Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🖐️ Ślub był tylko jakoś tak smutno sam cywilny..trwał jakieś 10 minut.. dziwna kobieta go udzielała chyba jej się juz do domu spieszyło...no a potem perzyjęcie..też trochę smutnawe , ale ważne że już po wszystkim ;-) Trochę się przeźiębiłam :-( niestety...no ale czas do przygotowań świątecznych....Fredi dziękuje za wszystko,,Listonoszu,, ;-) I kawka dla wszystkich D D D smacznego..❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam na kawusie .... :D :D :D :D banitko czego sie nie robi dla milosci prawda ...jasama sie dziwie ze jestem tutaj gdzie jestem i to dzieki milosci :D :D :D :D :D :D :D :D mleczko tez jest :D :D :D : bucha 😘 pozdraiwam do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :D :D moderrM 🖐️ pomoc wskazana przy rozciaganiu :D hihihihihi [pomyslala sobie oczym s innym ] :D pozdrwaiam jeszcze raz ... a tam byla laczka ze ho ho 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochani :) co słychać u Was? ja mam w pracy przedświąteczny zastój i dużo wolnego czasu, czytam sobie właśnie książkę pana de Sade i za chwilę z krzesła spadnę :o co za człowiek ! A znalazłam ją u mojej babci ;). Carlaa---> dziękuję za śliczne zdjęcia 🌻, ja tak jak może pomogę mam pewne obawy jeśli chodzi o wysyłanie zdjęć, ale jeśli Wy się nie boicie to... Carlunia coś prześlę wieczorem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdawiam serdecznie przedśiatecznie :) Hmmm Jakoś nikt nie narzekał na ostatni link :) chyba się Wam nie spodobał :P prawie 30 --> dzis środa jak tam przygotowała się Pani do sprawdzianu? ;) banitka --> moja asytentko, mam nadziję że przygotowałaś zadania dla prawie 30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja to cały czas czekałam aż coś wyskoczy z tej choinki :D. Ubrałam ale punktów mam 0 miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może pomogę---> jeśli skrzeczy tylko dwie, to trzeba je zamienić miejscami , chyba. Pusto tutaj, pewnie wszyscy zajęci przygotowaniami do świąt - pójdę coś posprzatać w takim razie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :D Fredi i urocza asystentko , myślę, że przed samymi świętami to wręcz wypada zaliczyć mi ten basen bez sprawdzianu ;) Netia, zaraz szukam zdjęcia i ślę do Ciebie, U mnie w pracy niestety szans na zastój nie ma, ani przed świętami ani po świętach, pierwsze półrocze będzie dla nas w pracy bardzo trudne, czeka nas wiele pracy, a ja już jestem zmączona :( ale jakoś radzić sobie trzeba, teraz temat świąteczny : jakie macie lub będziecie mieć choinki, żywe czy sztuczne? my właśnie kupiliśmy żywą, piękną choinkę, wysoka ponad 2 metry, super, ale stroić będziemy ją dopiero w piatek wieczorem, 👄 👄 👄 Kochani :D:D:D Dla Raczyska leci 🌻 i pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kafe znw coś się rozkłada :O Co do linku tak trzeba przestawiać żaróweczki i sprawdzać ustawienia aż przestaną migać niektóre z żaróweczeki te które się nie palą, a będą się palić jednostajnym światłem :) Spradzanie następuje przez włożenie wtczki do kontaktu. Warto zaczekać na końcowy efekt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... te które się nie palą wyrzucamy a skrzeczące zamieniamy miejscami aż zapalą się wszystkie i gdy choinka zapłonie pojawi się potwór udający św. mikołaja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i nas zje... :D ....nie przejmujcie się mną dzisiaj, to ta książka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Netia, pozdrowienia od listonosza :D jestem tak śpiąca, że chyba niedlugo zaliczę łóżko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa-----> masz pełną skrzynkę, maile wysłane do Ciebie wracają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6/12/1976
dopiero teraz Was znalazłam:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kochani !!! Zapomniałam o sprawdzianie dla Prawie 30 :-( Ale gafa...poprostu zapracowana jestem , chora i dziecko mam chore... musicie mi wybaczyć..spróbuje później coś wymyślić...:-D Dziekuje Listonoszu za fotki..sliczniutki jesteś... Kawka-----------------> D D D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banitka--->przesyłam herbatkę z rumem (_)D , rozgrzewa i pomoże wyzdrowieć, dla synka z sokiem malinowym :). 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\\Witam ponownie!!! Prawie 30 pytanka dla Ciebie : zad.1 Jakie kąpielówki są polecane przez naszego nauczyciela ? zad.2 Co to jest fajka , do czego służy i jak ją wybrać ? ( mówimy oczywiście o nurkowaniu ..) ;-) zad.3 Czego nasz nauczyciel nie ma zamiaru nikomu proponować ? Miały być 3 i są 3 łatwiutkie prawda :-D Netia dzięki za herbatkę z rumem i z sokiem malinowym... ;-) :-D :-( :-0 ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ i pozdrawiam Wszystkich Jak przygotowania do świąt ? :) Fredi dzięki za życzenia i za zdjęcia :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 6/12/1976 :) i myślę ze na dłużej z nami zostaniesz !! Banitka zdjęcia Twoje dostałam dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Agars! Ja cały czas walczę z brudem... a jutro gotowanie itp. A i jeszcze zakupy...buuuuu.............. No i mój synek chorutki...wczoraj mu bańki stawiałam i teraz musi w domu siedzieć...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Banitka TO TAK JAK JA DZISIAJ SPRZATANIE A JUTRO JAKIEŚ ZAKUPY (ALE JA TEGO NIE LUBIĘ)WSZĘDZIE PEŁNO LUDZI I KOLEJKI ŻE AŻ STRACH POMYŚLEĆ ALE CÓŻ JAK MUS TO MUS. SZKODA TWOJEGO SYNKA BIEDACTWO NA ŚWIĘTA SIĘ POCHOROWAŁO :( MÓJEGO MAŁEGO CHYBA TEŻ COŚ DOPADŁO MA OKROPNY KATAR ,ALE MOŻE MU PRZEJDZIE I OBĘDZIE SIĘBEZ WIZYTY U LEKARZA.ACH TE DZIECI ....... SŁONECZKA NASZE KOCHANE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj już byłam na zakupach , ale jeszcze trochę rzeczy mi zostało do kupienia (prezenty ;-) )! A co do synka to on już 2 tydzień chory leży..niestety..lekarki już dwie przeszłam i niby czysty tylko nie wiadomo skąd tak kaszle...strasznie...Jest alergikiem i to pewnie dlatego...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo 🖐️ wszystkim ... banitka zdrowka dla malego 😘 od internetowe cioteczki :D rece pelne roboty ... :D :D :D :D 🖐️ wszystkim :D :D :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×