Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ależ Laurencja pracuje :D będzie jak wróci z randki z Buczkiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, a tak sobie, chociaż powinnaś dostać upomnienie za nieodpisywanie na mejle :D ale ze względu na mój śpiewający nastrój i podniecające oczekiwanie na jeden telefon, nie dam upomnienia :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto, zmiłuj się - wczoraj wróciłam padnięta do domu, a dzisiaj od rana siedzę na kafe :-) Ale na pewno Ci odpiszę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mi się taki lapsus językowy przytrafił :D powiedziałam: \"dobrze, że się zorientowałam, zanim przystąpiłam do siusiaka\", a chciałam powiedzieć \"dobrze, że się zorientowałam, zanim przystąpiłam do siusiania\" :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Belci i Myszorka, więc nie ma wielkiej zwały, ale i tak śmiesznie wyszło :D wychodzę na niewyżytą Halinke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uchowaj, Boże, Sto :D:D tak by się miało coś majtać, nieee :D po prostu chyba jak zwykle mam jedno na myśli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- bri się zaczęła rozwodzić mimo, że mężowi już sie rozwodu odechciało :D bri zapytała się co by go najbardziej zabolało,a on odpowiedział ,że jakby się przespałą z kimś innym - no i kto wie,może ruda sobie kogoś znajdzie w tym celu :D - mama bliźniaków przeżyła najazd teścia. przy okazji dowiedziała się przypadkiem,że teść od lat zdradza teściową, wszyscy o tym wiedzą i mu wybaczają, bo \"on taki jest\". była tym zbulwersowana i wyłuszczyła mężowi,że nie jest taką babką jak teściowa i jemu by to na sucho nie uszło. mężowi mina zrzedła więc hcyba ma coś na sumieniu :D - czarna od hydraulika miała \"problem\" z córką - córka zaczęła się spotykać z chłopakiem od mamy samobójczyni. no i czasrna niechcący podsłuchała rozmowę córki z tym chłopcem i się dowiedziała,że to on chyba tę Danę siostrę zabił. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę złożyć reklamacji, bo ciche dni :D nie pozostaje mi nic innego, jak zęby w ścianę :D sałatka posprzątana? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kobity mam dużo pracy, dużo nowych znajomych na tlenie ;) :-D nie wiem czy dam radę dzisiaj podołać wszystkim obowiązkom szczególne 🖐️ dla Rybki i Walniętej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrocia, to i z Twojej strony istotny postęp zaszedł, jak widzę, już nie glonojad, tylko książę, no, no :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czy \"glonojadek\" to takie okropne określenie? to tylko taka rybka, co ma takie namiętne usta i się przysysa :D (znaczy się, o ile można powiedzieć, że ryba ma usta :D --> Rybko, wybacz :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się tak megasuperhiperstrasznie wkurzę, to klnę i nieładnie go nazywam :D ale to mi się zdarzyło z 5 razy w ciągu 4 lat związku :D a jak tak niestrasznie i na wesoło, to mówię - ty gupku (bez eł :D ) - więc bardzo łagodnie bo ja ogólnie spokojna jestem, chyba że mnie wkurzą :D:D:D Myszorku, a co Ty mi tu za dywersję robisz :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze - to wygląda na to, że ja chyba swoją wajchę, to najbardziej w myślach przeklinam, jak się na niego wkurze :-o Myszorku, no to nie za ciekawy chyba ten odcinek, co ?? Cześć Stokrotka i Bellcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jak to nic nie mówię ?? Odzywam się przecieć, to Łaurka nic dzisiaj jeszcze nie powiedziała :-p A tak w ogóle to chce mi się spać, i może dlatego cicho siedzę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś tam czasem powiesz, ale nie jest to normalny Kropek, jak zawsze :D też się chce spać, zwłaszcza jak ktoś wstał o 5.45, położył się o 0.30, o 1.30 się obudził, bo mu było zimno oraz o 5.15, bo mu poleciała krew z nosa :D:D --> to ja, to ja! :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i widzisz Halinka, jakbym się nie odezwała, to byś tu sama, bidulko siedziała. Jak jesteś już w domu rodzinnym, to idź spać, kobietko - ja bym tak zrobiła na Twoim miejscu. Wypiłam już kawę, zjadłam słodych, piję pepsi, i pomimo podwyższenia cukru w organiźmie nadal jestem śpiąca. Może do McDonalda pójdę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×