Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

hejka ponownie :-) GRZYWA pampersy kupujemy w makro jeśli chodzi o nosidełko to mój kręgosłup obciążaa Małego chyba nie bo raczej lubi w nim siedieć a siedzi w nim w sytuacjach wyjątkowych i nie za długo. jakby nie patrzeć to nalepsze nosidło jest dla naszych pociech \"na rekach \" :-P ja jestem zadowolona ==== Qassandra fajną macie matę nie wiedziałam,że maty niektóre też maja pozywykę my kąpiemy różnie: płyn do kąpieli Johnson z oliwką === == === Nivea z oliwką lub w wodzie z mydełkiem AA a ostatnio dostałam kilka kosmetyków firmy Bubchen poweim szczerze REWELACJA jest fajny kremik na dupcię -pieluchowy balsam jest też super. ===== a wiecie co dziś kupiliśmy Małemu :-D http://www.allegro.pl/item122127494_nowy_lezaczek_hustawka_fisher_price_delux_3_w_1.html i becikowe się rozpłynęło :-P jutro ma być już u nas zobaczymy czy zakup zaliczymy do udanego :-) jutro dam znać :-) ---- pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja!!! Własnie dostałam reklame z Selgrosa i znalazłam Wasze pampersy:) Ja Pampersów org. używałam do \"2\". \"3\" Kupowałam juz Rossmannowskie. Dzisiaj kupiłam w drogerii jedną sztukę org. Pamprsów \"3\" i zobaczymy w czym tkwi problem:) Jak będzie ok, to pojedziemy do Selgrosu i kupimy 90szt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucky masz swietne pasemka bardzo do Ciebie pasuja:) Swietna masz figure po ciazy zagladam czesto na twojego bloga ale cosik go opuszczasz na BB tez Ciebie nie ma:( pozdrawiam i duzo zdrowka zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny- co z tym szamponem dla dzieci? A wiecie co..poszukałam w necie nt zasiłków i znalazłam coś takiego: jak żona/mąż idzie na wychowawczy to jej/jego dochód jest utracony i wtedy jest nie wliczany, dlatego też można starać się o zasiłek z dodatkami. Brygida- super sprawa, ja też znalazłam coś takiego, co mi się spodobało, http://www.allegro.pl/item122522575_nowa_hustawka_morscy_przyjacie_fisher_price_hit_.html niestety cena mi się nie podoba i nici z tego. Wszystko jest takie drogie.... ;( ja już oszczędzam na studia dla małej, bo wtedy wszystko będzie płatne ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie też coś ostatnio brzuch pobolewał. Ale nie tak jak na miesiączkę tylko tak bardziej jak na wzdęcia. A tu masz:( Dziś rano niespodzianka @ :( A przecież karmię tylko piersią. No ale Olek od dwóch miesięcy przesypia w nocy ciurkiem 8-9 godzin. Może to dlatego. No trudno. Coś za coś. Albo luzik w nocy albo @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie wlasnie zastanawialam nad zasilkiem wychowawczym , ale podobno liczy się dochody z poprzedniego roku?Troche to bez sensu ale chyba tak jest, powiedzcie czy sie myle...? pozdrawiam.. PS> u mnie jeszcze 4 dni na suwaczku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kurde jak to jest
ja chcialam isc po macieżynskim na wychowawczy. czy wychowawczy jest bezplatny??? zarabialam netto 1600 To nic mi nie przysluguje??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest tak jak dziewczyny napisały: jeśli idziesz na wychowawczy to Twój dochód się nie liczy. Sprawdzasz dochód partnera i dzielisz go przez liczbę osób w rodzinie, jeśli nie przekracza 504, to dostajesz ok. 400 zł, jeśli przekracza to nie masz nic. Proszę napiszcie czy ktoś ma coś takiego: czy warto to kupić i czy ładniee wygląda, a może macie inne pomysły na ścianę dla dziecka, niewielka powierzchnia, ok 1 m na 1 m. w tym pół to drewno a pół ściana. http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=122431652

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu>> wydaje mi się że takie maluchy wolą bardziej żywe kolory i bardziej kontrastowe; wolą jak coś wyraźnie się odbija na jakimś tle. Takie jest moje zdanie. Bo widzę jak Olek gada do kolorowych rysunków jakie mamy na ścianie u niego w pokoju. Kiedyś już podawałam linka. Podam jeszcze raz. Nie widać tam może za wiele... ale na ścianie na przeciwko (tej której nie widać na zdjęciu) jest więcej takich rysuneczków czerwonych, niebieskich i zielonych. Są na jasnym tle i ładnie się wyróżniają. Olek bardzo je lubi. :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0cbaa1284174574f.html Jejku jak dzisiaj jest pięknie :) Lato wróciło do Torunia! :) I znalazłam plus tego, że już dostałam @. Możemy zacząć poważnie myśleć o następnej dzidzi ;) I słonik w ten pogodny ranek .........................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@\\ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ \\ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ Uśmiechy dla wszystkich mam i ich pociech, dla drugich połówek i nawet dla psów sąsiadów :) i jeszcze dla teściów też. a co!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy Qassandra ja też widziałam tą huśtawkę tylko ona jest na krótki okres a ceny podobne to woleliśmy mu kupić taką jak kupiliśmy czekam dziś z niecierpliwością jak to będzie wygladać :-) Faktem jest,że wszystko jest drogie :-( Jeśli chodzi o szampon to ja raz myłam główkę szamponem miałam tester z oilatum, a tak nie myję szamponem mydelko też się sprawdza jak coś może wkrótce się kupi, ale narazie poczekamy Daffodile Czuję jakie masz napięcie na tym suwaczku :-) Nawet Ci zazdroszczę miło wspominam poród mimo,że ciżko mi było Wszystko warte tego by potem mieć kochane Maleństwo :-) Trzymam kciuki Oczywiście daj znać co i jak z Tobą Melduj się póki jesteś, bo jak Cię juz nie będzie to będzie wiadomo,że to już i będziemy trzymać kciuki :-) acha26 fajne pomysły są też na stronie : http://www.sniezka.pl/disney/miki.html poklikaj w szczegóły pozdrowienia dla Wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida dzieki za 3manie kciuków:D chcialabym zeby juz sie zaczelo ale jak narazie NIC(poza lekkimi nieregularnymi bolami i skurczami)..te ostatnie dni tak sie dlużą...widac malemu jeszcze dobrze w brzuszku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze! Daffodile!!! Ale ten czas leci:) Pamiętam jak byłaś chyba w 8 tyg czy jakos tak! A teraz za chwilkę bedziesz rodzić:D Szok!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam huśtawkę wiecie co żałuję teraz,że kupiłam ten przyrząd gimnastyczny :-O nie,że jest to złe, ale huśtawka ma wszystko w sobie :-) cudeńko Mały zachwycony sama byjm się pohuśtała :-P może wieczoerkim zrobię zdjęcia i wbiję na blog pozdrawiam Ps.U nas leje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leci czas;) moja siostra dopiero co powiedziala nam o ciąży a teraz \"Maluch\" wazy 8 kg i wygląda jak slodki pączus w masle:) ja tez pamietam jak Wy rodzilyscie, wtedy sam porod wydawal mi sie abstrakcją a teraz jest czyms na co czekam z niecierpliwoscią :) ilez mozna czekac no kurcze.....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej A u nas dziś pada od samego rana...wczoraj słońce tak ślicznie świeciło a dziś 😠 Grzywa---pisałaś gdzieś o smoczku...my od samego początku dajemy Niuni na zmianę dwa smoczki, by je równo \"zjechała\"....:-P Byliśmy z Wiktorią na USG bioderek i wsyztsko jest ok. Mała z dnia na dzień jest mądrzejsza i daje nam tyle radości...Zresztą Wy same pewnie też czujecie się bardzo szczęsliwe przy swoich brzdącach ... Pozdrawiamy serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc U nas dzisiaj słoneczko świeci od samego rana mam nadzieje że tak bedzie do wieczorka:) Ja tez byłam na kontroli u ortopedy ale niestety zostaliśmy odprawieni z kwitkiem bo pan doktor się nie zjawił 😡. Kurcze za miesiąc wracam do pracy wczoraj byłam załatwić sobie urlop bo tak to bym już 6 września musiała iśc :(. Z jednej strony to się ciesze że wracam do pracy bo troche mi jej brakuje kontaktu z ludzmi. Serce mnie boli na sama myśl że będe musiała zostawić moje słoneczko na tyle godzin. Dobrze ze zostaje z babcia i będzie mu bardzo dobrze bo babcia jest poprostu zakochane we wnusiu❤️ale mimo wszystko 😭 Młody rośnie jak szalony waży już 7,5 kg i ma 70 cm :) Pozdrawiam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja dziś jak zwykle mam sprzątanie :-( ale mi się nie chce w dodatku robimy małe przemeblowanie i roboty jest więcej niż zwykle :-( pozdrawiamy serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no to do góry :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy któreś z Waszych Maluchów ssie dolną wargę czy też przygryza ją??? Bo mój od wczoraj tak właśnie robi i nie wiem czy to normalne czy nie normalne? Nigdzie nic na ten temat nie czytałam i nie słyszałam. Czy coś z tym robić? Czy zostawić niech tam sobie mymle tą wargę? Czy któraś wie coś na ten temat? Może to niedobrze że tak robi? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo:) jest tam kto? :) Co tak wszystkie majówki wymiotło??:) Cisza jak makiem... No:) odzywajcie się częściej. No i co z przygryzaniem tudzież ssaniem wargi?? Mój Bąbel śpi i śpi... jak susełek. Tyle że rano gdzieś tak około 6-tej się przebudza. [Bo mąż jak wstaje do pracy to trochę hałasuje.] Ale wtedy daję Maluchowi smoka do buzi. Wtedy Bąbelek zasypia i śpi gdzieś do 9-tej. Tyle, że musi mieć smoczek cały czas od tej 6-tej do 9-tej. Jak próbowałam wyciągać go gdy zaśnie, to Maluch się budzi i nici ze spania rano. W dzień to samo, śpi ze smoczkiem. Jak mu wypadnie to tak śmiesznie jak szczeniaczek skamle i cichutko woła... trzeba mu włożyć smoczek spowrotem i momentalnie zasypia. Taki to on jest.:) No dobra! P O B U D K A !!!! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduję się dziś już mnie tu nie będzie znów przemeblowanie trzeba powoli przygotować pokój do remontu dla Naszego Synka :-D a robię go w jadalnie więc jadalnię trzeba przenieść :-O roboty będzie po noc :-( pozdrawiamy anka nie wiem co z tym ssaniem, ale chyba nic grożnego to nie jest Maluszki lubią ssać, może któraś Majóweczka bedzie więcej na ten temat wiedzieć pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem pozdrawiam gorąco Makary marudzi -ząbkowanie sie zaczęło i wczoraj mieliśmy bal w domu;-) ale póki co teraz śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ja tez jestem :) Moja dzidzia własnie bawi się na macie więc mam czas dla siebie . Zaczynam odliczać dni do powrotu do pracy😭.Macieżyński powinien trwać przynajmniej rok . No ale co za wybór właściwie to go nie ma .Bo co pozostaje siedzieć z dzieckiem 24h super sprawa tylko troche z kasą kiepsko by było . No a my na dniach zaczynamy remont całego mieszkania.Już sama myśl o tym mnie przeraza ten cały bałagan:(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida, Maja >> remonty z takimi Maluchami... współczuję i nie zazdroszczę... my na szczęście zdążyliśmy przed narodzinami Olka z remontami i bałaganem... teraz to sobie tego nie wyobrażam nawet. Jeśli chodzi o to ssanie wargi to już się dowiedzialam od bardziej doświadczonej koleżanki że to normalne i dzieciaki tak mają że ssą wszystko co popadnie, łącznie z wargą ;) Mój Szkrabek to nawet do mojej szyji się dobiera jak go trzmam na ramieniu... dzikie takie uczcie że nie wiem ;) aż ciarki przechodzą, Wampirek jeden:) Tak szczerze to trochę się boję tego ząbkowania. Na razie chyba nic się w tym temacie nie dzieje. Oprócz ślinienia i wcinania piąstki ząbków ni widu ni słychu. Dziąsła są takie jakie były. Zero rozpulchnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę sobie trochę poczytać. Dostałam od kumpeli fajną książkę \"Fałszywy trop\" szwedzkiego pisarza Henninga Mankela. To jest kryminał. Najpierw, jak zaczęłam czytać, to myślę sobie \"czy tą Hankę pogieło żeby MATCE KARMIĄCEJ książki o morderstwach dawać?!?!\" :) Ale póżniej, jak zaczęłam czytać, to okazało się, że bardzo fajnie napisana... bez jakiś tam drastycznych scen... super:) naprawdę polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
hej!! anka---tylko zwracaj uwagę na to ssanie wargi...oby nie zdarzało się to za często i nie trwało zbyt długo, bo inaczej może być później problem ze zgryzem. Bo przez takie ssanie dziąsełko dolne będzie wciagane do środka i problem gotowy. Pozdrawiam wszystkie majóweczki i ich skarby najdroższe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej właśnie wróciliśmy ze spacerku ale tylko napić sie czegoś zmienić pieluszke i ruszamy dalej.U nas bardzo fajna pogoda aż żal w domu siedzieć .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hop do góry Dziewczyny gdzie się podziewacie msoszka.................... blumen......... Gosia25......... joannaT...... ladybird...... karolayna.. Gabi26...... Kinia25........ gaga26..... malinow_a26. Mycha169... magdab...... brygida26. Gosiak26..... matitka...... anic77........ ewelina1........ fampirek....... Zuwiolka....... emcia25........ mada_lena.... anuśka 25...... aga133......... Magnolia79..... Mela78.......... Anka1974........ Elinova........ -chimera....... Paticzqa…..... Amber Ania...... Efciak.......... Biedrona...... Agniecha30... Qassandra.... rybka76....... amelia-c........ Luckylady...... asiakul.......... kkarolayna..... Grzywa......... Gosia25......... Skubi............ Zobaczcie ile nas jest a na forum takie pustki:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×