Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Balonik, nic nie szkodzi, my wieczorem będziemy o Tobie myśleć przy kompach, a Ty przecież możesz pić sobie bez komputera myśląc o nas :D albo popijaj sobie w dzień tu z nami, zawsze ktoś coś popijający się znajdzie, ja np. właśnie przyniosłam sobie wodę :D Ania - chlać można wszystko o dowolnej porze, nikogo nie ograniczamy :D tylko z tą herbatą, to sama nie wiem, czy to się jakoś źle nie kojarzy? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok:) Halinka - wiczorkiem pomyślę o tym co tu wyprawiacie ;) mnie też herbata sie paskudnie kojarzy, zwłaszcza ze to był pierwszy topic na kafeterii na który trafiłam, a tu taka wtopa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech a czy usprawiedliwieniem będzie takie małe płaczące bejbe które ma trzy tygodnie? :) . przez nie nie moge siedziec tyle ile bym chciała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup..a
a ja to juz nikomu nie wierze...pani Halinka wiedziała o piosence wodeckiego u b-herbatyyy...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie jak to jest możliwe. ja też uzywam dwóch roznych nicków na roznych topikach a nie pojawiaja sie one razem, nigdy sie nie wylogowuje, jak mogla wiec beata zrobic cos takiego, przecież jeżeli wpisala mgr. psychologi i wpisała hasło to dlaczego tam sie pojawilo beata herbata.???? bardzo mnie to zastanawia bo na poczatku też sie na tym topiku udzielalam a poxniej juz tylko czytałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też to zastanawia bo nie znam się na tym :D no i to czemu udało się wpisać jej raz na pomarańczowo mimo, że ten nick jest zastrzeżony. zbyt to skomplikowane dla takiego małego Mayszora :D proszę uświadomionych o jasną, zrozumiałą odpowiedź :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup.a
no ciekawe kto tu sie pod kogo podszywa na tamtym topiku to było o czym piosać, a tu wieje nudą, chyba macie nadmiar czasu, żeby takie bzdury posuwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pupeczko heh :D nie wiedziałam o piosence, po prostu walnęłam sobie taką stopkę rezerwując nicka i mogę to udowodnić pokazując Ci moje wcześniejsze wypowiedzi z tą samą stopką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadmiar czasu jest naszą, osobistą sprawą :D i problemem naszych ewentualnych szefów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup.a
może jakiś twmat byscie wymyśliły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup.a
macie tak czas ciagle pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a która z was siedzi na kafeterii w pracy? - Ja prawie wyłącznie, czasem zostaje sobie po pracy i piszę. Jak sie maskujecie przed szefostwem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a po co temat? rozmowa się toczy i to jest ważne, a nie to, czy rozmawiamy o głodzie na świecie, czy o huraganie Katrina nikt Cię tu nie trzyma przy naszym pierdu pierdu o dupie Maryni :P :D skoro piszemy, to mamy czas - logiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pup.a, jakoś swoja droga nie zastanawiałeś/aś się, ze beata miała cza tyle pisać??? i to na kilku topikach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup..a
pup..a to nie ta sama pup.a-musze się zaczernic i pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup.a
ale ona miała w tym jakis cel, na pewno nie robiła tego ot tak, dla pisania, nie wiem o co chodziło jej, może faktycznie to jakas dziennikarka i sprawdza jakis temat. A wy to tu tak piep..... o niczym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piep...my bo lubimy :D chcesz, to zostań, tylko przestań marudzić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przelecialam po tamtym topiku jeszcze raz-mnóstwo pomaranczowych nicków o tym, jak to jednak wierzą herbacie. Ktos w miare celnie nakrecał tamten topik, prowokowała dyskusję-cholera az mnie to osłabiło...;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup.a
ale racje jej trzeba przyznać, że potrafiła topic rozkrecic do takich rozmiarów w tak krótkim czasie. a ztymi w pisami to trzeba tez na godziny patrzeć, bo miedzy jednym a drugi trzeba miec czas na napisanie, wysłanie, a akafeteria się zacina czesto moim zdaniem to bardzo inteligentna babka, pisała rzeczyeiscie naturalnie aż sie chciało czytac i tyle emocji wywoływał ten topik, chyba pierwszy taki tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup.a
i jeszcze powstał tpoic przeciwko niej, no kariere na kafeterii to ona zrobiła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pup.a
a tu u was puściutko i emocje nie te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pup.a (or should I say - Beato :D ) to nie jest topik przeciwko Beacie, to jest topik przeciwko chachmęctwu w imię psychologicznych eksperymentów, albo kij wie czego, a może po prostu w imię zwykłej nudy (Halina się właśnie umawia na wieczór) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pup.a - nic cię tu nie trzyma, a wchodzisz i marudzisz bez końca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idz sobie pup.a!!!! No, moze ja zaczne troche; mam 34 lata, córke, jestem w drugim zwiazku, chetnie pogadam, ale popic piwko z Wami moge tylko w pracy, bo w domu niet netu. Czasem sie wyzalałm na cieżkie zycie w kafeterii, ale teraz to mi się juz nie chce byc ew. królikiem doswiadczalnym;) Tu zostaję i pozdrówka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszor: lat 27, wciąż bezdzietna (bo za leniwa :D ), wciąż narzekająca na konieczność mieszkania w okropnym Poznaniu :P Net w domu mam, ale staram się nie przesiadywać wieczorami, męża też czasem gonię od kompa. Ale kiedy tylko jestem sama, bo ma służbę to chętnie klikam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laurko w Gdańsku jest pięknie :) uwielbiam całe Trójmiasto i staram się odwiedzać je choć raz w roku - pomieszkuję zawsze wtedy we Wrzeszczu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mojego dzieciństwa poniekąd też, bo jeżdżę tam od zawsze- stara kamienica (no, niedawno odnowili i jest b.przyjemna dla oka), targowisko za oknem, nieustanny gruchot gołebii i lodziarnia zaraz za rogiem...mmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×