Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No popatrz, a ja się już tak przyzwyczaiłam, że sobie pomyślałam, że jak Cię nie ma, to masz jakiś inny zlot czarownic, czy \"cuś\" w tym stylu ;-) A to \"gospodarne rzeczy\" Cię od kafeterii odciągnęły :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis musze posprzątć bo na tych moich panelach wszystko tak widac i do tego pełno pyłków powpadało z dworu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"od czasu do czasu\", to jest najgorsze - jak masz coś do zrobienia to lepiej od razu kafe zamknąć, bo tak to ani nic nie zrobisz, ani nie pogadasz :-) Dziewczyny, takie pytanko - co bardziej wolicie - złoto czy srebro ?? Oczywiście nosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Srebro, chociaz teraz już nie nosze... A mam tyle srebnch pierścionków, obrączek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wolę nosić srebro, ale w złotym chyba lepiej wygladam tyle ,że np. kolczyków złotych nie mogę nosić. Mam zatem obrączkę złotą a reszta srebrne :-) a Ty Kropeczko? Moluś ... obrączek masz dużo ??? a skąd??? ja mam dwie - jedną zaręczynową ale schowana bo to z innym zaręczyny były i druga ślubną którą noszę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie kiedyś tylko srebro istniało, i tylko taka biżuteria mi się podobała, bo złoto, jakie wtedy widziałam, było żółto-czerwone z Rosji (nadal mi się ten kolor złota nie podoba). A teraz są tak ładne kolory złota, że mam złoty pierścionek i bransoletkę, i tak sobie myślę, że chyba powoli przejdę na złoto, bo pomieszanie srebra ze złotem, typu łańcuszek złoty, a np. kolczyki srebrne, to mi się nie podoba. No i tak się teraz przymierzam, i patrzę, czy złoto mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nosze obraczke i pierścionek zareczynowy. Lewąreke mam wolną, a kolczyki mam srebne bo w złotych źle sie czuje i ich nie osiadam ;) A obraczki srebne mam od zanjomych, sama tez kupowała bo kiedys miałam strasznego fioła na punkcie srebra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Laurka, to chyba ja właśnie dojrzewam do złota :-) Mi też burczy i chyba zjem drugą kanapkę, i do 17.00 już nie będę miała nic do jedzenia 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halina, toć ja już jedną nogą normalnie w grobie..... ;-) A w ogóle, to wypraszam sobie tutaj 😠 - nie aż taka stara :-p ;-) Dzisiejsza młodzież jest niewychowana 😠 :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka, ja po cichu liczyłam, ze Wy mnie wpomożecie w zestrofowaniu Haliny, i specjalnie tak napisałam, ale na Ciebie to liczyć nie można, bo Ty z Halyną \"ten tego\" - romansujesz :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tu mi proszę nie tworzyć koalicji żadnych, bo najpierw mnie zbluzgają, a jak ja się tylko bronię, to jeszcze mnie kolanem chcą do ziemi przycisnąć 😭 bo zamknę w cholerę cały ten majdan, o :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Laurka, to była mała persfazja, zresztą, jaka \"krowa\", jaka \"krowa\" ??? Młodziki same tutaj jesteśmy i koniec :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Laurka, ja naprawdę nie chciałam , mówiąc to samolubnie o sobie myślałam !!! Can you forgive me ?? 😭 Jak Mi nie wybaczysz, to Ci śpiewać będę, a tego wierz mi, nie chcesz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, nie ma w tej Twojej pracy jakiegoś wakatu dla mnie? Fajnie masz, siedzisz na kafe wciąż, a zarabiasz, ja też tak chcę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka, ja tu za każdym razem ryzykuję utratę pracy tutaj z Wami siedząc 😭. Serio, byłam na szkoleniu z bezpieczeństwa, i tam zabroniono siedzieć na Internecie, i ponoć to sprawdzają. Więc trochę sie denerwuję....:-o A póki co to nie mam za dużo zajęc, i po prostu nie mogę sie powstrzymac, żeby do Was nie zajrzeć. Normalnie kocham Was :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W razie czego, to się zrzucicie na jakąś składkę dla bezrobotnej ? Ogólnie, to nie wiem, może i mnie nie wyleją. Jak będę miała więcej zajęć w pracy, to siłą rzeczy mniej mnie tu będzie, na razie chcę sie nagadać na zapas :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie będzie składki :D nie może tak być, że inne tyrają i nie zaglądają a ty nie :D musi być sprawiedliwość na tym świecie, chociaż troszkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, coby sprawiedliwości stało sie zadość, to ja trochę popracuję, i nie pozaglądam. A są takie co po pizzy nie tyją ?? Która, to która ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! troche sie zapracowałam! Pizza mniam! jutro robie bo jutro dzien rozpusty. Pizza, piwko i mecz :D POLSKA GOLA !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość kobiet jest w tym okresie mundialowym będzie niepocieszona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie bez różnicy :classic_cool: w domu mój ojciec nie oglądał brat nie ogląda męża też mam nieoglądającego :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie obejrzę ani półfinału, ani finału, ani ćwierćfinału, ani eliminacji, gdyż piłka nożna to dla mnie jedna z bardziej bezsensownych dyscyplin sportu :classic_cool: aczkolwiek orientuję się :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się nie orientuję więc nawet nie wiem czy bezsensowna :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem :classic_cool:. Nie mogłam sie powstrzymać - chyba jestem uzależniona od kafe 😭 Co do mundialu, to owszem i obejrzę parę meczy. Mój Wajcha tak, jak Myszorka nie meczowy, więc u mnie rozwodu przez mundial nie będzie :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×