Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani_Halinka

PrawdziwychKobietKoalicjaPrzeciwkoKłamstwuHerbacieImężomKasującymNumery

Polecane posty

Aha i w ogóle się powinnam na Kropkę obrazić, bo ja jestem w Wwie ciągle, a ze mną się nie chce spotykać, ale się obrażę, bo tak samo jak z grzybobraniem, rozumiem, że moje towarzystwo nie dla każdego jest ekscytujące (chociaż dla większości jest :D), czy rozumiesz, pomarańczo? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha, ha, o matko, Halina, noe weź, Ty mi tak nie groź, bo.......hmmmm, bo co ja ? Bo się tez obrażę ? :-D ;-) A Twoich grzybów, wybacz mi, nie zauważyłam ! Zarejestrowałam jeno, że Ty tak tylko spałaś i spałaś, i spałaś, to co - budzić Cię miałam ? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Śmiała, Halina miała prawo sie obrazić, ale Ty ? :-D Jak i kiedy Cię miała zauważyć, jak pisałam zawzięcie do Halyny ? Co masz dzisiaj taki dobry humor ? Bo piątek ? Czy jakiś inny powód ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śmiała, mój Ty geniuszu zly lub wsciekly w [ ] A tak poważnie. Myślę, że problem leży w tym, że niedokładnie czytamy to, co reszta napisała. Pamiętacie, jak jeszcze na jesieni, kiedy wracałam po tygodniu z Torunia, odpisywałam na każdy post po kolei, wychodziły mi kilometry tekstu, a Myszka mówiła, że zrobiłam review zeszłego tygodnia. Ale teraz mi się po prostu nie chce. Oczywiście mogłabym fochować, że Kropka nie czyta mnie wnikliwie, ale po co :D ja pewnie też zbyt wnikliwie nie czytam :D bo tak to już jest, jak się nie pisze w tym samym czasie. No już, już, już przestaję pierd.olić :D:D:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PINDKI NIE O TO MI CHODZI, NIE MOWIE O JAKIMS POMINIECIU JEDNEGO TEMATU, MOWIE O TYM ZE NA WPISY STOKROTKI WCALE NIE REAGUJECIE I TRAKTUJECIE JAKBY JEJ NIE BYLO, TO WIDAC I DZIWIE SIE JEJ ZE JESZCZE SIE TU WPISUJE, NO CHYBA ZE RZECZYSISCIE NIE CZYTA TEGO CO OSTATNIO PISZECIE BO JA NA MIEJSCU JEJ JUZ DAWNO BYM PRZESTALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na moje też nie reagują 😭 Ale ja wytrwała jestem. No, chyba że mnie pogonią. To wtedy sobie pójdę (podlizywania się ciag dalszy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali - Laurka już kiedyś pisała o tym, że nie czytamy siebie, tylko gadamy o sobie ;-) Ale uważam, że od Jej spostrzeżenia zmieniło sie to na lepsze. Oczywiście nie biorąc pod uwagę \"grzybobrania\" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie czytam zbyt uwaznie, nie czuje sie tez w obowiazku do komentowania wszystkich wpisow, jednak przyjmuje do wiadomosci to co mialyscie do powiedzenia i nie obrazam sie rowniez gdy nikt nie skomentuje moich rewelacji bo swiat nie kreci sie wokol mnie:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kuźwa :D MOZE ZNAJDZIE - co Ty tak sobie to wszystko wzięłaś do serca? Luz, luz i jeszcze raz luz. Tak samo Sto przychodząc po kilku dniach na topik nie pisała nic do nas, tylko pisała o sobie. Z jakiej więc racji my mamy robić inaczej? Bombera - :D:D:D no weź się przedstaw, w mordę jeża, a nie stękasz :classic_cool: Kropka - grzybobranie se zapamiętam do końca życia 😭 :D Myszorku - dziękuję, ja lubię pierd.olić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga eks-pomarańczo z zza długim czarnym nickiem przyjmij wreszcie do wiadomości, że komentujemy Sto z taką samą częstotliwością z jaką ona odnosi się bezpośrednio do nas :D i na pewno główną tego przyczyną jest to, że niezwykle rzadko jesteśmy tu w tym samym czasie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra, to jak sie już tak \"potłumaczyłyśmy\", to może: Śmiała powiedz dlaczego masz dzisiaj taki dobry humor, a Hali, jak możesz na kafe o tym mówić, to powiedz mi troszeczkę jak tam Twoje poznawanie facetów w Wawie, bo pytałam Cię jakis czas temu, i nadal nic nie wiem, Bombera - ja i Mysza pytałyśmy Cię o Ciebie samą, nie napisałaś nam nic o sobie, zauważamy Cię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O właśnie, znaczy się Kropka też ma powód, żeby się obrazić, bo rzeczywiście nie odpowiedziałam na to pytanie, chociaż widziałam, jak je zadaje :D Kropcia, no więc pamiętasz tego \'bez chemii\'? No więc chyba się pojawiła ta chemia :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Jestem stara 2. Jestem brzydka 3. Jestem trochę zwariowana 4. Jestem ślepawa więc czasami mogę kogoś nie zauważyć :O 5. Mam dzieciska sztuk 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O nawet Halinka mnie zauważyła. Jestem stara i brzydka ale taki już ten los człowieczy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bombera: 1. Stara, to znaczy jaka ?? Osiemdziesięcioletnia ?? Bez urazy dla osiemdziesieciolatek, ale do młódek nie należą. Nie kryguj się tutaj ;-) 2. No way, w naszym klubie som same pikne - więc sama widzisz :-D 3. Hmmmm znam co najmniej 2 stąd, co są \"trochę zwariowane\" ;-) Nie przeszkadza nam to wcale a wcale :-D 4. Jak sama widzisz, wszystkie tu jesteśmy ślepawe. 5. A odkąd dzieci są przeszkodą w naszym gronie ? No weź..... Śmiała - na co ja sie mam teraz obrazić ? :-D Halina - o maj gat - Chemia się pojawiła ??? Jak to możliwe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To weź wyślij foto. To Ci powiem, gdzie jesteś brzydka, a gdzie jesteś ładna :D:D p.s. również jestem lekko ślepawa, jest duże prawdopodobieństwo, że nie zauważę ewentualnej brzydoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×