Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość TYLKO RYBY

KLUB ZODIAKALNYCH RYB

Polecane posty

Gość waga-waga
a wagi wagi?gdzie?:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry
Rybolanka ! Czy myslisz, że tylko Ryby maja pokręcone charaktery ? Wszyscy ludzie - to miaszanka charakterów i tych dobrych i tych złych. Zakładając ten topik, już na początku napisałam, że pewne znaki zodiaku pasuja do siebie, a drugie - nie. Ale nie jest to żadną regułą. Bo to i tak zależy przede wszystkim od charakteru człowieka, mądrości, sposobu postępowania. Można być chodzącą dobrocią, ale jeżeli trafi się na niewłaściwego człowieka, to na nic cała filozofia doboru na podstawie znaków zodiaku. Dlatego to są tylko hipotezy, które należy traktować z przymrużeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ważona ryba
No własnie a jak pasują wagi do ryb no?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wagi do ryb nie pasują
zbyt duża mieszanka kontrastów. Na początku może być to intrygujące, ale na dłuższą metę nie da sie życ. Waga zwariowana, pełna temperamentu, żądna nowych wrazeń, niespokojna dusza, rozchwiana emocjonalnie, zmieniająca zdanie i nastroje jak rękawiczki nie pasuje do stonowanej, spragnionej stabilizacji i spokoju ryby. Waga pędziwiatr, ryba domator, waga lubi szaleństwa, ryba woli spokój w domowym zaciszu. Na początku jest to szalenie porywający układ z biegiem lat waga zaczyna się dusić z rybą, a ryba jest po prostu zmęczona szaleńczym temperamentem wagi. Sama byłam w takim związku z panem rybą, było spoko 6 lat, ale dłużej się nie dało. Teraz jestem w związku ze skorpionem, za 2 tyg. slub i wiem, że to jest właśnie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Ryby znad Odry Jestem lwicą w związku z Rybą. Nie zgadzam się z teorią, że te znaki nie pasuja do siebie. Mimo tego, ze jestem Lwicą idealnie odpowiada mi środowisko \"wodne\", jestem bardzo wrżzliwa, podobnie jak Ryby mam rozwinieta intuicję. Ponadto mam kilka serdecznych przyjaciółek Rybek, kupla z którym uwielbiam rozmawiać na rózne \"dziwne\" tematy równiez zodiakalnego Ryby. Nie mozna generalizować, każdy z nas oprócz Słońca w danym znaku ma jeszcze bardzo złożony, osobisty horoskop, układ planet. Pomimo, iż jestem Lwicą w dużej części czuję się Wodniczką. Nie jest to takie, proste, niestety, ogólny horoskop jest dosyć złudny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wedkarz
do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry
YSSA! Prosze przeczytaj to co napisałam wczoraj o godz. 23.11 Nie ma żadnej reguły, przciwstawne znaki też mogą ze sobą dobrze współistnieć, a dlaczego - wyżej napisałam. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Brzana
Jestem ryba a mój mąz jest koziorożcem. I jest tak jak napisała Ryba znad Odry. Mąż jest pracoholikiem i cholerycznie upartym człowiekiem. Nie jest mi łatwo sie z nim dogadac bo jak raz sobie cos zakoduje, to tak musi pozostać. a do tego mój syn tez jest koziorożcem wiec mam w domu dwóch upariuchów :) Radze sobie z nimi doskonale. Na wszystko sie zgadzam, a i tak robie po swojemu a jak jest zrobione, to oni to akceptuja :) Tu chodzi o to ze koziorozce nie umieja nigdy powiedziec tak na jakies zaproponowane zmiany, tylko musi być zawsze jednakowo. A jak sie juz zrobi wbrew ich woli i widza ze jest dobrze to nawet sie ciesza :) Gdybym chciała stawiac sprawe ma ostrzu noza to nigdy bym nic nie zyskała ale były by wciaż awantury :) My kobietki obojetnie z jakiego jestesmy znaku, musimy byc dobrymi dyplomatkami. I lwice tez sie dogadaja z rybami jesli beda wiedziały, jak nalezy postepowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karlik
Jestem zodiakalnym bykiem, a zona rybą. Mam bardzo wojowniczy, rogaty charakter i gdyby nie moja zlota rybka, cierpliwa i wyrozumiała, to nasz zwiazek nie bylby taki jaki jest a jest b. dobry. Zdaje sobie z tego sprawe ze jestem wojowniczy i czesto arogancki i nie kazdy może ze mna wytrzymać. Moja złota rybka mnie kocha i ja ja też. Sam widze, ze wbrew swojemu charakterowi naginam się do mojej rybki ale to za jej sprawa bo ona tak ładnie, spokojnie potrafi wyłuszczyc swoje racje a czesto je niestety ma bo patrzy na pewne sprawy realistycznie, a ja zapedzam sie niepotrzebnie i od razu atakuję. Rybka potrafi usiąśc na grzbiecie byka i tak przytrzymać za rogi aż go wyhamuje. I to jest cała mądrośc ludzi, a zwłaszcza kobiet ze znaku ryby. Dziekuje Bogu, ze mam taka złotą rybkę 1 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliszka
Jestem figlarną rybką. Mam wszystkie cechy pań-ryb. Jestem wesoła ale czasami bardzo smutna. Miewa tzw "nastroje" wiec chyba jestem troche chimeryczna. wiem jednak, ze mam dobre serca i zle na tym wychodze bo stale jestem wykorzystywana. nie umiem odmawiać. Podobno to jest niedobra cecha ale ja na prawdę nie umieminaczej postepować. Jestem młoda i może jeszcze nauczę sie jak żyć i byc pewnym ze sie dobrze postepuje. Pozdrawiam wszystkie rybki :):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miętus
Cześć Rybki. Jako pan ryba, chyba jestem troche nie typowy bo jakos nie pasuje do mnie to co piszecie o rybach. Ja jestem zawsze zdecydowany i wiem czego chce. :) Fakt, jestem uczuciowy i altruistyczny ale i bardzo imupsywny dlatego nie daję jeżdzic sobie po głowie. Moja żona jest spod znaku Barana. Ona tez wie czego chce, a chce mi nie raz wejsc na głowę dlatego musze przyznac, ze czesto sie czubimy, ale sie lubimy i jeszcze cos więcej...... pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliryba
13.03

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eliryba
Ja jestem Rybą a mój mąż Bliźnikiem to jest dopiero piorunująca mieszanka! Mój mąż jest pewny siebie i zawsze chce być w centrum uwagi, to ja jestem tą spokojniejszą i bardziej niesmiałą osobą. Mam jednak swój sposób na niego daje mu odczuć ,że jest głową rdziny,ale to ja jestem szyją która tą głową kręci!Czasami zazdroszcze mu tej odwagi ja nie potrafie robić nic bez swoich przemyśleń. Wiekszość moich przyjaciół to ryby i tylko z rybami si ę najlepiej rozumie. Ryby nie lubią być same, choć często czują się samotne- bo nie są rozumiane. Jestem wrażliwa i łatwo mnie zranić i czasami chciałabym to zmienić ale nie potrafie. Więc pogodziłam się ztym i nie lubie jak ktoś atkuje mnie w moje słabe punkty i robi to z premedytacją!!! Pozdrawiam wszystkie Rybki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ryba. Generalnie nie wierze w horoskopy, ale horoskop ogolny dla ryb do mnie zazwyczaj pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry
ZIOMAL ! Pogięło Cię z nowym rokiem ? Identyfikujesz się z całym światem, czy tylko z jakims państwem ? A może Ty mieszkasz wszędzie i nigdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelczyk
rybko znad odry a czy ryba pasuje do strzelca? Slyszalas o udanych zwiazkach spod tych znakow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnalissa
ryby duże zdolności artystyczne- w moim przypadku tak jest :) i znam wielu ludzi , zpod tego znaku mających podobne zdolności, trudności w podejmowaniu decyzji, czyli brak zdecydowania nadwrażliwość,opiekuńczość,bujanie w chmurach - marzycielstwo:), podobno łatwo popadamy w nałogi- mój ojciec ryba też był alkoholikiem , ja się trzymam zdala od tego:) Ja ryba , mój mąż lew fatalne połączenie , zupełnie inne podejście do świata, on materialista, realista, twardo stąpający po ziemi ,oj ciężko nam teraz , inne fale nadawania Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafelek
A ryba z wodnikiem? Jaki to układ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryba znad Odry
STRZELCZYK ! Pytasz mnie o relacje między Rybą a Strzelcem. Ba, zebym to ja wiedziała. Nie jestem astrologiem, nie "grzebię " w gwiazdach. Zakładając ten topic, sama chciałam dowiedzieć sie, jak przebiegają korelacje między Rybami i osobami spod innych znaków. Opisałam trochę te korelacje na podstawie własnych obserwacji wsród rodziny i znajomych . Ale na str. 20 w dniu 8 bm o godz. 11.35 jakis STRZELCZYK wpisał swoje korelacje z Rybą i nie sa one dobre. Przeczytaj. Ja nadal czekam na wypowiedzi tych, którzy są spod znaku RYBY i tworzą związki z innymi znakami zodiakalnymi. Zawsze można sobie poczytać i wybrać coś dla siebie, prawda ? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek nieboraczek
Mama Ryba z tatą Rakiem, nie byli dla mnie wystarczającym przykładam, sama Raczek musiałam się sparzyć na mężu Rybie. Było dobrze, a nawat dla mie b. dobrze, ale pojawia się Skorpionica i ... nie ma nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich Jestem z 4 marca Gdybym miał opisać się jednym słowem to napisałbym – marzyciel. Tak, często zdarza mi się uciekać z tego świata. Prawdę mówiąc nie potrafię, albo raczej nie chce tak do końca się w nim odnaleźć. Nie pasuje mi cała ta pogoń, wole stać z boku, bardziej świadomy. Jak chodzi o drugiego człowieka to do każdego podchodzę indywidualnie. Staram się na chwilę nad nim zatrzymać. By lepiej go zrozumieć, zobaczyć jaki jest naprawdę. Kwestia uczuć. Jedna z najważniejszych sfer. Mają bardzo duży wpływ na mój nastrój. Często obserwuje siebie pod tym względem. Mimo iż czasem boli nigdy nie odwracam się od siebie. Miłość, kiedyś była bardzo silna, ale „kochałem za bardzo a ona na swój sposób” … , a później trzeba było zacząć życie od nowa. Moje serduszko nadal czeka przy oknie. A teraz, jest żona (koziorożec) synek , praca, ciepły dom. Jestem bezpieczny. Niby wszystko mam, ale jednak czegoś brakuje … , może zrozumienia …, może kogoś kto podobnie widzi , albo trafniej, kogoś kto podobnie czuje … , … może trochę dziwnie się opisałem ale to dość osobiste odczucia, myślę że to właściwe miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mnalissa
hej ja też 4 .03 jak mi miło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Mnalissa Mnie też jest miło, zawsze chciałem poznać osobę która urodziła się tego samego dnia co ja. Ciekawe jak sprawa się ma jak chodzi o roczniki … ? Z twojego opisu widzę, że w domu mamy podobnie … , dobrze jest móc o tym powiedzieć wiedząc że druga osoba nie tyle co postara się zrozumieć, ale także i potrafi dość wiernie postawić się w twojej sytuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek nieboraczek
Domi_nic O!!! jak pięknie i uczciwie się przedstawił pan Ryba: romantyczny taki, przy okienku czeka na miłość, a później mimochodem (bo uczciwy jest nasz Rybka, aż strach) wspomina, że ma, żonę, synka, ciepły dom, prace, spokój i sielanka , go już znudziły, brak mu …zrozumienia i rozgląda się za MIŁOŚCIĄ swego życia, z porozumieniem bez słów.. Czyż to nie wymarzony Rycerz , co na białym koniku pomyka….. bryyy Panu Rybie jest za spokojnie na łonie rodziny i nudno się zrobiło Rybce biednej... i następną gonić mi się chce. Dupek!!! p.s. a w jakim wieku jeśli wolno spytać jesteś Domi_niczku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za raczek - nieboraczek , który tak gani za marzenia??? pewnie sam tkwi w związku i nawet zapomniał jakto jest pomarzyć sobie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Raczek nieboraczek „No tak, rozgryzła mnie, odkryła moje intencje, zostałem zdemaskowany, żona mi się znudziła, szukam wrażeń” … aż trudno uwierzyć, że można człowieka tak szybko zaszufladkować zwłaszcza po tak krótkim opisie. Tylko widzisz Raczku nieboraczku to wszystko nie jest takie proste (płytkie) jak Ci się wydaje. Pewnie nie uwierzysz, ale jedyne czego tak naprawdę szukam w tym świecie to zrozumienia. A co do miłości to uczucia nie oszukasz, nie można jej szukać, to raczej ona znajduje ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Raczek nieboraczek
Do Domi_nica Masz rację, że nie możan oceniać tak szybko ... oceniłam "swojego" męża. Tylko zbieg okoliczności: też ryba dziecko a nawet dwoje dom praca sielanka ........ i brak zrozumienia, mojego zrozumienia dla Rybki, bez słów! To ważne, pana Rybę należ rozumieć bez słów, wyczuć, bo inaczej on zagubionym i niezrozumianm się czuje, a wtedy zaczyna wyczekiwać w okienku... Czytając Twoją wypowiedź wicziałam jego, wypisz wymaluj, stąd tyle moich emocji... Powiedz mi proszę gdzie Twoja odpowiedzialnośc za RODZINĘ? za swoje zobowiązania? Czy nie jest tak, że liczysz się tylko Ty? Szukajcie a znajdziecie..., a czy już wiesz co zrobisz jak się teraz zakochasz? Pomyślałeś jak to skaplikuje Ci życie? Nie, po co!!! Liczą się Twoje marzenia nie ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bez wzgledu na znak zodiaku faceci sa bardzo zamknięci w sobie , nie uzewnetrzniają swoich uczuć , po latach małżeństwa on nie ma mi nic do powiedzenia , a ja lepiej żebym się do niego w ogóle nie odzywała, bo po co , jemu to niepotrzebne ,nawet właśnie pomarzyć przy nim nie można bo zaraz sprowadza na ziemię Raczku - nieboraczku teraz rozumiem cię .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×