Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

lubisz ja nie bardzo na Krzyku oczy zamknięte i uszy zatkane przez pół filmu jedyny od deski do deski to Fredy Kruger czy jak on się nazywał ten co miał noże zamiast ręki widziałam chyba wszystkie części nawet wyliczankę znałam na pamięć raz, dwa trzy Fredi patrzy trzy, cztery pięc... (nie pamiętam) ale to młoda byłam jeszcze :-D :-D a im starsza jestem tym bardziej mi się podobają komedie romantyczne :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka powiem Ci że to straszny problem tak w nocy coś zjeść zarówno w Krakowie (Gdzie czasem imprezuje) jak i w Katowicach (gdzie mieszkam) pozostaje tylko MC donald albo Kebab na mieście, no i kiełbaska w Krakowie pod halą targową ;-) a ja za tego typu żarełkiem nie przepadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co tak balowaliście? jakaś okazja? czy tak po prostu? większe towarzystwo czy wieczór romantyczny? taka ciekawska się zrobiłam :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to chyba nie wiek tylko pora roku bo przecież my młode laski jesteśmy :-D :-D a ja mam tak samo umówiłam się ze znajomymi w sobotę to nawet tańcować mi się nie chciało a po 1 wszyscy się zwineli bo Oni musieli opekunkę zwolnić a ja bo spać mi się już chciało, nawet wajcha moja nie protestowała a też zabawić się lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widziałam na zdjęciach to wiem żeś młoda laska tylko dzieci Ci jakoś tak wyrosły nie wiadomo kiedy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja znam tylko yorki, słodkie są i dla dziewczynki akurat moim zdaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się na pieskach nie znam tak że nie pomogę ale możesz spróbować w google poszukać na pewno jest jakaś strona informacyjna o pieskach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem już w domku. zajadam śledziki w sosie hawajskim na obiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem co im przeszkadza jak się podoba to niech czytają/ dołączą się jak się nie podoba nie ma obowiązku czytania pewnie masz racje to zawiść musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że obiad spożywają :D a po południuLaurencji nie było bo padł jej net, bidula :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś akurat mam lisnera :) ale sosik hawajski taki sobie, wolę w zwykłęj śmietanie :D a rybki lubię, fakt :D a że ostatnio mam na nie fazę to i dlatego ciągle się jakieśprzez moje posty przewijają :D bo u mnie jest tak, że przychodzi chęć i jem coś do znudzenia. dla przykładu przez połowę wakacji jadłam po pracy dzień w dzień pomidosry, a to fetą, a to mozarellą :D ostatnio miałam gazę na rybki w sosach pomidorowych. teraz jem śledzie :D ot, takie ze mnie dziwadło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też tak mam ale u mnie to się kończy tragicznie jak maiałam fazy na jotgurty to normalnie jadła bym je dzień i noc a teraz to musi być naprawdę jakiś full wypas nowość z nie wiadomo jakimi skłądnikami żebym jogurt zjadła podobnie mam z jabłkami :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przedobrzyłam z jogurtami na studiach, ale po paru latach znów mogę je jeść :D ale teraz nie jem codziennie, zaledwie co drugi dzień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głodna jestem a my tu o jedzeniu :-) narobiłaś mi smaka na śledziki mam na szczęście jakieś w lodówce :-) jak tylko skończe robotę do zjem je na pewno :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do której ty pracujesz kobieto ? :D Laurencja łer ar ju ! czas mam dziś ograniczony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Belluś, toż już po 20stym :D no chyba że teraz czekasz na 25ty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halinka powinna była zastrzec tytuł :D taka kasa poszła w pi-kurcze-zdu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boje się Laurka dlatego spadam :-) jeszcze tylko poczta (wysłanie deklaracji) i do domu na śledziki i na Wspólnej :-) mam nadzieje że tu ze trzy strony z Myszorem naprodukujecie do jutra :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak się żachnęłam co by nam inni zbytniej słodkości nie zarzucali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×