Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ano mam! tesciowa jest ciezka osoba. W domu miała wszysstkich podporzadkowanych sobie i tak tez było w pracy. No i pojawiłam sie ja, ktora ma swoje zdanie jak cos nie pasi to mowi prosto z mostu i nie przejmuje sie ze ona pozniej focha ma. I ona nie moze tego zniesc no i sa jazdy!!! Duzo by tu pisac na temat mojej tesciowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ganiam, i za obiegówką, i jeszcze jakieś sprawy przelożony mi zleca 😠 Więc tak - oficjalnego kamerzysty nie będzie - bo nie lubię filmów ze ślubów, tzw. profesjonalnych. Tzn. nie mam nic przeciwko, bo jak oglądam u znajomych, to mi sie podobają, ale nie dla mnie. Nie chcę w zwolnionym tempie do jakiejś muzyki iść do kościoła czy coś w y=tym stylu. Mamy swoją małą kamerę, i ją weźmiemy, i bedą nas trochę znajomi filmować. Wolę taki nieprofesjonalizm. Wesele finansujemy sami, więc my decydujemy o wszystkim. Rodzice z takich, co to sie nie wtrącają, a jakby, to i tak my podejmujemy decyzję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już w domku, ale coś zmeczona jestem, chyba pozmywam po obiedzie i położę się na trochę. Wieczorem Magda M, poza tym muszę troche popracować. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po meczu :) i sacze drugie piwko. Jutro bosa nie ma wiec luzik :D Dobrej nocki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany julek - Laurka - to naprawdę Ty ?? :-D Cześć wszystkim 🖐️ Jeśli to Ty Laurka, to co Ty tu tak wcześnie robisz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaa jasne, \"wielkie halo\" - pewnie, że wielkie, bo pojawiłaś sie na kafe o jakies 2-3 godz za wczesnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki, ja tez pijam kawę i zajadam orzeszki ziemne - tak jakoś ochotę na nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo się cieszę :-D :-D :-D :-) Tylko w lekkim szoku jestem, że Ty mnie przywitałaś z rana, bo ja byłam pewna, że to jest Myszorek. Emilia - sprawdziłam na naszym portalu - rzeczywiście nie ma ogłoszenia z mojego departamentu i na moje stanowisko - nie wiem dlaczego nie dali. Natomiast w jakiejś jednej z ostatnich naszych gazetek był dodatek o pracy i szukali ludzi na różne stanowiska, i bylo wielkie ogłoszenie, że szukają ludzi do mojej dywizji (bo wiesz, że u nas teraz mamy dywizje ;-) ), więc bierz gazetę i wysyłaj. Na moje stanowisko jest już przyjęta osoba - z firmy, jakżeby inaczej, mamy blokadę zatrudniania ludzi z zewnątrz - głupie to jest, bo wartościowi, dobrzy ludzie nie mogą sie do mojej firmy dostac, bo są \"z zewnątrz\" 😠 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - jakie ciekawe zajecie - płacz z koleżanką ;-) :-p Moluś - 🖐️ - to jak szefa nie ma to się o 9.00 do pracy przychodzi ?? Rowerem przyjechałaś ?? Tak sobie wczoraj myślałam o tym dojeżdżaniu rowerem, i u mnie to nie możliwe - \"wystrojona paniusia\" w garniturze i szpilkach na rowerze nie pojedzie ;-) A u mnie w pracy trzeba sie elegancko i \"biznesowo\" ubierać. Poza tym bym się spociła na tym rowerze, i bym sie źle w pracy czuła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne ze rowerkiem :D No w szpilkach na rowerze to raczej zabawnie bys wygladała... Dzis na obiad spagetti na na weekend gołbki planuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Smiała, też Cie miałam o to zapytać. Nawet nie wiecie, jak mnie wkurza mój przelożony 😡 !!!! Czepia sie wszystkiego, szuka dziury w całym i non stop jeszcze kuźwa ma o coś pretensje 😭 Już się nie moge doczekać, jak stąd odejdę !!!! Nienawidzę go po prostu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kropka bylam wczoraj na mikro.. i w jednym miejscu mam czerwony plac, tak mocno mam starta skore, wygladam troche jakbym przejechala polikiem po betonie jakies 100 m, musze zadzwonic do tej babki i z nia na ten temat sie rozmowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smiała, ale Wajcha ma dużą przewagę nad szefem - bardzo dużą - można go solidnie opieprzyć, i \"postawić do pionu\", jak jest niegrzeczny, a szefa nie opieprzysz ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wykorzystałam fakt że szefowej nie ma i wyszłam na zakupy. Poszłam po jakieś ziólka, bo ostatnio cierpię na zaparcia, no i kupiłam System Slim Figura - spalanie. Zobaczymy co to da. MMialam tego nie kupować, ale skusiła mnie cena - 5,9. W innych sklepach widziałam to po 8-10 zł, a tu??- szok cenowy. Piłyście kiedyś tę herbatkę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 raz mi zjadło posta, wścieknę się wrrrr mówię cześć ip apa, bo idę znowu do czytelni, więc rozweselajcie mnie smsami, dopóki bramk anie zdechnie :D może jutro jak się spreżę to oddam już całość, ale nie wiem. miałam wczoraj podłu humor naukowo - wajchowy, nic mi nie idzie 😭 to pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Sto 🖐️ - dopisuję sie do pytania Laurki. Emilka, dawno temu prowadziłyśmy pogadanki na temat różnych herbatek - i doszłyśmy do wniosku, ze to \"świnstwo\" - bo bardzo uzależnia, zwłaszcza takie herbatki przeciw zaparciom. Potem jelita się przyzwyczajają, i musisz ciągle pić. Ja osobiście może kiedyś wypiłam z jedno pudełko - przez pół roku piłam, coś slim, ale ohydna w smaku była, i dałam sobie spokój. W herbatki nie wierze - no chyba że owocowe, z lipy, czy z rumianku. Na zaparcia, to Emilka sobie kup śliwki suszone i płatki owsiane - powinny pomóc - i zdrowe są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W smaku jest ekstra, kurde normalnie aż się boję ile będę jej wypijała. Co do ślwek - nie lubię. Ale kiedyś robiłam sobie mieszankę z płatków owsianycj sienienia lnianego, słonecznika, suszonych bananów, rodzynek i czegoś tam jeszcze. Wszytko było ok, chyba muszę wrócic z powrotem do tej mieszanki, jadłam ją z jogutrem naturalnym - pycha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×