Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

🖐️ wszystkim wieczorową porą :):):) :) Właśnie wróciłam do domku,ale u mnie zimno brrrrrrrrr idę po coś gorącego do picia!!!!! Do potem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani, czytam, czytam i cieszę się, tak tu u nas cieplutko :) może pomogę, jeśli Cię to pocieszy, ja też dość wcześnie wstaję, bo o 5.30, gdyż do pracy dojeżdżam, pracę zaczynam od 8, kończę o 16, a w domciu jestem o 17 :( Ile stopni u was dziś było, bo u mnie rano przed 6 było -15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelek2k , jeszcze raz życzenia dla Ciebie, tym razem z tego miejsca :) samych wspaniałych chwil, radości i wszystkiego co najlepsze 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻👄 🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może pomogę --> ej no co za pesymizm jakiś nastał? Uszka w górę piersi do przodu, brzuszk wciągnać, spudnicę zakasaj i do biegu za chłopem się szukuj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje serdecznie za zyczenia:) Ja Wam zycze duzo zdrowia. u mnie dzisiaj bylo w nocy jakies +4 stopnie, w sumie tylko wiatr nieprzyjemny jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabelek2k--->100 lat 100 lat niech żyje żyje nam 100 lat 100 lat niech żyje naaaammmmmmm!!!!!! A kto A diabelek2k... Wszystkiego naj naj w nowym dziesięcioleciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem, ja dzisiaj tak na chwileczkę--->diabełek2k - spełnienia marzeń Ci życzę :) 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fredi, Diabełek to ON :) Dzięki za emilki, po jednym z tytułów nawet męża zawołałam, by też obejrzał, nastawiliśmy się na lekcję wychowania s......., a tu takie słodkie niewinności :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabelek .... stuffffffffka dla Ciebie ... nie jedna ... :D :D :D :D :D cudownosci radosci i milosci ... 🌻 slodkich i slicznie pokolorowanych :D ❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pięknie! dziś nie ma już takiego mrozu jak wczoraj ale za to śnieg sypie na całego ( wszystko białe ) - jest pięknie! widzę, że wczoraj ktoś miał święto a więc diabełek2k---> wszystkiego najlepszego i 🌼 i 👄 - spóźnione ale szczere. to zapraszam na poranną kawkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że wszyscy jeszcze śpią albo są bardzo zapracowani :( ja mam dziś w pracy luzik więc sobie trochę czytałam wasze wcześniejsze wpisy i doczytałam się żę prowadzone są tu pewne statystyki (tylko kto je prowadzi?) do których zbierane są dane a więć spieszę uzupełnić (trzeba było od razu pytać) urodzona: 20.12.1976 mężątka 1 dziecko (Matylda - 1,5 roku) zamieszkuję: woj. śląskie (ale jestem z Zagłębia -to różnica) chyba wszystko co? jakby cos jeszcze to można pytać czy jeeeest tu ktoś jeszcze?! hooop, hoop! trochę mi tu smutno samej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo ja wpadam na kawusie :) moj maly wlasniespi moge troszke odpoczac ... popijam kto sie dolaczy :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już kawkę wypiłam ale chętnie się dołączę :) nareszcie ktoś się odezwał :) bo myślałąm że już tak sama tu zostanę:( tylko musimy być cicho żeby Małego nie obudzić ;) jak tam zęby? są już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyyyy nie ma zebow ... za to jest wesolo .. a z ta cisza hihih ...na szczescie nasz maly nie jest wychowany w sterylnej ciszy gdyby tak bylo ...masakra hihih ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak , moja mała też nie była tak wychowywana a pierwsze zęby miała w wieku 4,5 miesiąca - ale była baaaardzo grzeczna i znosiła to całkiem dobrze :) dopiero co była taka malutka jak twój synuś... strasznie szybko to zleciało:( ja uwielbiam takie małe bąki ...a teraz to już biega i wszędzie jej pełno...i gada bez przerwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie serdecznie! Ja kawkę wypiłam ,ale mam ochotę na jeszcze jedną... Muszę się zebrać i jechać po zakupy... Tylko ten duży leń jaki mnie opanował...Oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih i wlasni sie obudzil :) juz niedlugo bede pewnie tak samo wspominala hihih :) milego dnia zycze .. :) do pozniej 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczysko------. jak jedziesz samochodem to uważaj, bo nie wiem jak u ciebie, ale u mnie jest bardzo ślisko, dużo śniegu i ciągle pada kup nam coś dobrego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich serdecznie pierwszy raz z pracy jak mnie ktoś na kryje, to co........??? ale co tam w ramach statystyki dolny śląsk 21.05.1976 a mój misio 25.03.1976 o kurcze wkrótce 30 co mu kupić poradźcie coś. no to papa może coś z domu napiszę ale nie dziś bo dziś aerobik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niska
cześć wam ja jestem z gdańska urodzona 1976 08 17 lew pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mo.nika ----> każdą z nas to czeka w tym roku nie ma co przeżywać tylko imprezę trza szykować :D i to głośną :) w końcu 30 lat to nie byle co;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KM_1976 masz racje glosno przez caly rok DLA NAS TO NASZ ROK .... dokladnie ... imprezka nie jedna .... mysia Ty uwazaj bo jak Cie nakryja to klawe Ci moga zabrac i co potem ... hihihi :) 🖐️ Monika :) , niska o kolejna lwica sie pojawila :) 🌻 ki dla nowo przybylych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caarla----> a jaka pogoda u ciebie? u nas na najbliższe dni zapowiadają mrozy do 25 stopni a narazie snieg pada, pada... pozdrawiam wszystkich ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ ja wpadam na kawusie ,jest ktoś kto się ze mną napije???? Witam nowe osoby: Mo.nika ,niska, Carlaa------>jak tam ząbki widać już coś????? U mnie śnieżek sobie sypie i jest zimno a jak u Was? NO NO WIDZĘ ŻE KTOŚ WCZORAJ ŚWIĘTOWAŁ diabelek2k ---------> Wszystkiego naj ...naj ... [ kwiat] [ kwiat] [ kwiat][ kwiat][ kwiat] [ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat] [ kwiat] [ kwiat] [ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat][ kwiat] (powinno być 30)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×