Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

skoro masz czas na analizy kto ile wpisów co ile minut i wywody o naszych szefach to się nie rób taka święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a przeciez kropka
lubie czytac halinke ale kiedys wiecej pisala, szkoda, kropka slodzi wszystkim i myli sie w zeznaniach tylko wy tego nie widzicie, dla kogos z zewnatrz rzuca sie to jednak w oczy a pamiec mam dobra, jak bede miala czas w domu to wam pokaze gdzie kropka piasla tak na jeden temat, potem siak na ten sam, takich przykladow jest sporo, rybka jawi mi sie jako falszywa zalgana,nawet jak o dzieciach pisze to czuje w tym falsz, tak sztucznie jej to wychodzi i to jej skodzenie, pisze to co kazda z was chce uslyszec, nie jest w tym szczera, bo bardzo chce sie przypodobac, najszczersza jest laurka, taka normalna zwyczajna kobieta, myszor odpada, wiecznie narzekajacy,stokrotke tez lubie ale mysle ze ona do was nie pasuje, juz to pisalam, jest za powazna do was i zauwazylam, ze nie bierze udzialu w gadaninie o niczym taz szkoda ze juz tak malo jest, do reszty nic nie mam, takie przecietne jestescie no i dalej was bede czytac bo forum jest publiczne pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Tere fere kuku baba strzela z łuku\" :-p Belluś - owszem w łazience ładnie pachnie, ale sie szybko ulotni. No i mam stresa, bo zostawiłam tam kota - a jak sie biedaczek odurzy ? :-o Trochę sie martwię, Mamę do niego wysłałam, zeby zobaczyła co i jak. No i niestety też mam coraz większe obawy, że to któraś z nas, ale nie chcę nic mówić na ten temat na razie, ponad to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślisz Halina ? ;-) Myszorek - koktaj krewetkowy mi gdzieś tam mignął, i czy ja dobrze widziałam, że on jest z ananasem ?? Żyjesz jeszcze po tym ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymajcie mnie w pięciu bo rozwale dziesięciu!!! Głupie pomarańcze !!! zakłucają naszą sielkankle na topiku!!! Guzik cie obchodzi co w pracy robimy, ważne, że dobrze na tym wychodzimy :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, nie denerwuj się :-) Myśl o sobie :-) Jak Twoje obawy o zajście w ciążę ? Zmniejszyły sie trochę ? Staracie sie z Pająkiem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to fajnie Moluś :-D Bella, miałam się Ciebie zapytać - zaczęłaś już używać tego swojego tuszu Guerlain\'a ? Jeśłi tak, to jak Ci się podoba jego działanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A prawda jest taka
że Sto nikt tu nie lubi chociaż taka super z niej dziewczyna to nikt jakos nie chwali, dlatego musiała powściągnąć swoją fantazję nieboraczka i co najwyżej wpisywać się na czerwono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje wrażenia ? Miał pogrubiać, wydłużać, robić \"efekt sztucznych rzęs\" i poddkręcać, a z tego wszystkiego to może minimalnie podłuża, trochę skleja rzęsy, ale może to dlatego, ze jest jeszcze zbyt świeży, podkręca, ale nie jakoś spektakularnie, no i wcale nie robi \"sztucznych rzęs\", wydaje mi sie, że są w miare naturalne :-) Może to kwestia ilości warstw - przyznaję, że kończę na 3-4 pociągnieciach szczoteczką. Ogólnie - nie jest najgorszy, jestem właściwie z niego zadowolona, ale czy go ponownie kupię, to nie wiem, chyba dalej będę szukać ideału :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wiecznie narzekająca\" ? :D wiecznie czyli codziennie :D matko boska na co ja dziś, wczoraj czy przedwczoraj narekałam? :D :D :D za nic sobie nie przypomnę :D dopiero wróciłam, zebranie do 18.(uśmiałam się, z samymi chłopami siedziałam ;) ), sałatka cudaczna ale dobra. pierwszy raz jadłam krewetki :classic_cool: były z owocami - ananas, banan, brzoskwinia (z puszki), jakiś lekki sosik :classic_cool: listonosz nas dziś odwiedził, bo i gazeta w skrzynce, i nawet przesyłka z bonxrix - a ledwie tydzień temu zamówiłam (ostatnio z Laurką miesiąc czekałyśmy :D ) spojrzałam szybko w program tv i widzę,że dziś \"pod słońcem toskani\", tak więc zaraz kolacja, kąpiel, a potem wino i udaję że jestem na wakacjach :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! Plujka mnie wyczuła :D wiesz dlaczego? nie wiesz, to ci powiem :D ja, bezdzietna, zatruwam atmosferę macierzyństwa :D :D :D buhahahahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociamber
Halina to nie był sen :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahaha Halinka :D :D :D ajlowiu :D tak Śmiała, w wojsku rzucają granatami, szczelają i jeżdżą czołgiem (czołgiem nie wszyscy oczywiście) :classic_cool: granatów nie lubię bo wybucha, choć gorzej jak nie wybuchnie i trzeba sapera wołać :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszą też być sprawni więc raz w roku mają egzamin z w-fu :D jak taki żołnierz się ubierze, broń sobie przewiesi i inne nie lekkie gadżety to fajnie jakby jeszcze umiał się w tym szybciej ruszyć i szczelić do kogoś jak zajdzie potrzeba, nie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
p.s. ale jak zajdzie potrzeba to ja swojego na wojnę nie puszczę :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×