Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Nawet nie wiedziałam, że znowu TVN7 puszcza przyjaciół - kiedy ? I która seria ? Tzn. co sie tam u ich dzieje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też wiem :classic_cool: sporo ludzi już całość oglądało :D z jedną taką osobą w pokoju w pracy siedzę :D poza tym w necie można poczytać, pamiętam że ja już w liceum czytałam sobie dokładne streszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kropka tvn7, pon - pt 19.40, seria 8sma,akcja ledwo co po slubie Moniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no to fajna jest ta seria, 9 to już w ogóle super była, no i 10 trochę gorsza. A tak w ogóle, to ja nie wiem, jak mogli to przestać kręcić ?? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"mody\"? :D ja nigdy tego nie oglądałam tak naprawdę,tylko w liceum się trochę orientowałam ;) spadam laski, wracając zajdę na pocztę po przesyłkę i do fotografa w końcu zdjęcia ze zlotu zostawić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ogladam od poczatku oczywiscie jak jestem w domku... Tez spadam!!! do tumoroł.... papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! aż mi się wierzyć nie chce, że wieczorem nikogo tu nie było!!! Ani Laurki, ani Sto normalnie nikogo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🖐️ No Moluś, miało prawo ich nie być :-) W końcu każdy zajęty wieczorami jest - wyrobiłam sie na wspólną tylko, na mjm nie. Chyba sie wciągnę z powrotem na wspólną - nawet niezłe. Pecha ciąg dalszy - wczoraj zbiłam talerzyk od kompletu z filiżanką, który dostałam w prezencie - ładny komplet, szkoda 😭 Normalnie zaczynam sie bać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eloł Kropka, jak tak tłuczesz, to znaczy, że jakaś zmiana na lepsze do Ciebie do idzie, kilka takich przypadków już widziałam, najświeższy sprzed miesiąca - koleżanka kupiła wielką antyramę i komplet szklanek, przytargała to cholerstwo tymy ręcamy (🖐️🖐️), antyramę powiesiła, nalała do nowej szklanki soku, po 10 minutach wielki huk - antyrama spadła się stłukła, ona wkurzona zebrała szkło, po czym łokciem strąciła i zbiła szklankę :) a po 3 godzinach zadzwonił telefon z info, że dostała pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow, Halinka imponujące, ale trochę tez \"straszne\" - no bo co ja jeszcze musze stłuc, coby mi sie odmieniło na lepsiejsze ? No i co mi się odmieni ? :-) Halinka, a jak Twoje \"lovelife\" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko Myszorek, to musi być \"niechcący\" ;-) A nie, ze Ty niby tak przypadkiem postawiłaś wielki szklany wazon na kant stołu ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszorek, ja sobie tak dzisiaj rano myślałam, ze jak Twój mąż jest wojskowym, to jak Ty byś mogła Go nie puścić jakby jakiś rozkaz wyjazdowy dostał ? Bo tak mówiłaś wczoraj, ze Go nie dasz :-) No i jak rzucanie granatami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy żyją Kropka :D co do wyjazdów to nie chcę o tym myśleć :D do tej pory raz wysłali go na szkolenie na pół roku, ale to był pikuś - był jakieś 120 km od mojego miejsca zamieszkania więc w każdy weekend przyjeżdżał :) a inne wyjazdy..no cóż, nie mogę tu o tym zwyczajnie pisać ;) i o tym co byśmy w takim przypadku chcieli zrobić, albo co mogli itp. też pisać nie będę ;) ajm sory, ale to nie jest odpowiednie miejsce na uzewnętrznianie się w takich tematach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale chyba musiałabyś Go puścić, no nie ? Skoro ma taki zawód. Ale masz rację - nie można o tym myśleć :-D Taka sytuacja nie może się nigdy wydarzyć :-) Koniec, kropka :-) A tak w ogóle, to ktoś wie co jest z Rybką ? Moluś, jak wizyta u ginekologa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę się ze mnie nie nabijać :D :D Moluś oglądałaś Lot ? ja najwięcej płakałam podczas pożegnać matki z córką 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNY I PUSTY ROBI SIE
TEN WASZ TOPIK A GDZIE LAURKA I STOKROTKA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stokrotki
nikomu tu nie brakuje, żeby była jasność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś coś zniknął i Rybka też. Nie mówiąc już o niedoszłej policjantce Emili :-) Co sie z Tą dziewczyną dzieje, to pojęcia nie mam, nie odzywa sie już długo, no nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś obecna cały czas :) Oglądałm \"lot\" i szczerzeto nawet nie płakała! a ja strasznie sie zwruszam a tu nic! aż Pająk się dziwił, że nie rycze... A do gina na 15;45 dopier....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMUTNY I PUSTY ROBI SIE
a dlaczego nie lubicie stokrotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×