Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Zaczynałem 8 lat temu od kilku lat menadżer i ta dziecinada obecna mnie już nie śmieszy. Gościnność i głaskanie pracowników to przesada później się dziwią, że do roboty przychodzą idioci którzy nawet prania wstawić nie potrafią. Szkoda, że menadżerów nie obejmuje bezstresowy klimat. Super by było mieć w 4 literach ABR BSV itd. Powodzenia dla biura za 5 lat jak wszystkie normalne osoby odejdą. Teraz dają awanse dla kierowników którzy są idiotami o menadżerach już nie wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikomu komu zależało czy jeszcze zależy nie jest do śmiechu :). Po prostu teraz do pracy przychodzi generacja "Y". Szkoda słów. Wszyscy starzy wyjadacze wiedzą o co chodzi :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magda321456
generacja Y jest tak ważnym ogniwem w tej firmie że szkolenie z gościnosci poltora roku temu było wlasnie poswiwecone temu tematowi... szkoda ze osoby które ten temat wprowadzaly już nie pracują choć tez były z tego pokolenia nwydaje mi się ze ta firma wlasnie urabia tych młodych do jednorazowych programów i potem out może ktoś z tych osob się wypowie nawet z tego była weryfikacja odkad nie ma kto pracować w mcd same nowe programy i weryfikacje sa wprowadzane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Generacja I od idiotów tak bym ich nazwał. Żeby mieć 23lata i nie wiedzieć jak wstawić pranie albo nie zapamiętać jak robić frytkę na nocy (skomplikowane mocno). Najlepsze na wieczorem mówisz słuchaj nic się nie dzieje więc pozmywaj (zawsze to mniej dla nocki będzie) co robi taki AS? bierze brudne rzeczy wsadza do zmywarki patrzy w sufit i czeka aż skączy się zmywać wyjmie wtedy idzie po coś innego brudnego i tak w koło. Podchodzę i mówię słuchaj wstawiasz zmywanie i w tym czasie zmywasz ręcznie (gały jak 5zł) i a nie wiedziałem. Zobaczcie na FB jak wyskakuje sponsorowana oferta jak super pracuje się w firmie. Biuro filtruje komentarze. Co boją się opinii, jaka jest wśród byłych i obecnych pracowników?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
big mac z bekonem to sie szarpneli z pomysłem na 25 lat (3 plasterki i cena pewnie 3zł wiecej) i znow odgrzewany kotlet clubhouse oni nie maja pomysłu na ciekawe kanapki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc 123321
ile teraz sie zarabia w mc donalds na poszczególnych szczeblach karier ? ..można dobić do 5-6 tysięcy na rękę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" 5-6 tysięcy na rękę?" Z pewnością są to zarobki w innym alternatywnym świecie ;) Jak zarobić 1500 zł na mc, będziesz szczęśliwy/a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
wiadomo ,ze 5-6tys nie jako starszy frytkowy tylko jakieś wyższe stanowisko np kierownik ? ...w radiu słyszałem reklamę ,że " zarobki niezłe" dlatego pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
5-6 tys to może zarabiają tam w biurze. Menadżer obecnie jakies max 1800 na rękę (bez nocek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm... No nie powiedzialabym, ze manager zarabia tam 1800, gdyz zwykli pracownicy maja cos okolo tego tam, gdzie ja pracuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obeznanymakowiec
Mówię o normie 160h. Wiesz co to siatka plac? W zależności od lokalizacji są drabinki od do dla każdego stanowiska w mcd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dajecie się trollować :p nie widzicie, że niektóre te pytania są zamieszczane dla jaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
manager zarabia 1800 ? to ile zarabia wtedy zwykły pracownik ? moze ktos podać wiełki płacowe na poszczególny stanowiskach chce zobaczyc jaki jest przeskok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce Ci właśnie uświadomić że różnica jest minimalna. I weź porównaj odpowiedzialność i ilość wiedzy jaką ja musze mieć będąc mgr a jaka jakiś pracownik. KPINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogl stawki są zależne od lokalizacji budki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
no dobrze ,ale konkretnie moze ktos podać jak jest w jego mcd ? co jest 100zł różnicy miedzy frytkowym z 1msc stażem ,a managerem ?...tak bdw ile jest tych stopni ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, chciałbym dodać post jako (jeszcze) pracownik mcd. Przepracowałem około rok i mogę wystawić mu swoją ocenę na temat pracy w niej. Zacząłem pracować rok temu, głównie w weekendy z powodu nauki, za zawrotne 11.05 + dodatki za pranie itd.(brutto). Zacząłem początkowo na komputerze, czytając 2 godziny na temat robienia frytek, i dlaczego są takie dobre(w kfc lepsze), czytane to wszystko przez IVONA. Potem przesiedziałem 6 godzin na grillu, z przerwą. Jakoś ten dzień minął, następnego byłem przepytany na temat tego jakie mięsa wstawiać do jakiej komory i jak grzyby zrobić. Pod koniec dnia wtedy miałem szkolenie na produkty z kurczaka. Minął weekend, miałem w środę dzień kolejny. Siedziałem na frytce, i powiem, że po raz pierwszy przełamanie miałem, chciałem skończyć z pracą , lecz dałem sobie szansę, bo może będzie lepiej. I tak w ciągu całego roku obszedłem wszystkie stanowiska (bez mccafe i bez mcdrive) i mogę wymienić wszystkie zalety i wady tej "restauracji" Zaletami mogą być takie rzeczy jak : - Grafik ustawiony pod Ciebie, - Tańsze jedzenie z McDonald's. - Czasem jakiś szajs za darmo dostaniesz. Wady : - Duży ruch, - Niska pensja (minimalna za normę miesięczna) - Lizodupstwo - Klient ma ZAWSZE rację - Menadżerowie i ich nastroje, oraz inni pracownicy, - Zapierdziel na maxa i p******e zamówienia klientów, bo chcą z tym dodatkowo. Podsumowanie : Praca w maku jest ciężka i polecana dla młodych w czasie nauki głównie, zaletą jest zatrudnianie nieletnich podczas wakacji.Niska płaca i duży ruch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany:masz racje z tymi stawkami z wiedza(choc nie jest wiedza tajemna ani tez biochemiczne procesy zachodzace w samżonym mięsie) zawsze mozna zmienic prace i zarabiac lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was odpowiedz
manager około 2100 -2300 pracownik nocki około 2400-2500 kierownik 3000 na reke ale kierownik po około 15 latach pracy 2 asystent około tez 3000 lub więcej jak ma nocki (czasem więcej niz kieras) a tu sami pisza co chcą zacząć to ile by chciał zwykly pracownik? nawet nie potrafią powiedzieć dzień dobry a pralka to magia bo o mopie nie wspomnę same debile a wymagania....... za komuny to nawet do kopania rowów by ich nie wzięli ale tyu by chcieli mieć z 5000 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to pojechał kolega z tymi stawkami raczej u nas to tez stawki-kosmos. 3/4 nocnik-od 1350-1600 full etat nocnik-1800-2000 kuchnia mysle ze:1800 to maks mgr:nie wiem(moze cos około 2000-2200) kierownik:nie wiem(moze około 3000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojęcia nie mam ile ma np. kierownik pewnie ponad 3tys na rękę. Ale widziałem aneksy z tego roku asystentów i mgr i kwoty o których piszesz są przesadzone. Wiem że WWA nocnicy potrafią zarobić więcej niż asystent ale reszta PL różnie bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po jakim czasie od złożenia cv dostaliście telefon w sprawie rozmowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja liczę ze dostanę prace, chociaż cv napisane w moim przypadku w 15 min i brak doświadczenia xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakos mało wam placa Ja pisze licencja male miasto tzw pipidowka nocnik około 2300-2400 do 2500(wiadomo dodatek nocny) mgr 2100-2300(zależy ile nocek) asystent drugi 2700-3000 i wyżej jeśli ma nadgodziny Ponoc w korpo maja więcej BTW ciekawe ile w korpo maja kierownicy bo ponoc i 5000 na reke a starsi nawet 6000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obeznany a ile Ty masz tak z ciekawości bo długo już jesteś managerem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość123321
gość dziś Ja sam pracuje w dużej firmie i tam kierownicy myślę ,że mogą mieć i do 10 tysięcy. Wszystko zależy jaki dział i staż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy normie 176 h na rękę coś ok 2500zl. Pracuje 8 lat i ta stawka to kpina biorąc pod uwagę że sporo rzeczy robiłem często po godzinach pracy. Więc zmieniłem swoje podejście na następujące przychodzę i wychodzę zgodnie z grafikiem. Niektórzy kierownicy jelenia szukają ze ktoś będzie się starał za stawkę sprzed roku. Prawda jest taka że w tej firmie falszywe lizusy mają najlepiej. Ewentualnie Ci którzy wiedzą kiedy udawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×