Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

ja jak zwykle kanapkę na śniadanie i zaraz jogurt naturalny z płatkami. a co po pracy to jeszcze nie wiem, wczoraj jadłam szpinak z jajkiem. dziś może rybka w sosie pomidorowym bo wieki nie jadłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po pracy idę do Mamy i Ciotki, to mnie pewnie czymś podtuczą. A teraz nie wiem, co zjeść - może śledzie ?? Jak Ty rybę w pomidorach :-) Bo na rzie dość mam McDonalda, słonecznika, i śliwek - to ostatnio moja \"dieta\". A, i zupki z torebki - ble...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj naprawdę bleee, ja unikam zupek odkąd rok temu w zimie przytyłam od nich prawie 3kg. nie wchodziłam w żadne spodnie w tyłku i przez 2 miesiące chodziłam do pracy tylko w jednych spodniach, w które wchodziłam :D załatwiły mnie zupki i kawki 3w1 spożywane bardzo regularnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAS ODWAZN
A I NAPISZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o co ci chodzi kobieto :D czy ktoś tu z tobą zaczął jakąś dyskusję ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombera
Ja tu nie mieszam tylko czasami czytam.Lubie Was! Podlizałam sie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie płacz kobieto :D jak możesz w ogóle chcieć zabiegać o sympatię takich bezpłciowych pind jak my :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oh my God 😭 Myszorek - ja myślałam, że te zupki nie tuczą 😭 😠, i ze mam taką zajebistą dietę !!! Koniec z zupkami ! Mam śledzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombera
Bo ja też bezpłciowa pinda jestem :D I nie ja to pisałam.NIE, NIE, NIE!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAS ODWAZN
JA TEZ WAS LUBIE I CZYTAM PRAWIE OD POCZATKU, CHCIALAM SIE DO WAS NAWET DOLACZYC, ALE NIE MAM CZASU W PRACY PISAC A W DOMU INTERNET BARDZO SLABO DZIALA WIEC NA RAZIE TYLKO SOBIE CZYTAM A CHODZI MI O STOKROTKE, BO ZACZELYSCIE JA OD JAKIEGOS CZASU IGNOROWAC, JA AKURAT JA LUBIE, A CO ONA WAM ZROBILA? I ZE TAKIE JESTESCIE NA POZIOMIE DZIEWCZYNY, KULTURALNE WYKSZTALCONE A ZADNA Z WAS NIE MA ODWAGI JEJ TEGO NAPISAC WPROST ZE JEJ NIE CHCECIE NA WASZYM TOPIKU, TAK SOBIE CZYTAM I SMIESZNIE TO WYGLADA, JAK JA OLEWACIE, TO WIDAC, A MOZE PROSCIEJ BY BYLO POWIEDZIEC JEJ WPROST ZE NIE JEST TU MILE WIDZIANA I DOJRZALSZE Z WASZEJ STRONY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypomniało mi się - niniejszym informuję Was moje drogie Panie, że \"spękałam\" i nie robię sobie blond balejażu. Tak wyrwane z kontekstu, ale doszłam do tego w sobotę. Więc na razie nie będę wiedziała, jak to jest być blądynkom ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwierz mi, że gdybyśmy tu kogoś tak naprawdę nie chciały to ten ktoś by to usłyszał ;) to, że jedne z nas lubią się bardziej czy mniej, czy są obojętne dla siebie...takie jest życie, nie można wszystkich kochać :D a to czy się odnosimy do jakiś wypowiedzi..Laurka już to komentowała - to forum publiczne, poza tym coraz częściej się zdarza że jakieś wypowiedzi zostają bez echa bo się zwyczjanie częściej mijamy ;) ja nie komentuję wpisów Sto, które ona poczyniła pod moją nieobecność tak samo jak ona nie komentuje tych, które wpisałam ja kiedy ona była w pracy. i tyle, nie ma obowiązku odnoszenia się do wszystkich wpisów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka tak mi przykro że cię tak skutecznie znięchęciłyśmy :D ale jeśli miałabyś chodzić w kilkucentymetrowych odrostach to lepiej dla ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak serio, to się zniechęciłam tym, że mi fryzjerka nie zrobi takiego koloru jaki ja chcę, bo już w wypadku blond pasemek miałam takie przypadki - najczęściej robili mi wpadające w rude, albo w kolorze sików - a takich kolorów nienawidzę 😠 No i mój kolor coraz bardziej mi się podoba, więc poczekam, aż będę miała całe swoje kudły, i wtedy może fryzjerzy zobacza, że żółte odcienie blondu mi nie pasują ! Ciężka sprawa być kobietą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombera
kropko, alez Ty nie musisz robic balejazu by jeszcze bardziej uwidaczniac ze jestes blondynka z charakteru... :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie cię chciałam opierrrrrrrrr.... za fałsz bo parę minut temu byłaś miła :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAS ODWAZN
JA TEZ TEGO NIE PISALAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staram się ale oprócz Ciebie Myszorku nikt mnie tu nie widzi. Taka przezroczysta jestem 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy ważne kto to napisał ? :-D Bombera, a może skoro się zaczerniłas, to może jednak coś o sobie napiszesz ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAS ODWAZN
poza tym uwazam ze naprawde kropka to blondynka z charakteru a mysza jest taka szara bezbarwna i myszowata.. hihi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOZE ZNAJDZIE SIE JAKAS ODWAZN
ja tego nie pisalam... aha czy wreszcie powiecie co tam mailowo uknulyscie przeciwko Sto i czy naprawde macie dowody ze ona i beata herbata to jedna osoba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale hasło mam takie, że trudno je zapomnieć. Chyba, że mój wiek da mi się kompletnie we znaki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×