 lat, 1 syn DIARRA - 41 lat, Szczytno- Mazury, Baran, pracuje w sądzie, córka 16 lat, 4-letnia suczka, po rozwodzie, GG : 7802886, TLEN : koraal@tlen.pl FLOW42 - 42 lata, Gniezno, Byk, wolna, syn 19 lat, księgowa GG : 1921312, TLEN : flow2004@tlen.pl GRUSZKA1234 - 41 lat, Sosnowiec, Panna, ur. 12 wrzesnia, corka 17 lat, syn19 lat, ksiegowa (kocham zwięrzęta, przyrodę, ciępła dobrą muzykę, czytam powieści historyczne, psychologiczne )GG:8241156 IGAM - 41 lat, Wrocław, Byk, 2 synów (14 i 17 lat ), ma psa i trchorzofretkę, GG : 3135460 MAJA5 - 41 lat, Sląsk, ur. 21 maja, 18 letni syn, ma 2 koty, po rozwodzie, GG : 2706632, TLEN : margerytka3@tlen.pl MIRINDA - 41 lat, Piotrków, Panna, córka 13 lat, nauczycielka, ma psa i kota, GG : 4915937 MUS TRUSKAWKOWY - 39 lat, Lubartów, Strzelec, 2 synów, GG:7512733 PENY - 41 lat, ur. w czerwcu, Sosnowiec, syn student lat 22 SEND41 - 41 lat, Sieradz, Rak, urodziny 21 lipca,2 córki - 6 i 9 lat, nauczycielka; mężatka- prawie 17 lat; lubie czytać romansidła, które dobrze się kończą, trillery Cobena, malować, tworzyć różniste rzeczy, kocham soją pracę,; najważniejsza jest dla mnie moja rodzina. Agrypina - Wrocław , 36 lat, sąsiadka Igam Glamur - ma córkę Chyba nikogo nie brakuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea skąd Ty wiesz, na której stronie jest tabelka??????!!!!! Gruszeczka ja też macham do Ciebie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie wydaje ze Bea jest podobna do mojej fajnej kolezanki z pracy bez ktorej bym zginela ona zawsze wie gdzie co jest. Plusy dla BEa no a teraz hejka do jutra!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Glamur - tabelka to takie coś gdzie jest wszystko o nas. Jak napisała Bea - ta tabelka jest na 55 stronie. Przeczytaj. I oczywiście czekamy na więcej wiadomości o Tobie ! Gdzie jest Musik? Wyłaź z dołka ! Natychmiast ! Meldować się tutaj !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukalam waszych nr. na gg i zapamiętałam , i tak jakoś zapamiętałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×