Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Łodzianin

Praca w Mc Donalds

Polecane posty

Gość abcedefg
i na koniec dodam tylko SPÓJRZMY PRAWDZIE W OCZY PRACA W MAKU JEST TRUDNA I NIE KAŻDY SIĘ DO NIEJ NADAJE. NA KAŻDYM ETAPIE JEST PRACĄ ZESPOŁOWĄ. JEŻELI KOMUKOLWIEK TYLKO ZALEŻY, ŻEBY COŚ SOBĄ ZAREPREZENTOWAĆ NAWET W MAKU TO NAPRAWDĘ ZOSTANIE ZAUWAŻONY. WYSTARCZY PRACOWAĆ... KONKRETNIE I EFEKTYWNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karuzela21
Generalnie zarobki w maku nie odpowiadaja ciezkosci tej pracy (ten zapieprz za 6zeta na reke to przegiecie). Ale co zrobic jak sie jest studentem dziennym i trzeba z czegos zyc. Jak jest spoko ekipa to praca jest ok. Ja pracuje w łódce i na razie moze byc chociaz poczatki byly mega ciezkie, ale potrzeba czasu zeby sie tam wdrazyc, trzeba poznac ludzi i wiedziec na kogo uwazac. No i w miare sumiennie wykonywac swoja prace. Osobiscie jeszcze zastanawiam sie czy nie przeniesc sie do maka do manufaktury. Jesli ktos tam pracuje albo pracowal to niech cos napisze jaka jest tam atmosfera i czy kierownictwo jest ok. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maxxu
W gospodarce wolnorynkowej wysokość płacy nie jest proporcjonalna do "ciężkości" pacy lecz do liczby osób które są w stanie tą pracę wykonać. Oczywiście są pewne regulacje jak dodatki szkodliwe, pensja minimalna, zakłady "budżetówki" itp ale filozofia płacy jest typowo kapitalistyczna. Im więcej jest ludzi mogących wykonywać dana robotę (bez względu jak jest ciężka) tym mniej się płaci bo łatwiej kogoś znaleźć do pracy. Im mniej jest pracowników (specjalistów) mogącym podołać danemu zadaniu tym więcej trzeba im zapłacić za ich pracę. Więc nie plujcie jadem na MD gdyż podobnie jak inne kapitalistyczne przedsiębiorstwa zawsze będą oferować minimalną kwotę pracownikom którzy na start potrzebują jedynie książeczkę sanepidowska i żadnej specjalistycznej wiedzy. Czasy gdy "proletariat" był sztucznie dofinansowany i gloryfikowany minęły, a dziś rynkiem rządzi podaż i popyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiken
Naprawdę nie wiem kto pisze te posty! Ja pracuję w Macu niecały rok, na początek dostałam 12.50 za h/brutto, po jakimś czasie dostałam podwyżkę i aktualnie zarabiam 13.50. Praca wcale nie jest taka ciężka, oczywiście bywają gorsze momenty, ale ogólnie nie narzekam!! Praca idealna dla wszystkich dorabiających dorywczo studentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiken
Naprawdę nie wiem kto pisze te posty! Ja pracuję w Macu niecały rok, na początek dostałam 12.50 za h/brutto, po jakimś czasie dostałam podwyżkę i aktualnie zarabiam 13.50. Praca wcale nie jest taka ciężka, oczywiście bywają gorsze momenty, ale ogólnie nie narzekam!! Praca idealna dla wszystkich dorabiających dorywczo studentów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartekw91
Być może w Warszawie tyle dają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeewwweee
a wie ktoś może, jak jest w Mc Donalds w Lesznie? (woj. wlkp.) bo tak czytam cały temat, ale tylko o większych miastach tu mowa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japytam
A ja pracuej od pazdziernika i nie narzekam. Jestem na 3/4 etatu. Stawka niska bo 8zł brutto, ale mi to starcza na studenckie zycie. Praca wcale nie taka ciezka, owszem nogi bola i czasami ma sie dosc, ale ogolnie da sie przezyc. Ja codziennie idac do pracy mysle sobie ze nie bede sie przejmowala menagerami, niech sobie krzycza itp.Choc u nas rzadko krzycza bo sa wporzadku naprawde. Nie jest tak zle, praca jak praca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wojtek1770
W styczniu kilka dni przed rozpoczęciem ferii skończę 18 lat. I tu jest moje pytanie, czy mógłby podjac prace na okres 2 tygodni ? Czy w ogole zatrudniaja w mcdonald's ludzi tylko na same ferie, czy nie ma takiej możliwości ? Ewentualnie chciałbym potem kontynuować prace ale tylko w same weekendy (sobota, niedziela) czyli 1/4 etatu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
do wojtek1770=> w Mc nie można podjąć pracy na 2 tygodnie bo okres probny wynosi 3 miesiace a sam okres wypowiedzenia umowy trwa 2 tygodnie. Po za tym nigdy nie wiesz kiedy zaczniesz prace bo nie wiadomo kiedy bedzie szkolenie BHP. no a 1/4 jest mozliwa jesli takiej osoby potrzebuja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hossia
do wojtek1770=> w Mc nie można podjąć pracy na 2 tygodnie bo okres probny wynosi 3 miesiace a sam okres wypowiedzenia umowy trwa 2 tygodnie. Po za tym nigdy nie wiesz kiedy zaczniesz prace bo nie wiadomo kiedy bedzie szkolenie BHP. no a 1/4 jest mozliwa jesli takiej osoby potrzebuja:) a masz juz ksiazeczke sanepidoska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kristofer152222
Orientuje się ktoś czy w Białymstoku potrzebują ludzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawlik000
ja mam tam dziewczyne pracuje w krakowie opowiada mi co tam sie dzieje zapiepz zmiany rospisuja jak sobie chca a jak niema ruchu to zwalniaja do domu powinno sie pracowac 8 godzin a nie jednedo dnia 5 a drugiego 10 i do pracy musza chodzic jak szefowa napisze grafik czyli raz na 9 rano a na 2 dzien na 7 nie wspomne o nockach jeszcze gozej gdzie sa ci szfowie i nie zrobia z tym pozadku najlepiej cicho siedziec bo dlanich to tylko kasa sie liczy a nie pracownicy robia z nich bialych muzynow tylko ze choc placa jeszcze te grosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były swing
eh ... kiedyś to były czasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenki_kłopotek
czy ktoś może mi powiedzieć jak płacą w Poznaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pisze prace o macu i mam problem potrzebuje dowiedzieć się jak wygląda kuchnia jak jest zaaranżowana... zdjęcia to już w ogóle bombowo by było ... pomóżcie jak możecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bylypracownik
Pracowalem tam 3 miesiace i sie zwolnilem. NIEPOLECAM! Praca w huj ciezka za totalne grosze!!! Juz meksykanie, ktorzy sa nielegalnie w USA dostaja $7.50 do reki za godzine pracy!!!!!!!!! (samochody 2x tansze itp) a tutaj smieszne 5zl? o.O jednak Polska to kraj.... *cenzura* Wniosek: Juz kupilem bilet do USA i uciekam z tego pojebanego kraju. Nara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejjjjjj
Złozyłem dzisiaj kwestionariusz i menazerka powiedziała mi, że wciąg tygodnia powinni się odezwać. Jak myślicie, są szanse na to czy powiedzieli tak aby dać powiedzieć i dac sobie spokój ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arek19922010
maciejjj do ktorego McDonald'a sie zapisales? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciejjjj
Białystok, Al. Jana Pawła II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 505kcal
Ja pracuję w Mc od 4 miesięcy, obiektywnie rzecz ujmując praca tam nie jest tak straszna jak ją co niektórzy opisują, choć to zależy na pewno od ekipy i tego czy jesteś osobą otwartą i dasz się lubić. Oczywiście ta zasada odnosi się do każdej pracy, jeśli cię lubią to pracuje się lepiej i można z każdym się dogadać. Ogólnie to całość zaczyna mnie po prostu nudzić, jak by nie patrzeć praca jest monotonna, choć bywają gorsze np: ochroniarz na sklepie, kasjer itp są o wiele gorsze a podobnie płatne. Z plusów to na pewno taki, że można poznać paru ciekawych ludzi, pracuje się często na luzie w miłym towarzystwie, choć bywają dni w których chordy wygłodniałych ludzi walą drzwiami i oknami i wtedy nieźle można się zmachać. Ogólnie warto spróbować zacząć tam pracę bez wahania, zawsze można zrezygnować (kierownictwo jest do tego przyzwyczajone ;)), a bywają osoby którym ta robota bardzo odpowiada i szybko awansują na menagerów (choć i tak zarabiają mało). A jeśli szukacie dobrej, ciekawej ryzykownej i w konsekwencji dobrze płatnej pracy to zatrudnijcie się na prowizję albo załóżcie własną działalność. Ja po studiach tak właśnie zrobię. Bo płaca nie zależy od ciężkości i wkładu jaki włożycie w pracę lecz od tego ile ktoś jest w stanie zapłacić za rzecz którą wytwarzacie :) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malenki_kłopotek
ile płacą teraz w Poznianiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999 kcal
w Poznaniu na 27 grudnia zaplaca ci 8 brutto, plus ekwiwalent 50 groszy, wyjdzie gdzies 6,50 na reke. praca fajna ale ludzie zje***ani. nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 999 kcal
acha ta sama płaca na dąbrowskiego, ale o wiele fajniejsza ekipa. na malcie i hetmanskiej 7,50 grutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5232222
Po jakim czasie powinni oddzwonić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkka
Tydzień temu wypełniłam kwestionariusz i go oddałam, niestety do dnia dzisiejszego nie otrzymałam żadnego telefonu w sprawie pracy. Są jeszcze jakieś szanse na to, że sie do mnie odezwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinbbbbbbb
Ja wysłałem maila wczoraj wieczorem i dzisiaj do mnie zadzwonili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaP
Praca w maku niepolecam.Brak szacunku od ludzi jak i równiez od kierownictwa.Personalna robi wielką łache jak ma udzielić jakich kolwiek informacji na temat grafiku lub cokolwiek pomóc.Menadzerowie to banda szachrajów!!!Awans w maku to tylko na papierku,każdy i tak sprząta te zasrane kible,oczywiście oprócz cwaniaków menadzerów... praca w piątki ,światki i niedziele,a w nagrode za prace w pierwszy dzień świąt Bożegonarodzenia super PREMIA 3,50 ...śmiech na sali.:P Wypowiedzenie umowy przez pracownika= przez dwa tygodnie;sala,kible,mop i patrol wokół restauracji!!!Tylko w MC mają tak wyjatkowy sposób na podziekowanie za tak ciężką pracę:(....a i jeszcze ta bujda o dyspozycyjności gówno prawda.umowa na cały lub 3/4 masz guzik do gadania!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalalaP
jak ktoś ma więcej pytań to chetnie odpowiem,pracowałam tam prawie 2 lata wiec sporo wiem!!!(wawa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×