Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Dla mnie Banderas nigdy nie był piękny. Miałam kolegę podobnego do Antonia, i ten kolega, to taki bardzo \"kobiecy\" był, no i teraz nie moge patrzeć na AB, jak na mężczyznę ;-) To już Jeremy Irons bardziej mi się podobał. I jeszcze Winona Ryder tam grała, i Glenn Close, no normalnie majstersztyk :-) A ponoć Close i Streep się nie znosiły na planie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże, Laurka - Niebezpieczne Związki, to była moja BIBLIA< ten film zapoczątkował moją fascynację XVIII wiekiem. Wszystko czytałam na ten temat, wszystko oglądałam, nawet taką suknię próbowałam sobie uszyć. 3 lata byłam fanatykiem tego okresu historycznego. Teraz już mi przeszło, a z wiedzy przysfojonej w tamtym okresie, nic mi już niestety nie zostało :-o A obsada \"Niebezpiecznych związków\" też świetna, no nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tego :o ale mam zaległości 😭 ale weekend długi już wiem co wypożyczymy na dvd :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A najlepsze, że tam grała Pani, co wykończyła Billa i Neo ;-) Mówię o Niebezpiecznych związkach. I oni tam zupełnie nieznani byli :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poszłam nawet na drugą, ale tak mnie zawiódł kompletny brak treści w filmie, że trzecią olałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja już po kilka razy widziałam, bo facet jest fanem tego filmu, i co jakiś czas ogląda. Ale Myszor, masz rację pierwsza część - rewelacyjna, kolejne tylko na fali popularności popłynęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Bella, jakbyś obejrzała Niebezpieczne Związki, to byś zobaczyła swoją Ummę, jako wcielenie niewinności i niedoświadczenia. Co do Kill Bill - to dla mnie też zbyt dużo, bezsensownej jatki, wszystkich można by wykończyć strzałem snajpera. No ale taki jest Qentin T.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówiąc o tarantino przyznam się, że kompletnie nie jarzę co co chodzi z tym wielkim halo dot. \"pulp fiction\" widziałam. od początku do końca. a potem spojrzałyśmy się na siebie z psiółą ze zdziwieniem..bo nic, żadnej reakcji. dziś nawet nie pamiętam o co dokładnie chodziło. może za głupia jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tarantino uwielbiam tak samo jak Umę widziałam 4 pokoje, pulpa 4 razy i kill bila obie części (w drugiej nie ma już takiej jadki) kilka razy i jeszcze taki jeden film od zmierzchu do świtu ale to nie jest mój ulubiony niebezpieczne związki też widziałam - super a co powiecie na Almodavara?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inni - fajny filmik, ale na wszelki wypadek oglądałam do w sam środek dnia koło południa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może uda mi się wyjaśnić - \"wielkie halo\", z PF, to było dlatego, że przedtem nikt nie zrobił takiego filmu, jak Tarantino. Tzn. były historie o bandytach, zemście, krew sie lała, ale to było na \"śmiertelnie poważnie\", a QT, zrobił z tego pastisz, i absurd (jak np. swoje płatnych zabójców jadą na akcję rozmawia co jest lepsze do frytek: ketchup czy majonez ;-) ), gdzie krew się leje galonami (bo to już nawet nie są strumienie), a widz się śmieje. Dlatego film odniósł sukces - bo ogólnie to fabuła przeciętna, muzyka dobra, jedna kultowa sceta z tańcem Travolty (ukłon do czasów Grease) i Ummą, i tyle. Też mi się nie podobał. W ogóle za Tarantino nie przepadam. Laurko - Mary Reilly i Inni - widziałam, tak średnio mi się podobały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
największe schizy mam po \"szóstym zmyśle\" ilekroć sama jestem (jak dziś w nocy 😭 ) to zawsze przypomina mi się scena gdy ten chłopiec szedł się napić w domu wody i zagadnął go duch tego chłopca z dziurą w głowie 😭 ale schizy co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Almodavara polecam: \"porozmawiaj z nią\" piękny, smutny, bardzo kontrowersyjny firm \" wszystko o mojej matce\" \"kika\" najstarszy z tych które oglądałam cholera nie pamiętam tego ostatniego o gejach oooo wiem \"złe wychowanie\" widziałałam też drżące ciała i kwiat mego sekretu - ale na początek polecam Ci porozmawiaj z nią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam do dzisiaj pamiętam scenę z jednego filmu o kukluks klan i słabo mi się robi na samą myśl o tym tytułu oczywiście nie pamiętam a sceny Wam nie opiszę bo po co ma jeszcze Was dręczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dopiero na przykład \"odkrywam\" Woody Allena. ostatnio \"melindę i melindę\" widzieliśmy i fajny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasi faceci na służby nie chodzą to sobie możecie wszystko oglądać :D a ja jestem sama 2,3 noce w miesiącu sama i potem mam schizy 😭 dlatego wolę nie patrzeć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w słówkach jedną z głównych ról gra ta aktorka, która w magnoliach była zołzowatą przyjaciółką :D bardzo lubię Shirley McLain. czytałam też jej książki kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×