Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Nasz pokój był bardzo fajny - i ten błogi spokój - po prostu bezcenny :-D Rano obudził nas świergot ptaków, a w ogóle, to w tym pałacu żyła sobie kocia rodzina - i akurat były małe :-D I z okna łazienki można było patrzeć, jak się bawią i dokazują. W międzyczasie w sobotę, przewinęło sie 5 par młodych na sesję ślubne - mogłam se obejrzeć sukienki. A wieczorem było wesele, ale nie przeszkadzało, bo my w pałacu nie nocowaliśmy. Restauracja tylko trochę kiepskie jedzenie miała - mało smaczne, i się tam zatrułam jajecznicą. Ale to taki mały nic nie znaczący szczególik. Jedziemy tam znowu - na początku lipca :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiedziałam, że Piękna i Halina mają tlen ;-) Halinko, w pracy, to ja mam poblokowane wszystkie komunikatory i wejście na prywatne skrzynki :-( Tle tylko wieczorami, ale najpierw muszę poprosić Wajchę, żeby mi go zainstalował, a że niedawno instalował Neostradę, to musi trochę czasu upłynąc, bo poprzednio tak się napracował, że nie wiem ;-) Faceci...... Moluś, zdjęcia nie były planowane, i nie braliśmy aparatu - następnym razem :-) Teraz mi sie nie chciało - tuż po Szwecji, znowu się malować, przyzwoicie ubierać - weekend był bez makijażu, w przeciętnych ciuchach - luzactwo na maksa :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No obrażę się za chwilę :D co to znaczy Piękna i Halina? A Halina to nie piękna, czy jak? :D Kropcia, no jak to nie wiedziałaś, przecież ciągle się śmiejemy, że konferujemy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda. Ale takie zdjecia na luzie bez makijazu i w przecietnych ciuchach sa tez fajne! Ja mam kupe takich zdjec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, weź poprawkę na to, że to jestem ja - i wszystko do mnie wolniej dociera :-) ;-) Poza tym , Bella ma takie pseudo, już sugerujące :-D :-D A Ty sobie Halinkę wybrałaś ;-) Ale ok. - co by było sprawiedliwie, mając w pamięci TYwoje zdjęcia stwierdzam, że Ty też Bellissima jesteś :-) :-) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię takich \"nijakich\" zdjęć - szkoda mi filmu - mam mnóstwo takich domowych zdjęć - wierzcie mi - nic ciekawego. Next time będą zdjęcia, bo miejsce aż się o to prosi ! No i te koty - im by można milion zdjęć porobić - w sumie to żałowaliśmy, że aparatu nie wzięliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, jak to się od rana komplimentów dopominają - to trzeba było sie nazwać jakoś tak :-) - piękna, ładna, bellissima, cudo, itp. ;-) Laurka, Wajcha niech Cię komlimentuje, w końcu On Cię najlepiej zna, i wie, jakaś łanna :-D ;-D :-D :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w środe jadę do W-wy :-) szkoda, że mam zapchany terminarz :-) spotkaniami z klientami ale zawsze fajnie pomyśleć że gdzies całkiem niedaleko sa koleżanki z netu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Myszorek, co tak późno ?? Ech, Rybko, Ty juz tyle razy byłaś w Wawie, i ani razu się spotkać nie mogłyśmy 😭 Przypomniało mi się, że dzisiaj Moluś mi sie śnił !!! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie koszmar :-) Po prostu przyszłaś do mnie na chwilę do domu, w odwiedziny - miałaś krótkie (tzn. półdługie) kręcone (duże loki) rude włosy - fryzura coś w stylu Marylin Monroe. I w ogóle taka z lat 50 tych byłaś - miałaś taką dopasowaną w talii i biuście kwiecistą sukienkę z krótkim rękawem, rozkloszowaną na dole, do pół łydki, i klapki na wysokim obcasie :-) I taka drobniutka jakaś byłaś :-) Niziutka - Ty Moluś tak wyglądasz ??? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smiesznie- hehe. Drobniutka to ja nie jestem, oj nie- hehe. A co do koloru to własnie w piatek zrobiłam sobie włoski- kolor intensywna rubinowa czerwien- super wyszło :) Mam ogien we włosach ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
była tu jeszcze jedna wróżka w sobotę, ale nie polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uff - doczytałam:) Ja jak zwykle na minutkę:) Woadłam do rodziców po to aby jeszcze szybciej wypaść. Mam rozmowę w sprawie pracy w Warszawie i niedługo jade. Kropa co mi wywróżysz przed rozmową??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to była najgorsza wróżka ze wszystkich :D 4 dzieci, pfi :D kiedyś tak fajnie wróżyła mi cyganka..dalekie podróże i coś tam jeszcze, może się jeszcze spełni :classic_cool: :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak z Warszawy zach dojechać na Płocką?? Głupi net nie chce mi wyświetlić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze jak bym miała duzo kasy to bym mogła miec nawet 5 dzieci !!! a tu niestety 2 tylko planowana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sobie poradziłyśmy z Płocką :classic_cool: mieszkałam w pobliżu przez 6 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybka dzięki z Myszorem dałyśmy juyż radę, ale keszcze szukam Stępińskiej. W sumie to juz mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.......no niby co ja wywróżyłam Molusiowi ?? Chyba tylko tyle, że skłoni sie ku modzie z lat 50-tych i \"zdrobnieje\" ;-) :-) No Myszorek, ta Twoja wróżka z soboty, to jakaś szalona była - dżizas - 4 dzieciaków ;-) I jeszcze jakieś nacinania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×