Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

HEHE :D A ja jeszcze w robocie ale juz niedługo juz zachwileczke spada wiec sie żegnam moje Drogie! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam rozmowę dziś, ale nie wiem czy dam radę, wyglądam strasznie, twarz opuchnięta, oczy też, głos taki jakbym mutację przechodziła i katar mi z nosa leci ciurkiem - poprostu koszmar - wrrr. A w nocy prawie nie spałam przez ten katar. Mam nadzieję że wy się lepiej czujecie:) I niedopada was żadna mega grypa:) Ja się dziś poddałam i po rozmowie wsiadam w autobus i jadę do lekarza, mam nadzieję że mnie przyjmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Faktycznie dzień pięknie się zaczął. Mam nadzieje, ze cały taki będzie. Objechałam dziś pół mista w poszukiwaniu przeglądu sportowego bo flaga miała być ale już nigdzie nie było...😭 Przypomniały mi się stare czasu, jak sie szukało np: Dziennika Ludowego albo Świata Młodych bo akurat był czadowy plakat. Fajne były tamte czasy... A tak moda- hehe. Grzywki na tapir, leginsy, spudnice bąbki itd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Emila, cześć Moluś 🖐️Emi - jak możesz i czujesz sie na siłach, to idź na tą rozmowę, kto wie, może spojrzą na Ciebie przychylniejszym okiem, z powodu choroby :-) Dotarły do Ciebie moje pytania ?? Moluś - gdzie dzisiejszy mecz oglądasz ? Ja z Wajchą w domu przy piwie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kropeczko! No własnie nie wiem albo w domku albo u kumpa w chcie! tez przy piwku obowiazkowo! :) A kumpela dzis mnie zleksza zszokowała! pisze do mnie, ze \"chłopaki to dzis pewnie mecz beda ogladac to my moze spotkamy i gdzies sobie pojdziemy\" Normalnie szczeka mi opadła i obiła sie o biurko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co to za kumpela Moluś ??? Nie zna Cię, czy co ??? ;-) Laurita 😭 czas wstawać !!! :-D :-D :-D (mam nadzieję, że nie jest na mnie obrażona, za te \"lata\", \"wieki\")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez sie Kropko na tym zastanawiała i jej napisałam eske na ten temat!!! Gdzie reszta??? WSTAWAĆ WSTAWAĆ SZKODA DNIA !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka i Myszorek i może też Belluś prosimy o zejście z tlenu, i przywitanie się 😭 Moluś, jaki wynik obstawiasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3:2 dla nas! :D ale bedzie sie dzis działo! Uwielbiam te klimaty! ale nie ma jak to meczyk na żywo! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Kropko sam z Wajchą meczyk ogladacie czy ze znajomkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja teraz zaczynam żałować, że sie nie zakręciłam wokół mistrzostw i nie pojadę. Inna sprawa, czy nawet jakbym się zakręciła, to bym dostała bilet. Ja obstawiam, że będzie 0:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekh, ekh - Myszorku nam kochany, czyżbyś miała dzisiaj urodziny ??? Jeśli tak, to wybacz spóźnone, acz szczere rzyczenia, niech Ci się spełnią wszelkie marzenia, z Wajchą żyj zdrowo, miej kolorowo na Kafe się trzymaj, bo bez Ciebie nic ni ma :-( 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laurka :-D :-D Ach jak sie cieszę, że Cię widzę !!! Ja też sie liczę z liścia trzaskiem ;-) Dlatego już z góry staram się wykupić życzeniowym wierszykiem z bykiem ortograficznym :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A skąd jesteś taka pewna ?? Ha, a co ?? Zazdrości mi sie podlizu ?? ;-) :-D Może dzięki temu większy kawalek tortu dostanę ? Trzeba próbować wszystkie możliwości :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, jak sie czujesz jako 28 latka ?? Pewnie tak samo ;-) Ja już zapomniałam o swoich urodzinach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 STO LAT STO LAT NIECH ZYJE MYSZOR NAM ! JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYJE MYSZOR NAM! NIEEEECH ZYYYYJEEEE NAAAAMMMM !!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Czesc Laurka! Mnie cos muli, pogoda sie zmienia, pewnie dlatego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurka - wytrwaj w nadziei, ja dzisiaj słyszałam, że z dnia na dzień będzie już coraz cieplej i temperatury w przuyszłym tygodniu moga dojść do 30 stopni ! W Wawie jest dzisiaj słonecznie i ciepło. Ja na razie też nic letniego nie kupuję - chciałam kupić sobie takie płócienne buty na koturnach, ale czy jest sens ??? Na razie zdecydowanie nie ma ! Jeszcze noszę płasz i rajstopy pod spodniami :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropko to Ty zmarzlak jestes!;) Ja dzis rano na gazeli smigałam na krotki rekaw!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmarźlak, zmarźlak - zawsze nosze rajstopy pod spodnie - oprócz czerwca - sierpnia, ale jak widać w tym roku czerwiec sie nie popisał. Zawsze mi zimno i muszę sie \"ogacać\" - nienawidzę tego 😠 Wiecie, że u mnie w mieszkaniu grzeją !!!!! Szok !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, jak Wam, ale mi sie tak chce spać, ze normalnie oczy mi się zamykają :-( Boże daj mi siłę wytrzymać do 16.20 !!! Laurka, nie wiesz co porabia Bella, Rybka albo Śmiała, że sie nie odzywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×