Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawie 30

Rocznik 1976 - chyba tez moze się spotkać?

Polecane posty

witam serdecznie wszystkich prawie 30 -> Warszawa, a mialabys ochote na kawe:)) ?? może pomogę -> nie ostrzec zlociutka tylko poinformowac:))) ze mily kolega przyjezdza na pare dni do PL:))) Co by tu podzialac w pierwsze dni:) ?? hurraaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszyscy w ten przepiękny wiosenny dzionek!! wstawajcie bo szkoda takiego ładnego dnia przesypiać...kawa już jest jak co.. ja od rana zajadam się ciachami( wczoraj było Jurka - a my tu mamy trzech więc dzisiaj wszyscy z ciastami biegali :) ) - to tak apropo mojego odchudzania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! km_1976---> Ja poproszę kawkę. Ładny wiosenny dzień, życzę wszystkim duużo uśmiechu i .... oczywiście miłego dnia :) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie SKARBY!!!! Będąc w Niemczech broniłam tego naszego kraju jak lwica młodych:):) Każdy ma swoje miejsce na ziemi,a ja jak narazie mam tu ... Dziwię się ludziom ,którzy nie przyznawają się do tego,że pochodzą z Polski...Moze jestesmy biedniejszym krajem niż zachodnia część Europy ,ale to nasz kraj i nasza ojczyzna... No to sobie pofilozofowałam:) a teraz moze kawusia co? Malutka taka na powitanie dzionka:) Mam kawałek sernika... Aha dziewczyny ważę o 5 kilo mniej.... tralalala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani fajnie,że mnie pamiętaliście....:):):) buziaczki dla wszystkich... diabełek ma w planie poszaleć co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Raczysko!;-D🖐️ Ja zrobię Ci kawkę a Ty rzuć kawałek sernika D :-p Świetnie Cię rozumiem , też często bywam w Niemczech, wiem co oni o nas myślą... :-( niestety narazie to my do nich musimy jeźdźić za chlebem i dla tego są tacy wredni , ale moze kiedyś los się uśmiechnie do nas [też bym w życiu tam nie została] km1976 , MP , Diabełek !🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok Banitka kawusia ,serniczek i moze małe ploteczki co? :) Ja się w Niemczech nie widzę,ale jeżeli ktoś jest tam szczęśliwy i chce tam żyć ,to jestem za...:) Ja nie mówię NIGDY ,bo życie niesie ze sobą niespodzianki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek ! :) Wstawać śpiochy!!! Pobudka!! Kawkę podaję.... z mleczkiem, ze śmietanką, jak zawsze do wyboru :) Haloo! Jesteście? Miłego dzionka, uśmiechu i słonka ! Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuluchna 🖐️ ! D D D kawkę odświeżam... [Cicho sza ale trzymajcie kciuki ... nie zapeszam i nic więcej nie mówię :-p] Słoneczko świeci i jest pięknie ... aż się żyć chce 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo kawusia z przyjemnoscia .. :) Banitka sza ja trzymama... pakuje syna .. buhahaha ... nie wiem skad on ma tyle rzeczy .. :D milego dnia .. dla wszystkich 😘 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuluchna witaj! 🌼 ja jestem, chociaż bardzo zapracowana (zrobiłam sobie przerwę na śniadanko, ale zaraz uciekam) ..poproszę kawkę jesli jeszcze można się załapać.. trochę deszczyk dziś pada, ale jest cieplutko...miłego dnia życzę, pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlaa, Banitka -------> przepraszam że was przeoczyłam :( oczywiście dla was również dzień dobry i duży uśmiech :D wybaczcie kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim !!! może tym razem uda mi się coś napisać, mam trochę pracy nie mam kiedy skrobnąć skąd jesteście? pewnie było wyżej, ale nie dam rady przeczytać -ja z wawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie popołudniowo :) jak zawze dodaje 🌻 i troszkę promyków słoneczka :D Moon --> witam i pozdrawiam :) Skad jaj jestem.... hmmm nie wiem :O :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----> może pomogę w sobote wybieram sie w Twoje okolice - w przybliżeniu okolice, jadę do Ustki nie pada tam u Was? nie wiem czy zabrać ze sobą parasol, czy kostium kąpielowy co robicie w długi weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halloo Km.. 🌻 😘 moze pomoge .. :D :D :D :D :D Moon witam ... co w dlugi weeken Ty jedziesz nad moze pewnie .. ;) a ja jade do kraju ...bede w wilekopolsce i kujawsko pomorskim .. i wszedzie gdzie sie da .. bede leniuchowac .. odpoczywac objadac sie ..smiac plakac z radosci oczywiscie ...i i i i i i i i .. :D :D :D :D :D Fredi ... ;) a Ty faktycznie to nie wiem skad jestes ;) hihihiih sciskam mocno ❤️ 😘 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moon witaj! ja jestem z Zagłębia Dąbrowskiego ( jednak dla większości ludzi to jest Śląsk :( ) co do długiego "łikendu" to jeszcze nie mam planów, podobno pogoda ma się popsuć :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz sprawdzam na onecie pogodę, to mówią, że ma być ładnie (nad morzem), a wcześniej zapowiadali deszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do Augustowa, przynajmniej czyste powietrze mamy i lasy i jeziora i piwo pod parasolami co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam do Augustowa, przynajmniej czyste powietrze mamy i lasy i jeziora i piwo pod parasolami co chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad morze nie pojadę bo mam trochę za daleko ;) jak pogoda dopisze to może skoczę do Krakowa na pare dni, zobaczymy.. jeszcze chwilunia i uciekam do domku, jestem dzisiaj wykończona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plany weekendowe? może i by były ale jak tak dalej pójdzie to będzie praca 2 maja co za zakład zawsze coś wymyślą ale tak to już jest w przemyśle a jak pójdzie zgodnie z planem to jedziemy na majówkę do rodziców grill na działce i takie tam jak pogoda dopisze to było by ekstra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry!! a może już by tak wstać kochani???? mineła 7 słonko pięknie świeci i zapowiada się miły dzień więc szkoda czasu na spanie :D acha, kawka też już jest jakby ktoś chciał :)... no to jak? wstajecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooooooooooooo swicie wstaje sie z zamknietymi oczami hihih ;) wpadam na kawe z zaplakami hihi :) nie nie my juz od 2 godzin na nozkach :D stawiam kawusie ..i cos slodkiego :) do milego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeesc ja tez juz od 6 nie śpię, bo na 8 do pracy, a teraz pije kawkę ;) a słodycze muszę niestety ograniczać....bo mogłabym jeść je cały czas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę że tłok tu dzisiaj..:p ja zaraz zmykam do domku, ale widze, że i tak nie ma tu z kim poogadać :( gdzie was wszystkich wywiało???...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no widzę, że tłok wczorajszy jeszcze się zagęścił:p no dobra, mam nadzieję, że dziś będzie lepiej i oprócz mnie, Carli i moona jeszcze ktoś się pojawi co? wstaaaaaaaaaaawać!!!!!!!!! bo dzień piękny, słonko świeci! .........kawa jest..........można brać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niuka
witam dzień piękny ale niestety już pracuję mąż upił mnie wczoraj grzańcem więc nawet kawa nie wchodzi w grę aby do 3 pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×