Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

hej. Monik- sorki Szybko napisałam i ucieklam dalej do pracy. clo- to clostibergyl. Jest on po to by pecherzyki rosly do odpowiedniej wielksci i były wartosciowe. Dużo ginów daje je bez badania hormonów. Mi się wydaję, że troche za duża dawkę Ci dał - bo bierzesz podwójnie, ale to On jest ginem i moze chce zobaczyc jak się twój organizm zachowa. Tylko dobrze by było sprawdzic przed nastepnym cyklem , czy wszystko ok- by nie przedawkowac i nie dopuścić do torbieli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja szukałam w necie ale wiedziałam że i tak w koncu napiszesz jak zobaczysz :) nie chciałam żeby monik sie martwiła do tego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak można!!!!!!!!!!!!! Kurcze, mamy 2005 rok, a okazuje się, że chyba bezpieczniej będzie rodzić dziecko w domu, bo przynajmniej nikt się nim nie będzie \"bawił\". Wiecie co, takie osoby to nie tylko na bezrobocie bym wysłała, ale konsekwencje prawne bym wyciągnęła!!!!!!!!!!!!! Brak słów... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini, też to czytałam, przerażające. Dobrze ze ten fotograf zareagował i dobrze zrobił że poszedł od razu doo gazety a nie na policję. To jest znacznie skuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję asia,folik za wiadomośc.ale czy to clo może dać większe prawdopodobienstwo bliźniaczków??pytam teoretycznie, bo wiem ze przede mną dłuższa droga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik- bardzo zwieksza szanse na blixniaki. :) A te pielegniarki- ech - pozbawienie prawa wykonywania zawodu i to w trybie natychmiastowym!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
granni to straszne co tam przeczytałam.powinny w sklepie mięsnym pracować a nie do ludzi i to takich malenkich i bezbronnych.ostatnio rodziła moja koleżanka przyszła pani doktor stażystka i przy badaniu upuśiła jej synusia!!dzięki bogu, że był nad materacykiem do przewijania!!pani doktor ewakuowała się zostawiajac płaczące dziecko i matkę w szoku.nie mogła uspopkoić jej przez długi czas.nie zrobiła celowo tego,fakt, ale nie zainteresowała się potem co z dzieckiem!!!po prostu sobie poszła małpa jedna - pediatra może nazywa siebie ze jest z powołania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie z tymi bliźniakami.tego to już nie wspomniał.byle nie trojaczki. bo z karmieniem byłby kłopot i wózek jakiś bardzo szeroki na zamówienie (hi hi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakie działanie ma ta luteina? czy to jest na wywołanie czy na stymulacje?przepraszam kobiety ze jestem tak ciemna i może drażnią was moje może infantylne pytani.wybaczcie ale brałam w swoimżyciu tylko duphaston a sto lat temu progesteron.muszę trochę poczytać o tym,bo czuję się zakręcona .gdzie znaleźcćinformacje o tym foli ,asia zeby wam już nie truć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UUUf dopiero teraz skonczylam z nadrabianiem zaleglej lektury. Oj kobietki zyc bez was nie moglam. Troche mi sie od was oberwalo za te okna ale slusznie sama siebie bym przez kolano przelozyla i lomot sprawila ale przysiegam, ze wiecej tak glupich pomyslow nie zrealizuje przed rozwiazaniem. Estellko gratulacje nowej pracy mezusia !!! Calusy !!! Asienko ! Twardzielka z Ciebie ciesze sie, ze juz po pomyslnym badaniu :):):) Trzymam kciuki za wykorzystanie rosnacych pecherzykow !!! Foli ! Udanej wizyty u gina i pomyslnych od niego wiesci Ci zycze !!! Paula i Ciebie biedaczko dopadaja wiruski ? Bierz L-4 i lecz sie w domciu zdrowie Twoje i dzidziusia najwazniejsze ! Gusiu ! Ty bidulko ! Zal mi Ciebie, ze tak Cie to chorobsko dopadlo ! Mam nadzieje, ze juz wkrotce calkiem wyzdrowiejesz :) Monik ! Dziekuje za troske :)🌻🌻 Soul ! Mia ! Aga ! Ciesze sie, ze jestescie dalej z nami :) Piszcie, dzielcie sie swoimi uczuciami i nastrojami, tesknilam z a wami !!! Koniecznie poglaskajcie dzidzie od ciotki Moni :) Emiczko ! Ty tez czesciej sie pojawiaj, zamien kompa na laptopa i bedziesz miala z nami czestrzy kontakt :) Golka sadystko !!! :) Rob ten tescik tak dla formalnosci bo ja tez mam przeczucie co do jego wyniku pozytywnego !!! Trzymam kciuki :) !!! A ten spokoj przed testowaniem to dobry znak !!! Gosiaczku wszystkiego naj ! naj ! naj ! najlepszego z okazji urodzin !!!🌻🌻🌻🌻👄👄👄👄 !!! Wspanialych chwil z przepiekna corenka i mezusiem, zdrowia, spelnienia najskrytszych marzen !!! Calusy dla Ciebie :):):)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Preparat LUTEINA (progesteron mikronizowany) występuje w postaci tabletek podjęzykowych i tabletek dopochwowych; każda tabletka zawiera substancję czynną 50 mg progesteronu. Opis działania: Progesteron w preparacie Luteina jest syntetycznie otrzymywanym naturalnym hormonem ciałka żółtego jajnika. Progesteron w warunkach fizjologicznych wytwarzany jest w jajnikach, korze nadnerczy, ośrodkowym układzie nerwowym oraz przez łożysko w okresie ciąży. Progesteron umożliwia implantację jaja płodowego i utrzymanie ciąży. Znosi samoistną czynność skurczową macicy. Działając synergistycznie z estradiolem przygotowuje gruczoł mlekowy do laktacji. Wskazania: Zaburzenia miesiączkowania, bolesne miesiączkowanie, niewydolność ciałka żółtego, cykle bezowulacyjne, zapłodnienie in vitro, poronienia nawykowe i zagrażające, zespół napięcia przedmiesiączkowego, hormonalna terapia zastępcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monik, i nie martw się tylko pytaj. Ja szukam na www.google.com.pl wpisuję hasło i przeglądam stronki. Ale naprawdę się nie przejmuj i jak masz problem to śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Granini ! Glowa do gory nie przejmuj sie tak bardzo niezbyt pomyslnymi wynikami posluchaj Asi zobaczysz, wkrotce juz bedziesz dzielic sie z naimi wiescia o dwoch kreseczkach no i moze dwojeczce od razu co ? :):):) Bardzo mocno Cie przytulam i pocieszam jak moge :) Calus ! Sysienko dziekuje za piekne kwiatuszki i serduszka jestes cudowna, dziekuje za troske i Ty kochana dbaj o siebie i nie lekcewaz napiec brzuszka, polegiwuj sobie i odpoczywaj 🌻🌻🌻🌻 Ja jutro ide do swojej ginki na konsultacje. Pokaze jej wypisy ze szpitala i zapytam ile mam brac te leki czy juz do konca ciazy czy jeszcze mi je odstawi przed rozwiazaniem. Brzuszek jeszce sie napina choc juz nie tak czesto, raz, dwa razy dziennie to napewno. A wtedy jestem cala w nerwach i zaczynam sie bac i modlic, by sie czesciej nie napinal. To tyle u mnie jestem troszke jeszcze rozbita po szpitalu ale dochodze do siebie. Czytam was i bede odzywac sie od czasu do czasu bo juz mniej moge przed kompem sievdziec. Mia ciesze sie, ze nie musisz isc do szpitala na te cholestaze, lezalam w salki z kolezanka, ktora o sierpnia lezy w szpaitalu wlasnie na cholestaze jest juz w 36 tygodniu i lekarze coraz czesciej mowia o szybkim rozwiazaniu ciazy bo dzidzia coraz bardziej naciska na watrobe. Moja mlodsz siostra tez miala cholestaze w ciazy i lezala w szpitalu. Jedyne co moge Ci doradzic to przestrzeganie scisle diety watroboiwej, potrawy tylko gotowane najlepiej na parze, zadnych sliwek bo sa ciezkie na watrobe i zero smazonych potraw. Ciesz sie, ze masz lagodna odmiane. Pozdrawiam pa !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te kur... pseudopielegniarki to bym zaraz do sadu podala jkby tak z moja dzidziusnia robily. Zabilalym jakbym wpadla do tego szpitala to bym je chyba zastrzelila !!!! Ten artykul poruszyl mnie do lez co za jakies sadystyczne potwory !!! Nie powie juz nic wiecej bo sie tylko denerwuje. Brawa dla fotografa za przytomnosc umyslu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane:) Foli gratulacje dla męża:) widzisz a tak sie martwiłaś że za mało się uczy:) Asiu ale z Ciebie twardziel:) Super że wyniki masz dobre teraz tylko czekać na dobre wieści - na pewno się uda kochana🌻 Golka mam nadzieję że właśnie przeprowadzasz test i zaraz napiszesz że SĄ DWIE TŁUSTE KRECHY trzymam kciuki. Gosiu WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN WIELE RADOŚCI I MIŁOŚCI🌻🌻🌻 Paula kochana kuruj się i dbaj o maleństwo❤️ A co do mnie to @ nadal nie ma ale objawów ciążowych też brak więc przypuszczam że dzieje się coś niedobrego, ale na razie czekam za dwa tygodnie (nie całe) się wszystkiego dowiem. Do sądu dzwonię codziennie ale nadal nie mają akt i już mnie cholera bierze. To tyle o mnie jak będzie coś nowego to napiszę. Pozdrawiam serdecznie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Andzia, dzięki za gratulacje. Dobrze, że się wybierasz do ginekologa bo trochę długo nie masz @. Opieszałość sądów jest straszna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo lepiej, dostałam wczoraj błogosławieństwo szefa na siedzenie w domu do końca tygodnia, to siedzę i kończę leczenie :D tylko że dni mi się już mylą :) dla wszystkich 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja o 13.00 wychodzę z pracy i jadę do kliniki w Łodzi, ciekawe co tam wyniknie, pewnie nowe badanka Aśka a ty co teraz planujesz przerwę czy inseminację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli, powodzenia na badankach. Trzymam kciuki, żeby informacje były pomyślne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Andziu ! Wspolczuje tego oczekiwania na wiesci z sadu. Foli ma racje opieszalosc sadow jest niestety jest i bedzie i to jest przerazajace ! Ale trzymam kciuki za pozytywne wiesci :)🌻🌻🌻 No a ten brak @ zastanawiajace a moze powtorzysz test ? Foli trzymaj sie czekam na wiadomosci od Ciebie buzka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mia cieszę się,że wszystko okay,Tobie Asiu też już pisałam,że się cieszę,a za Was wszystkie dziewuszki oczywiście cały czas trzymam kciuki.Buziaki dla Was. www.gosiaczek26.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×