Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

bry :D ale się wieczorem rozgadały, ale to dobrze :D Laurko ić do lekarza ić, czasem trzeba. Ja na szczęście od lat takiej potrzeby nie mam (no jeden miałam wyjątek przy zapaleniu pęcherza 3 lata temu gdzie z bólu nie mogłam się ruszać i do lekarza musiałam się doczłapać :D ) Ja jako dziecko \"przedszkolne\" wychorowałam się przez pierwsze lata za wszystkie czasy :D zapalenia oskrzeli, płuc, pobyty w szpitalu, sanatorium, antybiotyki i inne wynalazki (sąsiad był lekarzem :D ) nie są mi obce. Za to teraz tylko katar mnie łapie i nic poza tym :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanerko ! Mam dzis imieninki i czekam na zyczenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie widzę przypomnienie o twoich imieninach na mailu Moluś :D wszystkiego naj naj naj !!! obyś się tej ciąży szybko doczekała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tu takie pustki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam 🖐️ Znowu ryzykuję zaglądając tutaj, ale sie stęskniłam. Moluś - wszystkiego najlepszego, chociaż, głupio się przyznać, ale nie wiem, jak masz na imię, a te które dzisiaj są obchodzone, jakoś mi do Ciebie nie pasują. Dla Ciebie 🌼 Wajcha komputer ma nadal popsuty, więc nie mam łączności ze światem :-( Co się dzieje z Rybką ? Wie któraś ?? Czemu Rybka się nie odzywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka nie ma jeszcze netu w pracy po przeprowadzce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje za zyczokna :) Joanna przy narodzeniu mi dano... Kropko to ten Twoj Wajcha nie moze zrobic tego kompa? 🌻 dla Rybki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za info odnoście Rybki, i odnośnie imienia - nie pasuje mi do Ciebie Moluś imię Asia. Muszę się przyzwyczaić. Mój Wajcha sam nie naprawia komputerów bo się na tym nie zna. Oddał do naprawy w pracy, może w następnym tygodniu będzie miał kompa. No dobra - miłej reszty dnia, bo ja już znikam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam juz do domku bo pogarnac musze i kupic cos słodkiego bo moi staruszki wpadna i pewnie tescie. musze jakos przezyc dzis. Całuski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć kobiety :D weszłam do domu i właśnie posilam się przed sprzątaniem. dziś n obiad sałatka: kukurydza,ananas,tuńczyk. pychota, polecam. na łykend psióła zjedzie najprawdopodbnije więc muszę chatę ogarnąć, jutro zakupy więc odpada, a w piątek fryzjer :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to jestem:) Wpisałam swój nick bez krpoki i wcisnełam enter:) Moluś - wszystkiego najlepszego 🌼 👄 Ja już po pracy, lodówka pusta, w domu bałagan a jutro pewnie gość zjedzie na noc:) No cóż nie ma co - trza zakasać rękawy i do roboty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto 1
Hej laseczki!!! Wstawać śpiochy, ja już od 6 na nogach, piesek wyprowadzony, śniadanko dzieciom zrobione, mięsko na obiad przygotowane, kąpiel w wannie też a teraz robię sobie kawkę, już drugą dzisiaj. :-D Mężowi kawki i śniadanka nie zrobię mogę mu co najwyżej dać kopa w dupę :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Głowka boli po wczorajszym... Jeszcze raz dziekuje za zyczenia :) Dzis muesze sie sprezyc z robota i pewnie zostac dłuzej 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na nogach. też jak zwukle od 6 :classic_cool: kawa zaliczona, nawet dwie. śniadanie zaliczone. praca rozpoczęta, nawet sprawnie mi idzie :D Smiała ten fryz to nie dlatego, że się rozsmakowałam bo do tej pory nie było w czym :D Ost. wizyta nie przyniosła żadnych efektów - zresztą widziałyście ost. fotkę. Idę jutro do jakiegoś pana (chyba gej :classic_cool: - jest nadzieja :D ), może mi coś doradzi, może zechce mi te włosy jakoś bardziej pocieniować i jakkolwiek się zmienię :D a jeśli nie to zwyczajnie zetnę je ze 4-5 cm bo już są za długie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia S
A ja mam zaraz rozmowę z kierownikiem do której muszę doprowadzić. Zrobiłam coś złego - jeden głupi błąd o którym zapomniałam ale dziś ktoś mi go wypomniał. Podejrzewam że kierownik już wie o tym, ale jeśli nie to wolę sama jej powiedzieć niż ma się dowiedzieć pocztą pantoflową. Dziewczyny uważajcie na co mówicie i robicie w pracy, bo potem będzie się za wami to ciągneło - tak jak za mną. Jeden mały głupi błąd i nie wiem co dalej:( Mam nadz że będzie ok, ale zobaczymy co zrobi z tą wiadomścią pini kierownik. Teoretycznie mam umowę do końca czerwca, ale w tej sytuacji sama nie wiem:( Miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kogo jeszcze nie witałam! Pracuje na 5 biegu, pewnie pogodzinach zostane i boss powiedział ze w domu tez mozemy robic. Tylko ciekawe jak nam za to zapłaci !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sto 1
A może to Twój głupi jak but mężuś Sto co? :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och jakże zaczynają mnie wnerwiać te pomarańcze. tyle miesięcy spokoju a teraz wysyp jakiegoś napaleńca. ani to śmieszne, ani ciekawe, już lepiej jak nikt nic nie pisze :D chyba trzeba zacząć kasować wszystko co pomarańćzowe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się wyprawia dawno mnie nie było ale widze jakieś nowe porządki Sto rozmawia ze Sto tylko raz na czerwono raz na czarno o co chodz? Matko założycielko proszę o interwencje :-D ;-) a w ogóle to 🖐️ witam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płaci Laurko płaci. Tez myslałm zeby poszukac czego i zeby umowa była ale tu mi jest dobrze w sumie. Pajak mowił, ze jak sie okaze ze jestem w ciazy to przycisnie bosa o umowe dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś walcz o umowę cały czas. słabo mi się robi jak pomyślę z czym zostaniesz w wieku emerytalnym :o Bella porządek musi być:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×