Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość razi
znaczy w ciagu 20 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Tak. Ale chyba nie można tak że zrobisz to w 20 dni dzień po dniu,musisz mieć jakieś dni wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
No rozumiem :] A czy moge miec w pracy akryle? Bo mam akurat i nie wiem czy nie bede musiala ich sciagac ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE....
o długich paznokciach możesz pomarzyc, to samo kolczyki, łańcuszki, pierscionki (dozwolona tylko obrączka) . Pierwszej umowy nie dostaniesz na pełen etat. Okres próbny czyli 3 miesiace na max 3/4 etatu. Dopiero potem możesz starać się o pełen a i to zależy od tego jakie jest zapotrzebowanie. Aha, nie ma tak że szybko wyrobisz swoje godziny i reszte miesiaca masz wolną. Personalna układa tak grafik abys miała to rozłożone jak trzeba. Co do dyspozycyjności to zazwyczaj jest cos takiego jak ksiązka wniosków i próśb, jest to rodzaj kontaktu z personalna. tam wpisujesz swoja dyspozycyjność (jeżeli sie uczysz) , lub jezeli zależy ci na wolnym w jakiś konkretny dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
No dobra rozumiem. Ale jesli bede miala 3/4 etatu to bedzie do wyrobienia 120h tak? i do tego moge sobie dorobic te 40h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
Tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE....
to nie do końca tak jest. Wszystko zależy od wskaznika "SPMH" . Nie pamiętam co dokładnie oznacza twn skrót. w każdym razie chodzi o ilość godzin jaka powinna być wyrobiona w danej restauracji tak aby to było opłacalne. Tzn, środek tygodnia (wiadomo, mały ruch) a tu wszystkie kasy obstawione, to samo bop i kuchnia... to byłoby nieopłacalne. Dlatego nie raz może sie zdarzyć ze nie wyrobisz pełnych godzin, i odwrotnie, że wyrobisz ich duuużo więcej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłam tam kiedyś managerem
i "SPMH" to ilość kasy podzielona na godziny pracownicze kobietko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
Szkoda ze tak to wyglada.Bo nigdy do konca nie wiesz ile zarobisz ;/ ale mam nadzieje,ze okolo 1tys. zarobie co miesiac. Tak czy siak narazie sie nie zniechecam ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaaaaaaaaa21
a jakie zarobki? bo pracuje tera w takim syfie ze w zasadzie wszystko jedno....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
chodzi Ci o stawke na godzine czy co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
Do Sita_22_Sz-n: I jak oddzwonili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sita_22_Sz-n
No właśnie w ogóle nie zadzwonili, a babka mówiła że zawsze dzwonią...czy to z pozytywną odp czy z negatywną...nie wiem czy ten nowy kierownik się nie połapał jeszcze czy co...Poczekam do środy - jak nie zadzwonią to gdzie indziej poskładam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dostawca_pizzy
Witamy w Polsce ! Byłem w UK swego czasu i tam do MC czy KFC przyjmują wszystkich, ale w naszym kraju jest taki syf, że trzeba nieźle dupe wyginać, żeby zatrudnili cie nawet w tak syfiastej robocie jak w fastfoodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
odrazu takie slowa:/ moze poprostu maja pelen zestaw ludzi i tyle. nie beda nikogo zatrudniac zeby tylko stal i robil dobre wrazenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inoojooo
Jak w zeszłym roku się zatrudniałam to normalnie mnie kierowniczka z drogi przyjęła, że się tak wyraże. Weszłam, zapytałam się o prace i kierowniczka restauracji od razu dała mi papiery na padania i pogadała coś. po dwóch tygodniach jak zrobiłam badania podpisałam umowę i już. teraz trzeba się umawiać na jakieś rozmowy itp.. jest ciut gorzej nie każdego przyjmują. (kraków)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krt09
siema mam cos ciekawego do przekazania na temat pracy w mc w Olsztynie. Pracuje juz jakis czas dosc dlugi czas szczerze powiem zawsze narzekalem bo praca nie nalezy do najciekawszych ale coz.bylem pare razy pochwalony za swoja prace teraz doszlo duzo nowych osob po czym sie dowiedzialem ze nie jestem juz potzrebny bo robie na 3/4 etatu a "mlodzi"maja caly dostalem warunek ze albo zwieksze etat abo panu juz podziekujemy uwazam to za bezczelstwo hamstwo , ogolnie negatywnie wspominam prace a teraz to juz wogole. szykuje wypowiedzenie bo to ja wole ich olac niz oni mnie , nie polecam nikomu tej pracy , ps jak se tylko zatrudnilem to zabrali bon na swieta i paczki , premii nie ma nikt a zapierdalac trzeba za 3 nie idzcie tam chyba ze nie macie innego wyjscia , ja od jutra szukam roboty podziekowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
do krt09-> po twojej wypowiedzi wydaje mi sie, a po napomknieciu o bonach to juz jestem pewna że to byl Mc na licencje... i widoczie trafiles na malo przyjazny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
a moze bys przejrzala kilka stron wczesniej... to bys sie dowiedziala że we WSZYSTKICH Mc korporacyjnych stawki sa takie same, a na licencje wszedzie inne... i jak sie cofniesz do tylu to zobaczysz jakie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
W Gdansku jest 8zl brutto plus50gr. do kazdej godziny za ciuchy czyli na reke okolo 7zl na godzine bodajze wychodzi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekw91
Hmm, ostatnio składałem ankietę do korporacyjnego Mc w Lublinie na Krakowskim i zapytałem o zarobki. Odpowiedzieli mi, że stawka brutto to 7,50zł/h. Czyli nie we wszystkich korporacjach stawka taka sama... Poza tym powiedziano mi, że instruktor zarabia trochę więcej, co też by się nie zgadzało z kilkoma wcześniejszymi wypowiedziami. W każdym bądź razie poinformowali, że na razie nikogo nie potrzebują, ale że będą dzwonić w razie potrzeby ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exluzywa
Hej wiem pewnie gdzieś to juz było ale przyznam ze ze szczerego lenistwa i jest tego za duzo nie che mi sie czytać wybaczcie. Mam pytanie o co pytają na rozmowie klasyfikacyjnej tak mniej więcej bo w pon ide i sie cholernie stresuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE....
Do -exkluzywna- Nie masz się czym stresować ;) Rozmowa to praktycznie czysta formalność. Podstawa to żebyś się uśmiechała ( stawiają na takie osoby) i stwarzała wrażenie osoby komunikatywnej i zadowolonej że będziesz mogła pracować w tak "wielkiej i przyjaznej ludziom korporacji" :P Pamiętaj zero stresu :D Daj znać co jak poszło na rozmowie. A tak na marginesie, to w jakim mieście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zakończyłam pracę w tej wspaniałej restauracji w środę. Kurde, nie mówię nic o menadżerach, bo z większością coś było nie tak, ale jedna dziewczyna, która była "szeregowym pracownikiem", to miała nasrane w głowie (za przeproszeniem). Na szczęście większość pracowników było normalnych i fajnych, ale ta jedna dziewczyna mnie niesamowicie wkurwiała. Przepraszam za słownictwo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
Powie mi ktoś ile trwa szkolenie bhp :) ? Mam w poniedziałek na godzine 9tą, później niby mam podpisanie umowy. Nie wiecie czy odrazu po podpisaniu idę normalnie do pracy?:) I ile jest 'strojów' na zmiane w pracy ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Exluzywa
do:dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE.... a nie wiesz jakie mniej więcej pytania zadają ? zaczynam studiować w Krakowie i dlatego tak to chyba nigdy nie podjeła bym sie tam pracy... Oczywiście dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE....
Jeżeli masz na 9 to będziesz miała najpierw około 1,5 godziny szkolenia w trakcie którego wypełnisz także papiery jak i umowę, a potem odrazu do pracy, tzn będą Cie zapoznawać co i jak. oczywiście cały ten czas jest płatny, i przysługuje Ci pół godziny przerwy. Najczęściej wszystko trwa do 15. Co do ubrań to wszystko zależy od Mc' do jakiego trafisz, jedni mają po parę zmian, a jeżeli jesteś troszkę nie typowych rozmiarów to bedziesz musiała zadowolić jedną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość razi
Bylam dzis na szoleniu bhp.Wszystko fajnie, ładnie, ale mam pytanie. Chcialam miec pełen etat, narazie mam 3/4 etatu. To ile godzin musze przepracowac? I jak sie zapisue na nadgodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dObRzE_Się_ZaStAnÓwCiE....
Do razi; Pierwsza umowa prawie nigdy nie jest na pełen etat ;) Gdy będzie ci sie kończyła ta umowa to przypomnij się personalnej,że chciałabyś pełen etat. Co do wyrobienia godzin w 3/4 etatu to bywa różnie.Nie odpowiem Ci dokładnie ,w każdym razie i tak zawsze wypracujesz więcej to jest ponad 120 godzin. Jeżeli chcesz więcej to pogadaj z personalną o Twojej dyspozycyjności ;) Bo jak każdy pracownik Mc' wie, z personalną lepiej żyć w zgodzie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×