Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Gość Iwona77
Jak wiecie sprawdzam te testy owulacyjne. Niby jeszcze na razie owulacji nie było. Czekam spokojnie w tym tygodniu według wyliczeń powinna się pojawić. Wczoraj zrobiłam pierwszy test owulacyjny i wyszło, że jeszcze nie. Do starającej się 29. Kupiłam testy przez allegro, wszystko jak najbardziej ok, daty ważności też dobre. Nie ma co się bać. O Boże dziewczyny, chyba powoli zbliża się jakaś depresja u mnie. Wszystko mnie strasznie dnerwuje. Ja myślę, że to przez te starania. Wiesz Foli, mam przeczucie, że u mnie będzie taka sama przyczyna jak u Ciebie. Tylko ja w przeciwieństwie do Ciebie boję się robić badania. Ale w tym tygodniu na 100% idę do gin po skierowanie. Patrzę, że i na topiku jakoś ponuro.... Trochę źle zaczynamy od poniedziałku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Judyta16
Cześć dziewczyny - witam z początkiem nowego tygodnia:) Oczywiście nie lubię poniedziałków:( Kasiu gratuluje synka:) Nam się też marzy synek - ale oczywiście dziewczynka też nas by ucieszyła:) Postaramy się w tym cyklu, może się uda:) Zabieram się do pracy ale postaram się zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) Dziekuje wszystkim za trzymanie kciuków i fluidki. :) Foli, Estelko- to jest bardzo prawdpodobne, ze uda nam się w tym samym czasie, my z Foli już jesteśmy u specjalistów, Sabra idzie dzisiaj (trzymam kciuki za wizytę), Paula i Estela w październiku, Myszka już też trafiła do gina, no to jak nas podresorują to hoho :D O- Emiczka - mc przerwy i też do dzieła-oj będzie się działo! :D Kasiu- gratuluje synka. Gosiuniu- jesteś Kochana, myśmy sie też bardzo z Tobą zzyłyśmy i z WIki. 🌻❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różyczko w takim razie gratuluje nabytku :) Dorotko dziękuje :) my juz dawno imiona wybraliśmy i czekaliśmy aż nam się małe obnaży hihihihi i jest nasz Bartuś :) Ty sobie herbatkę z cytryna i miodem zrób, nie mozesz chodzić smarkająca, trzymaj się cieplutko :) ja juz od czwartku będę odpoczywać :) w końcu będę mogła sobie pospać :) Asiu bardzo dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiki dzis skończy 2 miesiące!!!A ja oczywiście z całej siły wierzę,że do końca października będzie jeszcze wiele pozytywnych wiadomości o fasoleczkach:).No i oczywiście do końca roku to już obowiązkowo Wy wszystkie:)!!!Ja też zaziębiona jestem i boję się,żeby Wiki ode mnie nie podłapała,bo katarek już ma:(:(:(.Poobserwuję ją i zobaczymy,jak coś to jutro do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosieńko współczuje, mam nadzieje że szybko Wam obu przeziębienie przejdzie :) no i dziękuję za gratulacje i Tobie również gratuluje :) 2 miesiące to już panna jak sie masz :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Ja na zwolnieniu i pospać niby moge a jednak niebardzo. Organizm daje mi czadu, ale juz niedługo. Właśnie zajadam pyszne kanapeczki i musiałam wstać zanim mąż wyjdzie do pracy i poprosić żeby mi otworzył sałatke szwedzką;) Ja nie mam dość siły no i te drętwe wiecznie, niesprawne ręce:( Kasiu! A jak dziadkowie zareagowali,na wieść o wnuku? Wiedzą już? Wiekszość ciężąrówek na tym topiku będzie miała syna tylko ja dwie córy. Może kiedyś jeszcze z mężem \"zapolujemy\" na syna;) Na szczęście moj mężuś bardzo się cieszy z dwóch córeczek a potem strach ryzykować bo znowu dwójke albo trójkę ustrzeli;) Dorotko! Współczuje kataru, dbaj o siebie. Na noc gorące melko z miodem i masełkiem polecam:) Ja mam wrażenie,że cały czas mam katar. Nos wiecznie zapchany, oddycham ustami i podobno chrapie w nocy. Czasem kaszlę. Gosienko! Bardzo się cieszę,że wciąża jesteś z nami. Ucałuj Wiktorke od cioci Kasi i Ciebie tez mocno pozdrawiam!!!! Wszytkiem życzę miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
cześć dziewczyny ale z Was ranne ptaszki.....własnie zaczynam prace, wypoczęta po weekendzie.....co u Was kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Soul smacznego :) :) :) mi w nocy też drętwieją palce, tragedia normalnie ale co poradzić :) Dziadkowie, jasne że sie cieszą, bardzo nawet :) juz pozwoliłam nawet ubranka kupowac hihihii No właśnie ja naokoło słysze o chłopcach, myslałam że mi sie córcia trafi, ale jest synek :) kurde, ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radość jest ogromna Kasieńko:) Ja tez pamietam jak poznałam płeć to byłam wniebowzieta:) Tak naprawdę to płeć nie jest taka ważna, po prostu cieszymy się z każdej opcji bo to nasze dzieciaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosia25.........Szczecin........26.07.05......Urodziła........Wiktoria Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Ania79..........Kielce...........03.09.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa.....15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05.......?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005....8kg...............Marcinek.....98cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg.............? Soul78...........W-wa..........19.11.05.......15kg..............Ala i Maja Ewka 77.........Leszno........28.11.05.......10kg..............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.............?.............120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......10kg ............Bartuś......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek.....97cm Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg..............?............? Lulka79.........Bytom.........17.01.06........4kg..............?............? jagoda1977....Rzeszów.......31.01.2006......5kg..............bliźniaki...88 cm Sysia1912......Malbork........30.01.2006.....2kg...............?.............81cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.2006.....5kg...............?..............? AlicjaY........Warszawa.......11.04.2006.....2kg...............?..............? olala...........ok Bydgoszczy..28.02.2006.....4 kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.2006......6 kg.............?.............94 cm Guśka..........Rzeszów........17.02.2006......3kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn.........29.04.06.........?..................?.............? Gonia78........Poznań..........19.05.05........?..................?.............? Elff - ...........Łódź.............05.05.06........?..................?.............? Aga28..........Kutno............27.03.2006.....?..................?..............?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............01.09.......28-35........02.10..............2 lata 2 m-ce........Trójmiasto stella72............30.06........28...........?.....................20 m-cy......Warszawa foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Paula23.............29.08.......28-29........?...................17 m-cy......Poznań Granini..............26.08.......34...........28.09..............13m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............4.09............28-33....ZAWIESZONA.....11 m-cy.......W-WA Estella ..............30.08.......28...........26.09..............11 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 31 .08......?............31..................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów agnieszka...........28.06.......26...........24.07............. 3 mie.........Jelenia góra Mama Muminka....?.............28-30.......?....................2-5 m-cy.....Opole Dioda30.............09.08.......30-31........09.09.............2 m-ce........? Silve25..............02.09.......30-?..........po 01.10.........5 m-cy........? monia- 1............?.............26............?..................?...............? Moniśka2005........05.06......ok60.........?...................?...............? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.09........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG soul78...................Kasia.................Skorpion........26........? estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........9468294 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 Aga28..................Agnieszka............Wodnik.........28.....4806409

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA IV NICK...................miejsce spotk...........................termin spotkania soul78.............. ..okolice Wawy(cała Polska)............ Mia26..... ...........mogą być te okolice W-wy............. paula23........... .. bliżej Poznania??????? .................. tu Kasia..............cała Polska............................... MYSZKA75............Wrocław................................. Emika .... ...........cała Polska.............................. Estella ...............w jakimś ładnym miejscu ............im szybciej, tym lepiej Dorota27.............Wrocław.................................mi kazdy pasuje olala..................W-wa, Poznań, może u mnie??? ..... sylwia19..............okolice Wawy, płd Polska............ Joanna...............najchętnie W-wa....................... Silve25...............okolice Wawy............................ Ana29................W-wa, albo jak wiekszość zadecyduje..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja juz dawno po śniadanku, ale jeszcze bym cos zjadła:D Taki łasuch sie ze mnie teraz zrobił, ze szok, a bioderka rosną:D Ja też myslałam Kasiu, ze córcia u Ciebie bedzie, a tu prosze kolejny chłopak, może jednak u którejś lekarz sie pomylił? Ja sobie własnie uswiadomiłam, ze zostało tylko 6 tygodni, kurcze kiedy to zleciało?? Niepokoi mnie, ze troszke obnizył mi sie brzuch, chociaż ja cała ciąże mam dosyć nisko brzuszek, ale teraz odczuwam to coraz bolesniej. Maluch ewidentnie naciska mi na pęcherz, powodując ból i jak ide to mam bardzo bolesne kłucia na samym dole:P Zobaczymy co powie lekarz za tydzień:) Asia ja mysle, ze faktycznie ruszy wielka fala i sie posypiecie wszytskie naraz:) Estella- brawa dla meza, to kiedy pierwsza wizyta?? Kasiu u mnie chyba trzeba poprawic, imienia narazie nie zmieniam, ale w obwodzie 100 mi stukneła:D :D Ale to przy okazji:) Soul ja tez sie nastawiam na spanie na zwolnieniu,ale pewnie tak samo jak u Ciebie nic z tego nie wyjdzie. Dzisiaj idziemy ogladac porodówke:P Gosiu, Wiki to juz normalnie duża pannica , buziaczki dla niej 👄 👄 👄 👄 👄 i ciesze sie, ze nas nie opuszczasz🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no u mnie na zdjeciu ewidentnie widac fiutka :) i prawie od razu lekarz powiedzial że chłopak :) i to pulchny hiihihihii spoko zaraz poprawię obwód :) a ja zaraz Wam wyślę fotki Wiki, Gosia mi przysłała właśnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Ja dopiero wstałam hihi. Ostatnio nie umiem się wyspać chodzę jak walnięta w łeb i nic mi się nie chce , muszę chyba sobie jakieś badania porobić. Gosiu ucałuj Wiki 👄 To już dwa miesiące , ależ z niej już pannica🌻 Kasiu jak miło czytać Twoje wypowiedz,i są teraz takie radosne:) Cieszę się razem z Tobą, pogłaszcz odemnie małego Bartusia 🌻 Soul dwie dziewczynki to super sprawa:) dwie małe łobuzice. Moja koleżanka ma bliźniaczki, jedna dziewczynka jest bardzo grzeczna i spokojna a druga za to nadrabia za obie hihi. Może w przyszłości udadzą Wam się dwaj synowie :) mięlibyście wesoło. Iwona mnie też ostatnio dopada jakaś deprecha i wszystko mnie dookoło wkurza no i jak już pisałam słaba jestem jak mops.Kochana musimy się jakoś trzymać w końcu nam też się uda. Wiem ze teraz jesień i to wszystko potęguje ale nie możemy się dać:) ja już podjęłam decyzję(razem z mężem) że jeżeli ta seria leków nie pomoże to zmieniam gina. Dziewczynki starające się - DAMY RADĘ !!!!! 🌻🌻🌻 A teraz idę zrobić sobie śniadanko:) Pozdrawiam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia bo to przecież ogromna radość :) ja nie wiem czemu aż tak, co pomyślę to się szczerzę sama do siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dzieki za foki!!! Gosiu slicznie wygladacie we trójkę, az sie wzruszyłam i Ty bardzo ładnie wygladasz:) Wiki jest cudowna i z tego co widze to chyba wykapany tata?? Buziaczki i usciski dla was 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu wiem że to radość i wcale Ci się nie dziwię 🌻 Czy ja też mogę liczyć na fotki wiki ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu! DZieki za zdjątka! Gosiu! Wiki jest cudowan no i duża z niej pannica:) Ja też od początku zauważyłam Jej podobieństwo do Tatusia:) Andzia! Tobie też sie uda. Juz niedługo! Mocno trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu dziękuję za foteczki 🌻 Gosiu Wiki jest niesamowita a w trójkę wyglądacie tak słodko że aż mi się łezka zakręciła. Tatuś musi być dumny z takiej córci co ❤️❤️ Soul dziękuję za kciuki 🌻 ja też mam nadzieję ze kiedyś w końcu się uda. Oby jak najszybciej bo latka lecą hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnA 29
oj Andziu jak ja wiem o czym mowa.....latka lecą i mam nadzieje ze wkońcu sie doczekam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - nie przejmuj się - damy radę - powtórzę to co powtarza cały czas Asiulek!!!!!! TEN ROK JEST NASZ!!!!! bĘDZIE DOBRZE - BĘDZIEMY MAMAMI!!!!! Trzymam za nas wszystkie kciuki!!!!!! Ja dzisiaj powinnam dostac @ - więc czekam ;) i pewnie się doczekam - nie liczyłam na nic wielkiego w tym miesiącu - jak zwykle zreszta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×