Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kropka nie chwaliłaś się co z tym noclegiem w Jabłonnie. są miejsca ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sałata lodowa, papryka, ogórek, pomidor, lekka feta :D, sosik knorra sałatkowy do wyboru do koloru i już :D ale niedobrą tłustą fetę można wyrzucić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudzi Moluś - chciałam zauważyć ;-) :-p Myszorek - wstępnie mam już zarezerwowane miejsca w Jabłonnej :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie ja też lubię sałatę i się zastanawiam, czy by nie przejść na dietę złożoną głównie z sałaty, jakichś mięs i jogurtu naturalnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wiecie co?? jestem śmierdzącym leniem, położyłam się ok 14 i usnełam i dopiero wstałam. Kurde miałam iść do biblioteki a tu nici:( Dobra zbieram sie - idę po pizze - bo b, głodna jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej coś nie mam czasu ostatnio na kafe :-( coraz gorzej :-) zaraz jadę do znajomych postanowiłam przed napić się lampkę wina i właśnie wylałam czerwone wino na jasny dywan, kanape i spodnie kurwix na szczęściepo cloroxie i odplamiaczu do dywanów zeszło jadę P.S. Stokrotka nie wiem co ale coś musisz z tym chłopem zrobić bo tak dalej być nie może czy naprawdę nie można się z nim dogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek :-) Ja mam za chwilę spotkanie, a potem biegam z \"obiegówką\", więc mnie trochę nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Myszorku!🖐️ Hej Kropeczko! 🖐️ Dopiero dotarłam do pracy. Bylismy w US spytac sie kiedy mozemy sie spodziewc zwrotu bo miesiac juz miną a tu kaski nie ma. Ale pani mowi, ze jeszcze jakies 2-3 tyg. musimy poczekac. A wczoraj po pracy bylismy na rowerkach-fajowo. I do pracy tez przyjechalismy ropwerem i teraz juz tak bedziemy sobie jezdzic :) Podoga piekna dzis...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja się zaczynam martwić, no jest dziś 25 a ja nie wiem co dalej z moja pracą - czy zostanę na maj czy też nie, a mojej kierowniczki nie ma - nie wiem do kiedy:( Kurde dziewczyny nerwy mnie totalnie zżerają jak co miesiąc. I jak ja mam pracować?? Wrrr Przeglądałam ogłoszenia o pracę w GW może jak bedę się nudziła to coś napiszę i wyślę. Dobra nie marudzę wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Emi! 🖐️ Miałam podobna sytuacje jak pracowałam w Ponaniu i dzwoniłam do swojego menagera co i jak. Załatw sobie tel. i dzwon. Bo taqk jak piszesz dzis juz jest 25 !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sto! W miescie ;) i nawet blisko mamy do tej pracy ale rowerkiem tak przyjemnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotka1
Śmiała ja to już prawie o Tobie zapomniałam tak rzadko bywasz tutaj :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Moluś, tylko że to teraz zależy od mojej kierowniczki - niestety. Witak Sto, Witaj śmiała, Kropa Hej!! Myszorku - dzień dobry:) Kropa nie widzę tego ogłoszenia - może ja ślepa jestem, ale wielkie dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno mi. czekam aż słońce do mnie dotrze. chcę już weekendu, chcę piątku 😭 nie mogę się już doczekać wyjazdu :) pewnie zdąże się jeszcze do tego czasu nieźle wku.wić bo coś czuję, że mężowi coś w pracy wypadnie w któryś z tych dni wolnych :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie dzisiaj pogoda pod psem poszła bym do domu na fotel, albo kanape z książką i kawką ale nie mogę :-( wiecie co dzisiaj się dowiedziałam że moja koleżanka sie rozwodzi KOLEJNA po niecałym roku od ślubu stwierdziłam więc że to nie ma sensu że małżeństwo stało się tak nietrwałe że nie widzę celu zawierania takowego tylko kłopot z rozstaniem później jest większy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam farta że wokół mnie jest większośc szczęśliwych małżeństw. Wielu moich znajomych decyduje się na tzw konkubinat - chyba właśnie dlatego ze tak dużo małżeństw się rozpada. Ja mimo wszystko chciałabym wyjśc za mąż - tylko za właściwego człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×