Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Majoweczka

Termin MAJ 2006

Polecane posty

cześć Grzywa znowu się zgadzamy nie przemawiają do mnie argumenty typu-mój tyłek moja sprawa dziecko się tam nie prosiło i myślę, że jeśli o tyłku mowa, to nie trzeba go (przepraszam za obsceniczne teksty) nastawiać nieodpowiednio, a wtedy nie ma takich problemów dziecko to człowiek od początku każdy z nas kiedyś się począł, wyszłyśmy dokładnie z tego samego punktu, naprawdę nie ma znaczenia, co mówią w rządzie - chociaż cieszę się ,że nareszcie ktoś ma odwagę powiedzieć to głośno tak się dziewczyny, zachwycacie swoimi dziećmi, a jednocześnie tak beztrosko sprowadzacie \"płody\" do jakości przedmiotu jakkolwiek nie nazywamy etapu rozwoju, zawsze jest to człowiek co do eutanazji- media robią wszystko, żeby widz- czytelnik poczuł straszliwe wyrzuty sumienia, że ten człowiek jeszcze żyje tylko, że ja nie czułabym się miłosierną pozbawiając życia drugą osobę konkluzja na koniec: kto nam ,zdrowym ludziom, dał prawo decydowania o życiu dzieciątka w łonie i człowieka, który wg naszych osądów- powinien już to życie zakończyć? poza tym, jaka jest różnica, między mną, a tym 3 tygodniowym maleństwem? no cóż- pewnie taka, że ono jest ciche i pokornie czeka, żeby wpuścić je łaskawie na ten świat, a ja mogę się ewentualnie zastanowić, czy mój tyłek nie jest czasem ważniejszy od dziecka pozdr. J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko że taki płód 2 tygodniowy nie ma świadomości a takie dziecko które sie urodziło i \'\'mamusia\'\' zostawia na mrozie juz ma-i co tak lepiej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no o tym przecież mówię- najpierw się myśli, a potem idzie się do łóżka nie ma dla mnie różnicy miedzy jednym,i drugim dzieckiem nie usprawiedliwiam ani jednej ani drugiej drogi dziecko to osoba, nie przedmiot pozdr. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja myślę moje kochane, że tego typu dyskusja o aborcji jest trochę jałowa...bo prawda jest taka, że zarówno jedna i druga strona nie ma realnego wplywu na to co sobie w rządzie ta banda obiboków wymyśli...jedno moim zdaniem jest niedopuszczalne, że zakaz aborcji w stanach zagrożenia życia np usuwania płodów nawet w ciązy pozamacicznej gdzie taka ustawa realnie zagraża życiu kobiety, bo płód i tak nie jest w stanie przeżyć A na referendum w tej sprawie nie ma co liczyć- to jest ogólnie wiadome

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety w naszym porypanym kraju dostep do anty jest ograniczony ceny tez powalają pozatym to tez nie daje pewności 100% więc co ludzie mają nie współżyć?? niech wogóle przestaną jeść bo to prowadzi do otyłości potem do miażdżycy, niech nie oddychają bo może szkodliwe pyłki będą wdychać i umrą na pylice. Aborcja tak ale tylko na samym poczatku pierwszy miesiąc nie później eutanazja tym bardziej po co byc warzywem i ciężarem dla innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada dokładnie a tak wogóle u nas w rządzie księża mają za dużo do powiedzenia a wcale tez tacy \"święci\" nie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie Kala w 100% my mamy przykład na naszym podwórku: ksiądz z kobietą dzieckiem i willą z basenem pod częstochową,aż sie nóż w kieszeni otwiera,a ze środkami antykoncepcyjnymi -przeginają...\"kalendarzyk rules\"- krew mnie zalewa normalnie 😡 ale jak już pisałam, taka dyskusja i tak nie ma sensu bo tym tępym skretyniałym populistom i tak sie nic nie wytłumaczy, trzeba poczekać aż przestanagrzać stołki...może wtedy coś sie zmieni. Bo my póki co zmienić tego nie damy rady. ups chyba mi posta zdejmą;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie stawiam po zimnym browarku dla kali i mady!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa czytasz w moich myslach ;) 😘 Olinka juz padła, dzis dałam jej pic z kubka przez słomke i strasznie jej sie podobało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę sobie tak- jak ludzie argumentów nie mają, to sobie księżmi podcierają buźki a co do współżycia i jedzenia- na to ludzie rozum dostali, że i jedno i drugie trzeba robić z głową- pozdr. J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym rozumem to prawda ale reszta- to chyba nie do końca...:) w każdym razie miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wstawiam sie z wieczorka 🖐️ troszke cicho siedzialam bo ostatnie dni w pracy spedzilam strasznie zapracowana, ale to juz koniec no i 9cio letni rozdzial z moja firma otoz sie zakonczyl... troche sie poplakalam i wczoraj i dzis :o No ale zycie do przodu idzie i zmiany zawsze cos dobrego przynosza! A teraz az miesiac wolnego i czas do spedzenia wylacznie z moja Myszka!!!! Acha, Mysz tez bezzebna! Przestalam sie martwic bo mezowi kolezanki zeby wyrosly dopiero w 15 miesiacu. A niunia i tak dobrze sobie z jedzeniem radzi. Dziewczyny, jak podajecie szkrabom do picia? Ja jeszcze butla do mleka i niekapek do wody ale chcialabym zaczac juz nastepny etap ale nie wiem czy to nie za wczesnie? Od czasu do czasu dajemy majej pic nasze soczki z naszych szklanek, nawet jej to wychodzi ale widac ze jeszcze daleko ma do chwycenia o co chodzi ;) Edytka, ja mam loole ale jako wozek poczatkowy z gondola i krzeselkiem. Wozek sie sprawdzil i sprawdza ale zauwazylam ze to czego nie napisali na Allegro to to ze waga samej spacerowki to ok 14 kilo i ze kosz na zakupy wcale taki duzy nie jest i okropnie sie do niego dostac bo jest troszke zastawiony takimi szczeblami i musze powiedziec ze ja go nie uzywam bo to jest za trudne. Ja bede ogladala spacerowki w ta nadchodzaca niedziele, chcialabym taka do 5ciu kilo, jak narazie to mam na mysli taka: http://www.maclarenbaby.com/global/index.php?option=com_content&task=view&id=101&Itemid=493 ale od dzisiaj w Londynie sa wystawy BabyShow i wybieramy sie w niedziele to sobie poogladamy i poprobujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmm... temat aborcji... temat bardzo trudny:o Tzn dla mnie jest tylko jedna droga, ale nie będę na ten temat dyskutować, bo będę siedziała tu i pisała do poniedziałku:) Zimny browarek... mmmmmmmmmmm.... Ja też chce:) mama E... Ja podaje w niekapku, ale czasmi z mojego kubka tez cos łyknie:) Miłego weekendu Majóweczki😘 My jutro na imprezkę... urodziny przyjaciółki:classic_cool: Rano przyjedzie mama, a później teście... zostają do niedzieli, więc czeka mnie rodzinny weekend. Buziaki dla maluchów... PAAAAAAAAAAAAAAAAAA🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
🖐️ Kobietki---wczoraj wieczorem posprzątałam mieszkanko, by dziś spędzić z Niunią miło dzień na spacerkach a tu d...:-P Za oknem paskudnie, bo pada 😠 Mam taką cichą nadzieję, że może jeszcze do południa deszcz spasuje i słońce będzie górą :-D Jeśli chodzi o podawanie napojów, to my podajemy soczki i herbatki ze zwykłej filiżanki, bo Wiki porzuciła już buteleczki. Zresztą i tak od dawna traktuje je jako kolejny przedmiot do zabawy, a raczej podgryzania :-) To samo robi z kubkiem niekapkiem, więc pije ze zwykłych kubeczków. Oczywiście na razie przy naszej pomocy, ale z łykaniem nieźle sobie radzi. No to życzę Wam wszystkim miłych rodzinnych weekendów i choć trochę słońca :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!!!! Ewa ten browarek to świetny pomysł:-) moje dziecieod rana szaleje, niedlugo bedziemy jeść drugie śniadanie a potem chyba spacerek...tak sobie myślę bo u nas pogoda fajowa, póki co:-D Poczekam tylko aż zrobi sie troszke cieplej i zmykamy a na koniec wtrącając jeszcze swoje trzy grosze do wypowiedzi \"a -nyt\"- gwiezdnego wędrowca księżmi wcale nie trzeba sobie nic podcierać tylka bo oni sami bez naszej pomocy, podrzucają mnóstwo argumentów na swoją niekorzyść, a ich głupota czasem jest wprost porażająca, a nyt- otwórz oczy i zacznij widziec w końcu cały ten burdel, bo póki co zachowujesz sie tak jakbys był(a)ślepy(a) i żył (a)na jakiejś innej planecie i nie miał żadnego kontaktu ze światem w kórym my żyjemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!! Ja tutaj prawie wogole nie zagladam, ale musze sie poprawic. Moj Kacper rosnie i slicznie chodzi przy meblach zaraz chyba pojdzie sam na dwoch nozkach. Dziewczyny to ja am pytanko, czy ktoras jest w kolejnej ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Matiko:-D Super że jestes wielkie brawa dla kacperka zuch chłopak!!!!Mój syn nadal prowadza sie za rączki;-) Ja póki co testuję kolejne tabletki anty - aktualnie na yasminelle, więc na 100% nie jestem i raczej mi sie nie śpieszy:-p ........ale tak między nami, czyżby jakieś gratulacje trzebaby komuś złożyć??????;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
My po spacerku i Bunia wyczerpana zasnęła teraz :-D matitka---ja jak na razie też nie spodziewam się kolejnego maleństwa :-P A może Ty?? Skoro tak pytasz?? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mada lena- aż za bardzo realnie żyję na tym świecie- a księża są jak my wszyscy, jedni lepsi drudzy słabsi. łatwo jest osądzać i to czego nie rozumiemy, nazywać burdelem. myślę, że to czysto akademickie dyskusje, bo jak sprawa schodzi na pewne, w tym wypadku nazwałabym to, grupy zawodowe, w ludziach budzi się lew. no i wtedy wiem, że świat nie chce się zmienić ale- byle do wiosny, a u nas już kwitną przylaszczki. pozdr J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
Druga tura spacerowa za nami i Wiki usnęła :-D A tu pustki jak to zwykle bywa w weekendy więc ja też nie będę niepotrzebnie zaśmiecała hehehehe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elinova
No może jeszcze tylko tabelka :-P NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----11//0---------8.0/72-----2 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52---10/ /0---------9,2/72-----6 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------10//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----10//0---------9/76-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----10//1---------10,30/75--4❤️ amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---8//1--------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- -------9//2--------11,0/76---4 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------9//2---------10,8/------5 tojaedyta--------Agatka--------18.05.-------3,510/55---- -----8//0---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//2--------11,18/80---6 Grzywa-----------Zuzia----------21.05.-------4,300/62--- ------9//2--------10,4/?------4 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----9/0---------11,5/?----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----9//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------8//3---------6,85/??---0 mamaEwelinki--Ewelinka------28.05.-------3,500/55-----8/ /2-------10/74------0 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------8//0--------7,8/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------7//2--------9,5/72----6 ======================================================== ============ NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21 stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24 grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19 wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18 styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24 sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25 marzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻a nyt - z tym mogę sie zgodzić w stu procentach - \"byle do wiosny\", bo co do reszty jednak będę obstawać przy swoim..:-o 🌻Moje dziecię dzisiaj zaliczyło glebę -spadło na ryjowca z tapczanu, gdy jego tato odwrócił sie dosłownie na 3 sekundy, aby siegnąć po pieluszkę.....wyjcowanie było okrutne guz na czole imponujący.Ech to nasze pachole niby takie spokojne, a czasem jak coś wywinie, to włosy stają dęba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloooo mada lena szybkie robią się nasze dziecieczki-powoli dojdziemy w tym do normy.Następne upadki będą-oby tylko było ich jak najmniej ;) uściski dla Twojego Makusia :-) mama E my pijemy z butelki z niekapka nam nie idzie.Aronek traktuje go bardziej za gryzak niż kubek.Wszystko w swoim czasie;)-nauczą się;) Wózek fajny :-) a Aronek kończy dziś 9 miesięcy 9 m-cy temu byliśmy już w 3 na oddziale położniczym.Akurat dzwoniłam do rodziny o tej porze a postanowiłam od dziś wprowadzić zmiany kończę karmić piersią.I tak mam już tam niewiele, a Aronek ma większe wymagania.Może dlatego ostatnio nie spał za dobrze w nocy.Budził się jak zwykle co 2 godziny, a na ostatnie karmienie nic już nie miałam i tak mielismy pobudki o 4 rano na całego. Już ma swoją pierwszą butelkę za sobą i tak ypił 220ml mleka-tyle napewno nie miałam już w piersi.Widać wymagania rosną;).Ciekawe ile dziś pośpi-oby do rana.Ja też chciałabym już się wyspać;).No i cieszyłabym się gdyby Mały odzwyczaił się od piersi.W dzien już wcale nie karmiłam, a teraz już nie będzie piersi. Jutro jadę sobie po winko :), a może piwko:) Kupiliśmy wózek-hauck-3 koła czerwony ;D powinien być w przyszłym tygodniu.Bardzo się cieszę.Szkoda,że nie udało mi się wygrać drivera takiego jak ma mada. Przy okazji madalena dla Ciebie 🌻 za solidną pomoc w wyborze wózka i pomocy;) od tych co mam @ wysłałam zdjęcia, ale nie wiem czy doszły czy nie.Tylko elinova 😘napisała,że ma.W sumie nic specjalnego bo to seria zdjęć w kojcu, ale mam tylko takie:( co do aborcji i eutanazji aborcja-cieżki temat, ale wydaje mi się,że powinno to być legalne.Jakby nie patrzeć to i tak jest w PL.Jak ktoś chce to i tak jej dokona.A bardziej przerażają mnie dzieci na śmietniku, w reklamówkach, czy ukryte w doniczkach na kwiaty i na nich posadzone pelargonie:(-przykład jaki był w Niemczech. osobiście sama bym się na coś takiego nie zdecydowała-NIGDY ale nie sądzę by powinno się to innym zabraniać,.Każdy ma własne sumienie eutanazja-też powinna być.Jednak powinno to być pod wyjątkową kontrolą by potem, nie uśmiercali tych co są zbędni-nawet jeśli chcą dalej żyć.To każdego indywidualna decyzja.Ja wiem ,że gdybym miała byc ciężarem dla innych to sama bym sie na nią zdecydowała.Nie zniosłabym mysli,że ktoś marnuje sobie życie dbając o mnie. taki moje zdanie-każdy ma prawo do własnego ;) czekamy na wiosnę, śpiew ptaszków, ciepłe promienie słońca, niebieskie czyste niebo, na wózek :P i nic tylko spacerować do wieczora :-). pozdrawiamy serdecznie i życzymy miłego i długiego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brydziu, ja dostalam zdjecia, dzieki 🌻 Aronek wygodnie w kojcu wyglada! Przepraszam ze nie odpisalam ale troche zalatana bylam bo wlasnie wczoraj skonczylam prace. A dzisiaj zaprowadzilam Mysz do fryzjera (juz po raz drugi) no i teraz wyglada jak chlopczyk! Ale zaczelo jej sie robic straszne siano z tylu i nie mialam juz serca ciagle co rano rozczesywac sluplow. Przesle zdjecia jak wroce jutro wieczorem (jesli nie padne ze zmeczenia). Eli, dzieki tez za 'troche Wiki' 🌻 nie musze komentowac jej urody ;) ok, rosol ugotowany to ja do luzka! Ostatnio Mysz zaczela budzic sie okolo 6.15 i nie ma sposobu zeby nam dala dluzej pospac :( Kolorowych snow Majoweczki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Kobietki....no normalnie bym przegapiła 🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️🌻🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA SLODKIEGO ARONKA ZDROWIA SZCZĘŚCIA I SŁODYCZY CIOCIA WIRTUALNA ŻYCZY:-D🌻🌻🌻🌻❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-------------IMIĘ--------------UR---------KG/CMR.--- --WI EK/M/T----KG/CM - ZĄBKI ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ matitka----------Kacper---------04.04-------2,900/53---- ----11//0---------9.0/77-----6 madalena--------Makary--------22.04-------2,850/52---10/ /0---------9,2/72-----6 anuśka26---------Olek----------24.04.-------?????/??---- -------10//1---------8,2/74-----5 Anka1974--------Olek-----------30.04--------3,500/55---- ----10//0---------9/76-----8 elinova-----------Wiktoria------01.05--------3,500/54--- -----10//1---------10,30/75--4 amber-ania------Olivier---------05.05-------3,900/58---- ----.9//0--------7,82/74---7 biedrona---------Jula------------06.05.------3,310/54--- -----7//2---------z8,0/74---4 mamaAnulki-----Anulka--------06.05.------3,62/58-8//2--- ------7,0/??-----3 Qassandra-------Gabrysia------10.05.-------3,400/57----- ----8//4---------7,2/75--- Emcia71----------Kacper--------10.05.------3,800/56----- ----8//2---------9,6/74----2 kinga_23---------Julka----------14.05.-------3,500/56--- ------8//1---------6,9/65---1 Lucky-------------Gabryś--------14.05.-------3,200/51--- ---8//1--------8,4/70---2 kala23------------Oliwia---------15.05--------3,510/53-- -------9//2--------11,0/76---4 Maja24-----------Kamil----------16.05.-------3,800/57--- ------9//2---------10,8/------5 tojaedyta--------Agatka--------18.05.-------3,510/55---- -----8//0---------8,75/67--1 f-ka---------------Dominika-----19.05--------3,300/55--- ------8//----------10/?-------8 gaga26------------Adrian--------20.05.-------3,9/58----- -------9//2--------11,18/80---6 Grzywa-----------Zuzia----------21.05.-------4,300/62--- ------9//2--------10,4/?------4 Gabi26------------Kubus---------24.05.-------3,770/56--- ------8//0--------8/75-------2 Kinia25-----------Julka----------24.05.-------3,340/59-- -------8//0---------7,6/72----0 malinow_a26----Mati-----------24.05.-------4,450/59----- ----9/0---------11,5/?----4 Magdab-----------Marta---------25.05.-------2,900/52---- -----9//0---------8,3/72----6 Lena--------------Maciej--------25.05.--------3,410/58-- -------8//0--------7,74/72---1 Szwedzia--------Ola-------------26.05.-------3,400/56--- ------8//3---------6,85/??---0 mamaEwelinki--Ewelinka------28.05.-------3,500/55-----8/ /2-------10/74------0 Ewa26------------Maja-----------29.05.-------3210/51---- ------8//0--------7,8/70-----0 czarna28---------Fabian--------29.05.-------3460/56----- -----7//3--------7,5/71----0 brygida-26-------Aron-----------10,06,-------3,680/56--- ------7//2--------9,5/72----6 ======================================================== ============ NICK---------------------------------DATAUR.------------ --------------------IMIENINY----------- ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ ~~~~~~~~~~~~~~~~ mada_lena.....................09.02.1977................ ............2 lipiec elinova.........................05.11.1979.......... .................03 listopad Qassandra....................22.10.1979................. .............24 maj gaga26 ......................07.01.1979............................ .21 stycznia ewa27........................24.06.1979................. ...........24 grudzień kala23.......................17.10.1983................. ...........12 grudzień Mama E......................09.12.1969........................... ....24 maj Grzywa......................16.12.1980.................. ............4 maj Amber-Ania...................18.04.1980................. ............26 lipiec Edyta..........................16.03.1975............... ............19 wrzesień magdab........................14.08.1974................ ...............29 maj szwedzia.......................7.06.1972................ ............18 styczeń brygida-26.....................29,01,1980............... ............1 luty luckylady......................20.06.1983............... .........16 czerwiec anka1974.......................28.01.1974............... ..........26 lipiec malinowa26....................21.04.1980................ ...........24 sierpnia Maja24.........................23,05,1981............... .............25 marzec matitka........................03.05.1987............... .............15 luty a ja w ciązy nie jestem, ale planujemy staranka za 2-3 lata o braciszka, siostrzyczke dla Kacpusia. Pytam się, bo znajoma pół roku temu urodziła i zowu w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki gdzie jesteście????????Czyżby dzieciaczki o tej porze jeszcze dawały czadu?????:-p nasze dziecię❤️ w nawale gości(jedna ciocia, dwóch wujków i koleżankaBLANKA);-) w końcu padło i chyba ma tajny plan spania do rana i chwała mu za to!!!A ja jestem po drugim piwku i w główce co nieco mi sie mąci;-)heheheh...ale w końcu trzeba zacząć przywoływać tą 🌻wiosnę🌻...żeby została na dobre, co najmniej do lata:classic_cool:;-) Spokojnej nocy Wam życzę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś pierwsza :P od soboty jesteśmy bez piersi nie jest żle. Małemu bardzo smakuje mleczko z butelki i wypija 220 ml-gdzie w piersi miałam już koło 40 ml na jeden raz po całym dniu bez karmienia.Chyba jednak sie nie najadał.Obecnie w nocy wypija 440 ml.Jednak w nocy budzi się do przytulenia i muszę go zabrać do łóżka jeśli chcę potem spać:O.Ale jest lepiej niż na piersi.Dzis pobudka o 05,15.Wiem,że teraz mu się to jakoś dojść do normy i jestem ciekawa jak to będzie wyglądać w końcowym etapie;) Wczoraj wreszcie napiłam się coli i nie smakowała mi:O.Na winko i piwko ochota mi przeszła-może przez to,że już MOGĘ :P. No i przyznam,że Aronek ostatnio dużo je.MOja babcia była w szoku,że tyle tego na całą dobę.Jak smakuje to niech je.Bardzo zasmakował mu sinlak. chyba mamy wiosnę-jak pięknie;) w zeszłym roku długo się na nią naczekałyśmy:O.Trzeba przyznać,że okres na ciąże wybrałyśmy rewelacyjny bo jakoś odkąd są dzieci to prawie codziennie można wychodzić-nie licząc tych wietrznych dnii kilku dni gdzie mroziło:(. a teraz nic tylko czekać jak się wszystko rozkwitnie🌻.Dziś już nawet śniło mi się ,że drzewa były pełne kwiatków-och jaki sen;) życzymy slońca pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×