Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tu Kasia

czy są wśród Was kobietki,które chcą zostać mamami cz.IV

Polecane posty

A ja sobie urządziłam małe porządki :) zaraz zajmę się przygotowaniem szafeczki na ubranka dla dzidzi bo nie wiadomo kiedy się urodzi może nawet i za miesiąc więc trzeba się po mału po mału szykować :D Co ruchów dzieciątka to nie ma co się stresować choć ja też przez jakiś czas się tym martwiłam bo kopał dość mało a czasem wcale, ale wtedy dzidzia śpi i nie ma co się martwić, ja to nawet się martwiłam jak za często kopał :D ze mało śpi a często buszuje, teraz to ma swoje pory i wtedy daje mi czadu :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale musiałam się naszukać tabelek tak dawno ich już nie było :) TABELA I NICK.............MIASTO.........TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26.........Szczecin.........26.07.05......Urodziła.......Wiktorię Domi24.........Warszawa.......22.05.05......Urodziła........Wiktorię i Zuzannę Ania79..........Kielce.............08.09.05.....Urodziła .........Igę Anna23.........?..................07.08.05......?..................?............? Meg33...........Warszawa......15.09.05.......?..................?............? Skarbelek......Olsztyn.........17.09.05........?..................?............? Dorota28.......ZielonaGóra...11.11.2005.....8kg...............Marcinek..100cm Aga*.............Wrocław.......08.11.05.......10kg..............? Ewka 77.........Leszno.........28.11.05.......10kg.............Ola Mia26...........Wrocław.......01.12.05.......10kg..............Mateusz....93cm Monika80.......Wrocław.......17.12.05.......11kg.........córeczka ...120cm Tu Kasia........W-wa.......... 20.12.05.......14kg ............Bartuś.......112cm Suzinka.........Tarn.Góry.....14.01.06........6kg..............Mateuszek..97cm Lulka79.........Bytom..........17.01.06........4kg..............?..............? Bozina .........Tarn.Góry .....22.01.06.......6kg...............?..............? Sysia1912......Malbork........30.01.06........7kg..............?.............88cm jagoda1977....Rzeszów.......31.01.06.......9,5 kg ...Wiktoria i Aleksandra....94 cm DIDO76 ........Piekary Śl. ....26.02.06........9kg.............?..............? li_de ..........Toruń............26.02.06.......9 kg.............?..............98 cm olala...........ok Bydgoszczy..28.02.06.......4 kg.............?...............? Guśka..........Rzeszów........17.02.06.......3kg...............?..............? Aga28..........Kutno............27.03.06......?..................?..............? AlicjaY........Warszawa........11.04.06.......5kg...............?.............? Roza_..........Olsztyn...........29.04.06......?..................?..............? Elff - ...........Łódź..............05.05.06......?..................?.............? Gonia78........Poznań...........19.05.06......?..................?..............? Paula23........Poznań............06.06.06........?...............?...........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK.................1DC.........DC...........dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Andzia77...........04.09........25-35.......?......................3lata..........Wodzisław śl. Aśka74..............30.09.......28-35........31.10..............ponad 2 lata........Trójmiasto foli...................06.08.......27-28.......?....................ok 16 m-cy...Ostrów Wlkp. Granini..............26.09.......34...........29.10..............14m-cy........Gdynia Ef27.................?.............27...........?.....................11 m-cy......? Emika...............28.09.........28-33............12 m-cy.......W-WA Estella ..............26.09.......27...........23.10..............12 m-cy.......Warszawa Moniśka2005........?............ok 60.......?.....................7 m-cy........Łomża Sabra ............... 27.09.....?............31...................10m-cy........Trójmiasto Mysza29.............?.............26-28.......?....................6 m-c........Katowice ida_..................?.............26-28.......?....................ok 5 mc-y...? JaChceFasolke......?.. .........36...........?......... ..........4 m-ce.......Chorzów Dioda30.............08.09.......30-31........08.10............3 m-ce........? Silve26..............06.10.......30-?..........po 03.11.........6 m-cy........? Gonia78 ............19.08 ......28............? ................. 2 m-ce ........Poznań AnA 29..............1.10........30............?...................3 m-ce........Jaworzno georgina80__ .....26.08.......28............?....................?................Szczecin Golka26.............7.09.........31...........?...................18 m-cy.......? Iwona77..........?...............?.............?....................14m-cy.......Zambrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELKA III: Nick......................Imię.................Zodiak...........wiek.....nr GG estella...................Edyta................Skorpion........29........2662371 tu Kasia....................Kasia..............Strzelec........24.........6680371 mysza29................Bożena...............Lew.............29.........? Dorota28...............Dorota................Byk..............28......? paulakp.................Paulina...............Ryby ...........26,5......? malwa30................Monika..............Panna...........30.........? paula23.................Paulina..............Waga............23.........2880856 sylwia19................Sylwia...............Waga............19.........5679908 Domi24.................Dominika............Baran............24,5......? 38 tydzień.............Kamila...............Strzelec.........19.........? MEG33 .................Marta ...............Bliżniaki ........33.........? Dioda...................Dominika...........Strzelec..........30.........? Aga*....................Agnieszka...........Skorpion.........26 ........5134039 Olala...................Aleksandra..........Ryby............ 27.........8177064 Impersona.............Elka..................Baran............20........3897413 Bozina..................Bożena..............Wodnik .........29........1945823 dana25.................Danka...............Baran.............25.......? monia-81..............Monika...............Panna............24.......? Mia26..................Asia...................Bliźnięta........26.......? Gosia25...............Gosia..................Waga............25.......8616146 Tweety*...............Agnieszka............Bliżnięta........22,5.....? Skarbelek.............Kasia..................Baran...........27........? Silve25................Sylwia.................Waga...........25,5......6793354 Emika.................Ewa....................Byk..............27.......4301791 Marlena200...........Marlena...............Lew.............26.......4841415 ida_................... Aneta.................Rak..............20.......? Golka26...............Gosia..................Byk...............27.......6662178 monika80.............Monika................Baran............25......1226378 Suzinka...............Hania..................Lew..............24.......9504986 Ef27...................Ewa....................BYk..............28.......? Joanna................Asia....................Lew.............30.......? Mama Muminka .....?........................Byk..............27.......? Aśka74................Asia....................Byk..............31 .......7215111 Julik..................?........................Skorpin.........30........? Roza_.................Agnieszka............Bliznięta.........23........2213816 Moniśka2005.........Monika...............Strzelec..........?.......... Sysia1912.............Sylwia................Lew..............21........8595619 iwcia_w...............Iwona ................Waga............27........ doth...................Dorota................Baran............26....... Foli....................Asia...................Koziorożec......29....... Granini................Angelika.............Baran............26......8621281 Andzia77..............Ania..................Bliźnięta........28......2177361 AlicjaY................Dorota................Waga............32.....1415791 Ta oczekujaca.......Monika................Bliźniak.........26.... 4355248 DIDO 76 .............. Alicja ................Skorpion .......28.... 1055740 Qulaska................Ania ..................Lew.............26.....3915592 AnA.....................Aneta.................baran...........29.....? Georgina80__.........Aneta.................byk..............25.....5773063 sabra.................ada..........baran...............26..........1510226

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonko
odpowiadając na pytanie zawarte w temacie - oj tak, baaardzo chcę, jak niczego na świecie, tylko czy sie doczekam, na razie nie robię testu, bo pewnie jest za wcześnie, @ powinnam mieć pod koniec mca, a tu już fatalne samopoczucie, piersi jak z kamienia i strasznie \"palą\", biedny ten m,ój mąż , bo w nocy cały czas się wiercę i jęczę , a przytulić się też za bardzo nie mogę......, wiem, wiem, to może być napięcie przedmiesiączkowe, brzusio tez trochę boli, ale tak się zastanawiam, bo nieco to dla mnie dziwne - takie objawy mam już prawie tydzień, zaczeło się kilka dni po owulacji (którą zresztą ku uciesze mnie i męża cięzko przepracowaliśmy :) ), dziweczyny - chyba coś przydługo jak na npm co nie? a z drugiej strony to i chyba na objawy \"zadzidziusienia\" za wcześnie , życzcie mi (jak to cudnie określacie ) \"fasolki\" pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie , zarówno te \"zadzidziusione\" i ciągle czekające buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sysia Nikt nie baluje (przynajmniej nie ja) siedzę pokornie w domku ... A co do twojego porodu, to moze byś tak poczekała troszkę dłużej niż miesiąc :D Co tak szybciutko chcesz sie \"pozbyć\" brzuszka ???? Niech maluszek siedzi w nim jak długo zechce :D Ale w ogóle to widzę, że jesteś w super formie - humor dopisuje, energia pewnie też - ale nie forsuj się nam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonko
myślisz, że to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonko, trudno stwierdzić jednoznacznie. Ja od samego początku czułam się \"inaczej\" i to mi dało do myślenia - potem to już mi się testu nie chciało robić bo naprawdę byłam przekonana, że na pewno jestem w ciąży. Różnica z poprzednimi razami polegała na tym, że nie doszukiwałam się żadnych objawów tylko zauważałam dziwne rzeczy (piersi bolące, dziwne wodniste upławy, rozkojarzenie na maxa i ogromny apetyt w moim przypadku akurat na ryby- a to wszystko miało miejsce jeszcze przed @ ). Poczekaj i zrób test a wtedy wszystko będzie wiadomo. Odzywaj się do nas :D - to forum naprawdę przynosi szczęście czego dowodem jest jedna z tabelek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonko
:) cieplutko pozdrawiam, dzięki i zamierzam sie odzywać, mam nadzieję , żśe będzie się czym pochwalić , jeszcze raz dzieki za miłe słowo , buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Elfiku 🌻 :) Nie broń Boże ja tam z brzuszkiem mogę być cały czas, mi z nim do twarzy :D to niestety lekarze wróżą mi przedwczesny poród a mi to nie w kolorek bo wolę żeby dzidzia rozwinęła się u mnie w brzuszku niż poza nim :) Trzymaj sie Kochana i dbaj o siebie i malutką dzidzię mnóstwo całusków 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. :) Duże buziaczki to należą się dla Ciebie za tabelki. 🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 🌻❤️👄🌻❤️👄🌻❤️👄 Zuch dziewczynka!!!!!!!!!!!!!!!!:D:D:D A dzieciaczka to przetrzymaj jak najdłuzej u siebie. Witaj Sonko- trzymam kciuki za koniec mca. :) Za siebie po cichu trochę też;) Oj Elfiku pamiętam Twój stoicki spokój i prezent slubny dla Was. :) 🌻❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Elfiku- miało być prezent na rocznicę ślubu. :) 🌻 A buziaczki za tabelki miały być dla Ciebie Sysiu. :) 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Asieńko ja też to z łezką w oku wspominam :D a co u ciebie Asiu słychac w ogóle ???? To prawda - Sysia się spiała na medal !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
;) DZIĘKUJĘ ZA BUZIACZKI ;) Jesteście Kochane czuje sie przez Was rozpieszczana :D :D :D a tabelek to długo nie było ostatnią znalazłam na 99 stronce a tu już 134 mamy :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dobrze, trzeba się czasami porozpieszczać - a czemu nie mamy rozpieszczać ciebie ??? (jesteś moją imienniczką - o ile jesteś Sylwia - to mam dodatkowy sentyment ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór dziewczynki!!! ja tylko na moment - już się nie martwię - dzidzia odpoczęła i od jakiejś godziny mnie kopie :D nareszcie!!!!! dzięki za wsparcie rano i uspokojenie :D teraz wiem, że przesadzałam, ale spoko.... mini - jak Ty mnie fajnie opierniczyłaś :Dmiałam na myśli to, że Wasze problemy są poważniejsze i większe niż moje napady niepokojów :) na dodatek nieuzasadnionych, fajne to było, aż mi się miło zrobiło - dzięki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elffiku u mnie bez zmian. Badania porobione, czekam na @ , w listopadzie odpoczynek a w grudniu inseminacja. Tak wiec nie mam zbytnio co u siebie pisać. Gusku- widze, że nie dałaś dziecku pospać, hihi. :) Ale cieszę się, że jesteś spokojniejsza. Kurcze- martwie się o Monike. To juz chyba ponad tydzień jak się nie odzywa. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam,ja właśnie wróciłam z imprezki od znajomych:)mała była bardzo zaciekawiona nowym otoczeniem.Niestety przy okazji gdzieś na cmentarzu zagubiłam dwa fleki z butów i totalnie je zjechałam,a kupiłam je niecały tydzień temu:(:(.Ale co tam mam nadzieję,że szewc naprawi. A tak poza tym to Sysia nie sugeruj się tym co mówią lekarze,moja koleżanka miała termin na połowę października,lekarze powiedzieli jej,że napewno urodzi przed 9 października,a Nikoś zrobił wszystkim na przekór i urodził się 20.10.2005 r.,tak więc nie zawsze jest tak jak sobie wyliczą lekarze:):)..Elff wszystkiego najlepszego,bo jeśli dobrze wyczytałam to rocznicę ślubu masz tak??Widziałam dziś na USG 3D narzeczonego Wiktorii:):)Hmmm...ale ma pełne usta,normalnie szok.Ale Wiki jeszcze trochę musi poczekać na Niego,bo koleżanka dopiero w 34 tygodniu.Dobra ja uciekam.Buziaki dla Was i Asiu Ty to zawsze o mnie pamiętasz,kochana jesteś.Pa,pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Elfiku to fakt ja też Sylwia, mój tatuś mnie tak ukarał :D ale nie wyobrażam sobie jakbym miała mieć jakieś inne imię, jakoś mi nie pasują :D Gosiaczku ja też mam dystans do wypowiedzi tych lekarzy ale mi się skraca szyjka i mam duże zagrożenie, jeżeli poród by nastapił już teraz to mój maluszek by się z tego \"nie wygrzebał\" wiesz co mam na mysli? nie lubię nazywac tego po imieniu bo aż mnie skręca jak o tym pomyślę automatycznie byłyby dwa zgony i jego i mój! :( :( :( ale dość gadki na ten smutny temat, czuję się dobrze nic mnie jak na razie nie boli i tak ma być :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny, tym razem \"padający\"poranek. Dobrze, niech popada trochę, nie będę musiała drzewek w ogródku podlewać :D :D :D Gosiaczku- dzięki, ale ja nie mam rocznicy, tylko Asia nawiązała do tego jak w rocznicę zrobiłam test i jednocześnie prezent mojemu mężowi, bo właśnie wtedy dowiedzieliśmy się, że będziemy mieli dzidziusia :D Gosiaczku, przyłączam się do całusów dla Wikuni. :D :D :D Sysia - z tym imieniem to ja mam tak, że kiedyś go nie znosiłam, ale teraz jest ok. w tamtych czasach było chyba dość popularne, bo miałam zykle w otoczeniu ok. 4 Sylwii :D Asia, jak to nie masz o czym pisać ?? Odzywaj sie kochana, bo jakoś mi ciebie brak. A co do planów fasolkowych, to trzymam kciuki ze wszystkich sił, żebyś miała najlepszą końcówkę roku pod słońcem !!!! Gusia- cieszę się, że się już uspokoiłaś. Na pewno wszystko dobrze z dzidzią i spi dużo - zresztą co tu się jej dziwić, na dworze okropnie - ja też bym cały czas spała jakbym tylko mogła BUZIAKI ŚPIOCHY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Wam. :) A ja dziś w świetnym humorze, pomimo burej pogody na dworzu. Zanim mój skarbulek się całkwoicie obudził, to zrobiłam z nim co chciałam. ;) Ale miała zdziwoną minę haha :D Już dawno Go tak nie zaskoczyłam. Sorki - za te zbereźności z rana. ;) Gosiaczku- jak mam o Tobie nie pamiętać, siedziałam jak na szpilkach, czekając na wieści o przyjściu na świat Wiki, razem zapłakane w lipcu przed kompem nawzajem się pocieszałysmy i miałabym nie pamietać? Nierealne Gosiaczku. :D 🌻👄❤️ Całuski dla Wiki. 👄 Hihi- to ta dziewuszka ma już narzeczonego, no no. :D Elffiku- dzieki, ale ja naprawdę, oprócz jakiś drobnych pierdół nie mam co pisać, a po drugie chce troche odpocząc od myślenia, tak więc może będę bardzo sporadycznie się odzywać. Ale będe pewnie Was podczytywać i oczywiście pamietać o Was. Sysiu- jeżeli bedziesz miała taki błogi spokój jak obecnie, to spokojnie dotrwasz do terminu, czego Ci bardzo życze. 🌻👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALAMANAAAAA
CZESC DZIEWCZYNY OD 3-ECH TYG SPOZNIA MI SIE @.DZIS ZROBILAM TEST ALE WYSZEDL NEGATYWNY PO ZROBIENIU TESTU DOCZYTALAM SIE NA ULOTTCE ZE MOCZ DO BADANIA MUSIAL STAC 30 MIN W TEM POKOJOWEJ.CZY POWINNAM ZROBIC TEST JESZCZA RAZ CZY JEST MOZLIWE ZE TEN WYNIK JEST ZLY PLISSSSSSSSSS POMOZCIE NIE WIEM CO MAM ROBIC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALAMANAAAAA
CZY POWIINNAM ISC Z TYM WOGLE DO GINA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZALAMANAAAAA
DZIEWCZYNY PLISSSS DAJCIE MI ZNAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×