Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Gość elinova
no nie....Wy to sobie chyba \"bimbacie\" :-P zero wpisów....rozumiem te zapracowane kobitki, które mają remonty, ale reszta....oj nieładnie, nieładnie...już teraz czasu nie macie, a co dopiero będzie jak się Maleństwa narodzą?? Topik umrze śmiercią naturalną :-) A wiecie przez kogo...przez WAS...hihihihhi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No to słonika SOBIE wkleję, bo i tak nikt inny tu nie zagląda :-P ......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
no i tabelkę.....dla MNIE :-P *********************************************************************************** nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...12kg..............95cm.......Kołobrzeg.......chłopiec Paticzqa…....02.05.06…..????...............100cm…...Opole…….........synuś matitka.......04.05.06....2kg...............104cm........................chłopiec aga133........04.05.06….10kg...............102cm.....Czechowice-Dz..chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......05.05.06...8,5kg..............94cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona28...07.05.06...12kg..............107cm......Toruń..............JULA Luckylady....07.05.06....10kg.............................Poznan(14.03-1740g)..GABRYS madalena....10.05.06....7kg.................97cm........Myszków........chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....9kg.................92cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec Efciak.........16.05.06....5kg.................83cm.......Zgierz........................ Gabi26........17.05.06....7kg.................115cm......Rybnik.......dziewczynka Elinova........18.05.06...11kg......31.......96cm......woj.pom...2000g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....11kg...............zmetr........Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....8kg................95cm........Gorzów..............KAMIL ladybird......21.05.06.....10kg...............96cm.........Poznan.........chłopczyk Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......4kg...............88cm.........JeleniaGóra.............. malinow_a25.26.05.06......9kg...............ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....11,5kg.......29.....100cm........Wrocław.............ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA brygida-26...31.05.06......12kg................90cm..........................synuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Elinova ...ja jestem,ale zaraz znikam do szkoły rodzenia:) jak ci sie nudzi to wpadaj na kawke daleko nie masz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ 🌻 słonik specjalnie dla ciebie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale numer siedze z suzinkiem na kolanach w pracy, a suzinek zasnac nie moze bo go maly kopie :-) elinówka jak tam twoj slonik kiedy wazysz go nastepny raz :-) a moze on jest starszy niz myslisz co??? i sie urodzi wczesniej :-DDDD i zrobi ci surprise

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
następną wizytę mam 12 kwietnia, ale teraz spadam na KTG :-P Pewnie mogłabym go dziś znowu zważyć na USG, ale to by było trochę za często, bo w poprzedni piątek ważyłam .....🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny powiem Wam ciekawostkę. Gdy byłam pierwszy raz w ciąży czterokrotnie wystąpiło u mnie krwawienie. Ot z tzw. nienacka podczas pobytu w toalecie zauważałam na bieliźnie plamy krwi. Szoook!!! Oczywiście panika absolutna, natychmiastowa jazda do szpitala itp, itd. W szpitalu dostawałam jakąś dawkę relanium, bo z przerażenia rzucało mnie na fotelu i lekarz nie mógł mnie zbadać ... poza tym tak silny stres też nie był najlepszym co mogło mi się przytrafić. Oczywiście natychmiastowe ktg, usg i .... okazywało się, że nic się nie dzieje. Nie mam skurczy, szyjka zamknięta, tętno u dzidzi jest, łożysko -ok. Trzymali mnie w szpitalu tydzień, następnie wypisywali do domu. Sytuacja powtarza się w różnych okresach ciąży, w każdym trymestrze. Lekarze nie znaleźli przyczyny tych krwawień. W drugiej ciąży - miałam taką samą polkę. Trzykrotnie trafiałam do szpitala z takimi objawami i trzykrotnie nic się nie działo. Jednym słowem - jedna wielka enigma. Aaaa!!! I w trakcie porodu również miałam krwawienie, i również od razu byłam sprawdzona pod kątem odklejającego się łożyska. I ... nic. Wszystko było ok. Dziwne prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkarolayna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, wszystkim, kurcze mnie też coś rozkłada, katar straszny i stan podgorączkowy, a miałam takie plany na wekend zwiedzanie sklepów z wózkami i zakupy, byle do wiosny. poza tym ta diabelna krzywa cukrowa- znowu zła, po godzinie 181 a po 2, 133. czeka mnie pewnie wizyta u jakiejś lekarki od cukrzyc ciążowych. jescze żebym jadła słodycze, a ja prawie nic! jutro idę do niego z wynikami zobaczymy co powie, ale to panikarz więc pewnie kolejne serie badań. pozdrawiam wszystkich. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do SUPERwoman
superwoman-->>>no i co z tego??Co to za ciekawostka?? Marne rzeczy.W dodatku znów jakieś krwawienie i nie za dobre wieści :-(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panele kupione!!!!!!!!!!! Elinova... Do OBI oczywiście pojechałam z Mężem. Wypytałam pana dokładnie o jakość i czy w innych sklepach w Polsce też jest taka promocja. On powiedział że co miasto to może być inna cena i wcale nie musi być tej promocji, ale warto sprawdzić. Tam tez były takie po 19zł i 23zł. Musisz pojechać i sprawdzić. Może akurat coś dostaniesz. Przez te cholerne panele nie dojechaliśmy za zajęcia do szkoły rodzenia:( Wrocław jest tak zakorkowany że przejechanie przez niego i dojechanie gdzieś na czas graniczy z cudem. Zauważyłam pewną zmianę w ruchach mojej Zuzi. Ostatnio już tak często nie kopie, tylko się przesuwa. Taka kulka przesuwająca się pod powłokami brzusznymi. Czasami sprzeda mi mocnego kopa, ale jednak częściej się przesuwa lub wierci. Wy taż tak macie?? Aaaa...Zamówiłam jedną koszulę dla mam karmiących. Tę którą polecała silvia27 z kwietniówek. Jak przyjdzie, to zaraz napiszę jakie wrażenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka wstać!!! Koniom wody dać:) Gdzie jesteście kobitki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Majóweczki te reklamy na kafee są wkurzające :-(.Zanim wpiszę nick, zanim zacznę czytać to mnóstwo rzeczy wyskoczy :-(. elinova ja jestem narazie \"zamrożona\" bo jakoś nie mam natchnienia do pisania, ale poczekaj aż mi przyjdzie chęć to i na kafee będę bardziej aktywna i napiszę do Ciebie list. Norlamnie mam depresję zimową i z utęsnkieniem czekam na wiosnę :-).U Ciebie musi być pięknie tam nad morzem jak się robi wiosna :-).Mam nadzieję,że skrawek tego piękna dasz na kafee acha26 życzę zdrówka grzyweczka gratuluję tanich paneli.Ja do tanich rzeczy mam pecha bo jak ostatnio kupowaliśmy płytki do kuchni to się okazało,że mimo,że gatunek I-wszy, że ścieralność dobra to nie są zbyt dobre :-(.Mam nadzieję,że panele będą oki!!!Remontu Ci współczuję bo sam kurz, pył to jest straszne.Pomysł z rozmieszczeniem jest FANTASTYCZNY !!!W dodatku samej by się chciało brać udział w tych pracach???- też mam takie podejście do tego.Lubię coś robić jeśli chodzi o takie w sumie męskie sprawy i dodam,że jestem dobra w tym.My od przyszłego tygodnia zaczynamy ( chyba) robić sypilanię i też będę bezczynnie siedzieć i patrzeć jak się kurz gromadzi :-(.Chyab w ciąży najbardziej brakuje mi tych cięzkich prac do robienia, które lubiłam :-). A tak to mój Mały jest tak aktywny,że jestem w szoku,że tak może być .Normalnie cały brzuch mi chodzi jak kopie.Widać to nawet przez sweterek.Korzystam z tego bo za dwa i pół miesiąca koniec :-P- wracam do płaskiego brzuszka :-P- jeszcze dwa i pół miesiąca i rodzę.Wam to wcześniej przypada bo ja mam termin na koniec maja więc będę ostatnia :-P. Kobietki trzymajcie się!!!Życzę wiosny w Waszych serduszkach, uśmiechu, optymizmu i dużo odpoczynku !!!!Dbajcie o siebie!!! brygida-26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej!! Ja jestem. Dzieki za info o panelach...może jutro się wybierzemy, bo ciagle czasu brakuje.. A co do ruchów, to ja też tak mam, a to wszystko przez to że Dzidziuś ma coraz mniej miejsca i pozostaje mu jedynie delikatne orzesuwanie się :-D Ponoć w ostatnim m-cu te ruchy będą jeszcze mniej wyczuwalne.... Byłam na tym KTG wczoraj i ponoć trochę ustąpiły te skurcze. Lekarka kazała mi zmniejszyć Fenoterol do 3x na dzień. Ale najlepsze było jak pielęgniarka podłączała mi ten sprzęt, to pyta, w którym m-cu jestem. Mówię jej, że jeszcze 2 m-ce zostały a ona na to: Oj to duża dzidzia będzie, do 4 kg spokojnie dobije :-D....hihihih i to niby miało być śmieszne, ale chyba nie pomyślała, że ja Ją będę musiała urodzić :-P Przy okazji obejrzeliśmy sobie porodówkę i jestem w szoku.... Sala do porodów rodzinnych jest super: wanna, łóżko, piłka, krzesełko, oparcie-jeśli chciałoby się urodzić na stojąco...Ale najlepszy jest kącik relaksacyjny-pewnie tylko dla tatusia, bo jak w trakcie porodu myśleć o pełnym relaksie :-P W takiej wnęce kanapa skórzana, stoliczek, gazetki....Są nawet takie rozsuwane drewniane parawany, gdyby tatuś nie miał ochoty patrzeć, to może się nimi przysłonić :-D Narazie spadam...muszę do sklepu się wybrać :-) Miłego dnia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja załapałam doła:( Wczoraj przeglądałam zdjęcia z przed ciąży. Kilka wysłałam Biedronie. Mam mocne postanowienie ze do chrzcin będę znowu szczupła, opalona blondyna. Od początku ciąży to pierwsze takie załamanie. Przez całą ciąże czułam sie atrakcyjna, ale jak wczoraj zobaczyłam te fotki, to stwierdziłam ze nie ma się co oszukiwać. Wyglądam mdło:( Najgorsze to jest chyba ta bladość. Mam samoopalacze, ale niestety ie mogę używać, bo mi śmierdzą:( buuuuu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Oj grzywa---ja mam to samo....nie mogę na siebie w lustrze patrzeć, no ale co tam...przeżyjemy...w ciązy nie można się opalać, ale pomyślcie o tym, że jak my urodzimy to słoneczko zacznie świecić specjalnie dla nas i będziemy mogły z niego skorzystać :-D...już się usmiecham na samą myśl o tym...:-) Brygidko--czekam na długi liścik i pocieszę Ciebie, że u mnie dziś pięknie słoneczko świeci i niebawem u Ciebie też tak będzie...Twoja cierpliwość zostanie nagrodzona :-D Specjalnie dla Ciebie 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 obiecuję, że niebawem zakwitną :-P Byłam w tym sklepie, no i co z tego??? Połowy rzeczy nie kupiłam :-( Jak się zbliżałam do domu to sobie to uświadomiłam...może jeszcze zachce mi się tam pójść ale wątpię.... Leniwa jakoś ostatnio jestem :-P ...i taka jakaś ociężąła jakbym w ciąży była....myślicie, że mogę być?? :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
a i jeszcze pytanko....kiedy zamierzacie chrzcić Wasze Skarby?? Po jakim czasie?? Bo ja nie mam zielonego pojęcia, choć wiem że z reguły to w rodzinie tak bywało, że po m-cu lub dwóch chrzciło się dzieci....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa - Kobieto!!! ... Bóg Cię chyba opuścił!!! Czego marudzisz??? Jak myślisz dlaczego ja tu bywam? (odp. że uwielbiam kobitki w ciąży jest nieprawidłowa). Wiesz dlaczego? Nieee???? To ja Ci powiem : dlatego, że gdy razu pewnego zajrzałam na stronę Lucky to nieomal jajka nie zniosłam. Po prostu - zobaczyłam cudowne, piękne dziewczyny. Takie na widok których faceci wyskakują ze spodni bez uprzedniego ich rozpięcia. Zobaczyłam absolutnie atrakcyjne, seksowne dziewczyny, ktore poza debeściarską fizycznością mają świetny dowcip, wysoką kulturę i inteligencję. Zostaw tymczasem zdjęcia. Bez sensu porównywać się do dziewczyny sprzed ciąży. Sprawdziłam w tabelce. Przybrałaś tak mało kg, że prawdopodobnie w ciągu miesiąca po porodzie odzyskasz super figurę. Natomiast jeśli chodzi o opaleniznę to .... nie pękaj! - Twoja skóra dziękuje Ci na kolanach za chwilę wytchnienia. A po porodzie - strzaskasz się na brąz ;) :D :D :D \"Do Superwoman\" - ależ to nie były żadne hiobowe wieści :) Przeciwnie - niech Majówki mają świadomość, że czasami natura płata dziwne figle, które dobrze się kończą. Buziaki :) ps. Lucky - obiecuję dziś wieczorem przesłać fotki. Dojrzałam wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak zobaczysz mnie w zielonym dresie, to zmienisz zdanie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa...mam to gdzieś. Opalenizna...Przecież to rzecz nabyta:) W d**** to mam ze jestem blada. Przynajmniej moja skóra trochę się zregenerowała. Prawda??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Grzywa tez tak mysle że skóra troche odpocznie,ja od 15 roku życia chodziałam na solarium... a latem na maxa na słoneczku sie opalałam:) juz tyle wytrzymałysmy ze te 2 miesiace damy rade:) co do karmienia piersią i chodzenia na solarium to każdy mówi cos innego,znam duzo dziewczyn co karmiło i chodziło a nawet do 9 miesiąca ciązy tez chodziły(przesada!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! U mnie jak na złość wiosna zagineła chyba w akcji, bo od wczoraj pruszy śnieżek, brrrr... Ale co tam. Właśnie wróciłam od gina, który dziś o mało co nie doprowadził mnie do zawału, sam z resztą też miał głupią minę. Zaczął badać mój brzuch i stwierdził, że natychmiast na usg, bo coś jest nie tak, bo duże i jejku, czy to mogą być bliźniaki???????? a on tego nie zauważył?????? Facet zbaraniał. Ale za chwile okazało się, że niunia tylko jedna, baaardzo mu się podobało to co zobaczył, a ja myślę, że mnie nie, bo kto jak kto, ale to ja będę musiała tego słonika urodzić. A ja się dziwię, że to dziecko strasznie mi daje czadu jak ono takie już duzie :) Poza tym razem ważymy 74,8 kg: 30 już tydzień i mamy się całkiem nieźle :) A ja jak patrze na ostatnie zdjęcia to wymiękkam, no nie taka masakra znowu, ale już sie z kolezanką umówiłam, że jak urodzę to ląduję na cały dzień w rękach dobego masażysty, kosmetyczki fryzjera itd. Trza się dowartościować. A jakbym dalej wyglądała jak mama słonica, to sie ostro za siebie wezmę. Bo dodatkowe pare kilo w tak krótkim czasie już mi ciąży. To są jeszcze te słodkie dodatkowe kilogramy, ale potem nie ma że boli. Trza wrócić do pierwotnej wagi i koniec. U mnie też remont się szykuje, też ubolewam nad tym , że teraz nie mogę nic robić, oprócz wymyślania jak ma nasze lokum wyglądać, i aż mnie to wkurza, bo ja do remontów pierwsza: coś pomalować, jakaś glazura, te zabawki. Ja ostatnio kupiłam fajne kafelki do kuchni za grosze naprawde, całe 15 zeta za m2 w praktikerze. Warto czasem poszukać. A teraz idziemy do lodówki po lody :P Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
A ja właśnie wcinam fasolkę po bretońsku, którą przed chwileczką ugotowałam...mniammmm:-P Może któraś ma ochotę to się chętnie podzielę, bo jak zwykle ugotowałam dla całej armii, a my tylko dwoje....o przepraszam....troje, bo Niuńka już też swoje zjada :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czolem dziewczynki i blade dupy :P :) Ja juz dzisiaj od 7 na nogach - moj maz zaspal i trzeba bylo go szybko ewakuowac z domu :) Pozniej mialam gosci ze szkoly - maja wizytację :P hehe :P jak dobrze ze mnie to bezposrednio nie tyka, chociaz tez mi sie udziela ... A teraz dopadlam jak dzika do kompa :) Superwoman! Nad grzywą to Ty sie nie lituj, bo ona w tabelce oszukuje z tymi kilogramami :) A Ty piękna to sie nie pocieszaj, ze bedziesz taka jak kiedys :) Chyba ze trzasniemy jakis zakladzik :) A ja chyba pojde dzisiaj do kosmetyczki... Jesli bedzie wolna...mala henna i bezstresowo spojrze w lustro :) chociaz to... W ogole to mam zamiar sie udzielac dzis na forum, bo moj maz bedzie dopiero ok. 22 :( Ostatni mecz sezonu - oby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
O...witamy Panią Biedronę :-P A ja już myślałam, że Ty poleciałaś w jakieś inne miejsca wiosnę przepowiadać :-D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😭 nieee oszukuję!!!! chociaż teraz to pewnie z 15kg na plus bedzie:( Zobaczysz. W sierpniu to ja dżaga będę i koniec!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×