Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

Monik, to plamienie trwa 4 dni ale dzisiaj go w ogóle nie ma. Zobaczę jak nie bedzie to w piątek pojadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca
Dziewczyny dzieki.Dzis polece do apteki i zrobie ten tescik i wm powiem jaki wynik znacie jakies doobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytasz czy to moze być ciąża?moze. i zrób sobie test starająca,zeby się upewnić bo inaczej się nie dowiesz. gdybyś dowiedziała się za tydzien dwa ze to jednak nie @ to jeszcze większe rozczarowanie,tak myslę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Witaj: Monik, Maklady, Foliku :-))), Anka, Paula, Starajaca jezeli kogos pominęłam to również witam bardzo serdecznie.Mój gin znów nie przyjmuje, czekam i czekam....Wczoraj mnie tak kłuło po prawej stronie, że myslałam że dostanę @ a tu nic, źle sie czułam od południa, położyłam się , jak wstałam pobolewał brzuch- Paula czy to normalne???? od trzech dni mam tempkę powyżej 37, 7 co jest grane...dzisiaj to i brzuch mnie kłuje...czy to normalne??? zaczynam sie bać, że mojej fasolce coś się dzieje...Może test mnie oszukał pokazując Dwie kRechy????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foli,koniecznie,nie czekaj dłużej,ale czujesz się jak by to był@?dobrze,ze ustało to swinstwo chociaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka25 tak pamietam może rzeczywiście twój facet ma rację, fakt jest taki że on był troche dziwny :/ Starająca- nie myśl o tym tylko teraz proszę ładnie pójść do apteki i kupić test - przeciez co ma być to i tak będzie!!!! Już tego nie zmienisz- więc albo tak albo tak!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Starajaca myslę, że to fasoleczka...:-))) fOLIKU TRZYMAM KCIUKASY RÓWNIEŻ ZA CIEBIE:-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
wiecie co mi się wczoraj przytrafiło?? Ostatnio nie chce mi się jeśc tylko duzo pije i jak wracała wczoraj do domu to w ogóle nie chciało mi się jeść więc sobie mówię najpierw się przespię bo normalnie tak mi się chciało spać a potem zjem, ale zaszłam po drodze kupić sobie piżamkę i po wyjściu ze sklepu normalnie dostałam takiej delirki z głodu że normalnie kalpy na oczy motorek w dupke i heja do domu jaknajszybciej jeśc. Wtryniłam tyle że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko ja nie jestem w teamcie bo mam duże zlaegłości możesz mi przyblizyć sprawe? Mnie kłuło z lewej strony jak juz wiedziałam że jestem w ciąży ponieważ zarodek się zagnieżdzał w macicy i to własnie z lewej strony ;) jak później widziałam na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basieńka,test cie nie oszukał,niemożliwe.ja bym poszła jak najsz.do lekarza. czy ty byłaś juz u gina?nawet test wyszedł na plus a nie dopatzry się jaszcze fasolki w brzuszku to na pewno da ci profilaktycznie jakiś specyfik.lepiej dmuchać na zimne.który ty masz tydzien?wiem ze poczatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny!!!! Basieńka - spokojnie, ale swoją drogą to naprawdę nie masz innego lekarza w zanadrzu ??? NIe możesz aż tak czekać, skoro się niepokoich. Stres może zaszkodzić i Tobie i fasolce (a pamiętaj, że to już maleński człowieczek). Dziewczynki, trochę się martwię też o siebie. Zwalam jednak wszystko na luteinę. W I fazie cyklu było wsio ok, po paru dniach przeszedł ból i nepięcie piersi, no poza mdłościami i bólem głowy (a to efekty uboczne brania tego leku 0 tylko dlaczego mam je wszystkie naraz ... :-o). Już pisałam, że praktycznie od dnia owulacji (chyba była: śluz + kłucie jajnika) czuję lekkie ćmienie w dole brzuszka. No i masakra, wczoraj po południu pojawiło się małe jasne plamienie. Foli - tak więc mogę podać ci dłoń, mam to samo co ty. Za wcześnie wszystko. Dzisiaj pobolewa mnie dół brzucha jak na @. Kurde, czy to możliwe ??? Miałam cykl skrócony do 25 dni, a teraz znowu mi zwariuje i całkiem się skróci poniżej jakichkolwiek norm??? JAsny gwint. Co prawda JESZCZE dzisiaj nie pojaiwła się plamka, ale mam śluz i myslę, że znowu poplamię dzisiaj. No cmi mnie jak na @ normalnie a to dopiero 19 dc. Boję się dziewczyny, teraz ja sie kurna boję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
a WIĘC TAK : JESTEM PO TEŚCIE WYSZŁY DWIE KRECHY, @@@spóźnia mi się już 4-5 dni dokładnie to juz nie wiem , tempkę od paru dni mam powyżej 37,7. nie mam ochoty na kawusię, byłam kiedyś kawoszem a teraz zero, sutki mam teraz tak wrażliwe, że nawet koszulka przeszkadza:-)))) od wczoraj kłuje mnie po prawej stronie jak na @@@ :-(((( wcześniej non stop w ustach czułam smak czekolady...jaka powinna być tempka w ciąży???:-)))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, mam pytanko, bo podobno zanim się nie zagnieździ to nie ma hormonu hcg ale u ciebie widać że to nie tak jak myślę no bo u ciebie zagnieżdżał się jak już wiedziałaś, że jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
cześć Zabajona :-)))) mam lekarza, ale nie pójdę do niego, kiedyś mi postawił złą diagnozę i wylądowałam w szpitalu , nie ufam mu, a ten mój jest super, poza tym jest ordynatorem szpitala, od lat mnie prowadzi :-))))Zabajona wszystko bedzie dobrze- nie załamuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
basieńka idz do lekarza koniecznie.moze jakąś nospę .ja jak byłam z fasolką bolało mnie jak na @.mimo ze to był sam początek tak jak u ciebie dał mi profilaktycznie coś.tylko u mnie było plamienie,a u ciebie nie ma i nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajone, ja dostałam plamienie w 18 dc czyli tak samo dzisiaj nic nie mam ale brzuch boli jak na @. Zabajone nie wiem co ci poradzić ja dzwoniłam do tego prof i powiedział że mam przyjść jak minie plamienie. od wczoraj wieczorem go nie mam ale pewnie znowu się pojawi. Ja zadzwoniłam bo sie bałam że coś nie tak, nadal się boje ale mniej bo mnie uspokoił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basieńko ja nie mierze tempki więc nie weim, ale widze że masz baaaadzo podobne objawy do mnie. Ja nie mogę piersi dotknąć tak mnie bolą!!!!!!!! a o spaniu na brzusiu tak jak zawsze lubiłam to juz mogę zapomnieć - piersi mi juz nabrzmiały i tylko jeden stanik na mnie pasuje - zwykły z materiału gładki bez żadnej koronki itp a to kłucie to wg mnie zagnieżdżanie sie fasoleczki tak jak było u mnie ;);) a o co chodzi z tym ginem? Jeśli nie masz żadnego dź do jakiegoś na fundusz niech ci potwierdzi- powinien juz widzieć na usg pęcherzyk płodowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli ja czułam kłucie przed testem a jak juz wiedziałam to jeszcze czułam ale wtedy już wiedziałąm dlaczego :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basienko, idż do lekarza ale ni widzę powodów do zamrtwień, przecież nie krwawisz ani nic więc powinno być ok, temperaturę też masz ok, w ciąży musi być podwyższona na poczatku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabajona ,cały czas nam w tym miesiącu natura robi jakieś psikusy z tymi plamieniami.współczuje.ja biorę clo i też mam coś podbarwione,a to początek cyklu.nie jest też u mnie dobrze.bo po clo to żadnych plamien być nie powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, ja czułam kłucie w 18 dc ale to chyba za wcześnie, a miałaś plamienie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
wdze że wcześniejsza wypowiedź została nie zauważona więc sle pytanie: może się orientujecie jak to jest z macica jak się zajdzie jest nicko czy wysoko czy miękka czy twarda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
dziękuję kochane:-)))) tak samo mi mąż mówi abym szła na fundusz, aby potwierdził fasoleczkę , a potem do swojego....mój jest na urlopie,,, To nie mozliwe że mnie tak kłuje, myslałam że to @@@@ale jeżeli tak mówisz to nie zapeszać, Jeszcze raz Wam dziekuję, kamień z serca mi spadł:-)))))))), :-)))))))), :-))))))) Starająca myslę, że wróciłaś już z apteki , więc opowiadaj - bedziemy ciociami:-))))) trzymamy kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, on rzeczywiście był dziwny, ale ja nadal uważam, ze z wieloma rzeczami miał rację i nadal, mimo że do niego nie chodzę, staram się niektóre zalecenia stosować... Basienkaaaaa, skoro tak bardzo się martwisz, to może faktycznie idź do jakiegoś innego lekarza, tylko na potwierdzenie, że wszystko jest ok, a jak już Twój lekarz wróci, to jeszcze raz się wybierzesz... Paula, jak to jest w końcu z tym hormonem hcg... Ja myślałam, zreszta większość dziewczyn chyba też, że on zaczyna być wytwarzany już po zagnieżdżeniu, a Ty piszesz, że u Ciebie dzidzia zagnieżdżała się, jak już o ciąży wiedziałaś... Starająca, ja nie znam się specjalnie na testach, ale nie raz już słyszałam, że ten QuickView jest średnio czuły i że w długim okresie może ciąży nie wykryć. Ale jest sporo testów, które dużo wcześniej wykrywają dzidzię. Zresztą, jeśli to dzidzia, a wierzę, że tak jest, to po 3 tygodniach od spodziewanej @ chyba każdy test powinien to wykryć. Ale dla pewności może niech się jakaś dziewczyna wypowie, która ma w tej kwestii większe doświadczenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli - myślę, że to jednak luteina rozrabia. Cholera - tylko dlaczego brzuch ćmi ??? W tamtym miesiącu jak miałam plamienie po połowie cyklu, to nic mnie nie bolało, aani jajnik ani jak na @, nic się nie działo oprócz plamienia. A teraz czuję je wyraźnie. Mam nadzieję, że to nic groxnego. Do ginki nie mam co iść, bo kazała mi przyjść po całym cyklu po dalsze instrukcje, pewnie zmieni dawkowanie i będzie chciała wiedzieć co się działo przez ten czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basieńkaaa-
Diewczyny wczoraj wziełam Nospę, dzisiaj też powinnam przyjąć????pobolewa mnie tylko brzuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka nie wiem do końca z tym hormonem jak to jest ale jeszcze czułam kłucie - nie wiem jak długo się zagnieżdża zarodek więc może to zależy od tego. Meybe z tego co sie orientuję to jest chyba wysoko ale nie mam pewności. W każdym razie lekarz przy badaniu \"paluszkiem\" wyczuwa zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Starająca
zaraz dam wam znac wlanie ide robic trzymajcie kciuku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×