Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Ha, ha, ha - no wesoło się tu zrobiło, nie ma co :-D Od jakiegoś czau mam wrażenie, że dopisuje tu nam jakiś zazdrosny facet :-D Niejaki Mieczysław :-D ;-) :-D Bombera, nie chcę mówić za Śmiałą, ale wg mnie, to Ona nie pisała o tobie, z tym \"żałosna kobieta\" :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mylisz się pomarańczo :D jestem zajebista :D :D Bombera dawaj, ożywisz nasz topik.. a na jak długo to się okaże :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szefcio wrócił :O Na razie uciekam, będę udawać że pracuję bo robotę zrobiłam. Ale on głupawy jest.Ten szefcio mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z roboty mnie wywalą 😭 Zasiłek dostanę tylko czy na net mi starczy? Zajrzę później, jeżeli mogę. Uzgodnijcie stanowiska :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właściwie nic ;) poczytam, połażę, pooglądam, zrobię obiad, czyli to co zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co teraz czytasz ? Ja czytam ksiażkę jakiegoś \"lizusa komunistycznego\", który podlizuje sie Gorkiemu i całej ówczesnej władzy komunistycznej. Ksiażka tak napuszona, ze aż śmieszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w tej chwili nic, muszę zajrzeć do swojego pudła z książkami, może znajdę jakąś ;) najświeższy pomysł na sobotę - przesadzić skrzydłokwiat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spory, będę musiała męża zatrudnić, bo sama mogę mu krzywdę zrobić :D babcia wznosi oczy do góry jak jej mówię, że wciąż siedzi w tej samej doniczce, w której dała mi go zaraz po przeprowadzce w wlkp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam tragiczną ręke do kwiatów - wszystkie mi padają 😠 i do przesadzania \"zatrudniam\" Mamę. Jej to jakoś lepiej wychodzi, ja to się boję w ogóle dotykać do kwiatów. Tylko podlewam. Teraz nam pół iglaka uschło - jedna połowa choinki jest zielona, a druga już prawie brązowa. Nie wiem, co z tym zrobić. W ogóle zauważyłam, że w moim otoczeniu najlepiej sie trzymają kaktusy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozazdrościłam ci tego dzisiejszego spotkania z mamą i do swojej sobie zadzwoniłam :D oczywiście woła nas na weekend, póki ciepło ;) może uda mi się męża namówić, ostatnio bylismy 5.08. niby nie tak dawno, ale już mi się chce jechać 😭 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ręke do kwiatów mam :classic_cool: i duzo ich w mym otoczeniu i juz mam pare do przesadzenia... Uciekam juz do lece do tego gina. CZekam tylko za Pająkiem- zawsze za nim musze czekac-wrrr ;) Buźka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombera era
Dobrej nocy Sto, nie przejmuj sie, dobrze bedzie. To przykre ze zadna pinda nie chciala z Toba porozmawiac, ale coz... Takie to uroki netu...Zmowily sie przeciwko Tobie na tlenie. Olej je :classic_cool: One i tak sa za glupie dla Ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto tu jest dla kogo za głupi, to, pozwolisz, wypowiadać się nie będziemy. Nie będziemy się też odnosić do twoich wypowiedzi i nie będziemy punktować fragmentów, po których widać, że jesteś jedną z nas, droga pomarańczo, wystarczy, że my swoje wiemy. Chcesz się bawić na pomarańczowo, to się baw, jaki w tym jest sens, to zapewne widzisz tylko ty, ale nie każ nam się wdawać ze sobą w dyskusje, bo mamy ciekawsze rzeczy do roboty. A Sto, oczywiście, współczujemy, jak każdemu w tej sytuacji, na pewno będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdoberek! ależ dziś jestem wcześnie w pracy, podjeżdżając na pętlę spojrzałam na zegarek i mi oczy wyszły z orbit - 7.53, o prawie 15 minut wcześniej niż zwykle :D My tu wczoraj gadu gadu o lekarzach a tu mąż Sto w szpitalu, ugh. Trzymaj się kobieto, mam nadzieję, że to nic bardzo poważnego. wczoraj chciałam kupić bilety na pkp ale oczywiście nic z tego, bo mąż jak zwykle dowie się na ostatnię chwilę czy w weekend pracuje czy nie 😠 będę wiedziała dziś pod koniec pracy dopiero więc jakby co to pojedziemy samochodem, aj hejt it.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo i tak nic ciekawego
nie masz do powiedzenia... jak zwykle zreszta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Laseczki!!! Sto trzymaj się kobito! wszystko bedzie dobrze! 🌻 Laurka ja jak kicham to też nic nie wiedze ;) A jak kicham na stojąco to czasem mną tak szarpnie, że ledwo równowage łapie- hehe A u lekarza wszystko w porzo :D Wczoraj się upiłam i dziś kac. Ale to było ostatnie moje upiecie i już pić nie będe bo zaczynam o siebie dbać! A piłyśmy bo oblewałyśmy rozwód kumpeli. Pierwsza rozprawa i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł 🖐️ wczoraj biegałam po lesie za grzybami i spałam a spałam, gdyby się można było wyspać na zapas, to do wtorku mogłabym nie spać :classic_cool: :D Moluś, tak trzymać! Alko weg, fajki weg (nie możesz w końcu palić, kiedy ja nie mogę palić, bo jak piszesz o fajkach, to mnie skręca :D) i będzie ślyczne małe bobo :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czołgiem w piątek :classic_cool: Laurka muach, muach 😘 stęskniłam się za Tobą kobieto :-D I podziwiam Cię, ze masz siłę pisać do nas popołudniami ! Moluś - no ja z Tobą nie mogę :-p Tutaj dziecko bardzo chcesz, a z drugiej strony palenie i upicie się :-P Oj, Moluś, Moluś, ale obiecaj, ze to już ostatni taz ;-) Myszorek - a jak byś przyjechała do Wawy to miałabyś czas na krótkie spotkanie ? :-) Sto - skoro pogotowie zabrało Twojego męza, to musi być chyba poważniejsza sprawa, niż zwykły katar :-o Życzę Ci, żeby mąż wyzdrowiał, no i rzebyście faktycznie zobaczyli, co jest dla Was ważne i najważniejsze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz się powinnam na Kropkę obrazić, bo słowem się nie odniosła do mojego grzybobrania 😡 Ale się nie obrażę, bo rozumiem, że grzybobranie nie dla każdego jest ekscytujące. Czy teraz rozumiesz, pomarańczo, o co chodzi? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka na sam wyjazd mam 1% szansy. Jeśli dziś pojadę to samochodem więc do Wawy w ogóle nie będę zaglądać bo to nie po drodze :) (zawsze odbijamy przed sochaczewem na wyszogród i z powrotem też tak wracamy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×