Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

jest extra, uważam, ze życie jest za krotkie, więc trzeba się śmiać do woli, a kosmate myśli? hmm, w naszym wieku to chyba nic zdrożnego, neistety moja wyobaźnia płata mi nieraz figle w momentach zupełnie nieodpowednich hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się szczepie po koniec października mi prof. powiedział ze jak dostanę @ to mam się sczzepić na grypę i tak robię chyba że inseminacje bede miała. W ciąży to trudny temat jedni mówią ze się szczepić inni że nie trudno powiedzieć ja bym sie bała chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmykam do pracy znowu ale mam tempo w czytaniu, estelko mam nadzieję ze to bakterie łatwo wyleczalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeli
zabajona juz otworzyłam i zaczne czytac maklady ja równiez dziś dołączyłam ,tak tu miło i jakie tu tempo ,dziewczyny super mnie przyjęły ,tak więc zostanę tu i mam nadzieję że razem z wami zafasolkuję. Nelka31 ja równiez jeśli nadchodzą dni płodne to mam obawy ,teraz boli mnie dziąsło bo chyba rośnie ząb mądrości i juz boje sie że może zrobi mi sie jakis stana zapalny i trzeba będzie dac antybiotyk ,a do tego mąż kilka dni temu zaszczepił się na grype ,a ja oczywiście mam obawy że może osłabi to szczepienie żołnierzyki. a ty czego sie boisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeju , a moje piersi, zaraz wylecą ze stanika. Ta luteina robi z nimi cuda ;-) szkoda, że przed @ spadają do swojego małego B :-( najchętniej bym zdjęła stanik ;-) ale przeciez w biurze jestem i mam jasną bluzkę ;-) przepraszam, że dziś tylko o sobie piszę, jakiś taki dzień...ale oczywiście pozdrawiam Wszystkie serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeli
ja się nieszczepię ,mąż sie zszczepił bo miał w pracy szczepienie,gin mi powiedział że po szczepieniu nie można starać sie 2 tyg ,a jeśli chodzi o mężczyzn to powiedział że oni powinni odczekac tydzień ,bo organizm jest osłabiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, znam ten ból, cyce po luteinie na maxa daja popalić hehe, ja jak zaciążyłam to biegłam do sklepu po sportowy stanik bo wtym co przyszłam nie dane mi było wysiedzieć, pomyśl, ze ja ściągam w pracy stanik a cyce w rozniarze D, maskara heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja normalnie mam rozmiar D-E, to co będzie, jak mleczko zacznie się w nich gromadzić... O mamo!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaka tam masakra, takie cyce (D) to są dopiro cyce ;-) mi chyba C wyskoczyło ;-) ale daje im dwa dni i spadną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szeli no właśnie bądź tu mądra, kiedyś nie wolno było się szczepić a teraz wszędzie trąbią że zwłaszcza kobiety w ciąży powinny i że te szczepionki są bezpieczne, że po 7 dnich nie ma po nich śladu i że te szczepy nie są chorobotwórcze. Ja w ciąży się nie odważę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie mogę sie dodzwonić do tej kliniki wiecznie zajęte albo nikt nie odbiera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem cieszę się, że tak \"okazale\" wyglądam. Na przykłąd latem, kiedy nosi się duże dekolty... Ale często łezka mi się w oku kręci, jak nie mogę się wbić w prawie żadną bluzkę, bo u nas modny od dawna rozmiar na sklepowych półkach to XS w porywach do M... Albo jak mam kupić stanik i muszę wydać około 200 Złotych, bo neistety te bazarowe może i ładne, ale mojego ciężkiego bagażu ni jak utrzymać nie chcą i muszę raczej takie porządne i solidne kupować... Ale nic to. Mój \"mężulek\" raczej zadowolony, chociaż nie wiem, co powie, jak przy ciąży i karmieniu biuścik do miseczki G mi się powiększy, hihihihih. Tak, tak, teraz się śmieję, ale nie wiem, czy tak mi do śmiechu będzie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szeli
ja też mam b foli ja czytałam w necie i pytałam sie 2 gin ,jeśli chodzi o ciąże jedni mówia że mozna ale tylko w 2 i 3 trymestrze ,inni jeszcze że w pierwszym równiez , ja też bym bała się w ciąży szczepic,każdy gin mówi co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelka, musisz jeść dużo jogurtów naturalnych ale tylko tych co mają specjalne bakterie nie pamiętam nazwy ale jak bede w domku ci powiem, ja tez muszę bo brałam antybiotyki a osłonnie nie mogę nic brac bo mam @ :(. Wbrew pozorom niewiele jogurtów to ma, napewno: bakoma naturalny, danone naturalny tego nie ma na przyklad. Jeszcze jest taki do bicia z tymi bakteriami ale nazwę ci dam jak będe w domu. No i żurawina działa też dobrze, np. sok żurawinowy, to jest też b. dobre na zapalenie pęcherza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już sprawdziłam te bakterie w jogurcie to:Lactobacillus acidophilus. Muszą być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foli , dzięki! znajdź mi jeszcze prosze jacy producenci mają te bakterie ;-) może Zott?? mój ulubiony naturalny :-) podobno kefiry trezba pic, wodę z sokiem z cytyny i tabletki urinal (żurawinowe) tak sobie myślę, pisałm kiedyś że mam jakieś problemy jelitowe często boli mnie brzuch...może w jelitach miałm e.coli i one sie przeniosły do pochwy...jutro będę wiedział, chyba dziś oka nie zmrużę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, takie duże pieri to nic fajnego, ciężko bluzeczki kupić, bo albo się na guzikach rozchyla albo wielka w ramionach że strach. Mąż mój też się cieszy z cycuchów, ja mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
ale wy macie tempo ;) cześć laseczki ;) wczoraj miałam znowu (trzeci raz z kolei 37,6 stopni) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie denerwuj się na zapas, postaraj się choć na chwilkę nie mysleć, poczytaj ten topik o gafach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam b, czasami przed @ takie porządne b, mojemu mężowi się podobają, a ja chciałabym ciut większe;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pisz, pisz o cycach ;-) mi to np nie przeszkadza. zawsze można pod bluzeczkę koszulową założyć dopasowaną kolorystycznie koszulkę a bluzeczke koszulową nie zapinać do samej góry, tylko właśnie do wysokości cyców ;-) i jak się rozchyla to ładnie wygląda :-) a bakteeie, france jedne pokonam. Oby to była jedyna przeszkoda w drodze do fasolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
okaże sie dzisiaj wieczorem jak nie spadnie temp to jutro nie dostane okresu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maybe
a tak własciwie to kolejny czwarty dzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×