Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

hej Emi! Wiosna jak tra lala! U mnie przed blokiem zakwitły róże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ide sałate robic, ale zajrzę potem bo mam troche rzeczy do zrobienia na kompie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niech mnie 😡 ;-) ale się rozpisałyście ! Odwiedziłam koleżankę w PKiN, bo stoi tam na targach, i minęłam sie z Hanną Gronkiewicz, a później w drodze powrotnej z Danutą Stenką. Walz jest niska i szczuplejsza niz w TV, natomiast Stenka śliczna, młodo wyglądała i wysoka jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka kafe nie działało! Stenka- super babka z niej!!! Zaraz Wam powysyłam fotki pieska. Zakochałam się w nim-jej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropeczko a co Twoja koleżanka robiła na tych targach ? stała znaczy sie hostessą była? a zna jakieś języki? Bluzkę kupiłam te samą co Myszka bo mi się bardzo podobała a Myszka nie miała nic przeciwko żebym sobie taką samą sprawiła :-) Jak byłam na wystawie psów jeden pudel nazywał się Panna Diuna :-) i śmiesznie to brzmiało kiedy kobieta wołała do tego psa \"panno Diuniu!!!\" ale pieski śliczne były.... Skończyłam "córkę Stalina" i mam dylemat bo pożyczyłam od Myszki "muzykę plaży" i kupiłam sobie "Tajemnice Vivaldiego" z płytą :-) uwielbiam muzykę klasyczną ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu se gadajom a gdzie powitanie na tlenie :D buzi che!! właśnie pożarłam śniadanie (biorąc pod uwagę fakt, że w domu kończę jedzenie po 18 stej to spozywania śniadania inaczej określić nie można :D ). kupiłam też po drodze kawkę 3w1, niby strong, uhm, chyba bym musiała do niej 50-tkę wlać by tęwątpliwą moc poczuć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewczynki:) I znowu piękny dzień przed nami:) A ja sobie dziś dobrze zrobiłam, szykowałam się na wyjazd do Łodzi na 3 dni i coś mi strzeliło w karku i teraz nie mogę poruszac głową w prawo. Troche mnie to martwi bo miałam mamie naszykowac kilka klatek sałaty na jutro ale teraz zastanawiam się czy to będzie możliwe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektóre urlopują, inne pracują widzę :classic_cool: pustki :D Śmiała jakaś ty nerwowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam z urlopu :classic_cool: Wajcha wyjechał w siną dal 😭 więc mam kompa :-) Rybko - koleżanka pracuje w firmie, która się na targach wystawiała, i szefowa kazała koleżance stać. Koleżanka zna b. dobrze angielski. Cześć dziewczyny, cześć Melepeta :-) Ale Ty to wynajdujesz przezwiska na siebie ;-) Mam dziś wolne - co ja mam robić ? :-D Na razie jem śniadanie - frytki z kawą :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
frytki ? :D skąd wzięłaś frytki ? ja na twoim miejscu zjadłabym kanapaki ze śmietankowym twarożkiem, kawa z mlekiem, posiedziałabym przy kompie a potem sprzątnęła chatę na łykend :D i radia słuchała. głośno :D nie obejrzałabym się i mąż by z pracy wrócił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwalę cię w niebogłosy, ja się do firan od mca zabieram. długo mi idzie bo teraz mam powieszone firany przez ciocię - są za długie więc ładnie zrobiła zakład, samej mi się nie chce więc najpierw muszę je wyprać, kupić taśmę do firan, zanieść do krawcowej by obcięła i wszysła taśmę i dopiero je powiesić. masakra :D :D kup mi szmatę to chociaż okna przetrę no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za fatygę, pfffffff toż to jak policzek :D mam płacić za przyjaźń 😭 😭 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Frytki mam ze sklepu, mrożone, McCain, czy jakoś tak, zrobione w piekarniku - jak na takie z piekarnika, to pyszne. Nie no - sprzątać nie dam rady 😭 :-DNienawidzę tego. Poza ty mam bardzo poważną wymówkę - boli mnie brzuch, bo mam drugi dzień okresu, i kręgosłup napieprza, nie wiem dlaczego 😡 Na tyle źle się czuje, że sie zwlec na pocztę nie moge i do biblioteki, no ale trzeba 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym nareszcie skończłam Eleonorę - jednak nuda, teraz zaczynam \"Pies na miłość\", ale najpierw poczta i biblioteka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka a kto lubi sprzątać :D ja nie znam :D przejrzałam repertuar kin na łykend ale nic nie widzę. jedynie ten \"dobry rok\" wpadł mi w oko, ale poczekam na dvd. co tu w weekend robić no :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem dopiero na 67 tronie Eleonory :D na razie czytam z ciekawością i podoba mi się. ona ci się znudziła potem czy od początku ci się nie podobała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A przychodzi mi na myśl pewna sąsiadka - ona chyba nawet to lubiła, znaczy się sprzątać. Podejrzewam, że moja Mama nawet lubi sobie raz na tydzień z odkurzaczem pobiegać - nie zrozumiem tego nigdy ;-) Ta książka mi się od początku nie podobała, potem przez chwilę w środku mnie wciągnęła, ale pod koniec znowu znudziła. Rany - w TV o tej porze nic nie ma 😠 Myszorek - jakby Wajcha był w weekend to byśmy poszli na nowego Bonda. Zainteresował nas, jak widzieliśmy \"zajawki\". Poza tym w końcu Pierce Brosnan przestał być Bondem, więc moźe być juź tylko lepiej :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×