Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Kurcze, ale poleciało stron, niech teraz któraś z nas też się wykasuje, to w ogóle się okaże, że mamy dopiero 700 stronę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie tylko tu jest forum - jak nam się odechce oglądać te reklamy i pisać kasowane posty zawsze możemy sie przenieść :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chciałam powiedzieć, że jest coś co mamy od Sto, i czego nam nie skasują - kupę zdjęć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka lepiej zaglądaj do poczty i kompa bo Ci te zdjęcia również wkrótce znikną :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ma. W końcu się nimi wymieniałyśmy. Nie wiedziałam, ze Stokrotka miała około 2500 wpisów !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To że ja mam pełno wpisów, to wiem, wszak pisuję tutaj jak opętana, ale że Sto miała ich aż 2500 to nie wiedziałam. Zawsze mi sie wydawało, ze Ona mało pisała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co no ja ? :-D :-D Tak tylko informacyjnie - maila nadal nie mam, ale skoro mi Halina wytłumaczyła, to już nie jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to popatrz, ja myślałam, że Ona małomówna była. Ech, i już po sensacji.... Było, minęło :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małomówna? :D chyba wybiórczo czytałaś :D przecież ona tasiemce pisała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żegnaj Stokrotka :D 🖐️ choć kto wie, może kiedyś się na zakupach w Arkadi miniemy, świat mały jest :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiemce, to nie znaczy, że często. Bo można pisać bardzo dłuuugie posty a mało, i odwrotnie. Ja odniosłam wrażenie, że pisała mało - a już na pewno, ze nie zapisała 100 stron. Ale to chyba nie ma znaczenia, bo i tak topik zszedł z objętości. Ja tam się ze Sto nigdy w Arkadii nie spotkałam przypadkiem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STo
Czesc laseczki :-D Wpadlam sie pozegnac, dzieki za wszystkie rozmowy i za czas wspolnie spedzony, ale zakochalam sie i niedlugo wylatuje z Ukochanym do Nowej Zelandii :classic_cool: bedzie czadowo :-D Takze chce pozamiatac za soba, coby nikt za mna nie weszyl :classic_cool: np mąż...Zegnajcie cipki, buziaki, papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na robote się wkurzam!!! Skupić się coś dziś nie moge i nic mi nie wychodzi !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaintyrgowana tematem niebanalnym wchodzę i kogo napotykają moje piękne oczęta??? Kropa! :D 🌼 🌼 🌼 Czy u Was w Wawie też dzisaj tak pięknie? :) Przepraszam Pozostałe Prawdziwe Kobiety za topiku zaśmiecenie wpisem nieproszonym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tyż piknie :-) Moluś, robotą nie warto się wkurzać, bo ona przeminie z godziną 16.00 w Twoim przypadku :-) Mi się dzisiaj znowu szykuje praca do 19.00 😭 Dam radę, dam radę, dam radę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eee no coś Ty Zabulina! A wy skąd się z Kropą znacie? Pewnie z topiku o ślunach co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dasz rade dasz rade dasz rade :) Bo nie masz chyba innego wyjścia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że mi nic innego nie pozostaje, jak \"dać radę\" ;-) W końcu zamykamy umowy z dniem 28.03, więc niewiele czasu jeszcze zostało. Zabulina, to mój fotograf ślubny :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, dobra, od razu fotograf :P Otóż Kropa zaczarowała mnie swoją osobowością jakiś rok temu, po czym zaszyła się gdzieś w kącie niedostępnym;) Na szczęście pokazała się po jakimś czasie ubarwiając nieco topik, na którym bezkrwawo zaspokajam chęć swoją niezdrową dawania rad :P a który teraz zrobił się.. dziwny... i w końcu spytała, czy bym się nie przykulała na Jej ślub :classic_cool: a pewnie! Ale tak zdegradować człowieka... fotograf.... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to wyróżnienie było - i tak uroczyście Cię chciałam przedstawić ;-) Nie becz Żabcia ;-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oki, wybaczone, choć \"bek\" mi nie wyszedł, widzę, że intencje zostały odczytane prawidłowo ;) Uciekam, bo czuję się trochę tak, jakbym niezaproszona wpadła na czyjeś imieniny :classic_cool: Cieszę się, że Cię znalazłam, bo ciekawa byłam, czy wszystko u Ciebie OK, a na maila to troche głupie pytanie;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie - czy którakolwiek z Was miała zapalenie powiek ??? Kuźwa, wykończę się przez to i oślepnę 😭 Wcale do śmiechu mi nie jest - żaden lek nie pomaga !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina nie przejmuj się tą ciszą - tak bywa u nas :-) zaglądaj częściej Kropka - znów do 19??? wczoraj też siedziałaś tak długo? Moluś a Ty juz chyba sie wybierasz do domu? ja w każdym razie tak :-) - wreszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×