Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

Dziewczyny... Poradzcie prosze. Czy mam prać ochraniacze na szczebelki, czy tylko wyprasować:o Ja juz sama nie wiem:o A wypełnienie prać?? Bo wiecie... Zuzia nie bedzie miała z tym kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie 2w1 a zwłaszcza amber-anie. Przyjmij ode mnie rownież moc najgoretszych zyczeń. Ty sama najlepiej wiesz czego najbardziej pragniesz więc tego chce ci zyczyć 🌻 Ja święta przesiedziałam w domu. Odstawiłam te tabletki w zwiazku z czym brzuch cały czas mi doskwiera ale niestety nic konkretnego się nie dzieje. Dla mnie jedynym pocieszeniem jest fakt ze juz w poniedziałek mam byc w szpitalu. Jeszcze wczoraj na domiar złego schylałam się z dostałam postrzału na nerw kulszowy. Teraz to juz wcale ruszyć się nie mogę. Dzis jest troszeczke lepiej moze więc jeszcze popuści. Aha jakoś mnie rozkleja. Ogladałam wczoraj cały dzień telewizje i jak tylko gdzies był noworodek to mi grochy leciały z oczu. 🌻 matika to dla Twojego ślicznego synka . Wysyłaj zdjecia na bieżaco jak tylko masz mozliwośc. Mały jest kochany , tylko czemu ciagle śpi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie wiem jak Wasi lekarze, ale moja mi zabroniła współżycia na 6 tygodni przed terminem porodu. Ważne jest aby nie odbywać stosunków seksualnych w ostatnich 6 tygodniach ciąży. Utrzymywanie stosunków w tym okresie może doprowadzić do powstania zakażenia lub przyspieszyć akcję porodową. Dzidzia wyjdzie wtedy kiedy ma wyjść.. W ostatnich tygodniach ciąży (4-6 tygodni przed terminem porodu) konieczne jest zaniechanie stosunków z uwagi na niebezpieczeństwo wprowadzenia do pochwy bakterii i powstania zakażenia (bakterie w trakcie porodu mogłyby się przedostać do macicy i spowodować poważne powikłania).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Grzywa ja prałam wypełnienie i ochraniacz też:) 🌻 Aga133- dziekuje za życzenia🌻 🌻 Qassanrdo- mój lekarz mi pozwolił.Jak byłam na podtrzymaniu i juz wychodziłam ze szpitala to połozna tez mi powiedziała że od 37 tyg można a nawet jest wskazane:):) ale poszukam czegos w necie, może coś znajde na ten temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój powiedział że do 34tyg mi nie wolno, a później juz wolno, a pod koniec to nawet jest wskazane:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam po świętach, mam nadzieję że za dużo nie jadłyściw:) Amber życzę wszystkiego naj naj i bezbolesnego rozwiązania. U nas wszystko ok, mały chyba robi mi jakiś remement w brzuchu bo zamiast okrągłego brzucha mam kwadratowy, fajnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...zaraz sie załamie 😭 !!!!!!!!! rok temu robiłam ząbek i przed chwilką wypadła mi cała plomba ,ja się powiesze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki. Ja też mam termin na maj i mam do Was pytanie. Czy odczuwacie jakieś szczypanie, mrowienie w brzuchu ? Bo ja mam tak dzisiaj od rana. I nie wiem czy powinno mnie to zaniepokoić czy to normalne i Wy też tak macie. Dodam, że właśnie zaczął mi się 38 tc. Pozdrawiam wszystkie majóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
amber---to pewnie po tym torciku :-P Żartuję oczywiście, a tak na serio to Tobie współczuję...:-( Zdrzemnęłam się ok. 2 godzinki i teraz się lepiej czuję :-) Tak to miałam ciągle wrażenie, że mnie brzuch boli i głowa i wogóle wszystko....:-( Ech....jeszcze 1 m-c :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Hej julccia---ja nic takiego nie odczuwam...może to u Ciebie po prostu skurcze przepowiadające?? Nie znam się, ale chyba pojechałabym to sprawdzić u lekarza. Pozdr i 3maj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amber >> to ja Ci nie zazdroszcze. :o trzeba do stomatologa - ale ja to bez znieczulenia nie obylabym sie, dobrze, ze sa takie co malenstwu nie szkodza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od samego początku czułam że jakos dziwnie mi zrobiła ten ząb to znaczy dziwnie mi nałożyła ta plombe ale głupia nic nie mówiłam i teraz mam:( to jej wina bo to ona zle zrobiła !!! 🌻 Julccia- ja juz mam tyle różnych odczuc że sama nie wiem na co reagować:) w nocy czasami cała drętwieje czasami boli mnie brzuszek nie moge spać itd... Ja chce juz urodzić!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Julcia:) Skurcze przepowiadające to takie kłucia w szyjce. Czujesz sie jak by dziecko miało ci wypaść. A mrowienie.... Hmmmm... Kto wie?? Moze coś będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emcia25
Witajcie dziewczynki ;) Amberku..wszystkiego naj naj najlepszego a przedewszystkim spełnienia wszystkich(bez wyjatku) marzeń 🌼🌼🌼🌼 Juz na szczescie po świetach;) tak sie naobjadałam przez te 2 dni ze szok,dzis od rana rozwolnienie :( i bolał mnie zołądek,ale teraz naszczescie przechodzi noi te mdłości...myśle że za duzo przez te swieta zjadłam i dlatego.Kurcze dziewczyny czy wy tez macie cos takiego ze czasami jak stoicie lub idziecie to czujecie jak by "cos" majstrowało prawie przy wejsciu do ci...ale tak z tamtej strony jak by dzidzia juz sie wypychała lub cos takiego,nieumiem dokładnie wam tego wytłumaczyc ale normalnie takie mam wrażenie ;) co to może być?bo u ginki to dopiero 27 kwietnia mam wizyte ;( Dzis byłam na zakupkach i zamowilam wózeczek i łóżeczko i materacyk i pościel ,wanienka,różek itd.(jednak to jeszcze nie wszystko)mimo że to męczace jest to jednak z wielka radoscia wrociłam do domciu.Dziewczyny a wy jakiej firmy kosmetyki dla swoich maleństw kupujecie?bo ja widziałam takie firmy "skarb matki" i ta babeczka w sklepie ja bardzo chwaliła i "nivea" a jest tego tak duzo że może wy mi cos doradzicie cio?;) 🌼 Moje dziecko tak w moim brzuszku sie dzis wierci że normalnie na brzuchu to moge drinki mieszac a nie w szejkerze;) Dzis zjem znowu truskaweczki ze smietanka i cukrem bo tak mnie na nie nachodzi że szok ;) 🌼ooo..pierogów z jagodami bym zjadła ..mniam.cholera i jak tu nie tyc;) ? Buziaczki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Emcia- dziekuje,dziękuje,dziekuje:) ...mnie to juz wszystko ciągnie do dołu,brzuszek mi twardnieje jak kamień,dzidzia sie strasznie rusza i napiera na wszystkie żyły:( mam juz dosyc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Grzywa co konkretnie na temat wspolzycia powiedzial Ci Twoj gin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałam się go czy to prawda ze 6tyg przed rozwiązaniem trzeba zaprzestać zbliżeń. On powiedział że wręcz przeciwnie. Że od 34tyg płód jest wykształcony i ze jest najbezpieczniej, ponieważ nawet jeżeli dziecko urodzi się w tym okresie, to nic takiego by się nie stało. A pod koniec ciąży, lub jak np ciąża jest przenoszona to nawet jest wskazane, żeby wywołać poród. Bo wiesz... Męskie nasienie ma jakieś takie właściwości (hormony), które mogą wywołać skurcze i poród:) O bakteriach i infekcjach nic nie wspomniał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiakul
Witam mamuski ja dzis byłam u swojego gina i totalnie mnie zaskoczył, termin z usg mam na 20 maj, a on mi dzis powiedział że po 1 maj awszystko się moze zdarzyc i mam byc przygotowana . :):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):) poza tym synek ma się świetnie, ma ponad 3 kg, jest w 35tyg i 3 dni i od miesiąca jest w pozycji do wyjścia, mnie na prawde jest coraz ciężej, ale wolałabym urodzi cjak przyhedzie moja druga połowa a bilet ma na 16 maj, nie wyobrażam sobei zebym rodziła bez Niego za drzwiami . Teściowa ani mama to nie to samo, dobrze że chodze do szkoły rodzenia i czegos sie zdąrze jeszcze dowiedzieć, ale na prawde jestem w szoku po dzisiejszej wizycie, od razu uzupełnie tabelkę o swoej kilogramy i obód brzunia. 🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻🌻❤️🌻 nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek Paticzqa…....02.05.06…..10kg............110cm…...Opole..(10-04-3000g).Manuelek aga133........04.05.06….19kg......38.....117cm.....Cz-Dz.10.04-3495g.chłopiec chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka anuśka 25.....05.05.06...10kg.........................................chłopiec gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? ewelina1......06.05.06...12,5kg............????cm......Miłomłyn.....Anastazja biedrona29...07.05.06...19kg......36.....116cm......Toruń.11.04-2900g.JULA anka1974.....08.05.06...15kg.......36......110cm.....Toruń...........Aleksander madalena....10.05.06....7kg.................105cm........Myszków.(2,800g).chłopiec msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....9kg.................99cm......Częstochowa....chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...12kg.......35.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....14kg.....36.....104cm........Gorzów..........3 kg.KAMIL emcia25......20.05.06......22kg...............???...........Piaseczno..........synek rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Zuwiolka.....21.05.06.....11kg................87cm........Gdańsk...........chłopiec Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......13kg..............104cm.........JeleniaGóra.......syn malinow_a25.26.05.06.....11kg........32.....ok.100cm....W-wa..............córka Grzywa.......27.05.06....12,5kg.......34.....105cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek.............SN.......36............ anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś................SN.......35............ fampirek........14.04.06.......3,45...............WERONIKA-LILIA......SN.......36.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ ❤️ WITAJCIE MRÓWECZKI!!! ❤️ ❤️ ...gdzie sie wszystkie podziewacie??? U nas pogoda w kratke raz jest słońce raz go nie ma:( Oczywiście około 3 w nocy (bo to moja stała godzina) obudziłam sie i nie mogłam spac:( zjadłam sobie kanapeczke i wypiłam herbatke,posiedziałam przed tv (ale nic nie było) no i poszłam sie położyć. Zasnełam około 5 (jak co noc...) no i wstałam juz o 8:30 i najlepsze jest to że mam tak codziennie,nie śpie tez w dzień bo nie moge zasnąć,ale ogólnie jestem wyspana:) Przynajmniej nie będe mieć problemów żeby wstać w nocy do małego :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Dziś musze kupic reszte mojej wyprawki do szpitala bo zapomniałam że nie mam klapeczek pod prysznic no i tych \"big\" podpasek i majtek z siatki:P Aha dziewczyny po ile kupiłyscie staniki do karmienia? bo w kołobrzegu sa i po 30zł i po 60zł... 🌻 Milego dnia ... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Majóweczki 🌻 Piekne Słoneczko dziś u mnie za oknem, a tak poza tym to jakos humor mi od rana nie dopisuje. W koncu pojedziemy dzis ku[poc wyprawke dla maluszka - czas najwyzszy - jak zobacze te wszystkie slodkie ciuszki to na pewno nastroj mi sie poprawi :) Pozdrawiam i zycze Miłego Dnia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Magnolio- napewno ci sie humor poprawi jak zobaczysz te wszystkie malutkie ciuszki i akcesoria...:):):) 🌻 życze udanych zakupów :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Aniu 🌻 staniki tez bede kupowac wiec podam Ci aktualne ceny warszawskie - hehehe - na pewno kupilas taniej :( Obie jestesmy z poczatku tabelki - ciekawe ktora z nas bedzie pierwsza - hihi ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Magnoilo-bardzo bym juz chciała:) jak byłam u gina w zeszłym tyg to mi powiedził że prawdopodobnie jestem tydzień wczesniej wiec termin mi sie przesunął na 24 kwietnia:) zobaczymy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
magnolia!!! Ja byłam wczoraj na zakupach i za staniki dałam 36 zł za sztukę, to i tak w miare tanio. Jak pójdziesz np do smyka to tam po 45 chyba są. Ja kupowałamw sklepie na Targowej i uważam , że te ceny to horror. Wczoraj 3 stówy poszły się trzaskać jak nic i to bez jakiś tam głupot. Szlafrok, kapcie, staniki, wkładki laktacyjne, pierwsze pieluszki - kupiłam huggies 30 szt. za jakieś 15 zł, jeszcze takie podkłady: z jednej strony ceratka, z drugiej coś jakby fizelina, troche kosmetyków i to wszystko.... i czuje się lżejsza o te kilka złotych w portfelu.... brrrr.... Teraz zastanawiam sie jakja to wszystko w torbie upchnę. To jeszcze nie wszystko przecież, bo mi na poczcie jakies 3 tyg. temu koszule wcieło, zła jestem!!!!!! Dojdzie jeszcze to kółko pod tyłek, reszta kosmetyków i coś jeszcze. Chyba dla dzidzi drugą, oddzielną torbę spakuje. Dziś popołudniu idziemy do gina, zobaczymy co tam sie dzieje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Malinow_a- zapytaj sie o sex od 34-36 tyg czy mozna czy nie,zobaczymy co ci powie:) ja jak poszłam na zakupy to jednego dnia straciłam 700zł po kilku dniach 250zł itd... :) a to jeszcze nie koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinow_a 25 - wlasnie cala przyjemnosc zakupow odbieraja te wysokie ceny - nic specjalnego sie nie kupi a forsa plynie jak woda. No ale coz trzeba kupic to co potrzebne - zobaczymy ile ja dzis wydamy kasy - pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinow_a 25
amber, hihi, oczywiście że się zapytam, bo ostatnio też mam ochote, ale cholera wie jak to do końca z sexem jest... Co do wydatków, to i tak mogę spać spokojnie, bo wyprawka dla dzidzi w zasadzie jest już w całości i to w prezencie, szczęście, bo bym tu w Wawie fortune pewnie wydała, a przecież to co kupię dla siebie do szpitala to i tak będzie dalej w użytku. Mam piękny, niebieściutki szlafrok w owieczki hihi... Musze powiedzieć, że te zakupy wyglądały komicznie:ja przyglądałam się cenie i przekonywałam samą siebie, że to konieczne, a Tomek cichym, spokojnym gosem stwierdzał, że nie bedziemy oszczędzać... komedia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Grubaski:) Dziewczyny... Która ma skurcze przepowiadające??? Bo ja mam taie kłucia w dole brzucha, które promieniują aż do szyjki. Mam to prawie codziennie, dwa, trzy razy dziennie. Jeżeli tak macie, to od którego tyg?? Bo ja już sama nie wiem co myśleć:o Jak mnie to łapie, to aż instynktownie zacisam uda lub przysiadam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki :) ale przecudnie u nas jest - sloneczko swieci, na dworze cieplutko, nic tylko na spacerek isc :d grzywa >> ja CI nie doradze, ale zaciskaj nogi mocno, bo zostalo Ci sporo czasu do porodu ;) najlepiej byloby, gdybys sie polozyla i odpoczela i przy najblizszej okazji poleciala do lekarza 🌻 i trzymaj sie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×