Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

uhm, Sto :D normalnie moje pierwsze skojarzenie z pewną Beatą :D :D :D z tym zamedlowaniem :D czy masz nam coś jeszcze do powiedzienia? ;) :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
och Haliku, ja tak sobie żartuję :D piątek jest to człowiekowi gęba się cieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też muszę fot narobić - do dyplomu, do dokumentów na aplikację, do albumu naszego roku, wyjdzie tego od cholery :-o a ja nie lubię się fotografować ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Halinka, w pewnym wieku i do pewnych dokumentów musisz byc obfotografowana z każdej strony :-D Halinka - a jak Twój nastrój ? Sto- to Ty będziesz musiała włosy w kucyk związać do tego zdjęcia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropcia, powiem Ci kochana, że mój nastrój po raz pierwszy od dawien dawna jest taki, jaki powinien być. Chyba się już uwolniłam od tego myślenia, jaka jestem beznadziejna, skoro on mnie nie chciał. Jak mnie nie chciał, to jego problem, oby tego nie żałował, a tymczasem kij mu w oko. Nadal mam dużo uczuć w stosunku do niego, ale już nie będę mu o tym przypominać, zresztą on o tym wie, a skoro wie i nic z tym nie robi, no to bez sensu jest, żebym ja traciła czas. Mam teraz większe zmartwienia (mnóstwo nauki chociażby) i nie zamierzam przez faceta zaprzepaścić tego, na co tyrałam tyle lat. Więc z mojej strony to tyle i naprawdę się kuźwa zawzięłam, idę do przodu i się nie oglądam :D p.s. tyle forsy już wydałam na tego psychologa, że nieprzyzwoitością byłoby, żeby to nic nie dało :D:D p.p.s. a tak poza wszystkim, naprawdę polecam psychoterapię każdemu, kto nie może dojść ze sobą do ładu, tak jak ja nie umiałam. I wiecie co, jak mnie coś takiego spotka następnym razem, to ja się otrzepię jak piesek i pójdę dalej i jeszcze drzewko obsikam :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuupssss
Dzieci zameldowane są tam gdzie matka. I nie potrzeba na to żadnych dokumentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też te czasy z łezką w oku wspominam :-) codziennie rano kawa i topik beaty :-) nie odzywałam się wprawdzie ale cóź to były za czasy :-D :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pracuję i pracuję :-) ale wyłapałam ważna wiadomość :-) ;-) Kropeczka wybierasz się już nie tylko do Londynu ale i do nas? zaprawszam i ja :-) jak tylko potwierdzisz zaraz plan zrobimy prawda Myszorku i Śmiała ? :-) ;-) Hali cieszę się że się otrząsnęłaś :-) grunt to pamiętać że fajna z Ciebie laska :-) acha ! będę w Warszawie 30.03 a może 29.03 i może będę miała chwilke na kawkę :-) może nie ... ale zawsze warto pomarzyć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczypanie Halinkowe trochę pomogło, a i krzyki Laurki też. Za 30 min. wychodzę, i jadę na lotnisko. No tak Rybko, po spotkaniu ze Sto się wkręciłam w spotkania z Wami, a Wy nie możecie przyjechać, i jeszcze długo do sabatu, więc ja tyłek ruszę i pierwszy Poznań :-) A jak będziesz w Warszawie to daj znać, to się spotkamy oczywiście :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak mje zostawio na cały weekend 😭 masz przychodzić, Myszorku, bo jak nie, to wiesz, ręka noga mózg na ścianie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !! Ja dzis zalatana ! Szukuje bo gosci dzis mamy. Co s czuje, ze popijemy dzis ostro !!!- hehe Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chciałam powitać i zapytać, czy się wyspały :D:D:D (na razie nikt mnie nie ściga o ubytki w alkoholu :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Własnie sie obudziłam, tzn moze nie do konca. Pije kawke wiec pewnie zaraz bede wiedziała o co chodzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brunetka wieczorową porą wpisuje się, gdyż nie wie, czy jutro rano zdąży, a chce powiedzieć baj baj i cmoknąć 😘😘😘 mocne postanowienie (już widzę, jak Laurka szyderczo się śmieje :D) od jutra siadam do nauki ostro, naprawdę :D w ciągu 2 tygodni napiszę obie prace, choćbym się kuźwa miała wścieć albo znieść jajko :D trzymajcie się ramy i cycka mamy, o :classic_cool: 🌼 zasieję 🌼 trochę 🌼 ziela 🌼 dziś padał deszcz, więc wzeszły 🌼🌼🌼 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej. i ja jestem, zjadłam właśnie śniadanie i budzę się powoli 😴 na dworze pochmurno ale dość ciepło. nareszcie. już mi nawet tak mgła i deszcz nie drażni bo temperatura sprzyjająca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak, Kropka rozbija się po wielkim świecie.. Rybko wyobraź sobie, że odebrałam w piątek żakiet i spodnie od krawca. Żakiet ok, a spodnie - no cóż, jedna nogawka dłuższa od drugiej :D sama sobie to poprawię, a następnym raem pójdę już do innej Pani :D szukam jakiegoś obuwniczego na osiedlu, kojaysz jakiś ? muszę jakąś wkładkę lub podpiętkę skombinować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) mnie dzisiaj nie będzie muszę w końcu zrobić cita co go ani w piątek ani w weekend nie skończyłam ;-) :-D :-D:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×