Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Posyłam wam 3 fotki z ogniska , mam nadzieje, że dotrą . Niestety Haneczko chyba znowu są duże - :( niestety nie potrafie ich zmniejszyc. Miłej nocki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorowa pora. Diarko, thx za fotki;)Dzis ostatni raz przed sanatorium byłam w pracy.!3 dał mi sie troche we znaki. Jestem z 2 syniami u najmilejszego w B. jutro wizyta w Wisle w Gołebiewskim -na chwilke, bo nie miałam nigdy przyjemnosci, i mam nadzieję, dla dzieci to bedzie frajda jakaś.to tyle....ide nyny, jestem padnieta, dobrej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrowienia z deszczowego Wrocławia. szaro, smutno i nijako. Spałabym chetnie przez cały dzien a poranne wstawanie to dla mnie koszmar. jak o 7.20 dzwoni budzik to jestem nieszczęśliwa straszliwie. A Wy nie macie kłopotów ze wstawaniem? Netka, byliście na basenie w Gołebiewskim? ja chciałam córce zafundować dwudniowy pobyt ale jak ujrzałam cene pokoju za dobę to jednak zrezygnowałam. Wiedziałam, że jest drogo ale nie az tak. Diarka, zdjęcia możesz zmniejszyć w poincie. Córcia Cię tego z pewnościa nauczy i będziesz mogła posyłac małe pliki. ja tez musiałam posiąśc tę umiejetność, która okazała się bardzo prosta. jak tam wasze Walentynki, czy ktos o was pamietał??? Ja narazie tylko czekam na jakieś westchnienia. Cóż, może nadejdzie? dzis od rana w radio i telewizji o walentynkach, ja chyba jednak nie lubię takich skomercjalizowanych świat. Wolę, gdy miłosne wyznania przychodza niczym nie nakrecane.. A za trzy dni 17go mam 17 ta rocznice ślubu. Mam nadzieje, że mąż zaprosi na jakąs dobrą kolację. dzisiaj czuję sie kiepsko, nie wiem czy to wina niskiego cisnienia, jestem zmęczona i cos koło serducha mnie pobolewa. mam nadzieje, że to nic powaznego. To miłego dnia dla wszystkich. Pozdrawiam. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sofka, dzieki za rewanż, pozdrawiamy i zyczymy miłego dnia.🌻 Wpisałam sie 50tkom na walentynki bo mają fajne forum i oto odzew! Super. Diarka, fotki doszły mimo wielkości. Toz to u Ciebie super zima. nadal tak trzyma.?? U nas wiosna, 10 stopni i deszczyk. Uciekam. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zima osłabła , dzisiaj bardzo ciepło , ale śnieg lezy nadal i ślisko okrutnie. :) Walenty, Walenty i po Walentym .... nie było tak źle, dowody symaptii były jak się nalezy , nawet od szefa na dzień dobry dostałysmy z samego rana czekoladki niespodzianki ( przygotowane poprzedniego wieczoru ) bardzo sympatycznie .... były całuski od zaprzyjaxnionych panów , sąsiada i przyjaciół . Bardzo udany dzionek :) I nawet wizyta u dentysty nie przysloniła tych radości. Haneczko🌻 nauka zmniejszania fotek będzie po powrocie z ferii. Postaram się być pilnym uczniem. Jutro mnóstwo pokus przez Tłusty Czwartek - i dietę diabli wezma ... ale zapodam sobie podwójną herbatkę odchudzająca i będzie o.k. :) Babeczki z forum dla 50-latek są super :) ja sama tam systematycznie zaglądam - to chyba najlepszy topik na forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja Diarra
cyt. "Babeczki z forum dla 50-latek są super ja sama tam systematycznie zaglądam - to chyba najlepszy topik na forum " RACJA; RACJA...........a tu nuuuuudy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny w Tłusty czwartek 🖐️ ja narazie nie uległam pokusie zjedzenia pączka ale jestem w trakcie robienia faworku , więc napewno cos skosztuje. Diarruniu ja twoich fotek nie dostałam :( Walenty wczoraj o mnie nie pamietal ale mam nadzieje że w sobote nie zapomni. Haneczko ja w sobote tez obchodze 17 rocznice ślubu Pozdrowienia dla wszystkich z deszczowego Wrocławia. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bea, no to w sobote będziemy razem popijac drineczki. Mój mąz zawsze pamięta i na pewno bedzie wielki bukiet kwiatów a czasem zdarzają się i fajne prezenty jak mamy czas je zrealizować . Oczywiście wszystkie zapraszamy na imprezkę. Dzisiaj u nas znowu leje, jest smutno i ponuro. Przyrzekłam sobie wieczorne sprzatanie domostwa , bo \"Koty\" po kotach ścielą się w całym domu a i podłogi błagaja o umycie. Trudno, trzeba się zebrac w sobie i dokonac tego bohaterskiego czynu. I choinke musze rozebrac bo w kuchni jeszcze stoi, ale poniewaz jest sliczna to do tej pory nie rozbierałam. Ale sąsiedzi juz pewnie krzywo na to patrzą. To miłego czwartkowania wam zyczę. Trzymajcie się cieplutko. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, a ja pączków nie lubie, bo kojarzą mi się z poklejonymi palcami i wszystkim co sie da, ale dzisiaj sie skusiłam i kupiłam kilka z budyniem...Czekaja na konsumpcję. A na ostatki się wybieracie??? Ja w ciagu tygodnia nie mam na to szans, za to w sobote córcia odprawia zaległe urodziny dla koleżanek, bo w ferie nikogo nie bylo, a ja w niedzielę mam swoich przyjaciół na maoich zaległych. W ten sposób oblejemy i rocznicę i ostatki) Pozdrowionka. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,pogoda u nas wiosenna,ale jest ponuro i łepek mnie boli po wczorajszych walentynkach.Było paru znajomych i fajnie się bawiliśmy.Ja od męża dostałam różę,a mu podarowałam śmiechowe gatki,z rozporka wychodzi taki duży kolorowy robak w kapeluszu.Jest on wyszyty.A tak to stara bida,praca dom . zdjęcia otrzymalam-dziękuję. Mam problem bo wczoraj podczas stanu nietrzeźwości potrąciłam świecznik i spadł ze znacznej wysokości rozbryzgując gorący wosk po całych meblach i nie tylko.Próbowałam go usunąć ale się nie da,zdarłam paznokcie.Może macie jak to zrobic skutecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups.... zniknęłyście na innych topikach???? Cicho aż brzęczy w uszach. jakoś nie mam ochoty do przebijania samej siebie. Pozdrowienia. Miłego piątku. Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny 🌻 wreszcie weenend :) Dzisja precyzowałam plany z kolezankami na wakacyjny wyjazd ad morze i troszke przeciagneło się :) ale jest super .... W ogóle mam dzisiaj dobry dzień , na ulicy znalazłam 50 euro - chyba musze zagrac w totka :P Jutro miałam iść na imieniny , ale dziewczyny zbajerowaly mnie na balangę ostatkową , pewnie będzie super, co ma byc to będzie , jutro idę tańczyć ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Na Mazurach piekne slońce , nastrój niezły. Pachnie kawka. Plany super ... Milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dejcie se spokoj staruchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diarka, miłej zabawy i połamania obcasów. Ja jakoś nie mam klimatu do baletów. Podziwiam Cię za te częste wywijańce. U mnie w domu trwa bal nastolatek czyli córka odprawia urodziny. na razie jest w miarę cicho, zamknęły się w pokoju, zajadaja i plotkują na koleżanki. Ja zabieram się za prasowanie już pare godzin ale jakoś zmusić się nie mogę. najcheniej bym sobie winka wypiła ale w obecności nastolatek tego czynić nie będę, nie daj Boże, gdyby coś się stało to powiedzą potem , że pijana matka i 7 dziewczat na imprezie. Wieczorkiem, jak wyjda zaprasza na czerwone winko. Ja odkryłam hiszpańskie wino o nazwie FUERTOm czarna butelka i etykieta z czerwonymi napisami. Super wino, ma głeboko wytrawny, wspaniały smak. A może Wy macie jakieś wino, które szczególnie lubicie?? Wiem, Diarra domowe a pozostali??? Idę do mojej książeczki, czytam o epidemi wirusa Ebola w zairze. Wciągające. To miłego wieczoru dla wszytkich. A Ty pomarańczko coś taka ciekawska, skoroś taka bardzo młoda cóż cię sprowadziło na nasze forum... Czyżby ciekawość??? Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą!!!!!!!! Jak zwykle w sobote Byłam w Zieleńcu , pogoda wspaniała , słońce niebo bez chmurki. Za to bardzo duzo ludzi bo dzisiaj były tam rozgrywane zawody zjazdu na BELE CZEM :):):) Haneczko!!!!!!!!!!🌻🌻🌻 Z okazji święta Waszego życzenia wszystkiego najlepszego: niech każdy dzień dostarcza radości i uśmiech zawsze w sercach gości, niechaj problemy Was omijają, a wszyscy bardzo Was kochają, Bo jak nikt inny na świecie, Wy na to zasługujecie! Miłego wieczorku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fan
a ja kocham taką "staruchę" a ten co nie wie to wiele traci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten wpis powyzej, to mój ksieciunio sie wkradł.....sorki.....ups!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, pozdrawiam koncowo-jutro wyjazd.Troche mi bedzie smutno bez Was...Teraz ide juz do mojego pana raczyc sie alkoholami wszelakimi....dobrej nocki, a przedtem miłego wieczorka! Diarus-najlepszego!!!!🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatki to wspaniały wymalazeki bardzo mobilizujący. Trochę boli glowa, ale co tam głowa, było wspaniale. I powiem wam, zero kompleksów jezeli chodzi o kondycję na parkiecie z małolatami . Myslę, że jeszcze wielu spraw mogą nam pozazdrościc. :) MIłej niedzieli , udanych wyjazdów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, nowa stronka, cóż za ważne wydarzenie. No i ktoto ją rozpoczął??? Ja tylko na chwilke, za moment przychodzą urodzinowi goście (moje zaległe) plus pies pekińczyk. Narobiłam sledzi w smietnie, sos krabowy, do tego ziemniaki w mundurkach, pomidorki z mozarellą, półmisek serów z żurawiną i sporo butelek wina, więc jesli któraś z was chce to serdecznie zapraszam na małą imprezkę. Zdążyłam dzisiaj uprasować stertę prania, zakupy w Carrefour, zrobiłam pedicure, manicure itd więc dzięn nie zmarnowany. A teraz relaks.. To miłego wieczoru dla wszystkich a dla tycjh które wcześnie idą spać. Dobranoc. I pozdrowienia 🌼 Hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczko czyżbyś miała
problem alkoholowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jam jeszcze na feriach. Krótki dostęp do kompa mam ale wolny i nijak czytać nie mam czasu. Pozdrawiam. Napiszę w czwartek . Buziaczki . 🖐️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj pomarańczo, jesteś z radia Mary..., moherowy beret, LPR czy inny obrońca ucisnionych. jesli jestes abstynentem to gratuluje, ale widze, że chetnie byś się napiła i czuje w Tobie zazdrośc. Nie wiem czy wiesz, ale alkohol jest dobry , smaczny i jest dla ludzi. LUDZI!. Świniom nie polecam. Pozdrawiam. hanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haneczko alkoholiczko
chyba uderzyłam w czułą strune,mocno się obruszyłaś.Alkohol jest dla ludzi ,owszem,ale ty musisz dziennie o czym piszesz zresztą ,a to już alkoholizm .I nie ma tu znaczenia LPR,RADIO MARYJA czy inne przekonania polityczne Haneczko jestes pijaczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piję za swoje pomarańczko więc się nie wtrącaj. Ty mi raczej nie dokładasz. A swoja droga idź się napić, będziesz miala lepszy nastrój i samopoczucie! Smacznego. Wypiję za twoje zdrowie róznież. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kati1966
Witam widząc że nikt się za mną nie stęsknił pozdrawiam wszystkie serdecznie .Dopadła nas choroba już dochodzimy do siebie i mam nadzieję że ten tydzień ferii będzie udany tym bardziej że w sobotę przylatuje z Romy moja przyjaciólka życzę wszystkim miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×