Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

No pewnie, ze nie chcę. Za to w typowych salonach może byłoby szybciej coś wybrać - bo to specjalistyczny sklep :-) A tak, to będę latać nawet pi ichnim H&M w poszukiwaniu \"czegoś białego\" ;-) A tak serio, to ich H&M jest tak samo okropny jak nasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, jesteś pewna? :D obawiam się, że do kościoła byś nie została wpuszczona :D posprzątałam, rozmroziłam lodówkę, teraz piorę :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka nie \"za mało\" tej kiecki jak do kościoła ? :D ja głupie plecy na śluby zakrywam bo może nie wypada...ale ja się nie znam, wszak w kościele byłam kilka razy w życiu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, trochę za dużo golizny, za dużo koronek, i to \"coś\" na dole takie firankowate też mi nie pasi, ale chodziło mi o ogólny wyglad, że może dekolt nie cały w koronkach, ale o tym kroju, i bez koronek na brzuchu :-) No i wiecie co ? Jak będzie zimno, to ja będę miała w kościele jakieś \"okrycie wierzchnie, typu płaszcz. A tańczyć i tak w spodniach będę. No i to nie jest ta moja jedyna sukienka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak rzuciłam Wam, cobyście obejrzały, bo to jedyna z krótkich w miarę względna jakie oglądałam. Żebyście resztę widziały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka, w kociele się zakryjesz płaszczem, na weselu zaraz w spodnie przebierzesz to po co ci kiecka w ogóle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie masz rację :-D Bo tak trzeba ? Bosz.... jakie to wszystko skomplikowane ;-) Tylko tak głupio nic nie mieć w kościele pod płaszczem, co nie ? ;-) A tak serio, serio, to płaszcz naprawdę będę miała, jak będzie zimo, a potem jak się wesele rozkręci, tak ok. 23.00 - 24.00 to na pewno dla wygody w spodnie wskoczę, mowy nie ma, zebym całą noc siedziała skrępowana w sukience.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zmykam. muszę męża po zakupy wyciągnąć, kupić coś na obiad na jutro (znalazłam jakiś prosty przepis na gulasz wieprzowy ze śliwkami), kupić wino i inne pierdoły (np. mój ulubiony jogurt waniliowy campiny :D ) miłego weekendu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Kaca mam. Pająk pojechał na granie. Że on miał siłe wstać o 9 rano!!!Ja pospałam do ok. 13-tej :) Robie obiadek i musze się streszczać bo niedługo powtórka Magdy M. Niedawno była teściowa ale jej nie otworzyłam bo akurat byłam w kibli- hehe.;) Acha w końcu mam stolik!!! :D Porobie foty to podeśle i zobaczycie. Całuski 👄 Ale mi łeb pęka...😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :D my już po obiedzie, teraz mąż drzemie 15 min. i idziemy na spacer i oddać film (wczoraj zamiast kina w.allen na dvd przy winku ;) nie miałam nastroju na \"lot..\" - obejrzę go w domu w tygodniu bo wiem, że koleżanka z pracy ściągnęła go już z netu). czas jak zwykle leniwie sobie płynie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już do siebie siły 😠 właśnie robiąc kanapki do pracy wpieprzyłam pół bułki z salami, pół godziny wcześniej naleśnika (mąż zrobił sobie kolację) 😠 nie wspomnę już o lodach, normalnym obiedzie i śniadaniu 😭 jak dobrze, że jutro już poniedziałek :D po tańcu z gwiazdami obowiązkowy spacer :classic_cool: najlepiej sprintem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć :-) już po weekendzie ;-( mój synejk o dziwo ochoczo do przedszkola się dziś wybrał :-) a w niedzielę byliśmy na spacerze na Malcie i znaleźliśmy trochę grzybków :-) Kropeczko jeśli chodzi o sukienke to mi też wydaje się mocno orginalna... ale w sumie dlaczego by nie :-) choc skrzydła to chyba w tej sukience są najistotniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry. mnie ostatnio fryzjer smsa przysłał (z info, że zmienił miejsce pracy), tym samym mi o sobie przypomniał i znów mi się chce włosy podciąć bo już nawet sporo odrosły :D ale wytrzymam do końca miesiąca, muszę :D a odrosty jednak widać, znaczy ja widzę pięknie odcinające się 3 cm ;) ale z farbą poczekam do wizyty u mamy ;) chyba zaraz poszukam w necie jakiegoś aerobiku,bo jest mnie coraz więcej w biodrach 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niesmialej
a co ten wloch mowil? bo nie ogladalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka! Straszną noć dziś miałam! budziałm się czesto bo było mi tak gorąco, że czulam, że się poce. W związku z tym jestem niewyspana 😴 ale w dobrym nastroju :) Ide dziś opierdzielić ludzi od drzwi bo mieli przyjść w sobote i nie nie przyszli! wrrr No i do UP też by trza się wybrać. Zapodałam do ściągnięcia Lot ileś tam i idzie jak burza :) Fryzjer też pewnie na mnie czeka bo dawno nioe byłam. Odrosty też zaczynają się pojawiać ale nic nie robie niech odstapą te włosy biedne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Włoch poszedl po bandzie i powiedzial, ze kinga rusin na poczatku byla troche nudna, do kamery rzecz jasna, Kinga rusin noie mopgla sie w tej sytuacji poczuc wspaniale, wygladala zreszta na jakas zagubiona no zwyczajknie szkoda mi sie jej zrobilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do niesmialej
mowil to powaznie? a to makaron :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane :) Czuję sie jakby mnie tu z tydzień nie było ;-) Laurka, nie bój się - na Twoich ciemnych włosach, to pomarańczowy nie wyjdzie, nawet pewnie i rudy nie wyjdzie, tylko jakiś brązowy z połyskiem. No przynajmniej u mnie tak było, ale może u Ciebie wyszło ? Musisz zdać relację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oglądałam tańca juz dawno ;-( a dobrze tańczyła ta Kinga ? Myszko aerobik jest na basenie lub u nas na osiedlu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taniec się dopiero wczoraj zaczął po wakacjach Rybko :) mam już 3 miejsca z aero, muszę podzwonić, tylko do każdego bym musiała dojeżdżać busem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rybko, w ten weekend byłam w Londynie. Po drugiej wizycie w tym miejscu stwierdzam, że jest tylko jedno miejsce warte na zakupy :-) Tzw. outlet, cała reszta \"normalnych\" sklepów ma prawie to samo, co w Polsce, i ok. 20% droższe, więc szkoda czasu na bieganie po takich sklepach. No i w sobotę byłam tylko w tym outlecie - spędziłyśmy tam z psiółą ok. 3 godzin, po czym miałyśmy dosyć :-) Kupiłam sobie buty - z zaokrąglonymi noskami z kokardką, bez pięt - kolor malinowy, skórzaną torbę - malinową i wodę perfumowaną Givenchy Organza. A oprócz tego jakieś herbaty i czekolady do picia. A najlepsze jest to, że wszystkie te rzeczy są tańsze, niż bym je kupowała w Polsce. Po zakupach poszłyśmy zwiedzać - byłam na Trafalgar Square :-) I koniec mojej wycieczki, w niedzielę już wracałam do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukam czarnych butów, nie za wysokich, też z zaokrąglonym noskiem. dziś wejdę do CCC, może będą jakieś niedrogie :) dumam właśnie kiedy by wziąć dzień urlopu...może w piątek? muszę się wybrać w końcu na pobranie krwi i zrobić hormony tarczycy :o ostatni raz u endokrynologa byłam 3 lata temu, wtedy było wszystko w normie ale miałam to skontrolować po roku ;) (w liceum i na studiach brałam regularnie hormony, miałam guzki, które w końcu udało się rozbić..) poza tym muszę w końcu testy alergiczne zrobić w mordę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×