Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Cześc Mirinda🌻 Buber jesli nie dokonałby 3000 wpisu , polewałby nam te Martini ... :P Ale wspólnymi siłami z Flow - mamy i mężczyznę w naszym gronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja córcia właśnie wróciła do domu i musze znikać Żąda internetu ... Uciekam . Pa. Miłej nocy . Do jutra. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarra - czyżbyśmy wspólnie zmusiły Bubera to tego ...? :D Nie ma to jak wspólnota dwóch kobiet przeciw jednemu mężczyźnie !!!!!!!! To się chyba nazywa solidarność jajników ! :D Teraz się tu zaroi od kobitek - chyba co niektóre obawiały sie pisać żeby nie padło na nie ... hmmm. Już teren bezpieczny ! Można pisać ! Mirinda 🌻 że też właśnie weszłaś na ten 3000 !!!!!!!!!!!! :D Idę na ZAGINIONYCH. Może jeszcze wpadnę zobaczyc do Was . 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć musiku 🖐️, wreszcie jesteś, martwiłyśmy się o Ciebie! Hej Flow czyżbyś coś sugerowała??! Jak możesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirindko ide jutro pierwszy raz na próbę ,wszystko napiszę jak bede wiedziala coś więcej i jak zostanę :) Dobrej nocki sloneczka kolorowych🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kOCHANI !!!! Jesli tylko tak będziemy śpiewały po tych flachach jak ten ptaszek od Diarry to piszę się też na to. I mimo że nie upolowałam flachy to i tak bez wstawki nigdzie nie jadę. Witaj Musiku. Trzymam za Ciebie mocno , mocno kciuki. Buberku moje gratulacje Mirindko cieplutkie uściski odemnie. Zyczę wszystkim dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirinda Ja nic nie sugeruję ... :D tak sobie tylko pomyślałam, że też odpuściłaś ten 3000 Buberowi ... :D W końcu jedną flaszkę juz masz na koncie - dajmy sie wykazać innym ! :D Gruszko No kochana - będziemy śpiewać razem! A może jeszcze tańczyć! :D Musiku W końcu jesteś ! Ja też za Tobą tęskniłam! Pisałam! Zero odpowiedzi! Olałaś mnie ... ? :D 🌻 Przesyłam pozdrowienia od Igam która jest w podróży służbowej !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich🌻, fajnie, że już piątek, trochę się pozbieram psychicznie i fizycznie, bo cosik mnie bierze. Jakiś katar się zaczyna albo te moje zatoczki..... będę sie bronić przez weekend:D. Całuski. Buber, gratulacje za dokonanie 3000 wpisu! Flow ja myślę, że na spotkanie każdy przywiezie \"załącznik\", niezależnie od tego zaszczytnego wpisowego:D Musiku.....trzymam zaciśnięte piąstki - żeby Ci się powiodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Ja na sekundę dosłownie,przekazuje wieści od Igam,jest w podróży służbowej poza miastem i jest u niej ok.Pozdrawiamy obie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agrypinko🖐️ i dla Igam🌻 Wiecie, co wpadłam na pomysł, aby mój znajomy wysłał do Was moje zdjęcie, które ma w telefonie. Obiecał, że w poniedziałek je wyśle. Bo teraz mój syn i ja wykopaliśmy toporki i będą cięcia różne....., więc na inne zdjęćka nie mam co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. U mnie bez zmina góry i doły. ciepłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co tak mi sie podobaja kolorki Igam,że idę sobie machnąć cos innego,zawsze tak samo ,a teraz chyba będzie co innego.....uciekam do fryzjera:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odyskolep
no stare rozjebane cipy pierdolcie się.Przebrzydłe straszydła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochani. Wczoraj mnie nie było bo padł mi internet. Zauważyłam że jestem juz od niego poważnie uzależniona. Gdyby dzisiaj nie było internetu poszłabym do kawiarenki. Ja tez się wybieram do fryzjera zrobić nieco ciemniejsze pasemka przed zimą, ale chcę juz wytrzymać do grudnia, Może sie uda. Słuchajcie muszę wam napisać o moich układach z sąsiadką bo chce mi się śmiać z samej siebie. Ja sądziłam że ona wpadnie raz na tydzień na kawę i tyle a tu nie ma lekko. W poniedziałek zażyczyła sobie farbowania włosów. OK poszłam i zrobiłam choc fryzjerką nie jestem. We wtorek przywołała mojego męża żeby jej kanały w TV ustawił. Był na mnie wściekły ale poszedł. W środę przyszła pożyczyć stepera bo chciała sobie pochodzić, OK. Wczoraj przyszła żebym na drutach zrobiła szalik dla jej wnuczki. Powiedziałam że się zastanowię, bo 10 lat na drutach nic nie robiłam. Dzisiaj wpadła czy ją zabiore jutro na zakupy do Auchana bo ona nie ma samochodu. Słuchajcie w co ja wdepnęłam, zwariuję chyba. A jeszcze wczoraj przeszła ze mną na ty choć jest 15 lat starsza i teraz jako koleżance nie wypada jej odmówić. Mój mąż płacze ze śmiechu a ja mam dość. Jak wczoraj zastukała w drzwi w chwili kiedy zrobiłam sobie śniadanie i rozłożyłam gazetę to zaklęłam pod nosem. Poradźcie jak jej się pozbyć. Nie chcę mieć wroga obok drzwi. Poza tym dla wszystkich całuski i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochani ! Wreszcie weekend , jak się ciesze. Dzisiaj odpuściłam sobie dietkę i zrobiłam lazanię . Jestem najedzona jak bąk . A co tam ... Musiku 🌻 idziesz do pracy - super - a gdzie ? . Napisz coś więcej . Mirinda 🌻 Gruszeczko🌻 Flow 🌻 - ale będzie bal... Kiedy Igam wraca? Maju🌻 weekend to dobra pora na pozbieranie sił . Mnie ten tydzień wykonczył najbardziej psychicznie , ale juz dzisiaj było ok. Tylko na jak długo. Agrypina🌻 pozsdrów od nas Igam jesli masz z nią kontakt :) Po powrocie od fryzjera opowiedzkoniecznie co się zmieniło ... Maju 🌻 niech twój znajomy wysle fotkę na moją komórkę _MMS-em - numer telefonu podam ci na gg za chwilkę , a ja rozeslę dalej twoją fotkę . Tak rozesłałam fotkę Mirindki :) Glamur🌻 - wracaj do nas z tych gór i dołów :) Peny🌻 Ja jeszcze nigdy w kawiarence nie byłam. Ale kłopoty z interneem znam bardzo dobrze. Współczuję ci tej sasiadki. I naprawdę nie wiem co ci poradzić . Myslę, ze juz w progu powinnaś jej powiedzieć _ sory , za chwilkę wychodzę, czy coś takiego. ... Podejrzewam, że byłas za miła i wylewna w stosunku do niej i przyjęła to za dobra monetę i teraz chce zagłaskać cię na śmierć. Musisz nauczyć się odmawiać... 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 dla wszystkich pozostałych i 👄👄👄👄👄 dla wszystkich. Miłego weekendu , duzo radości ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znowu mam samotność w sieci . :) Dlaczego Ja-Twa do nas nie zagląda. kawkę pije się rano. Gdzies tam jesteś , lecz nie wiadomo gdzie .... Idę sobie poczytac , bo juz mi oczy siadają od ekranu. Na podwórku zimno , dzisiaj padał u nas snieg ... Herbatka z cytryna dobrze mi zrobi ... Może wieczorekiem będzie was więcej , co ja gadam - może ktoś wreszcie w ogóle będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Wpadłam do was na chwilke, bo niedawno wrócilam z pracy i jestem padnięta, ale musialam tu zajrzeć bo mi was brakuje. Zmykam wypić ciepłą herbatke bo mężuś mi już zrobil i już na mnie krzyczy. Będe jutro a narazie przesyłam wszystkim 👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracam do Was Kochane . Bardzo Wam dziękuję za Troskę. 🌻 🌻 🌻 Szefowa okazała się człowiekiem i wykazała się dużym zrozumieniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Beatko 🌻 Mnie tak cieszy perspektywa wolnych dni , ze nawet nie czuję zmęczenia. Ale coś cichutko u nas.... Igam🌻 jak zdrówko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim! Nie wiem, czy to jakieś fatum, ale jak przeczytałam to kłopoty z netem i kompem ma wiele z nas. Muszę Wam napisać, że od jutra mnie z Wami nie będzie, bo od jutra nie będę mieć netu. :( Strasznie mi smutno z tego powodu i nie wiem jak to wytrzymam. Jeśli wszystko się uda to może ok. środy będę mogła do Was napisać, ale nie wiem tego na pewno. Trzymajcie się dzielnie i dużo piszcie, mam nadzieję, że potem nadrobię zaległości w czytaniu. Dziś jeszcze jestem, na razie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny____tak jak mówi Diarrea musisz nauczyć sie asertywności.A z męskiego punktu widzenia , to wydaje mi sie że najważniejszy jest Twój komfort psychiczny wiec pogoń ją!!!! A wiesz jak to zrobić?Podpowiem Ci.Ty bądź taka jaka jesteś.dla niej ale niech Twój mąż będzie tym złym.Wymyślcie coś zeby obraziła sie na Twojego męża .Moze wtedy wam da spokój Ty będziesz ok ale prze Twojego męza nie bedzie was nachodzić.Ja wiem ze moze to nie jest fair ale jak ktoś nie zna granic dobrego wychowania to trudno....JA mam wspaniałych sąsiadów.(mieszkam w małym 4- piętrowym 10 mieszkaniowym bloku) Znamy sie wszyscy dobrze bywamy u siebie ale nie nadużywamy wzajemnie naszej uprzejmości.Szanujemy nasza prywatność.Wiec jeśli Twoja sąsiadka nie szanuje tych wartości to nie miej skrupułów. Atak swoją droga syn poszedł ze swoją paczką do kina a my z oną mamy wieczór dla siebie...;) (nmarazie jest przerwa :) ) wypiliśmy butelką dobrego chilijskiego wina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Penusiu! Uprzedzałam Cię co do sąsiadek. Kochana, Buber ma fajny pomysł, każdy sposób jest dobry, hihi powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Miłej nocki wam zycze i udanego weekendu . Jutro zajrzę i mam nadzieję, ze będziecie w komplecie. Córcia już wróciła od kolezanki i podmieniamy się przy internecie. Pa ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani - ma od dzisiaj neostradę ! Do tej pory przeciągałam jak mogłam żeby ja kupić a syn nalegał. Miałam operatora lokalnego ale ostatnio ciągle były z nim problemy. Strony mi się wczytywały bardzo długo a dziś jak padał śnieg (tak, tak - w Gnieźnie padał śnieg!) to w ogóle po południu nie mogłam nic wysłać. Horror jakiś! Dzis odebrałam neostradę w promocji i mam w końcu normalne połączenie ! Dlatego radzę dziewczynom które maja podobne problemy - kupcie sobie zestaw w TP. Peny Dałaś się wrobić niestety. Pokazałaś, że jestes dobrą sąsiadką to tamta chce Cię wykorzystać. Naucz się odmawiać. Jak prosi żeby ją zabrać na zakupy autem to mów, że zepsute. Jak zrobić szalik na drutach - nie umiem. Itd, itp. Proste co? Radzę dać jej do zrozumienia, że masz także swoje sprawy na głowie i nie będziesz ciągle do jej dyspozycji. Igam Witaj wśród żywych ! 🌻 Mirinda Wracaj jak najpędzej ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peny>>ja też miałam takie problemy z sąsiadką,pokazałam jej dobre serce,a ona brała wszystko.....;)robiłam bezinteresownie a ona chyba czuła się coraz bardziej pewnie.....w końcu się skończyło,mówimy sobie cześć na klatce i to wszystko....ale współczuję,bo czasem się nie wie jak zakończyć to delikatnie. A włoski mam kolorowe,nie mogłam zrobić tak samo jak Igam,bo to ładnie wygląda na długich włosach,a ja mam krótkie,ale są kolorowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×