Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

tyle mnie wczoraj ominęło,że nie przeżyję chyba :D chyba zamieszkam na tym tlenie :D papatki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mój osobisty Pan (T.) Hali (k) ? :D włączyłam Modę a tam Tejlor rozmawiała z gościem z \"savannah\" :D Hali pewnie jest w temacie i wie o co tam chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie mój osobisty pan Myszorek z \"W labiryncie\" ten paser?? :D:D ojacie, Myszorku, kumasz czaczę, mało kto wie, że ten pirs piterson to ten z savannah :D bo on jest teraz psychiatrą i teraz jakiś rewolucyjny program wymyślił i tejlor mu pomaga, ale on się w niej potem zakocha i ona zostanie jego sympatią i ridż będzie wkurwy łapał :D Laurita - obyło się bez wyważania :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja, ku pamięci :classic_cool: :D muszę dziś wyjść gdzieś z domu,bo pier-kurczeflaczek-dolca dostanę :D wczoraj cały dzień w domy,mąż wrócił z pracy po 16 i zaraz po obiedzie padł i drzemał bez końca. dziś już dawno go nie ma, wróci pewnie we wtorek, więc sobie muszę cośsama zorganizować w mordę. o Laurencja się na tlenie dobija, eksjuzmi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla dziecka :D mojego :D liczę,że kafe wieki przetrwa i kiedyś wprowadzę me dziecię w tajniki mej młodości dzięki temu ala pamiętnikowi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko zostanie w rodzinie :D zresztą jak nie ja to dziadek ją kompem zarazi (czemu napisałam ją,może będę miałą jego ? :D ) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba rzeczywiście ukryte :D choć jak sobie tak pomyślę,że skoro na razie planuję jedno dziecko..to chyba wolę by to była dziewczynka :D dziewczę całe życie będzię ciągnęło do rodziny, a z tymi chłopami nic nie wiadomo :D porwie go potem jakaś larwa i tyle go będę widziała :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak mnie to wszystko wkurzaaaaaaa 😡 zanim się to wszystko włączy i załączy to sto lat mija, a ja siedzę i walę w klawisze i dostaję chujozy-bakteriozy wrrrrrrrrrrrrr 😭 kiedyś nie wytrzymam i albo komp, albo ja, ktoś zginie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i pojechała Matka Założycielka :( swoją drogą Matka,a najmłodsza na topiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę, niektózy się to się bawią :D a ja się w weekend tak wynudziłam, że żadne słowa tego nie oddadzą 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja? co gdzie jak ? :D wczoraj długo usnąć nie mogłam, to był dramat :D o 1.30 jeszcze na zegarek spoglądałam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzież tam zmartwienia synowej :D po prostu jak sama jestem to zazwyczaj długo siedzę, przesiedzę moment kiedy chce mi się spać o potem to już dupa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, rozłażą się babolce. Rybka zniknęła nam na dobre i już nawet z domu nie zagląda :o Kropek, Bella i Śmiała zapracowane. Sto gdzieś lata non stop. cieno,cieno,cieno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! to ja mam pytanie na podtrzymanie konwersejszyn :D :D :D niech się zamężnei niezamężne wypowiedzą: jak zwracacie się do swoich teściów ? :D bo ja mam z tym problem 😭 od roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie było tak, że zaraz na ślubie w takim niby przmówieniu teść głośno oświadczył, że teraz są dla mnie /teściowie/ mamą i tatą... ale mnie to przez gardło przejść nie chce i od roku jakoś tak wymijająco się do nich zwracam :D nie jest to kwestia braku sympatii, po prostu tak mam i już. mój mąż ma super bo przeszedł sobie bez problemu z moimi rodzicami, i innymi z rodziny na ty. też bym tak wolała szczerze mówiąc, ale głupio mi to samej teściom zaproponować, bo oni, mimo, że w wieku moich rodziców, są jakby \"starej daty\" :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śmieszne jest dla mnie to, że są ludzie którzy mówią, że to dla nich żaden problem się przestawić...tylko najczęściej wygląda to u tych ludzi w ten sposób, że do swoich rodziców powiedzą np. \"kiedy przyjeżdżasz?\" (np do mamy) a do teściowej: \"kiedy mama przyjedzie ?\" :D a to przecież tylko taka niewinna zamiana formy z Pani :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzisz. dla mnie to dziwne, jak dziecko tak się zwraca do rodziców :D niektózy mówią, że to przejaw może większego szacunku, ale dla mnie to raczej większy dystans między rodzicem a dzieckiem. i brzmi to dla mnie jak nie z tej epoki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wytrwałe pisaczki coś przez weekend się obijałyście ;-) i nawet Halinka niewiele naskrobała :-D ech ten tlen nas wykończy :-D :-D :-D ;-) ja sobie nie wyobrażam jak do mamy i taty mojego chłopaka miała bym się zwracać jakby moimi własnymi rodzicami byli? ale tak się \"przyjęło\" więc jak przyjdzie co do czego to pewnie się dostosuję choć ja mam wprawę w zwracaniu się do ludzi bezosobowo taka trauma z dzieciństwa: moja siostra uczyła mnie muzyki w pierwszej klasie podstawówki i nie pozwalała mi do siebie mówić po imieniu - bo inne dzieci też tak będą się do niej zwracać, więc jak ja chciałam coś od niej to mówiłam bezosobowo np: \"mogę wyjść ?\":-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł dżis, ubawiłaś mnie w tej chwily :D coś mnie słabo wyszło zagajenie konwersacji :D nie żebym lekceważyła twoje opinie ale ciebie mam na tlenie i równie dobrze tam mogłyśmy poglądy wymienić :D a tak mam rozdwojenie :D dziwuchy zbiórka, ale już ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zapomniałam Wam powiedzieć że siostrę spotkała kara za to że się nad młodszą siostrą znecała wiele dzieci z klasy myślało że to moja mama :-D ;-) he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak ale same widzicie że coś niedobrego się dzieje w weekend 4 wpisy na krzyż w tym mój przypadkowy (bo akurat w robocie byłam) Nie chodzi o to że mam pretensje do Was bo Wy akurat najaktywniejsze jesteście ze wszystkich forumowiczek (oczywiście dodając jeszcze Kropeczkę i Halinkę nieobecne) ale bardzo się niepokoję co z nami będzię jak tak dalej pójdzie :-( 😭 Myszorek nawołuj dalej może się Rybka, Nieśmiała, Walnięta, Mężatka pojawią (bo Kropeczka i Halnka to na pewno :-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się nie mogę wstrzelić żeby na właściwy temat odpowiedzieć na czas :-D :-D ale poniedziałek wszystko tłumaczy a Laurka, na studiach jest inaczej bo to dorośli ludzie i każdy rozumie że nie powinien Ci na Ty walić a dla mnie w 1 klasie podstawówki to tragedia była zagrożona była moja reputacja jak by wszyscy usłyszeli (oczywiście Ci co wiedzieli) że od siostry na Pani mówię :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chciałam bić po gołej pupie ;-) :-D tylko tak mi smutno tyle stron zapisanych i wszystko by przepaść miało ale z drugiej strony \"nic nie może przecież wiecznie trwać.....\" a najsilniejsze przyjaźnie i tak przetrwają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam horrorów wczoraj tylko \"kod dostępu\" z Travoltom ale tak jakoś mi smutno dzisiaj, pewnie przez ten brud za oknem jak śnieg spadnie to wizualizacja zanieczyszczeń nie napawa optymizmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Stokrotka Ty masz głowe :-D Kropcia dzisiaj do Gdańska miała jechać tak że Laurka, rób kawę pewnie niedługo zapuka do drzwi ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×