Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

czejść :) wykosiło mi sieć wczoraj, a tu widzę się ruch zrobił. I co, Sto, pozwoliłaś mężowi? :D Laurencja pipencja 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto, może to jest jakiś sposób? :D to nieładnie robić z seksu-obowiązku-małżeńskiego kartę przetargową, ale czasem cel uświęca środki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ale jestem zjebana po wczoraj szym piciu..Normalnie nie mam siły... A moj Brat ma dzis Urodzinki... Sto lat sto lat... :D Sto- Tak tzrymaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzięęędobry
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołem :-) jestem i ja - na zapas chcę z Wami pogadać, bo od 8 może nie będę mogła ?? Myszko znad Wisły, czy Warty - to co ze spotkaniem trzech kropek ?? Kiedy i gdzie, i czy w ogóle dasz radę ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł :) myślisz, że w nowej robocie nie będziesz mogła gadać? Myszka poszła kroić kraby, a poza tym już wstał mąż, więc pewnie do kompa nie siądzie :D ach ci faceci :D suszy mję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laska :D idę do Ciebie na śniadanie, bo mi się nie chce robić, a już jestem strasznie głodna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie nie suszy, bo też nic nie piłam, Halinka ja Cię zapraszam na śniadanie - masz do wyboru kanapki z białym serem i cebulą - opcja Wajchy, albo sałatkę z sałaty lodowej, avokado i pomidorkow koktajlowych - moja wersja :-) Wisz, w nowej pracy mogę na początku nie moć siedzieć z Wami, bo nawet nie wiem, gdzie będę siedzieć z kim, czy będę miała czas, internet itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zdecydowanie wybieram Twoją opcję, nie cierpię cebuli :D ale już sobie zrobiłam kanapki, głód zwyciężył mojego lenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja! Mnie tez suszy i głowa peka. Dzis juz nie pije! Dosyc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie Sto - avokado się bardzo popsuły :-( Rzadko kiedy można dostać naprawdę dobre. Halinka Wajcha zamienił cebulę na pomidora - chcesz trochę ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, z pomidorem zdecydowanie, a jeszcze lepiej, gdyby na ten twaróg położył trochę dżemiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie macie plany na dzisiaj ?? W Warszawie to chyba wiatr mocno wieje prawda ?? W planie mamy grilla u znajomych, ale coś tak zimo, więc nie bardzo mi się chce jechać i na wietrze grillować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba naukowe. W tv nic nie ma, na dworze wieje straszliwie, nosa się nie chce wystawiać (chociaż słoneczko ładne), więc pewnie postaram się nadrobić zaległości, bo te mam zawsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wajcha ogląda Asterixa i Obelixa, ja czytam książkę i ok.12.00 jednak jedziemy na tego grilla. Pewnie nas wywieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że teraz tu pusto:( Ja obiad ugotowałam, trawę w ogródku skosiłam, jeszcze pościel wyniosę na dwór i siadam na dobre do kompa. Mam do przepisania tekst dla mojej szwagierki. Aha jeszcze napoleonkę zrobiłam:) A wogóle to wczoraj się tak pokłóciłam z I że myślałam że to już koniec, wyszedł mi z domu - ale głupia poleciałam za nim i udało mi się go zatrzymać. A głupia dlatego że powinnam dać sobie spokój z nim - tak mi coś we wnętrzu mówi, że poprostu nie jest mnie wart. Mam dość jego fochów. Ale coz to tylko facet. Dobra spadam, odezwę się jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jestem - wróciłam z grilla - chyba przesadziłam z ilością grillowanego mięsa :-o Emilka - nic na siłę - zobaczymy, jak się ułoży pomiędzy Tobą a I. Może będziecie razem, może nie. A teraz oglądam \"Przyjaciół\" leżąc z Wajchą na kanapie. Czysty relaks :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez ogladałam i nastepny sezonsie skonczył. A to Rejczel w ciazy jest !!! Ciekawe! Chyba z tym młodym kolesiem- jej asystentem. Jutro zaczne ogladac 8 sezon bo u nas w tv zanim pouszcza to uuuuu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) witam Was ja dzisiaj w robocie :-( czy ktoś podziela mój marny los :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiadomość od Myszorka do Kropki: nie miałam jak Ci smsa wysłać, w W-wie byłam w sobotę po bilet i w KDT, ale lało i migiem wróciliśmy, a dziś grill u cioci i do W-wy nie jedziemy :) dziękuję za uwagę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×