Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Peny - i z nią tak jest , że jak jej się nie chce iść , no bo np. jest zmęczona , to nie przychodzi i nawet nie zadzwoni , ze nie przyjdzie... A potem jak ja jej o tym mówie, ze tak nie powinno być , to ona mówi, ze przesadzam . Właściwie tak do końca nie mamy wszystkich spraw do końca wyjaśnionych i widze, ze zaczynamy od siebie oddalać się. Najgorsze jest to , ze ona nie potrafi okazywac swoich uczuć , przyznać się do błędu , a już przeprosiszenie w ogóle nie wchodzi w grę. Zawsze układa się jej tak jak chce. A jak się nie układa , to najchętniej udajue, ze jest ok. i jeszcze dziwi się, ze ktoś ma inne zdanie. Albo dyzurne - \" nie rób problemów\" ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiałam z nia telefonicznie w południe i obiecała , ze przyjdzie , bo tak naprawdę to miała przyjść wczoraj ) ale miała mnóstwo na głowe :P trele morele - że niby obiad na dzisiaj , pranie, sprzątanie itp. ) , no ale coś jej nie ma i jak znam zycie to juz nie przyjdzie. A potem powie, że grypa ją łamała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarro, brak mi słów do takich ludzi, nie wiem co ci radzić ale chyba wypadałoby dac sobie z niąspokój, jest niepoważną osobą. Za to córkę masz fajną, nie znam jej ale już ją lubię. Dobrze że potraficie się śmiać z takich problemów. To bardzo wielka sztuka. Mnie jej chyba brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️ Witam was cieplutko !! powiem wam tylko jedno ,jestem bardziej zmęczona dzisiejszym dniem niż ,jak wracam z pracy ale jutro sobie poleniuchuje. Fryzura zrobiona ale jestem niezadowolona.Kolorki nie wyszły takie o jakich marzyłam no ale trudno następnym razem bedzie lepiej,zato moja córcia zmieniła fryzurke i bardzo ładnie wydląda jest podobna do aktorki z \"Kryminalnych\" GRUSZECZKO ciesze się że snikers ci smakował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Beatko 🌻 do kolorów przyzwyczaisz się , niestety stało się tak to bywa z kolorami ... wiem że masz 2 córki - ale nie wiem w jakim wieku :) Peny🌻 nie denerwuje , jeżeli coś się złego dzieje przez konkretną osobe, ale w tym przypadku to zwykły traf , pech ... tylko się smiać , chociaz pociągnie po kieszeni ... dobrze, ze nic więcej się nie stało , dziecko całe , TV też . Odkurzacz miał duzo pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powiedzieć \"mnie denerwuje ...\" A jeżeli chodzi o moja przyjaciółkę , to kolejny raz otwieram oczy jacy ludzie potrafia być naprawdę ... Takie czasy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Bea, a do której aktorki córka jest podobna. Może się pochwalisz córką i wrzucisz jakieś zdjęcie. Idę coś pooglądać bo mam bardzo kiepski humor dzisiaj. Ale wpadnę później oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko sorry zapomniałam ze masz dwie córki, chętnie zobaczę i wkleję do naszego albumu rodzinnego. Diarro nie odkurzaj gruzu odkurzaczem bo jeszcze ten bedziesz miała do wymiany, a koleżanką się nie przejmuj, przecież ją już znasz, taki człowiek i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gruz został zebrany , reszta odkurzona ... a co do przyajciólki , to już chyba przestanę ja tak nazywac , zostanie tylko kuzynką ... Ja też mam coś kiepski nastrój . A czy jest coś w TV do oglądania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Diarra. Córki mam w wieku ,12,5 i 7,5 lat .Oczywiście fryzurke zrobiła sobie ta starsza i jest podobna do tej dziewczyny co gra Basie. Co do moich kolorków to musze sie przyzwyczaić nie mam innego wyjścia, postaram się rzucic fotki ale to już może jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko 🌻 Przyzwyczaisz się i pewnie wcale nie jest tak źle :) konieczne pokaż nam swoje panienki . Ja też bym chciała miec więcej dzieciaczków , szkoda, ze tak wyszło. Beatko powiedz a jak tam ten chłopaczek po wypadku . Córka mojej koleżanki ( ta co jest ze mną na jednej z fotek ) jest w tej chwili od tygodnia w sanatorrium na rehabilitacji w Ameryce ;P ( pod Olsztynkiem ) . Bedzie tam jakies 1,5 miesiąca. I podobno lekarze nie moga wyjśc z podziwu , że ona ma tę nogę po takich obrazeniach . Mam fotkę tej nogi po operacji . jesli nie boisz się widoku to moge ci przesłać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateuszowi zdjęli gips 2 listopada, leżal w szpitalu tydzień bo go rechabilitowali zdrową noge i póścili po tygodniu do domu ,ale on nie chce chodzić bo się boi. W kwietniu będzie mial wyciągany ten drut i niestety do tego czasu nie może chodzić do szkoły. Zawali cały rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcie możesz przesłać, mnie nie ruszają takie widoki bo ja się napatrzyłam na blizny różnego rodzaju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ile on ma lat , przeciez jest cos takiego jak indywidualne nauczanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W tym roku rozpoczął 1 klase , ma nauczanie indywidualne 2 x 2 godz tygodniowo .Jak na pierwszą klase to chyba troche mało a jest na dodatek dzieckiem dyslektycznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to rozumiem . Kasia ma tak jak moja córka 16 , i gdyby była u siebie w domu ( w Kielcach) ma załatwione indywidulane nauczanie , a przez to , ze liceum nie jest obowiązkowe , poza terenem swojego miejsca zamieszkania to juz nie obowiązuje i do szpitala ani do sanatorium do niej nikt nie będzie przychodził . I ona prawdopodobnie ten rok straci , no chyba, że jakimś cudem to pierwsze półrocze zaliczy w trakcie drugiego półrocza po powrocie do domu . Ale to wątpliwe , bo czasami źle się czuje , bierze prochy znieczukające ... jest rozkapryszona po tym wypadku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja myśle że dla Mateusza byłoby najlepiej jakby zaczął jeszcze raz pierwszą klase 1.09.2006r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba to byłoby najlepsze rozwiązanie , to prawda . W Niemczech podoba mi się rozwiązanie rozpoczęcia nauki , dzieci urodzone do końca czerwca idą w swoim roku kalendarzowym , a te po 30 czerwca idą w roku nastepnym . I to jest dobre , bo np. dziecko z 1 stycznia jest rok starsze od tego z końca grudnia . U moje córki w podstawówce był taki chłopiec z ostatniego dnia grudnia i miał cholerne problemy w nauce , a nawet nie w nauce tylko w skupieniu się na lekcjach , ma teraz problemy , to ciagnie się za nim od tamtej pory ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fotka dotarła.Rzeczywiście blizne ma porządną i szef też jest okropny. Alu przykro mi ale musze cię zostawić bo żandarm już nademną stoi , postaram się zajrzeć jak zwolni kompa.Całuje Beata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milionerką nie zostałam - idę porozpaczać w samotności :P Milej nocki wam życzę . Jutro prosze o relacje gdzie tak balowaliście, że ja tu prawie sama cały dzień i wieczór pełniłam dużur ... Do jutra. 🌻👄🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też milionerką od dzisiaj niestety nie jestem. 😭 Niemniej - może to jeszcze nie teraz? Może mam poczekać do emerytury? :D Diarra To nie jest przyjaźń. To zwyczajne wykorzystywanie Twojej osoby, gra na uczuciach. Ona widzi, że Tobie zależy więc sobie bimba po prostu. Gdyby mnie cos takiego spotkało to od razu kończę taką znajomość. Nie daje się wykorzystywać. Juz to chyba kiedyś pisałam : przyjaciel to ktoś na dobre i na złe a nie tylko na złe ... Pomyśl czy warto tak się angazować jeżeli druga strona robi to z przymusu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kochane moje. Jakoś tu puściutko. Ja miałam niezły młyn po południu. Przyszła koleżanka zrobic mi paznokcie.Potem wpadła druga koleżanka na paznokcie. Taki mały zakład kosmetyczny w domu. Ale było wesoło.Trzy baby gadające na okrągło . Moi chłopcy tylko nas słuchali i śmiali sie z nas. Kosmetyczka wyszła, to wpadł kolega z synem, bo syn musiał skonsultowac sie z kimś co do gry więc jego tata wpadł na pomysł, że pewnie moi chłopcy w to grają i coś mu powiedzą. Potem my dorośli w kuchni , a chłopcy w duzym . A teraz chłopcy oglądają jakiś horror, a mi sie tak marzy spokój, zeby już poszli spac. Tym bardziej, że nie wiem na czym to oglądanie polega jak gadaja cały czas ,komentują . Gdzie te czasy gdy po dobranocce szli spać.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igam 🌻 My dyżurne - jak zwykle ... 👄 Ja tez miałam dziś gościa. Przyszła kumpela. Plotkowałyśmy do 22. Potem cisza nocna :D A teraz tutaj juz zapadła cisza ... oczywiście oprócz nas ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cały czas nadrabiam zaległości w czytaniu. Nieźle sie tu rozpisałyście jak mnie nie było. Ale ja Wam dam. Mam urlop i będe tu częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja-Twa to chyba cud,że Ty też masz z nami dyżur. Niedługo nam pozazdroszczą dziewczyny i będziemy musiały zrobić grafi kto kiedy i z kim dyzuruje ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zoi
fajnie by bylo pogadac z kims tu w swoim wieku lub starszym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×