Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Qassandra, dobra! Zaczynajmy od weekendu, ja tez plytke dvd mam. wprawdzie wole z kims to robic albo instruktora miec kto przypilnowac moze bo ja leniuch taaaaki! A bardziej energetyczne cwiczenie to tez nie wchodzi w gre bo cycusie bola jak podskocze ;-D Ja sie jeszcze nie wazylam, boje sie tego strasznie. Wiesz ze sie nie mieszcze w ciuchy do pracy? Musze takie \'magiczne majtki\' zaciagac az pod pachy zeby spodnie dopiac :-D tylko sie modle zeby mi sie siusiu nie zachcialo, a tu juz trzecia kawa to na pewno zaraz bede do WC biegla ;-) Ja moze nawet wiecej niz 9 kilo mam do zgubienia, ale to pomalu pomalu osiagniemy, prawda? Szwedzia, ja moja karmie tak: 6-7 cycus ok 8 owsianeczka 10:30 - 11 zupka 14 mleczko z butelki (sciagane) 17 cycus 18 owocki 19 cycus na noc potem w nocy roznie bywa ale najczesciej to 2 i 4 i 5 cycus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
=> Mama Ewelinki- dobra, zaczynamy ćwiczenia. A ile Ci się w ciąży przytyło? mi 22 kg :/ i po cc fatalnie się gubią te kilosy- prawie stoją w miejscu...wkurzające strasznie, Ja też musiałam jednak wydać trochę kasy i kupić nowe ciuchy większe, bo ile można chodzić w tym samym. Może jakieś majty wyszczuplające też sobie kupię, wkońcu wtedy i brzuch trzymają, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ano trzymaja ten moj brzuchol :-) ja nie wiem ile w ciazy przybylam bo niezbyt dobry stosunek z wagami mam, a tu mnie na badaniach nie wazyli, ale mysle ze tak z 25 to na pewno! I masz racje ze po cc gorzej sie jakos gubi, widze moje kolezanki po normalnym rodzeniu jakos juz doszly do formy a ja ciagle taka baba ;-) no ale my przeszlysmy powazna operacje i nie ma sie co spieszyc. a ja ciagle jeszcze bole w brzuchu mam i wczoraj nareszcie dostalam zlecenie na USG. moze cos tam w tym moim brzuch zapomnieli? rozne sie rzeczy slyszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ciasto jeszcze jest---więc częstujcie się kochane ...Te, które zamierzają sie odchudzać-to prosze po kawałeczku, a resztę my zjemy :-P Jadłospis Buni: 6- pierś 9-kaszka 11-jabłuszko 13-obiadek 16-pierś 19-pierś Czasami zamiast tej piersi o 16 jest kaszka no i w międzyczasie soczek lub herbatka. No i oczywiście nocne karmienia---czasami co 3 godziny a czasami tylko raz w ciagu nocy. Jakaś niezdecydowana ta moja laska jest :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie majóweczki Nigdzie nie zniknęłam Edytko a i z moim kompem ok. swoją nieobecność musze wytłumaczyć fatalnym nastrojem, od poniedziałku jestem na diecie i szlag mnie trafia jak pomyślę o czymś słodkim, więc nie pisałam nic bo jak bym się dowiedziała o waszych babeczkach to bym cała klawiature zaśliniła. Dzisiaj juz jest ok. zołądek chyba mi się skurczył i nie jestem tak okropnie głodna. Nie martwcie sie przypadkiem o moja laktacje bo wszystko robię w uzgodnieniu z pediatra mojej Julki i on stwierdził ze moge sobie dietkę zafundować tylko musze dużo poć by mleczka starczyło. Muszę coś ze soba zrobic do nie mam zamiaru juz zawsze wyglądać jak własna babcia. Moja niunia tak mi daje do wiwatu od tygodnia ze ja prawie po scianach chodzę, nie chce nic leżec tylko na rączkach, koszmar kiedy wyjdą wreszcie zabki to może sie uspokoi tylko ze ich narazie nie widać :( Zmykam spać zaniz zacznie mi w brzuchu burczec do jutra może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny!!! Wpadłam do Was tylko po to, aby życzyć Wam słodkich snów.... Jestem padnięta.....Paulinka przez tą gorączkę cały dzień płakała, krzyczała, wrzeszczała, każdy powód był dobry do płaczu....mam już dość...głowę mam kwadratową...no zachowywała się jak opętana, a ja patrzyłam na nią jak na zjawisko......tak bardzo płakała i krzyczała, że umyłam jej 2 razy buzię zimną wodą, dla otrzeźwienia, bo nie wiedziałam co się dzieje...szok...... Jak jej do jutra gorączka nie spadnie to idę do innego pediatry. Zobaczymy co on mi powie, a jest świetny i w dodatku okazało się, ze to mój kolega jeszcze z podstawówki...jaki ten świat mały. Tylko nie wiem czy mnie przyjmie, bo to nie mój rejon....... Uciekam, poczytam Was sobie jutro Miłej nocki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Ja tylko się melduję i zapraszam na poranną kawkę. ....Bo do czytania do dużo nie miałam od wczoraj :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc majóweczki!!!!! Moja ola jeszcze spi,ale musiałam wstać ,wyprawić rafała do szkoły.No i mam chwilkę spokoju. dziewczyny.....Ja też muszę zrzucić 10 kg.Odchudzam się już od jakiegoś czasu (nawet na topiku) ale kiepsko mi idzie .Jestem bardzo słodka i z tym jest najgorzej.Niestety nie mogę ćwiczyć bo jestem po skompllikowanej operacji kręgosłupa.Czasami pojęzdzę na rowerku ale też nie jest mi zalecany. muszę się pozbierać i sie odsłodyczowac!!!!!!! Mamo Ewelinki - jak to owsianka?jek to robisz?Nie kumam. a mleczko dajesz mniej wiecej tyle samo co ja.To chyba dobrze. elinova - ja też bym chciała w nocy karmić tylko raz...ale niestety domaga sie i muszę jej dać. kinia 25 - napisz cos o tej swojej diecie.Ja też chcę dalej karmić i mieć diete taką aby nie stracic pokarmu. Byłam wczoraj na bioderkach i jest ok!!!!!!! Bardzo się z tego cieszę bo sama mam problemy z biodrami i wiem jak to boli i jakie jest uciążliwe..... Dobra ,ide ogarnać coś z rana odezwe się pózniej!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
szwedzia---super, że bioderka Oli sa ok :-) A że się domaga cycka w nocy...trudno...dawaj jej...w końcu to też dla jej zdrowia :-) mamo Ewelinki---mnie też nurtuje ta owsianka...napisz coś więcej o niej A jakie chrupki dajecie swoim maleństwom>??? Takie zwykłe kukurydziane Flipsy??? Też bym już Buni chciała dac coś takiego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my idziemy do lekarza....Kacper 38,3, niunia osłabienie – 35,6.... Wczoraj była taka piękna pogoda...a my w domu!!!! Szit... Zmykam Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
emcia---3mam kciuki za Was :-) Oby wszystko było ok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//0------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//2-----------8.50/68-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74----------3 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//1-------------8,0/76-------2 elinova------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------6//2-------------8,75/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3----------6,4/69------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//0-----------9,3/74-------1 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------5//3------------6,9/65-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//3-----------8,88/?------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----1 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//0--------------8,5/?------0 Maja24-----------Kamil--------16,05,2006--------3,800/57---------6//0-----------8,7/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------14,05,2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hali halooooooo jesień widze nie służy wszystkim:O.Współczuję chorym dzieiom-w szczególności emci71 .Mieć jedno chore dziecko to smutne, ale kiedy dwójka się rozchoruje to ma się co robić.Emcia-trzymam kciuki-wracajcie do zdrowia. u nas chyba dobrze ja miałam w nocy jakiś dziwny katar bo już go nie mam:),Mały też cos sobie psika-mam nadzieję,że nic nas nie bierze:O.Korzystamy z pogody i chodzimy na spacerki.Kiedyś nie mogłam sobie wyobrazić ,że mozna tyle chodzić pieszo ( zawsze jeżdziłam na rowerze-a spacerki to raczej były w porze nocnej).Robię km dość duzo i jakoś tego nie czuję.Obecnie Kruszynek śpi, a jak sie obudzi to idziemy na spacerek.Dziś znów piękna pogoda;D.Popołudniu będę sprzątać-jak co piątek.Wiecie co?-nie chce mi się nic robić.Jakoś się rozleniwiłam:O. Qassandro cieszę się,że ten tydzień już się kończy i wkrótce zobaczysz męża :-).Pewnie się cieszysz.Fajnie,że Mama jest z Tobą-wtedy zawsze rażniej.Gdyby mój mąż pojechał zostałabym sama-dobrze,że narazie nigdzie nie musi jechać :-).Shape-to super magazyn.Kiedyś go kupowałam i ćwiczyłam teraz jest ze mnie leń patentowy :-) Dziewczynom, które rozpoczynają diety, ćwiczenia życze wytrwałości.Będzie cięzko choćby ze względu na nastrój kiedy trzeba sobie czegoś odmówić:O.Ja to bym bez słodkiego nie wytrzymała, a jesli bym sobie odmówiła to chyba musiałabym być w jakiejś izolatce :-P-humor byłby napięty :-P.Jeśli mogę coś doradzić to kiedyś nie byłam taka jak teraz- 55 kg.Miałam wagę w granicy 65 kg.Wtedy też stosowałam diety i żadna nie poskutkowała tak jak ta: śniadanie-tak,żeby się najeść obiad-normalny podwieczorek coś drobnego ale słodkiego kolacja skromna-najpóżniej o 18 potem tylko woda niegaz. skutkuje i wydaje mi sie,że przy karmieniu piersią spokojnie można ją stosować.AAAAAAAAA i posiłki o stałych porach Schudłam wtedy 13 kg w ciągu 3 miesięcy,a nie odmawiałam sobie zbytnio niczego.Jedyna co mnie najbardziej bolało to jeden posiłek słodki na dzień:O, wczesna kolacja, a potem już nic.Nie odmawiałam sobie tłuszczy-posiłki miałam takie jak zawsze-tylko bez podjadania między nimi.Osobiście polecam.Po tej diecie jeśli można to tak nazwać to nie miałam efektu jojo.Zostałam potem przy wadze 55 kg i po jakiś czasei znów wróciłam do starych nawyków objadania się.Bałam się tylko jak w ciązy będzie-przytyłam 25 kg, ale jest jak było przed czyli 55 kg;).Trzymam kciuki za Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i wkońcu PIĄTEK-WEEKENDU POCZĄTEK!!! I dzisiaj wraca mój ukochany Mąż!!! jestem szczęśliwa dziś i nawet nieprzespana noc nie popsuje mi humoru!! Emcia- tak mi przykro ze względu na chorobę! Trzymajcie się!! Dzisiaj powinna pojawić się Amber-Ania na forum!! Aniu- napisz co u Ciebie i Oliego jak tylko się zjawisz u nas! Mam dziś dużo pracy i chcę wyjść wcześniej więc zmykam Odezwę się później Kinia25- koniecznie napisz o tej diecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaniam sie! Piatek!!!!!!! Ja tez sie ciesze bo od jutra mam niunie przez caly dzien i to przez dwa dni!!!!!! Jakos sie juz przyzwyczajam do bycia w pracy, musze powiedziec ze sprawia mi przyjemnasc ze mozg jeszcze pracuje ;-) Elinova, to ty mowilas ze najpiekniejszy moment dnia to powrot z pracy/odbior Wiki? TAK TAK TAK! Wczoraj milam okropne klopoty z dojechaniem do domu bo metro wysiadlo i omal sie nie rozplakalam! No ale Ewelinka cierpliwie czekala na swoje cycusie ❤️ Co do tej owsianki to ja robie ja z proszku Hippa o smaku bananowym. To jest taka niby papka ale z platek owsianych. Heinza Ewelinka nie lubi bo to nie owocowa. Probowalam tez o smaku jabkowo-malinowym ale tez nie szlo. Mieszam ja z moim mlekiem, szybko sciagam rano przed wyjsciem do pracy i potem juz babcia miesza. Ta papka bardzo gesta wychodzi ale mala od poczatku tak przyzwyczailam. Jedyny problem jaki teraz mamy to to ze mala nie chce w ciagu dnia mojego mleka z butelki pic :-( :-( :( zaczelysmi podawac jej sztuczne mleczko ktore pije... dzisiaj rano sprobowalam mleko ktore sciagnelam wczoraj i jake niedobre bylo - nic dziwnego ze Myszka go nie chce. Chyba sie zle przechowuje albo co, sama juz nie wiem. A jakie chrupki malenstwom dajecie? Moja jeszcze bezzebna, tez moze takie jesc? Emciu, powodzenia i mam nadzieje ze zdrowko szybko wroci!!! Qassandro, wspanialego weekendu! Tylko pamietaj o pilates ;) no ale mozesz zastapic jakims innym cwiczeniem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie koleżanki. Już całkowicie nie wiem co się tu dzieje, bo ostatnio rzadko mam chwile, by podczytywać. A oto mój kochany bobasek: http://img245.imageshack.us/img245/4339/abld9.jpg http://img175.imageshack.us/img175/8924/ab1uw5.jpg http://img225.imageshack.us/img225/9217/ab4qm1.jpg z jedzonkiem: http://img296.imageshack.us/img296/4632/jedzenie4pr2.jpg http://img150.imageshack.us/img150/6388/jedzeniejw4.jpg http://img295.imageshack.us/img295/2072/jedzenie2pu1.jpg Wszystko u nas dobrze. Kolki odpuścily dopiero teraz więc mam okazję poznać Gabrysia na nowo i o dziwo jest bardzo spokojny, pogodny... Zębów ani śladu. Włosków też :-) Byłam w szoku, bo nie chciał jabłuszek, więc pomyślałam, że jarzynki wypad z baru, ale uwielbia zupki i sam już otwiera buzię. Nadal nie przewraca się jeszcze z plecków na brzuch, tylko na bok, ale spoko. A tak poza tym to luzik... zaczynam przygotowania do Chrzcin, bo jeszcze nie jestem w temacie, ale chcialabym jeszcze w tym roku ochrzcic mego bobaska. Otworzyłam firmę :-) więc siedzę sobie i tłumaczę, czasem w dzień, czasem w nocy. Mam nadzieję, że Amberek się odezwie! Olivierek znając go pewnie już raczkuje po chacie :-) Brygidko :-) pozdrowienia dla Ciebie i Aronka Emcia :-) zdrowia dla dzieci!!!! Kinia i Julia :-) Qassandra i Gabrysia 🌼 Madalenka i Makuś ❤️ Grzywa, Biedronka z old team\'u :-) gdzie się podziewacie? Wszystkie majówki :-) Ślijcie fotki swoich Maluszków do mnie, bo ostatnio dostaję tylko od Czerwcówek :-) Brzusia, a wiesz ze ty jestes kochana... zaskoczyłaś mnie, że pamiętałaś o 6 miesiącach Gabrysia :-D Hubcia 6 m. już tuż tuż :-D Piszcie od kiedy można podawać chrupki kukurydziane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz podaję chrupki kukurydziane...I bardzo jej smakują .jak wyciagam z rączki resztkę w obawie zeby sobie nie wepchała zbyt dużo to zawsze jest płacz... tak jej sie to podoba .....i smakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucky już się otwiera
Wyjątkowo śliczne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luckylady- Gabryś jest roooozkoszny. Śliczny chłopczyk, a i widać, że ładnie przybiera na wadze :) Wiecie co, ja to chyba jestem jakaś zacofana i już sama nie wiem czy dobrze robię, ale moja Gabi na razie je tylko zupkę...baaa!!! je, to za duże słowo...próbuje, bawi się, podobno pluje, hehe. I to tylko marchewka i ziemniak, w weekend dodam jej pietruszki. No i starte jabłuszko. Ale jak czytam o tym, że już kaszkę podajecie, albo jakieś owsianki, chrupki, to się zastanawiam jak to się wszystko ma do zaleceń lekarzy i pediatrów specjalistów od żywienia niemowląt. W ogóle to oszaleć można..każdy mówi co innego. Moja mała obraca się z plecków na brzuszek, ma taki swój taniec dzikiego- tańczy twista, uwielbia gryźć wszystkich po brodzie, bawi się dalej swoimi nóżkami, leżąc na macie przyciąga pałąki do siebie, podciąga się do siadania...a jest przy tym taaaaka gaduła i koniecznie musi być w centrum zainteresowania, jeśli ktoś przestaje się na nią patrzeć, jak akurat coś robi i chce się pokazać, albo jak ktoś odchodzi to jest krzyk i pisk! hehe Gwiazda nam rośnie. O pilates pamiętam, o innych aktywnościach fizycznych ;) też :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qassandra, ja tez mialam taki metlik w glowie i zaczelam podawac jarzynki dopiero po ukonczeniu 6 miesiaca, bo dotad karmilam tylko piersia. Sama sie dziwie ze tak przybieral, gdy wydawalo mi sie, ze mam malo tego mleka. hi hi napewno nie tyle co Elinova :-) Ale lekarz kazal mu dawac jarzynki codziennie i przyzwyczaic do 2 posilkow stalych w dzien. Wiec ucze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
dziewczyny!!!!! Rozdaję....mleko...własnej produkcji :-P No szok!!! Przed chwilą z jednej piersi zciagnęłam 220 ml....a w butelkę mieszczę tylko 280...no i z drugiej mogłam tylko 60 ml zciągnąć :-D ja to normalnie jak rasowa krowa dojna :-D Lucky---jaki fajny Gabryś...super chłopak :-) szwedzia--jeszcze raz teamt chrupek---czy to takie zwykłe Flipsy dajesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elinova, a moj prawy cycus sie zatkal w nocy i boli! Myszka rano nie zciagnela ssaniem a moja Medela nie zawsze mnie odetka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka:) Na razie tylko słów kilka do Qassandry. Daj Gabrysi czas na poznanie nowego smaku i konsystencji. Po dwóch tygdniach pewnie będzie wcinać aż miło. Olek też dopiero teraz moża powiedzieć, że je. Wcześniej smakował tylko:) Pamiętasz jak martwiłaś się że nie umie pić z butelki? A teraz już jest ok. Z jedzeniem będzie tak samo:) Trzymaj się. 🌻 Nie ma co teraz szaleć z prowadzaniem wszystkiego na raz. Powolutku. W końcu przez pół roku było tylko mleko! Powodzonka:) Na razie Olek je około 11-tej 100gr owoców, a około 14 zupkę. Wczoraj pierwszy raz z marchewką:) Z kaszką jeszcze zaczekam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam wszystkie mamusie i pociechy:) Miłego, pogodnego weekendu życzę:) Od dziś mamy drugi ząbek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
magdab---a kto ma wpisac ząbek Martusi??? Oj niedobra mama jesteś, to ciocia dopisze do tabelki :-D NICK------------IMIĘ---URODZON_Y_A--KG/CMR.--WIEK/M-C//T--KG/CM OBECN -- ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper-------04.04.2006---------2,900/53--------7//0------------8.0/72-------2 madalena-------Makary---------22.04.2006--------2,850/52-------6//2-----------8.50/68-------0 anuśka26-------Olek----------24.04.2006----------?????/??--------6//0-----------8,2/74----------3 Anka1974---------Olek--------30.04.2006--------3,500/55--------6//1-------------8,0/76-------2 elinova------Wiktoria-------01.05.2006--------3,500/54---------6//2-------------8,75/74------0 biedrona----------Jula----------06.05.2006--------3,310/54---------5//0------------7,0/74------0 mamaAnulki------Anulka-------06.05.2006---------3,62/58----------6//0------------7,0/??------0 Qassandra------Gabrysia------10.05.2006---------3,400/57--------5//3----------6,4/69------2 Emcia71---------Kacper-------10.05.2006--------3,800/56---------6//0-----------9,3/74-------1 kinga_23---------Julka---------14.05.2006--------3,500/56---------5//2------------6,9/65-----1 tojaedyta---------Agatka------18.05.2006-------3,510/55---------5//3------------6,9/65-----0 Grzywa------------Zuzia-------21.05.2006--------4,300/62---------5//3-----------8,88/?------0 Gabi26------------Kubus-------24.05.2006---------3,770/56--------5//0------------8/75--------0 Kinia25-----------Julka---------24.05.2006---------3,340/59--------5//1------------7,1/72-----0 malinow_a26----Mati---------24.05.2006--------4,450/59--------4//2-------------8,5/70------0 Magdab------------Marta-------25.05.2006--------2,900/52--------4//2-------------7,3/68-----2 Szwedzia----------Ola----------26.05.2006---------3,400/??---------5//1------------5,8/??------0 mamaEwelinki---Ewelinka------28.05.2006-------3,500/50--------5//1-------------8,96/74----0 Ewa26-------------Maja---------29.05.2006---------3210/51---------5//0------------6,4/64------0 brygida-26--------Aron--------10,06,2006--------3,680/56--------5//0--------------8,5/?------0 Maja24-----------Kamil--------16,05,2006--------3,800/57---------6//0-----------8,7/72-------0 Lucky-------------Gabryś-------14,05,2006---------3,200/51--------6//0------------7,8/70-----0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×