Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość senda41

41-latki też mogłyby się spotykać na tym forum, co wy na to?

Polecane posty

Idę na chwilę do kuchni, bo coś mi sie łańcuch wydłużył i siega juz do pokoju...haha, a w kuchni placki się przypalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grochulcia... jak przeczytałaś wszystko, to gratulacje!!! Trochę tego jest. Zajrzyj jutro znowu :). pa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiku piwo oczywiście? Hmmm.... A tak swoją drogą to chyba moja koleżanka ma dzisiaj wolne w ten dzień Św. Partryka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrówko pytam ,piwko zaliczone?placki usmażone? A ja znowu przy garach ,aż mnie mdli odtych zapachów ,ale jutro dzien rozpusty i żołądek nie będzie pusty. Poczytałam -- nie próżnujecie az żal mnie ściska.Nie wiem czy do niedzieli zajrzę bo mój program jest bardzo napięty.Jakby co to miłego wekendu.Odezwę się w niedzielę wieczorkiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No... czytałam:D mojej koleżanki córcia kupuje i razem omawiamy całkiem na poważnie...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja... ale już przetłumaczone oczywiście ;), może Szymcia Ci pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zahir🖐️...placki się smażą, piwko jeszcze nie zaliczone, ale w planach:) Jakaś imprezka...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymcia się miga..., jak widać.... A z wrodzoną skromnością, twierdzi:, ja, niemiecki, noooooooo skąd. Tja....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, muszę robótkę odłożyć bo Grocholin-Masło zaczęła sobie sama robić kanapki i wywija nożem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ale natworzyłyście od wczoraj wieczora. Peny🌻uszku buziaki dla ciebie. Diarruniu❤️ ty moje poczta dotarła ,były powody do śmiechu. Witaj 🖐️ Gochulcia. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majka, jeszcze słówko - skoro jesteś na bieżąco z Witch, to mogę zdradzić, o czym będzie najnowszy numer, hahaha..., jak skończę tłumaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alja pilnuj Grocholin, bo nóż w zagrożeniu!! Jeszcze mu zęby powyłamuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała mojej koleżanki pewnie doda mi parę punktów haha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez te pogaduchy placki jakieś takie czarne mi wyszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walcz Szymciu, nie daj się! O dostęp do neta, bo z martwą naturą nie wygrasz - ja już złożyłam broń na dzisiaj.... idę z psem, bo jakiś taki niewyraźny, a rutinoskorbinu nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ale sie rozpisałyście....Alja wysłałem CI coś co może Ci sie spodoba..Niemieckiego niestety nie znam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja i buziaczki dla wszystkich. 👄 👄 👄 Majeczko przyznaj się że ty te placki specjalnie do piwka smażysz, narobiłaś mi ochoty. Takie placki i zimne piwko to bardzo dobry pomysł na dzisiejszy wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam jeszcze przywitać nowe koleżanki: Haneczkę, Beauceron i Gochulcię. Tak wracam do tyłu i czytam, czytam. Dziewczyny nie wiedziałam że macie takie artystyczne dusze. Jeżeli chodzi o rymowanie to ja nawet prostego aforyzmu nie potrafie wymyslić, kompletne beztalencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, Buber, bardzo wirtualna ta muzyka, hahahaha, niczego nie dołączyłeś. Inni też tak mają, czy tylko ja mam kłopoty ze wzrokiem... witaj Peny, dobrze wiedzieć żeś ozdrowiała....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry Alja jakies klopoty z pocztą....fatalnie dziś chodzxi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×