Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Gość bombera
Halinka ale Ty chcesz ten czołg z czołgistą czy pusty? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombera
Czołgista pewnie spocony :O W takiej puszce siedzi biedak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to ?Kropko przycioł??? i co teraz z ręką??? Boje się bo jakieś plamienia dostałai cholera wie dlaczego !? wiec trza isc sie dowiedziec koniecznie o co w tym wszystkim chodzi !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś, jak plamienie, to koniecznie trzeba to zbadać, dlaczego. Co do przycięcia, to nie wsiadałam w biegu, tylko stałąm w środku przy drzwiach, i jak tramwaj je otworzył, to mi przycięło nadgarstek, bo trzymałam się za uchwyt, na kóry zachodziły drzwi przy otwarciu. Bolało dosyć mocno, ale paniki nie robiłam, bo jakbym sie drzeć zaczęła, to by tych drzewi nie zamknął tak szybko, a tak to ludzie wysiedli, wsiedli, i po bólu. Aczkolwiek, jakby dłużej potrzymał drzwi dłużej otwarte, to by mi niechybnie złamał kości, a ja już bym się na pewno darła. Ten tramwaj miał jakiś bład, że przycinał nadgarstki, bo zazwyczaj sie trzymam w tym miejscu, i nigdy mi sie jeszcze cos takiego nie zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plamienia zdarzają się kiedy kobieta bierze tabsy, więc może to taka ostatnia pozostałość po nich Moluś :) nie martw się, na pewno jest ok. czas znów dziś szybko płynie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się ciągnie jak guma - czas, znaczy się ;-) W ogóle, to o ile zdążyłam sie zorientować, to są nas dzisiaj całe 3 sztuki ;-) Moluś, Myszorek i ja - wow - tłumy. Ogladałyście wczoraj Magdę M ? Ja nawet sie załapałam - nie wiedziałam, że między \"zajebistymi\" głównymi bohaterami taka idylla panuje. Brodzik wygląda o niebo lepiej, niż w starych odcinkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musi być laseczki OK bo innego rozwiązania nie widze :) Nie oglądałam Magdy bo oglądała \" W słońcu Toskani\". Ale w niedziele sobie Magde obejrze. I zgadzam sie , że teraz wygląda o niebo lepiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co ? Podobał Wam sie ten film ? Niestety nie zdążyłam na niego, i nawet nie wiedziałam, ze był wczoraj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja widziałam go już wcześniej w kinie. jest ok, do miłego oglądania i podziwiania widoczków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nic nie ma w tv (oprócz \"przyjaciół\" ;) ) więc chyba \"Lot 93\" w końcu obejrzymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też kiedyś widziałm ten film ale miałam ochote na raz jeszcze... A mam w końcu \"lot 93\" dzis pewnie obejrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty Myszorku nie oglądałaś przypadkiem tego sezonu? Czy to Kropka oglądała? Bo kiedyś któraś się mi wygadała z kim Rejczel bedzie miał dziecioszka... Ale juz wiem bo ja sezon następny oglądam jak maleństwo w domku już jest :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, ja nie widziałam, bo na studiach nie miałam już C+ :D teraz nadrabiam, podobno tvn7 wykupił 3 ostatnie serie :) teraz zaczęli 7mą chyba - kiedy rachel dopiero dowiaduje się o ciąży ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też nie wiem która to dokładnie seria. Ja z netu sobie ściągam i dlatego jestem do przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba Emma :D właśnie przeglądam episode\'s guide :D jednak teraz na tvn leci 8sma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane, ja już obejrzałam wszystkie seria \"Przyjaciół\", i to kilka razy :-) Więc \"wszystkio wiem\" ;-) Córka Rachel, to Emma, masz rację Myszorku, no i wiecie z kim Rachel ma to dziecko, no nie ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×