Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość velvetttttaaa
a nie mozna wyrobic w trakcie? slyszalam ze oni pozniej oddaja pieniedze za wyrabianie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Byłam dziś na rozmowie, do pn dostanę odp , ponieważ akurat zmienia się tam kierownik.Ale chyba mogę już wyrabiać powoli książeczkę sanepidowską;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
a skad ta pewnosc ?;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Bo b.potrzebują ludzi-skończyły się wakacje i trochę ludzi odeszło. Poza tym babka więcej opowiadała o pracy niż mnie o coś pytała. Jedyne pytania które padły to były żebym opowiedziała coś o sobie, a drugie (po tym jak już mi naopowiadała przez 15 minut jak praca wygląda) czy mam jakieś pytania;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
Heh u mnie tez tak bylo ale nie jestem pewna czy mnie przyjma :)) A tez bardzo duzo mowila o pracy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
A czemu nie jesteś pewna? Przecież jakoś specjalnie wykwalifikowanych pracowników tam nie potrzebują;) Ja mam dostać do poniedziałku odpowiedź. A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
Do czwartku. A w czwartek jade do innych probowac bo sie wlasnie oglosili. Napoczatku tez bylam dobrej mysli, ale dzis jakos nie zadzwonili to troche zle pomysli mnie dopadly ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
To pewnie dzisiaj na ostatnią chwilę zadzwonią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
Chcialabym ale jakos watpie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siekany
Ja już dostałem skierowanie do lekarza i całą resztę, jedyne co mnie wkurza, że terminy słabe bo dopiero na 3ciego października a bym chiał zaczynać już od przyszłego tygodnia, no ale cóż widoczne umawiają jeden termin kilku osobą na raz do lekarza i BHP. Na rozmowie w sumie o nic szczególne się nie pytali, oo razu o etat i szkołę. No nic zaczynam za prawie 3 tygodnie dopiero. No chyba, że dostane jakąś super dobrą inną ofertę ale wtedy to już mc straci a nie ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
japytam i jak zadzwonili? bo nie wiem czy już robić tą książeczkę czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
Jak narazie nie. ale z Kfc zadzwonili ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE....
Pracuję w MC od ponad roku.... Ludzie, nie dajcie się nabrać wszystkim reklamom i miłej pani od personaliów która to was przyjmujeee do tego gułagu... Zrobią Ci sieczkę z mózgu, wypiorą i wyjdziesz z tamtąd z kompletnie wydupczoną psyche.Jeżeli juz sie jednak zdecydujecie na prace w MC to nie zaprzestawajcie szukac innej pracy, nawet jeżeli odrobine mniej płatna, to uwierzcie mi, że warto sie zastanowic. Pracowałem w warunkach które są naprawde cieżkie pod względem fizycznym jak i psychicznym, ale to co spotkało mnie w MC to poprostu porażka. Po pół roku pracy, brakowało mi sił na jakiekolwiek inne zajęcia. A te wwszystkie gadki o tym ze ta praca przygotuje cie na wyzwania życia, na nowe doswiadczenia i że pracodawcy bedą Cie cenic.... Gówno prawda! Całe to środowisko jest zakłamane, żyjące tylko plotkami o reszcie pracowników... Nawet jak ktoś jest miły dla ciebie, wydaje ci sie że jest wszystko ok to..... na drugi dzien wszystko o czym gadałes z tą osobą jest tematem w MC. Poprostu syf. Ja ciągle szukam innego zajęcia. Niestety żyjemy w polsce, o prace trudno. Jak ktoś ma jeszcze wątpliwości to piszcie, z che cia odpowiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
Do mnie wlasnie dzis zadzwonili. Bylam po skierowanie do lekarza no i 5 pazdziernika zaczynam prace :) Mam nadzieje,ze jakos dam rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Lucky you!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
a jak z Toba ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
No ja mam czekać do pn do 15.00 na telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
A to jeszcze nie zadzwonili ? Pewnie tez na ostatnią chwilę zadzwonią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
No mam nadzieję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE.. Masz rację w 100%. Mak, w którym pracujesz jest jak "rodzina", w której nic się nie ukryje. Nie koniecznie intencje wypowiedzi są zrozumiane, nie koniecznie są zinterpretowane tak jak byśmy chcieli... w każdym bądź razie większość wypowiedzianych słów wraca do nadawcy i przeważnie w innej formie. Ale i na to są sposoby: "w pracy rozmawiamy na tematy związane z pracą" a nie na prywatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuw
Z drugiej strony to nie jest wina firmy. McDonald"s zatrudnia dużo młodych ludzi i to oni tworzą atmosferę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawa_awa223
ja bylam 2 tygodnie temu na rozmowie do tej pory nie zadzwonili, czyli pewni mieli innych chętnych, byłam praktycznie 100% dyspozycyjna, jedynie zjazdy mam co dwa tygodnie, ciekawe czy jeszcze zadzwonią, powiedzeli tylko ze we wrześniu beda jeszcze kogos przyjmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
A ja mam pytanie. Bo skoro jestem w 100% dyspozycyjna i chcialam miec pelen etat to bede go miala? Umowe podpisuje 5 padziernika wiec nie wiem do konca a nie zapytalam;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiereek45
umowa jest na 3/4 etatu czyli 120h ale masz mozliwosc wyrobienie dodadtkowych 40h co w sumie daje 160 czyli tak jak bys pracowala na pełen etat, ale tych dodadkowych 40h musisz se pilnowac zeby ci je uwzglednili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yiereek45
umowa jest na 3/4 etatu czyli 120h ale masz mozliwosc wyrobienie dodadtkowych 40h co w sumie daje 160 czyli tak jak bys pracowala na pełen etat, ale tych dodadkowych 40h musisz se pilnowac zeby ci je uwzglednili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
A ja slyszalam , ze trzeba wyrabiac rozne godziny. W jednym miesiacu np. 160 a w drugim 180.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
jesli ktos by sie dosc dobrze orientowal jak to wszystko wyglada niech sie odezwie na numer gg: 746854. Bo mam kilka pytan :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
jak jest z grafikiem????? moge sobie ustalic po ile godzin chce robic dziennie jak mam ustalona liczbe godzin w miesiacu???? prosze o odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Musi to być minimum 6h,ale jak ja byłam na rozmowie, kobieta powiedziała, że u nich jest tak, że wola żeby ludzie zapisywali się takie dni, żeby mogli zrobić 8h,wtedy jest im łatwiej z grafikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
A jesli np. w ciagu 15 dni wyrobiete 160h to co z reszta miesiaca?? mam wolne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×