Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

_ _ _ _ _ >(\')____, >(\')____, >(\')____, >(\')____, >(\') ___, (` =~~/ (` =~~/ (` =~~/ (` =~~/ (` =~~/ ~^~^`---\'~^~^~^`---\'~^~^~^`---\'~^~^~^`---\'~^~^~^`---\'~^~^~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻MADALENO- sprawdz gadu gadu przesłałam ci nowe super gify świecace i nie tylko:) ale musisz tez powiekszyc kb bo nie moge ci przesłać duzych obrazków... miłego oglądania:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello Majóweczki :) Kilka ważnych uwag odnośnie tego co przeczytałam : Pić w czasie porodu można!!!! Oczywiście - wodę niegazowaną. Zaopatrzcie się w nią, bo na pewno Wam w pysiach zaschnie ... jak nie z wysiłku, to z wrażenia ;) :D Druga sprawa - nie ograniczajcie teraz do zera aktywności fizycznej. Przeciwnie - duuuużo spacerów!!! ... łatwiej urodzicie. Trzecia - odradzam welurkowe ubrania. Są cuuudowne, lecz niespecjalne dla dziecka ... A wiecie ile ważyły i mierzyły moje dzieci? ... uwaga ... uwaga!!! Pierwsze 4000/64 !!! a drugie 3950/59 - która mnie przebije? Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gwiazdy, gwiazdy... A ja sie zastanawiałam o czym Wy tak gadałyście:):):) Sowa jest super!!!!!!!!!! Gin mi zwiększył dawkę fenoterolu:( Wiecie ze mi też brzuch twardniał i twardnieje?? A ja się nie orientowałam wcale!!! Ale jestem pipa:o Myslałam ze on taki ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj gwiazdy, gwiazdy... A ja sie zastanawiałam o czym Wy tak gadałyście:):):) Sowa jest super!!!!!!!!!! Gin mi zwiększył dawkę fenoterolu:( Wiecie ze mi też brzuch twardniał i twardnieje?? A ja się nie orientowałam wcale!!! Ale jestem pipa:o Myslałam ze on taki ma być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Sowa :) Jak remoncik? Napisz wiecej co u Twojego szalonego gina :) Co z tym brzuchem???? A Zuza??? Jak sie ma??? Widze, ze dziewczynki spią.... To na pewno przez tę radosna tworczosc :) Dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam u gina tak na chwilkę z papierami do ZUSU. Powiedziałam mu ze sie trochę martwię i ze dalej mam te uporczywe parcia na mocz. Zbadał mnie dla mojego świętego spokoju i zwiększył dawkę Fenoterolu. Powiedział ze najważniejsze jest to żebym dużo odpoczywała. Macica jest trochę twarda, A moja szyjka słaba (krótka była od początku). Powiedział ze mam sie nie martwić i za jak będę się oszczędzać, to będzie dobrze. Więc staram się nie martwić :) Oszczedzam się też. BUZIAK DLA MAMUŚ I BRZUSIÓW 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GRZYWA, będzie dobrze, zobaczysz! A mnie jednak rozłożyło. W nocy miałam temeperaturę a w gardle czuję, że mam papier ścierny... ;( :(:(:(:(:( Uważajcie na siebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 cześc mamuski:) 🌻 Zaczeliśmy dzisiaj 33 tydzien ❤️!!! 🌻Grzywa bedzie si zobaczysz... 🌻Qassandro współczuje choroby teraz jest taki okres na przeziebienia ni to zima ni to wiosna :( Przed chwilka weszłam na mamuski z lutego,kurcze ale fajnie je sie czyta maja juz maleństwa przy sobie,ja juz tez tak chce!!! Z moją babunią już jest ponoć lepiej:) 🌻 Pozdrawiam was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Dzien dobry bardzo!!! ❤️ Mam nadzieje, ze dzisiaj lepszy :) Tak sie przejelam wczoraj historiami dziewczyn z marca i czerwca... W dodatku wyszlam wieczorem na spacer i spotkalam dziewczynke ok. 4 lat - z taką wielką naroślą na pół twarzy! To mnie dobiło... Dziewczyny! Zrozumialam, ze tak naprawde nasze obawy o dzidzie tak naprawde dopiero sie zaczną... Najpierw jak sie urodzi, poźniej jak bedzie dorastac... Na pewno bedzie pieknie, ale cien wątpliwosci będzie zawsze... Dzisiaj z niecierpliwoscią czekam az nasza malutka sie obudzi i zapuka do mamusi, zeby sie zameldowac :) Chociaz to co odstawiala w nocy, warto by było nawet puscic w telewizji :) np. w \"nie do wiary\" :D DZIEWCZYNKI! MAM WAZNE PYTANIE!!! CZY WASZE MALENSTWA MAJA COS W STYLU CZKAWKI??? TAKIE RYTMICZNE, WYRAZNE UDERZENIA??? MOJA MALA POTRAFI CZKAC CODZIENNIE, TAK PO KILKA MINUT. DO TEJ PORY NIE MARTWILAM SIE, BO JA TEZ TAK POTRAFIE I MOZE MA TO PO MNIE... ALE TERAZ JUZ SAMA NIE WIEM... HELP!!! 🌻 Qassandro! trzymaj sie! nie daj sie wstretnej chorobie!!! Wyobrazam sobie jak biedaku sie meczysz...:( Staraj sie duzo wygrzewac i spac... Chyba nie jestes w pracy?????? 🌻Czesc Amberka! Nad morzem zimno??? Mielismy jechac sobie na weekend, ale pogoda nic sie nie poprawia :( Pozdrawiamy!!! Bedzie ok. Dobrze ze sie tam znalazlas i moglas porozmawiac z lekarzem... Oszczedzaj sie, a bedzie dobrze:) Zgadamy sie... POzdrawiamy wszystkie spiace jeszcze mamy -krolewny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber-Aniu i Biedrona28 dzięki wielkie. Na szczęście mam fajnego szefa i się zwolniłam. Tak więc wypoczywam, staram się dużo leżeć i nic nie robić. W nocy miałam gorączkę, ale mąż mi robił okłady i zeszło. Dzisiaj niestety wyjechał w delegację, ale lada moment przyjedzie moja Mama i się mną zaopiekuje.. 🌻 Biedrona28 ja też tak mam z maluszkiem, że ma czkawkę i to codziennie!!! trwa to kilkanaście minut i powtarza się nawet kilka razy w ciągu dnia. Wkońcu dzidziuś też trawi..:) Kochane, wracam do łóżka..3majcie się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedrona: Gabrys melduje, ze ma czkawke raz na sekunde, przez kilka minut kilka razy dziennie, zwlaszcza w poludnie i wieczorkiem. Ja kiedys glupia myslalam ze to tetno maluszka :-p buahahahha ale po chwili uznalam ze nie moze miec tetna raz na sekunde, tylko 2 x na sek... i potem zapomnialam ze to moze byc czkawka i myslalam ze maly ma drgawki bo mu czosnek zaszkodzil :-D Dzisiaj zapytam ginke co sadzi o smierci w 3 trym., hipotrofii i czynnikach ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Witam wszystkie \"2w1\" :-D Ta pogoda to mnie już dobija, ale nie dam się jej :-P Moja Maleńka to też codziennie ma czkawkę i czasami się nawet zdarzy, że z 2-3 razy :-) Ale to co wczoraj zrobiła z moim brzuchem to już przesada- z prawej strony pępka wyrosły mi Himalaje :-P, a lewą stronę jakby ktoś wessał do środka....co to był za widok...szkoda, że zanim wzięliśmy aparat Maluszek się rozmyślił i ułożył normalnie. Tak bym Wam przesłała fotkę....Czegoś takiego to jeszcze nie widziałam :-) Ona to wogóle chyba jakąś akrobatką będzie :-D Miłego dnia 🌻 ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acha26
cześć. kurcze właśnie wybierałam się do apteki i chciałam sobie kupić ten płyn do higieny intymnej do szpitala i zapomniałam jak się nazywa Tantum Rosa ????????? czy inaczej ?????????? nie chce wypaść na idiotkę w aptece. będę wdzięczna za podpowiedź. teraz sobie zapiszę. pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie znowu wstałam:) Ale leń jestem. Zuzia właśnie wczoraj miała pierwszy raz czkawkę. Miałam wrażenie ze się męczy biedactwo :o Wybrałam kolory pokoi. W salonie będzie taka ciepła brzoskwinka, a w pokoiku Zuzi (narazie to też będzie nasza sypialna) będzie taki różowy wrzos. Mam nadzieję ze wiecie o co mi chodzi:) Nie mogę sie tylko zdecydować na kolor przedpokoju:o Może pomożecie??? Jaki kolor fajnie wygląda w przedpokoju?? Myślałam o oliwkowym, ale chyba za smutny. =>Qassandra Wygrzewaj sie kochana. Spróbuj domowymi sposobami sie leczyć, a jak nie pomoże to do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha... Tak. to chyba ta nazwa. jak powiesz w aptece, to pani będzie wiedziała o co chodzi. Ten płyn jest dosyć popularny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa: ja w przedpokoju zrobiłam sobie pomarańczową tapetkę, w sklepie wyglądała ślicznie, delikatnie i wogle, a w ciemniejszym przedpokoju i położona na całą scianę... zrobiło się piekiełko. jak pomarańcz to b. delikatny chyba że pomieszczenie jest jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki dziewczynki! troche sie uspokoilam :) Dobrze miec takie duszyczki :) Ja ez sie martwie, ze małą meczy ta głupia czkawa!!! Jestem ciekawa co jest przyczyną... Troche szperalam w necie, ale nadal nic nie wiem... Wyczytalam tylko, ze nie jesc przypraw, a jesc slodycze... Łatwo powiedziec, juz i tak mam z 16kg do przodu :) Lucky! Wypytaj u gina o wszysto!!! Czekam na relacje! Grzywa! Dzien dobry :) Fajne kolorki :) Ja tez sie zastanawiam...nad sypialnia... A z doswiadzczenia powiem Ci ze przedpokoj robi wrazenie, gdy jest jasny (nie biały!) Ja sobie strzeliłam oranż i nie robi szału, bo jest za ciemno :( A teraz zastanawiam sie jak pomalowac nowe mieszkanie :) Czy nadal eksperymentowac z kolorami, czy zrobic cos bardziej obojetnego i neutralnego... Elinova! na spacerek? :) ale musisz mi dac z pół godz. na przygotowanie sie i wyprowadzenie słonia z garazu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
dziewczyny chcę tylko napisać, że musimy być bardzo czujne i szybko reagować na dłuższy brak ruchów Maleństw naszych.... Po tym co przeczytałam u marcówek na 112 str. ryczałam jak głupia...jeszcze jest mi ciężko...:-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
na szczęście.... ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@I ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Elinova-ja równiez czytałam i płakałam jak dziecko!!! boze jak wogóle do tego doszło...:( nie przezyłabym takiej tragedii:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na szczęście dla nas i dla naszych dzieci....... ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robicie na obiad??? Boja mam pustke w glowie... A moze ktos ma jakis fajny w zanadrzu??? Moze byc z piersi kurczaka-my sie grypy nie boimy :) PS. Krowka-moje ciasto pyycha, to ciasto z paczki :P Kosztuje 6 zeta, dodaje sie kostke margaryny i mleko. Polecam!!! Łatwo, szybko i pysznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Biedrona---skoro chcesz z piersi to tak: kroisz pierś w paseczki lub kostkę, posypujesz przyprawsmi wg uznania ( ja z reguły używam jarzynki), podsmażasz na oleju, następnie do tego dodajesz łyżkę mąki - taką zasmażkę robisz, podlewasz wodą i do tego łyżka miodu i łyżka musztardy. Oczywiście doprawisz do smaku przyprawami. Ma taki miodowo-musztardowy smak....pycha....mniammmm.... my to uwielbiamy.... A ja właśnie gotuję klopsiki w sosie śmietanowo-koperkowym. Do tego ziemniaczki i surówka z kiszonej kapustki - o ile wytrzyma bo już z połowę chyba zjadłam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×