Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

czesc. Dziewczyny trzymajcie się ( Amber i Efciak) . Dzis 4 maja czyli dzień kiedy moj mały miał przyjśc na świat. Całe szczęście ze się pośpieszył. U nas także były problemy z przystawieniem do piersi. Mały kilka dni porządnie ćwiczył zanim nauczył się ssać piers. Najśmieszniejsze ze z butelki tez nie umiał pić. mam prośbę wyślijcie mi zdjecia od Elinovy: agnieszka.madok@neostrada.pl. Gdyby któraś chciała zobaczyc mojego skarba to dajcie znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostałam jednak zdjęcia od Elinovy. Już nie trzeba. Dzięki. Jakie te dzieci są sliczne. Wszystkie bez wyjatku. ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Mam pytanie do dziewczyn ktore już urodziły . Czy do porodu też trzeba mieć koszule rozpinaną taką jak do karmienia czy to nie potrzebne ? Ile po porodzie można się iść pod prysznic . Kto w tym czasie zajmował się waszymi pociechami ? Bardzo dziękuje za odpowiedzi:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie do porodu dawali koszule szpitalne . Ale miały one rozcięcia tak żeby można było dziecko połozyć na brzuchu mamy. Z normalna koszula miałabyś problem. Ja po cc pod prysznic mogłam iśc na drugi dzień jak tylko pozwolili wstac. A maleństwo w tym czasie spało w swoim łóżeczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 elinova ale masz piekną córcie!!! dzieki za fotki jak któras chce to moge odesłać dalej zdjecia córci elinovej:) 🌻 Aga- ja poprosze zdjecia twojego skarba❤️ ania.amber1@wp.pl ...ja zaraz jade do szpitala i zobaczymy co będzie:) trzymajcie się mamuski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozrowienia dla wzystkich, Brygida ja też wczoraj miałam taką białą, bezwonną wydzielinę i w nocy taki skurcz że hej, myślałam że to już ale potem nic się nie działo i tak do teraz. Piszecie ze ta wydzielina to czop. Fajnie, to czekanie mnie dobija, a mój mąż i teściowa denerwują, chciałabym by było po wszystkim. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Majóweczki!!!!:D Właśnie się naczytałam o Waszych Cudeńkach i normalnie w gardle mnie ściska!!! SERDECZNE GRATULACJE DLA NOWYCH MAM!!! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Dziewczyny!!! jestem naprawdę wzruszona!!!:) Moja kochana księżniczka nadal siedzi w swoim starym domku, ale chyba mi się brzuszek obniżył, bo właśnie dziś zobaczyłam swoje zebra!!! Mam wrażenie również, że macica sie szykuje, bo często mnie boli po bokach i tak jakoś w nerkach czy plecach. Sama nie wiem gdzie:o Czasami boli mnie cała miednica. Tak bardzo bym chciałam mieć tę moją Gwiazdkę przy sobie... Bieronka, Amberka!!! Trzymam kciuki za Was!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majuniu, w szpitalu przy małym pomagająpołożne, które sie zajmują maleństwami i ucząmniej lub bardziej skuteczniej zajmowania sie maluszkiem karmieniem go itpco do koszulek jest różnie...zależy od szpitala musisz sie spytać na oddziale BRYGIDKO CZOP ŚLUZOWY zaczyna odchodzić + - na dwa tygodnie przed porodem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzywa, co z tobą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Oj to nie wiem jaka ta koszule zabrać :( Kupiłam cztery wszystkie są przed kolano i rozpinają się poniżej piersi.Z tego co wiem w szpitalu w którym będe rodzić wszystko trzeba mieć swoje koszule do porodu też .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te rozpinane będą okej gdzie rodzisz na Parkitce, czy gdzieś indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha 26 a jakiej konsystencji była ta wydzielna??? Już gubię się w tym wszystkim. Z tego co wyczytałam to czop może być gęściejszy niż białko jaja kurzego, a może też być wodnisty- choć wodnista wydzielna jest już ponoć wodami płodowymi. U mnie wydzielina była wodnista, przeżroczysta. Nie leci cały czas tylko chwilami np co dwie trzy godziny obficie. Tak dzieje się od wczoraj. Już gubię się w tym wszystkim :-( Nie chcę też wyjść na pnikarę i jechać z pierdołami do szpitala jeśli to nie jest konieczne. Boję się szpitala jak ognia :-( napisz jaka u Ciebie była i jak się czujesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida... A sprawdź czy leci Ci jak np leżysz. Czytałam kiedyś ze mozna wykonywać takie testy, ze jeżeli lezysz i wtedy własnie leci, to mogą to być wody. Ale wiesz... ja to wyczytałam na kafe gdzieś. Nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! od pewnego czasu czytam was codziennie mam 24 lata i tez juz budzi sie we mnie pragnienie posiadania malenstwa tak sobie podczytuje majoweczki i blog Luckylady moze ktoraś z was rozniez ma blog o sobie codziennie sprawdzam czy narodziło się nowe maleństwo i ciesze sie waszym szczesciem ja chce dokonczyc studia a potem beda staranka o bobaska pozdrawiam hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Mada leno ja będe rodziła w szpitalu na PCK . Dzięki za odpowiedz bo już sie martwiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cwaniara
na waszym topiku jest jedna babka, ktora na zdjeciu wyglada sympatycznie i subtelnie, ale jest prymitywna i chamska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ DZIEWCZYNY ZOSTAŁAM, NOMINOWANA DO PRZEKAZANIA WAM SUPERANCKIEJ WIADOMOŚCI: NASTĘPNA MAMA TO ANIA AMBEREK !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! YEAH!!!!!!!!! URODZIŁA DZIŚ O 1:10, SWOJE MALEŃSTWO 57CM/3900 I 10 W SKALI ABGAR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniu amberek gratulacje❤️❤️ duzo radosci i szczescia z malego!!!1az mi sie lezka zakrecila!!!11 tez chce miec zuzie przy sobie juz!!!!!!jak tylko bedziesz mogla prosze daj znac jak bylo!!! pozdrowienia dla wszystkich mamus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje dla nowj mamy. Brygidko, przepraszam, że wczoraj nie odpisałam, ale mieliśmy urwanie głowy. termin mam na 10 maja. ta wydzielina była przedwczoraj, sączyło się ok. 0,5 godziny. było to rzadkie (trochę rzadsze od białka jaja kurzego), białe i bezwonne. nie było tego zastraszające ilości, ale jednak wyczuwalne. wczoraj poczytałam o tych czopach i uznałam, że to jest to, ale dziś mam wątpliwości. ( czop może odejść na kilka godzin do 1 tygodnia przed porodem, tak jest w większości artykułów na ten temat napisane. ) Może to zwykłe upławy, ale to by się powtórzyło, ale nic się nie dzieje. potem w nocy miałam skurcze, przez godzinę, 1 mocny i 2 lekkie, dziś się nic nie działo. Chciałabym juz rodzić, czuję się super ale mam dość tego ciężaru i ... nudy. Pozdrawiam gorąco i daj znać co u Ciebie. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki!!! Amberka!!!GRATULACJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Zdrówka i pociechy z synusia!!!:D Dziewczyny!!!! A teraz trzymać kciuki za Biedronke, która jeszcze dziś musi urodzić nam małą Biedroneczkę. Jak tylko coś będę wiedziała, to zaraz Wam napisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje Amberku🌻!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Wreszcie się doczekałaś. Za Biedrone dziś trzymamy kciuki. Oby poszło jej lekko i szybko. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedronka!!! Słonik dla Ciebie na szczęście!!! .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ Nie wiem tylko gdzie jest jego ogon:o Ale ważne ze traba jest:) 🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
AMBERKU GRATULACJE !!! WSPANIAłA WIADOMOSC:) Zaczeła się nowa strona to jeszcze tabelka dla przypomnienie . nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 amber-ania......05.05.06......3.9........57..........Olivier...........SN......40......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 24
Która nastepna ?Trzymamy kciuki za wszystkie Majóweczki powodzenia❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha26 Z tego co wywnioskowałam to miałyśmy podobnie. No i podobnie jak Ty wczoraj szukałam wszystkiego na temat . który dał by mi jakąś odp.Nie ma na nic zasad.Wszędzie piszą co innego. Jednak jak mam być szczera to byłam trochę przerażona, ale pomieszane to było z szczęściem,że to już. Wczoraj wieczorem miałam skurcze i to kilka dość silnych.Nie były jednak regularne, a ponoć przed porodem są one regularne. Wydzielina ma nadal jest kolor przeżroczysty o różnych porach różne ilości.Czy zauwazyłaś,że nigdzie nie ma zasad na to by rozpoznać,że to jest właśnie już poród? Wszędzie piszą ,że będziemy same wiedzieć, a ja np myślałam,już dwa razy ,że to już i co??? obaliłam ten mit artykułowy. Skąd mogę wiedzieć,że to to????? Tyle na dziś marudzenia. Pozdrawiam Ps.ja chyba jakąś depresję przedporodową dostaję.Ostatnio nic mi się nie chce NIC :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick... ..........termin ...kg.na+...t.c.....obwod......miasto.........płeć *************************************************************************************** amber-ania...01.05.06...15kg..............95cm.......Kołobrzeg......Olivier Magnolia79...01.05.06.....???................100cm....Wa-wa...35t-2955..synek chimera.......04.05.06….5kg.................82cm......Tychy.......dziewczynka amelia-c.......04.05.06...11kg.....36....98cm...................dziewczynka gosiak26......05.05.06...11kg..............100cm......Niemcy............??????? biedrona29...07.05.06...21kg......39.....120cm......Toruń.25.04-3200g..JULA anka1974.....08.05.06...17kg.......38......115cm.....Toruń..(38tc-3200g)...Aleksander msoszka......10.05.06....9kg..............................Rzeszów.................. blumen........10.05.06....9kg................???cm.......Wiedeń..............synek Efciak.........12.05.06....20kg...............114cm......Zgierz..34t-2520.....synuś MAGDYCHA...13.05.06....4kg.............................Rzeszów..........chłopiec mela78........13.05.06....12kg......35........94cm......Tychy............KAROLEK joannaT......14.05.06.....7kg.............................Warszawa.................. Luckylady....15.05.06....10kg.......35,3....89cm.......Poznan(11.04-2500g)..GABRYS Maja24.......15.05.06.....14kg................???cm..Częstochowa(25.04-3100g)...chłopiec ladybird......15.05.06.....16kg...............105cm.........Poznan.........chłopczyk Gabi26........17.05.06....10kg.................120cm......Rybnik..................??? Elinova........18.05.06...14kg.......37.....100cm..woj.pom...12.04-2800g..VIKTORIA Qassandra...20.05.06....16kg......34......zmetr.......Kraków.............. karolayna....20.05.06.....8kg................96cm........OstrowiecŚw...JAKUB/JULKA asiakul........20.05.06.....11kg.....34.....102cm........Gorzów..............KAMIL rybka76......20.05.06......8kg......34......95cm.........Szczytno.......ALEKSANDER Gabi26.......21.05.06....10kg.................120cm.......Rybnik...3000g....chłopczyk Kinia25.......23.05.06......14kg...............105cm.......Kraków.................... gaga26.......25.05.06.......15kg..............106cm.........JeleniaGóra.....Adrian malinow_a26.26.05.06.....15kg.......35......ok.100cm....W-wa...............syn Grzywa.......27.05.06....16,5kg.......36.....107cm........Wrocław........ZUZA Mycha169....28.05.06.......7kg................90cm.......Z.Góra......JAKUB/POLA magdab.......29.05.06......9kg........32......93cm...........Toruń..........córeczka brygida26...31.05.06......14kg................100cm........woj.opolskie........synuś. Nasze szczęścia ************************************************************************************************************ nick............... data ..........kg.........cm............imię............poród ************************************************************************************************************ matitka..........04.04.06.......2,9.......53........Kacperek..........SN.......36........... anic77...........04.04.06.......2,6........52............Jaś.............SN.......35........... ewelina1........12.04.06.......2,3........46........Anastazja.........CC.......36........... fampirek........14.04.06.......3,45.......50..........Lilia..............SN.......36........... Zuwiolka........16.04.06.......2,67.......52..........Jan...............SN.......35........... emcia25..........21.04.06......2,775.....51..........synuś...............?.......35.......... mada_lena.......22.04.06......2,85.......52........Makary..........CC.........37.......... anuśka 25.......24.04.06.......4,1........58.........Olek.........SN......38 aga133...........25.04.06......3,9.....................Szymonek.........CC...................... Elinova...........01.05.06......3,5........54.......Viktoria...........SN..........38......... Paticzqa….......02.05.06…....3,49.......55.........Manuelek.........CC.............40 Amber Ania......05.05.2006.....3,9........57........Olivier.........SN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze słoń .......................................@@@@@ ......................@@@@@@...@@@@@@@ .................@@@@@@@@.@@@@@@@@.@@@@@@@@@ ...............@@@.O.@@@@.@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@ @@@......@@@@@@@@@.@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ..@@.....@@@@@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@ ...@@..@@@..@@@@@..@@@@@@.@@@@@@@@@@@@@@@@@@ ....@@@@.....@@@@....@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@.. ..............................@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ .............................@@@@@.......@@@@@@@@@@....@@@@ .............................@@@@..................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@ .............................@@@@...................................@@@@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brygida... A podobno przed porodem ilość wydzieliny, znacznie się zwiększa. Może to własnie ta wydzielina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×